Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 880.874
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

meni je pri vrhu displeya lagano crvenkasto na s8+....čekam neki fix što najavljuju... ili idem po novi, iritirajuće je....primjeti se jedino ako je pozadina full bijela...a neželim ništa čačkat u Screen mode/COLOUR BALANCE opcijama zato što mi se onda gube realne boje na slikama itd...
i btw. kako da isključim opciju da kada sa home screen-a povučem prst gore ili dolje, da mi ne iskače na vrhu ekrana Search phone


Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nebi ti trebalo bit samo na vrhu crvenkasto jer je to amoled display znaci treba ti cijeli ekran bit u istoj boji i to nije problem jer je to do kalibracije samo..a ako ti je samo pri vrhu onda pixeli nevaljaju ili nesto neznam..a ovo za search nemozes maknut jer je jednostavno takav touchwiz..imas u postavkama jedino da sve aplikacije budu na homescreen i da nemas tog menija ili app drawera
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Bočni rubovi ti mogu bit malo crvenkasti zbog prijeloma ekrana, ali vrh i dno ne bi smjeli. Ili sve ili ništa.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

oke thnx, iću do city centra east usporedit ima li kakve razlike

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja sam se razmišljao uzeo S8, ali sad kad vidim probleme ima vremena, polako.
 
0 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ma prva serija novih proizvoda se nikad ne kupuje.
Na prijelomu ekrana moze biti neka distorzija slike i vjerujem da polovica ovih ljudi koji se zale na crvenkasti ekran mogu popraviti u postavkama to.

 
1 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
AnđeoGabrijel21 kaže...
Ja sam se razmišljao uzeo S8, ali sad kad vidim probleme ima vremena, polako.

 Probleme? Ovo je najmanje (0) problematičan Samsung koji sam dosad koristio (a koristio sam ih sve iz najvišeg razreda).

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...

 Ali aptx nije nova tehnologija niti ima ikakve veze s BT 5. Upitno je uopće koristi li je sada i je li je koristio ranije. S obzirom da je na S8 ne vjerujem da je prije toga imao S3...?

tocno, zato sam i naveo da bi vjerojatno dobio isti zvuk i sa s7, s6 itd.

referirao sam se na to sto je rekao da je korisio neki stari lg i da cuje razliku, sto je naravno moguce, jer postoji vise verzija SBC-a, ako oba uredaja ne podrzavaju isti, automatski se prebacuje na onaj manji bandwidth logicki..

 

i da cujem kakva je baterija na s8/s8+? u odnosu na s7e npr.

 

Tonči kaže...

 Probleme? Ovo je najmanje (0) problematičan Samsung koji sam dosad koristio (a koristio sam ih sve iz najvišeg razreda).

 jel moguce da prvi firmware na samsungovom uredaju ima 0 problema??? u soku sam 

jel barem trzne negdje kod skrolanja i sl? preskoci koji fps

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 11:53 (digitall).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
AnđeoGabrijel21 kaže...
Ja sam se razmišljao uzeo S8, ali sad kad vidim probleme ima vremena, polako.

 kakve to probleme ima? ja evo u ova 3 dana nisam naisao ni na jedan iti najmanji problem

jedino ono sa odabirom kakve boje da mi svjetluca LED za pojedinu aplikaciju..ali to sam riješio

i što nije bilo music playera,a i to sam riješio (a to nebi nikad ni bio problem da ja nekoristim last.fm scrobler i zbog tog mi mora biti player koji to podržava)

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Evo jedna domaća usporedba iPhonea 7 Plus i S8 Plus

 

youtube.com/mislavbusic
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...
Boze cime se vi zamarate....

 first world problems

jaska jaska jaskaja
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Problem? To je problem? Blago onome kome je to problem u zivotu ;)

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Evo sam i ja  danas imao u rukama i manjeg i većeg "bracu", i moram skrušeno priznati, Samsung je dobro odradio posao! 

 

U slučaju manjeg, S8 bio je one "silver" boje, i mogu reći, jako zanimljivo izdanje, dok je veći bracika bio crni, jebeno elegantan, ali kako lovi masne packe, crna rupa za packe! 

Moje skromno subjektivno viđenje kaže, ipak S8+, ali u silver cloud ili kako se već zove, čisto iz razloga, ljepši rubni detalj, vidi mi se puno puno elegantnije prezentirano. 

 

Mogu samo razmišljati  kakav će biti Note 8, a sudeći po S-u, impeckable kind of mobile gadget! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ne stižem baš sve testirati. Danas koristim S8 kao primarni telefon pa ćemo vidjeti. Napunjen je sinoć na 100% i skinut s punjača oko ponoći (Samsung više ne punim bez nadzora :) ). Jutros u 5:30 bio je na 94%. SIM nije unutra, samo 5GHz Wifi. Ima FB i Messenger.
Trenutno je na 59% u high-performance modu rada nakon jutarnjeg korištenja FB, TW, Whatsapp, Gmail, GDrive, PDF Readera, BUG foruma, par fotografija...

Prvi dojam je odličan. Najbolja stvar ikad je što su fenomenalno izveli multitask i sidebar toolse. Ovaj komentar dolazi od osobe koja ne voli TouchWiz...
prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

spominjes 5ghz wifi...

vidim da moj router odasilje normalan wifi i onaj sa 5hgz...znaci imam 2 opcije na koji se spojit preko wifi..koja je uopce razlika?

vidio sam jedino da se zena spajala na taj 5ghz i treba skoro 30ak sek da se autmatski spoji,a na ovaj drugi se spaja za 2-3 sek...a nekakve razlike u brzini ili necem,nisam bas skuzio

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...
Ne stižem baš sve testirati. Danas koristim S8 kao primarni telefon pa ćemo vidjeti. Napunjen je sinoć na 100% i skinut s punjača oko ponoći (Samsung više ne punim bez nadzora :) ). Jutros u 5:30 bio je na 94%. SIM nije unutra, samo 5GHz Wifi. Ima FB i Messenger.
Trenutno je na 59% u high-performance modu rada nakon jutarnjeg korištenja FB, TW, Whatsapp, Gmail, GDrive, PDF Readera, BUG foruma, par fotografija...

Prvi dojam je odličan. Najbolja stvar ikad je što su fenomenalno izveli multitask i sidebar toolse. Ovaj komentar dolazi od osobe koja ne voli TouchWiz...

na sto tocno mislis? nisam vidio (barem po ovim review-ima) nista specijalno u odnosu na s7e na 7.0

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...

spominjes 5ghz wifi...

vidim da moj router odasilje normalan wifi i onaj sa 5hgz...znaci imam 2 opcije na koji se spojit preko wifi..koja je uopce razlika?

vidio sam jedino da se zena spajala na taj 5ghz i treba skoro 30ak sek da se autmatski spoji,a na ovaj drugi se spaja za 2-3 sek...a nekakve razlike u brzini ili necem,nisam bas skuzio

 Razlika je što 5GHz ima veće brzine (802.11ac) i manji domet (što ne odgovara svakome), ali i manje interferencije zbog bitno manjeg broja uobičajeno spojenih uređaja na toj frekv. Brzina spajanja ne bi trebala biti lošija, dapače, vjerojatno imaš problem s propagacijom 5GHz signala (ono o dometu). Naravno, brzine ovise o klijentima, routeru...

digitall kaže...
Tonči kaže...
Ne stižem baš sve testirati. Danas koristim S8 kao primarni telefon pa ćemo vidjeti. Napunjen je sinoć na 100% i skinut s punjača oko ponoći (Samsung više ne punim bez nadzora :) ). Jutros u 5:30 bio je na 94%. SIM nije unutra, samo 5GHz Wifi. Ima FB i Messenger.
Trenutno je na 59% u high-performance modu rada nakon jutarnjeg korištenja FB, TW, Whatsapp, Gmail, GDrive, PDF Readera, BUG foruma, par fotografija...

Prvi dojam je odličan. Najbolja stvar ikad je što su fenomenalno izveli multitask i sidebar toolse. Ovaj komentar dolazi od osobe koja ne voli TouchWiz...

na sto tocno mislis? nisam vidio (barem po ovim review-ima) nista specijalno u odnosu na s7e na 7.0

Nisam obični S7 probao, samo S6, S6E i S6E+ te S7E. S8 i S8E mi imaju jednostavno bolje iskustvo korištenja. S6xx i S7E su imali iritantnih bugova već u samom početku korištenja. S8 je u dugo vremena (još od S3) Samsung koji ne želim zakucati čekićem...a ne mogu reći da nisam bio spreman; ipak je to Samsung.

 

 

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

pitao sam u odnosu na s7E (na nougatu).. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Brže (osjetno), manje trzavo (nema trzanja zasad). I S8 je na Nougatu 7.0. Nekako je bolji i osjećaj i reakcija swipea s ruba ekrana. Palm/finger rejection je također bolji.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 15:09 (Tonči).
10 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Evo malo radosti, daruju neki youtuberi (SuperSafTV ako tko prati) S8/S8+. Pa tko zeli okusat sricu, na Gleamu ima link: https://gleam.io/cYncx-f4Irmv

Link na video: 

:)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Tonči kaže...

Brže (osjetno), manje trzavo (nema trzanja zasad). I S8 je na Nougatu 7.0. Nekako je bolji i osjećaj i reakcija swipea s ruba ekrana. Palm/finger rejection je također bolji.

da, ali rekao si da nisi probao s7e na nougatu (ako se dobro sjecam), sada isto nema vise slucajnih dodira po rubovima (koristim ga bez maske), sve je brze i glade nego na mm, od multitaskinga pa na dalje.

tj gotovo isto kao na s8 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Nisam onda, ali nakon našeg razgovora jesam. Meni S8 radi bolje nego sam imao prilike iskusiti na S7E na kojem mi je znao reagirati na dodire koji nisu bili ciljani; pretpostavljam da pametnije rade detekciju...

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ekipa, ajde probajte u kameri brzo udarit 5-10 slika, pritiskajući po displeyu na onu bijelu ikonicu
meni nakon svake slike zastane nakratko, ni blizu nije glatko kao s7e

Na sreću nitko nije preživio (c) Saša Kopljar@@@@@@@@ http://www.youtube.com/user/0rdreSacre?feature=mhum
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.4.2017 18:45 (CreaToR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ekipa kolko ste placali galaxije jel neko uzimao u tcomu posto vidim da je to najisplativije 4500 kuna.. ja bi uzo odma imam otvoren broj na tarifi nisam nista uzimao nego se bojim da ne bude ko inace i padne cjena drasticno..mozda cijena ove godine nece padat posto su materijali skuplji navodno ove godine na s8 i te slusalice i to sve
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Robi1992 kaže...
Ekipa kolko ste placali galaxije jel neko uzimao u tcomu posto vidim da je to najisplativije 4500 kuna.. ja bi uzo odma imam otvoren broj na tarifi nisam nista uzimao nego se bojim da ne bude ko inace i padne cjena drasticno..mozda cijena ove godine nece padat posto su materijali skuplji navodno ove godine na s8 i te slusalice i to sve

Ne postoji potrošački proizvod kojem cijena ne pada...

 

Šta misliš da će cijena do izbacivanja S9 biti uvijek 6000kn za S8. Kako da ne.

 

Za 2-3mj će ti S8 na njuškalu biti oko 3500-4000kn a S8+ od 4000-5000kn.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pa ni sada nije 6000 hahaha, za manje od 5500 ga možeš naručiti iz trgovina.

Znači da će na njuškalu novi uzeti na pretplatu za 2 mjeseca biti oko 4000 max (ne kod švercera, ali oni će prvi ugrabiti ove po sniženoj cijeni).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ima li S8/S8+ vidit di u Splitu?
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

na njuškalu da,ali u trgovinama oni dosta dugo drže tu cijenu...(pogotovo ovi ''contract free'')

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...
Robi1992 kaže...
Ekipa kolko ste placali galaxije jel neko uzimao u tcomu posto vidim da je to najisplativije 4500 kuna.. ja bi uzo odma imam otvoren broj na tarifi nisam nista uzimao nego se bojim da ne bude ko inace i padne cjena drasticno..mozda cijena ove godine nece padat posto su materijali skuplji navodno ove godine na s8 i te slusalice i to sve

Ne postoji potrošački proizvod kojem cijena ne pada...

 

Šta misliš da će cijena do izbacivanja S9 biti uvijek 6000kn za S8. Kako da ne.

 

Za 2-3mj će ti S8 na njuškalu biti oko 3500-4000kn a S8+ od 4000-5000kn.

Istina, ali treba na njuškalu iskeširat 4 ili 5k kn. ovako u trgovini ipak možeš na rate..

Galaxy S8+ :)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
A jbg, zato ljudi i uzimaju na pretplatu i u trgovinama gdje je skuplje, svi bi za 2000 kn manje uzeli na njuškalu da ima na rate :)

Ja da nemam pretplatu bih možda i uzeo s8 u pretplati ali ovako ništa, zasada.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice