Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.157
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

kome nije zurba ili je preskupo uzet ce 8-cu kad izadje 9ka i kraj price.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei y360 kvar mobitela

 pozdrav, da li bi mi neko mogao odgovoriti na ovo pitanje : Na mobitelu su mi se nedavno pojavile čudne stvari stalno je pisalo Unfortunately, settings has stopped kao i ostale važne aplikacije a sada prije možda sat vremena mobitel sam ugasio nadajući da se ovo više neće pojavljivati od tada više nisam mogao upalit telefon da li iko zna kako da ga upalim pokušavao sam da ga upalim pomoću power+volume down up ali mobitel ne reaguje evo i slike pokvarenog mobitela ako nekom mobu pomoć.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...
R36 kaže...

Tu se spominje neki Huawei., kakav brate Huawei koji ništa nije pametno napravio s P10. To je prije P9s nego P10. I koja je razlika u cijenu između P10 i S8 - 1100kn.Prvi 5000 a drugi 6100.

 

Pa rađe dam 1000kn više pa imam S8...a ne Huawei koji ima dizajn od prije 2 godine.., tako je izgledao S6. Danas je normalno imat što manje bazele., a ne meso.

Pa o čemu ti pričaš, ako hoćeš fensi mob onda uzmi S8, a ako hoćeš "jači" hardware onda se gleda npr. Huawei P10 Plus jer ima 6Gb rama, 128 Gb interne memorije, kamera je bolesno dobra, vidi bilo koju recenziju. Za te "edge" telefone nema baš prave zaštite od pada jedino možda ona preklopna futrola koja mi je odvratna i ne bi je imao niti na jednom mobu. Inače europski S8 ima istu grafu kao P10 i P10 Plus, a to je Mali G71, a ne Snapdragon 835 ni Adreno 540. O bateriji ne želim ni govorit, 3000 mAh naspram 3750 mAh će sve pokazati vremenom i to jako brzo.

Da se razumjem ne pljujem po S8 jer je to dobar mob nego po meni nije vrijedan tih para, a nekome naravno je vrijedan itekako, ali tvoj komentar za P10 je čisto neznanje i glupost.

Ja imam 4Gb rama i još mi se nikad nije dogodilo da sam ih kompletno iskoristio. Uopće ne gasim aplikacije u pozadini(osim kad se sjetim) i nikad mi ram nije bio popunjen., tako da mi 6GB rama ne igra neku ulogu.

Ako pričamo o procesorima...meni je drago što ga ne prodaju s Snapdragonom 835 na EU tržištu., jel Exynos mi je uvijek bio puno bolja opcija. Igrice ne igram jel imam PS4 i Laptop tako da mi grafika nije bitna. Kladim se da pokrene bilo koji igricu koja postoji na Google playu.

 

Dizajn kod Huaweia je zastario tako da mene osobno to odmah odbija.

 

Baterija na 10nm tehnologiji ne može biti lošija od S7e (ja imam 5h sota - prosjek)., tako da jedino može biti bolja.

 

Tebi S8 nije vrijedan para., meni P10. Nedam 5000kn za P10. Rađe bi kupio G6.

 

Ovih 6 Gb za sada nije toliko bitno, ali za godinu dana vjerujem da će biti, pa je lijepo da se nađe jer je ovo čistu future-proof feature. Drago ti je da nema Snapdragon 835 (?????????), a to je bila glavna razlika S8 nad drugim flagship-ovima u prvoj polovici 2017. godine, jako čudno. Imaš mob od lupam 5000 kn, a uopće ne igraš igre, pa onda možeš kupiti i kineza za 200$ i jednako će ti odraditi posao osim u slikanju slika (naravno da si fotograf pa ti trebaju slike izuzetne kvalitete, a pogotovo u mraku). Žena mi ima S6 Edge i baterija je teško sranje puni ga 2 puta dnevno, a ne igra igre i ne visi na njemu cijeli dan. Ja ću za P10 Plus dati 4000 kn i definitivno mislim da vrijedi te novce i da je bolji uređaj za nadolazeće vrijeme, ali to su preference u ukusu i svako voli svoje.

da, hvala bogu pa 835 ne ide nama, isti slucaj kao i sa s7, exynos se pokazao opcenito boljim, a tako ce biti opet ocigledno http://www.bug.hr/vijesti/exynos-8895-se-pokazao-boljim-snapdragona-835/159279.aspx

sd je nesto bolji u igrama, ono par fps-a vise manje, who cares, pogotovo mi koje boli k.... za igre na mobu...

 

dakle ameri su po pitanju s7 ljuti sto im uvalili sd820 umjesto exyinosa, vec je bilo hrpa rasprave po internetima o tome kako ovaj s7e sa exynos radi bolje, brze, fluidnije, baterija dulje traje itd. itd.

mozda sam cip kao cip je isti kurac, ali se samsung ocigledno vise potrudio da to sve bolje radi na njihovom exyinosu, sto je i logicno zar ne..

 

a to za ram, pa i ova 4gb je preseravanje, i danas, i prije godinu-dvije, i za godinu-dvije.. da ima 3gb nebi ni skuzio.. a u biti skuzili bi ovi sto pokrenu 20 najzahtjevnijih igara u isto vrijeme pa svake 2 sekunde skacu iz jedne u drugu... jeaaaa

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MasterOfDisaster kaže...

Ovih 6 Gb za sada nije toliko bitno, ali za godinu dana vjerujem da će biti, pa je lijepo da se nađe jer je ovo čistu future-proof feature. Drago ti je da nema Snapdragon 835 (?????????), a to je bila glavna razlika S8 nad drugim flagship-ovima u prvoj polovici 2017. godine, jako čudno. Imaš mob od lupam 5000 kn, a uopće ne igraš igre, pa onda možeš kupiti i kineza za 200$ i jednako će ti odraditi posao osim u slikanju slika (naravno da si fotograf pa ti trebaju slike izuzetne kvalitete, a pogotovo u mraku). Žena mi ima S6 Edge i baterija je teško sranje puni ga 2 puta dnevno, a ne igra igre i ne visi na njemu cijeli dan. Ja ću za P10 Plus dati 4000 kn i definitivno mislim da vrijedi te novce i da je bolji uređaj za nadolazeće vrijeme, ali to su preference u ukusu i svako voli svoje.

 Za godinu dana će izaći S9...za ovu godinu je dovoljno 4GB ram., ma i za idućih dvije...

 

Glavna razlika je tehnologija Soc-a 10nm., naspram 14nm a ne sam procesor. Ja sam znao da kod nas neće doći SD835., ne znam što su se ostali čudili. Samsung im proizvodi Soc., samim time zna koliko SD oni mogu izbacit. Qualcomm je ovisan o Samsungu i Samsung dikitra proizvodnju SD835. Pošto svoj Exynos proizvode na 10nm., normalno da nema dosta Soc-ova za Snapdragon., pa se ostali moraju strpit ili ugrađivat prošlogodišnje modele (G6). Znamo kako je LG prošao s takvom politikom (G4 na 808).

 

U svakom slučaju...kao što je napisao kolega digitall - Exynos je bolji od Snapdragona pogotovo oko potrošnje baterije. Exynos je manje opterečenje za bateriju.

 

Nemam vremena igrat igrice., ne stignem upalit ni PS4., kad ulovim vremena znam igrat FM17 na laptopu. Kamera mi je bitna pa mi zato S8 nije toliko napet.

 

Kupuješ mobitel zbog igrica...pa jeftinije ti je dat za PS4 2000kn nego za Huawei ili Samsung 5000-6000kn., pa da na njima igraš igrice.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 10:57 (R36).
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ovih 6 Gb za sada nije toliko bitno, ali za godinu dana vjerujem da će biti, pa je lijepo da se nađe jer je ovo čistu future-proof feature. Drago ti je da nema Snapdragon 835 (?????????), a to je bila glavna razlika S8 nad drugim flagship-ovima u prvoj polovici 2017. godine, jako čudno. Imaš mob od lupam 5000 kn, a uopće ne igraš igre, pa onda možeš kupiti i kineza za 200$ i jednako će ti odraditi posao osim u slikanju slika (naravno da si fotograf pa ti trebaju slike izuzetne kvalitete, a pogotovo u mraku). Žena mi ima S6 Edge i baterija je teško sranje puni ga 2 puta dnevno, a ne igra igre i ne visi na njemu cijeli dan. Ja ću za P10 Plus dati 4000 kn i definitivno mislim da vrijedi te novce i da je bolji uređaj za nadolazeće vrijeme, ali to su preference u ukusu i svako voli svoje.

 Za godinu dana će izaći S9...za ovu godinu je dovoljno 4GB ram., ma i za idućih dvije...

 

Glavna razlika je tehnologija Soc-a 10nm., naspram 14nm a ne sam procesor. Ja sam znao da kod nas neće doći SD835., ne znam što su se ostali čudili. Samsung im proizvodi Soc., samim time zna koliko SD oni mogu izbacit. Qualcomm je ovisan o Samsungu i Samsung dikitra proizvodnju SD835. Pošto svoj Exynos proizvode na 10nm., normalno da nema dosta Soc-ova za Snapdragon., pa se ostali moraju strpit ili ugrađivat prošlogodišnje modele (G6). Znamo kako je LG prošao s takvom politikom (G4 na 808).

 

U svakom slučaju...kao što je napisao kolega digitall - Exynos je bolji od Snapdragona pogotovo oko potrošnje baterije. Exynos je manje opterečenje za bateriju.

 

Nemam vremena igrat igrice., ne stignem upalit ni PS4., kad ulovim vremena znam igrat FM17 na laptopu. Kamera mi je bitna pa mi zato S8 nije toliko napet.

 

Kupuješ mobitel zbog igrica...pa jeftinije ti je dat za PS4 2000kn nego za Huawei ili Samsung 5000-6000kn., pa da na njima igraš igrice.

 

 

Ok, ne igraš igre na mobu i to je ok, ali zašto onda kupovina nabrijanih mobitela od 700€ i više sa suludim hardware-om ako ćeš ga koristiti za surfanje, gledanje videa, chat i naravno slikanje. Po meni realno razvoj hardware-a je prešišao razvoj software-a i nema tog software-a koji može iskoristiti današnji hardware u mobitelima, osim ponekih nabrijanih igara i tu jedino vidim donekle potrebu za takvim uređajima, svim drugima koji ne igraju igre apsolutno ne vidim potebu za ovakovim jakim uređajima jer jednostavno nemaju smisla, osim pokazivanja prestiža.

Također posjedujem PS4, ali njega ne mogu nositi u džepu i igrati se van kuće dok sa snažnim mobom sve to mogu. Ne kažem da sam ja pametniji što ću dati 4000 kn za Huawei, ali znam da ću ga maksimalno koristiti i iskoristiti. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 11:14 (MasterOfDisaster).
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

vr igra puno ulogu nemoras igrat igre...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MasterOfDisaster kaže...
Ok, ne igraš igre na mobu i to je ok, ali zašto onda kupovina nabrijanih mobitela od 700€ i više sa suludim hardware-om ako ćeš ga koristiti za surfanje, gledanje videa, chat i naravno slikanje. Po meni realno razvoj hardware-a je prešišao razvoj software-a i nema tog software-a koji može iskoristiti današnji hardware u mobitelima, osim ponekih nabrijanih igara i tu jedino vidim donekle potrebu za takvim uređajima, svim drugima koji ne igraju igre apsolutno ne vidim potebu za ovakovim jakim uređajima jer jednostavno nemaju smisla, osim pokazivanja prestiža.

Također posjedujem PS4, ali njega ne mogu nositi u džepu i igrati se van kuće dok sa snažnim mobom sve to mogu. Ne kažem da sam ja pametniji što ću dati 4000 kn za Huawei, ali znam da ću ga maksimalno koristiti i iskoristiti. 

 zato i imaju npr A5 seriju slabijeg hardvera i manje love ako ti nije do toga.Sa druge strane jak hardver nije samo za  potrebe igara..npr jel ti palo na pamet da mobitel slabijeg hardvera ne moze snimati 4k video ? zato jer ima preslab proc ili GPU. I jos dosta drugih stvari kao mozda i ekran na kojem treba ispucat wqhd rez. itd Think bigger

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

jel se zna koja veličina kartice ide u njega? jel ista kao na s5 (kojeg sada imam) ili moram otic uzet manju?

 

inace ovi neki frku stvaraju oko procesora...pa kad mi se igraju igrice onda imam ps4....

necu sigurno na mobitelu valjdat igrat igrice :S ...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ide nano sim

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
sseennoonn kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Ok, ne igraš igre na mobu i to je ok, ali zašto onda kupovina nabrijanih mobitela od 700€ i više sa suludim hardware-om ako ćeš ga koristiti za surfanje, gledanje videa, chat i naravno slikanje. Po meni realno razvoj hardware-a je prešišao razvoj software-a i nema tog software-a koji može iskoristiti današnji hardware u mobitelima, osim ponekih nabrijanih igara i tu jedino vidim donekle potrebu za takvim uređajima, svim drugima koji ne igraju igre apsolutno ne vidim potebu za ovakovim jakim uređajima jer jednostavno nemaju smisla, osim pokazivanja prestiža.

Također posjedujem PS4, ali njega ne mogu nositi u džepu i igrati se van kuće dok sa snažnim mobom sve to mogu. Ne kažem da sam ja pametniji što ću dati 4000 kn za Huawei, ali znam da ću ga maksimalno koristiti i iskoristiti. 

 zato i imaju npr A5 seriju slabijeg hardvera i manje love ako ti nije do toga.Sa druge strane jak hardver nije samo za  potrebe igara..npr jel ti palo na pamet da mobitel slabijeg hardvera ne moze snimati 4k video ? zato jer ima preslab proc ili GPU. I jos dosta drugih stvari kao mozda i ekran na kojem treba ispucat wqhd rez. itd Think bigger

Naravno da jaki hardware ne služi jedino za igre, a 4K video hmm, mislim da je to još daleko od standarda i da to jako malo ljudi koristi iz razloga što taj sadržaj jako zauzima prostora, nemaju ga ljudi ni gdje gledati - koliko mobitela ima 4K zaslon (na prste jedne ruke se mogu nabrojati), koliko ljudi ima kod kuće 4K TV - jako malo - samo oni koji obožavaju tehniku i voljni su platiti razliku između FHD-a i 4K, a sadržaja za 4K i dalje je jako, jako malo.

I mislim da običnim ljudima nije toliko bitno da li mob snima 4K ili FHD, ili u 30fps ili u 60fps ili u 1000fps - osim naravno entuzijastima i onima ludim za tehnikom. Ne kažem da ne treba težiti boljem, naravno da treba, ali veliku većinu to ne da ne zanima nego to ne koriste, ali vole drugima reći da imaju taj feature i to je to.

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Šteta sto nema fizicke tipke, to sam nekako najviše gotivio na mobitelima pa sam izbjegavao uređaje koje nemaju fizicke tipke.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
4mal kaže...

ide nano sim

 znaci bit ce prepisivanja brojeva na papir...uffff

14 godina
online
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...
4mal kaže...

ide nano sim

 znaci bit ce prepisivanja brojeva na papir...uffff

 ??

a sa kojeg telefona prebacuješ brojeve?

 

edit: sad vidim da imaš s5. reci da se šališ?

 

 

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 12:57 (Ezio).
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

kako da ih prebacim? :D

jbg ako nisu iste kartice...a dali android ima nekakve one sinkronizacije kao sto iphone ima itunes..neznam,jer iz dna duse mrzim itunes i sva ta iphone sranja pa se nisam nikad ni pokusavao informirat oko ovoga :P

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...
4mal kaže...

ide nano sim

 znaci bit ce prepisivanja brojeva na papir...uffff

A da recimo probaš sync brojeva pomoću gmaila, kada skineš ponovno aplikaciju, ili se prijaviš na već predinstaliranoj, gmail ti samo importira sve kontakte, sa svim detaljima?!  

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...

kako da ih prebacim? :D

jbg ako nisu iste kartice...a dali android ima nekakve one sinkronizacije kao sto iphone ima itunes..neznam,jer iz dna duse mrzim itunes i sva ta iphone sranja pa se nisam nikad ni pokusavao informirat oko ovoga :P

Čekaj, koji ti ustvari 5 imaš, S5 ili 5S?! 

 

U svakom slučaju, ono sa sync po gmailu radi na bilo kojem OS-u. 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Samsung Galaxy S5

 

 

a nist,proguglat cu malo kako se to radi...uvijek sam samo prebacivao karticu iz mobitela u mobitel,pa nikad nisam imao potrebu ovo radit do sada

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
4mal kaže...

ima ih u t-comu isto 

ali cek se slobodno prodaja da vidimo tamo cijenu...

 kod nas u austriji onako kako se i najavljivalo

 

s8= 799

s8+= 899

 

http://www.mediamarkt.at/de/shop/samsung-galaxy-s8.html

 

znaci da bi u hrv moglo biti i skuplje,jer koliko se sjecam..vamo su svi modeli bili jeftiniji nego u hrv..

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...

Samsung Galaxy S5

 

 

a nist,proguglat cu malo kako se to radi...uvijek sam samo prebacivao karticu iz mobitela u mobitel,pa nikad nisam imao potrebu ovo radit do sada

Ma netreba ti nikakvog guuglanja kolega! 

 

Samo u gmailu potražiš da ti synca kontakte i to je jednom za svagda, svi kontakti su "uvijek" na popisu. 

Jedino bi trebao jednom godišnje uraditi sync za novododane kontakte, da se refreshas sa popisom, i to je to. 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...

Samsung Galaxy S5

 

 

a nist,proguglat cu malo kako se to radi...uvijek sam samo prebacivao karticu iz mobitela u mobitel,pa nikad nisam imao potrebu ovo radit do sada

 koliko znam i kad dobijes malu karticu dobit ces adapter za micro sim i onda izmedju ostalih opcija kopiras kontakte na mobitel izvadis staru karticu stavis novu i kopiras sa uredaja kontakte nazad na SIM i rijesen problem

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
MasterOfDisaster kaže... 

Ok, ne igraš igre na mobu i to je ok, ali zašto onda kupovina nabrijanih mobitela od 700€ i više sa suludim hardware-om ako ćeš ga koristiti za surfanje, gledanje videa, chat i naravno slikanje. Po meni realno razvoj hardware-a je prešišao razvoj software-a i nema tog software-a koji može iskoristiti današnji hardware u mobitelima, osim ponekih nabrijanih igara i tu jedino vidim donekle potrebu za takvim uređajima, svim drugima koji ne igraju igre apsolutno ne vidim potebu za ovakovim jakim uređajima jer jednostavno nemaju smisla, osim pokazivanja prestiža.

Također posjedujem PS4, ali njega ne mogu nositi u džepu i igrati se van kuće dok sa snažnim mobom sve to mogu. Ne kažem da sam ja pametniji što ću dati 4000 kn za Huawei, ali znam da ću ga maksimalno koristiti i iskoristiti. 

 Ne kužim zašto bi morao iskoristit max performanse procesrora., jer po tvome ako ih ne iskorištavam ne treba mi SD835...

 

To je isto kao da kažeš što će mi auto od 300KS., kad ne vozim utrke., dovoljan mi je od 100ks. 

 

U životu ništa ne iskoristiš do maximuma a ne znaći po tome da to ne trebam imat. 

 

Tebi je max iskorišten mobitel - ako uz sve ostalo igraš i igrice. Meni je max iskorišten mobitel ako mogu otvorit 10 tabova a da ne šteka, ako mogu uslikat na Auto postavkama i svaki put slika ispadne savršeno., ako mogu koristit edge zaslon s prečacima, ako mogu otvarat excel tablice/ word i sl na službenom e-mailu a da mi mob ne zablokira itd...itd...

 

Naše poimanje max iskorištenog mobitela se razlikuje - 100 ljudi 100 čudi, 100 žena 200 sisa.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.3.2017 13:33 (R36).
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...

Samsung Galaxy S5

 

 

a nist,proguglat cu malo kako se to radi...uvijek sam samo prebacivao karticu iz mobitela u mobitel,pa nikad nisam imao potrebu ovo radit do sada

ne trebas nista guglat, imas li gmail account na mobu? ako imas ne trebas nista raditi, nego samo provjeriti da li ti je sinkronizacija pod google acc ukljucena

kad se prijavis na drugom mobu s tim svojim mailom povuci ce ti sve (provjeri da li su brojevi samo na sim kartici, ako jesu prebaci ih na google acc)

provjeris da li ih imas na google acc tako da odes na pc-u u svoj mail i tamo gdje pise gmail, stisnes na to i odaberes kontakti

Mortiis kaže...
4mal kaže...

ima ih u t-comu isto 

ali cek se slobodno prodaja da vidimo tamo cijenu...

 kod nas u austriji onako kako se i najavljivalo

 

s8= 799

s8+= 899

 

http://www.mediamarkt.at/de/shop/samsung-galaxy-s8.html

 

znaci da bi u hrv moglo biti i skuplje,jer koliko se sjecam..vamo su svi modeli bili jeftiniji nego u hrv..

 https://www.elipso.hr/mobile/mobiteli/

isto u lipu

ATJLučko kaže...
Mortiis kaže...

Samsung Galaxy S5

 

 

a nist,proguglat cu malo kako se to radi...uvijek sam samo prebacivao karticu iz mobitela u mobitel,pa nikad nisam imao potrebu ovo radit do sada

Ma netreba ti nikakvog guuglanja kolega! 

 

Samo u gmailu potražiš da ti synca kontakte i to je jednom za svagda, svi kontakti su "uvijek" na popisu. 

Jedino bi trebao jednom godišnje uraditi sync za novododane kontakte, da se refreshas sa popisom, i to je to. 

ne treba nikakav sync rucno raditi, iste sekunde kada dodas novi broj ili izmjenis postojci, mob to odradi i synca

naravno, ako je ukljucena sinkorinizacija koja je inace ukljucena svima po defaultu, i ako su kontakti na google acc

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

gledo sam sad na mobu..pise da su mi kontakti sinkronizirani

 

(jedino sto su mi neki brojevi na uređaju a neki na sim kartici..pa neznam jel ih onda sve ''povuče'' i sinkronizira...isao sam preko kompa na gmail nekako provjerit popis tih kontakata koji su tamo,pa nisam uspio pronaci

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Moram svakako imati najnoviji i najbolji hardver a i dosta pomaze kod kompleksa manje licnosti jer se osjecam puno vrijedniji sa top mobitelom..
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mortiis kaže...

gledo sam sad na mobu..pise da su mi kontakti sinkronizirani

 

(jedino sto su mi neki brojevi na uređaju a neki na sim kartici..pa neznam jel ih onda sve ''povuče'' i sinkronizira...isao sam preko kompa na gmail nekako provjerit popis tih kontakata koji su tamo,pa nisam uspio pronaci

prebaci i te na uredaju i te na kartici na google acc i miran si dok google ne propadne...

kako ne mozes naci preko kompa, otvori gmail, gledaj skroz gore lijevo, pise google, ispod toga pise gmail, e na to gmail klikni (imas tu malu strijelicu) i dobijes opciju kontakti

brada09 kaže...
Moram svakako imati najnoviji i najbolji hardver a i dosta pomaze kod kompleksa manje licnosti jer se osjecam puno vrijedniji sa top mobitelom..

zaboravio si kad hodas ulicom i drzis ga na uhu (pravis se da razgovaras samo da ga svi vide), da ti zenske skacu pickom za vrat.. moras imat sa sobom onu muhalicu pa ih tjerat.. to leti ko ludo

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nemate kontakata... barem zasad! Da biste dodali kontakt, učinite sljedeće: - kliknite gumb "+" - kliknite "Uvezi" na kartici "Više"

 

to mi pise...a na mobu pise da su sinkronizirani...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

pa na mobu ih prebaci na google account i pojavit ce se tamo na pc-u u gmail-u

to ti govorim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

pa napisao sam ti da su na mobu kontakti syncani...

jedino ako treba jos nesto drugo..

 

http://image.prntscr.com/image/1c2afa9aafd64d019fb37fd8ca6eb25d.png

 

vidis da tu pise tako..i pise mi da je automatic sync ON....provjerio sam i google account,na isti sam se spojio na kompu kao i ovaj sto je na mobu

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ti potpuno ne razumijes sto ja pisem....

sinkorinizacija ti je ukljucena ali ti nema sto sinkronizirati ! jer po 100-ti put ti kazem; prebaci brojeve sa sim kartice i sa uredaja na google acc !

ako se ne varam imas opciju u imeniku koja ti sve odjednom prebaci da ne moras svaki posebno

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ko dode u npr elipso i kupi galaxy s8 za 6000 kn je prava budala..pa ko jos placa te cijene kad u tcomu na ugovor vec ispada 4500 ili pricekas da ih stave na njuskalo i opet ga dobis za tu cijenu
 
0 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice