Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.748
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

haha kao prvo to mi je prvi dan da sam sa mobitelom pa mislim da je u 22 sata nis cudno bit 9h na njemu posto je to u 2 dana , mob se napunio oko 5-6 popodne , cackao sam po njemu , otisao van , vratio se doma , opet cackao po njemu dok nisam isao spavat 

a otisao sam kad je imao 60% i 4 sata SoT , ovih ostalih 5h sam napravio drugi dan dok se nije skroz ispraznio a to je bilo oko 4 sata popodne .

Na mobitelu je cijelo vrijeme bio upaljen wifi , osim kad sam isao van onda bi iskljucio i prebacio na mobilne podatke , od tih 9h vani je napravio mozda 2h SoT na 4g mrezi .

Koristio sam i druge aplikacije osim kamere al kamera je najveci potrosac pa je ona pri vrhu , ove druge se nisu vidjele na ovom screenshotu , koristio sam whatsapp , messenger , instagram ,youtube i browser ...

always on display i jos neke stvari koje su mi nepotrebne su iskljucene , a sto se tice brightnessa nije bila na 10% al nije bila ni na 100% jer bi oslijepio da koristim tako dok sam u kuci posto ekran moze postic stvarno jaku svijetlinu tako da meni nije potrebno preko 50% ic kad sam doma .

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
felix22 kaže...

haha kao prvo to mi je prvi dan da sam sa mobitelom pa mislim da je u 22 sata nis cudno bit 9h na njemu posto je to u 2 dana , mob se napunio oko 5-6 popodne , cackao sam po njemu , otisao van , vratio se doma , opet cackao po njemu dok nisam isao spavat 

a otisao sam kad je imao 60% i 4 sata SoT , ovih ostalih 5h sam napravio drugi dan dok se nije skroz ispraznio a to je bilo oko 4 sata popodne .

Na mobitelu je cijelo vrijeme bio upaljen wifi , osim kad sam isao van onda bi iskljucio i prebacio na mobilne podatke , od tih 9h vani je napravio mozda 2h SoT na 4g mrezi .

Koristio sam i druge aplikacije osim kamere al kamera je najveci potrosac pa je ona pri vrhu , ove druge se nisu vidjele na ovom screenshotu , koristio sam whatsapp , messenger , instagram ,youtube i browser ...

always on display i jos neke stvari koje su mi nepotrebne su iskljucene , a sto se tice brightnessa nije bila na 10% al nije bila ni na 100% jer bi oslijepio da koristim tako dok sam u kuci posto ekran moze postic stvarno jaku svijetlinu tako da meni nije potrebno preko 50% ic kad sam doma .

Pa ak je to sve istina što si rekao onda S8+ ima nuklearni reaktor, a ne običnu bateriju. Ovo za "drkanje" od 9 sati, sorry nisam si mogao pomoći. Promjenio sam barem 40-50 mobitela do sada, ali nikada nisam po nekome "drkao" 9 sati u jednom danu. Svaka čast i uživaj u uređaju.

6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pa mene je skroz pozitivno iznenadila baterija , evo sad ujutro sam imao 50% i 4h SoT  napunio ga jucer oko 18h  , preko noci padne doslovno 1-2%  ostavim ukljucen wifi tak da mogu stizat obavijesti , znaci na standbyu mob drzi odlicno 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Opet litanije o bateriji...baterija je dobra i nije spektakularna...na nivou S7E i uglavnom ovisi o pojedincu i nacinu upotreba...nema se tu sta vise reci...primjetio sam da iris scaner radi kroz polarizirane suncane, ali ne i kroz ne polarizirane.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

to je malo bzvz ali zato prst pomaze instantno iako je na nezgodnom mjestu 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
 
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

 De ne budali....

Dobro su se potrudili da tako ispadne....Nikkor 18-55mm f/3.5 kit lens recimo ovakav objektiv ne postoji ;) Postoje Nikkor 18-55mm f/3.5-5,6 VR i VRII...Dovoljno govori koliko je ovaj "test" ozbiljan....

Daj te aparate nekome ko se malkice samo kuzi u fotografisanje pa da vidis sta je deranje ;)

Il dodji do mene da vidis kakve slike radi d3200 sa sigmom 17-50 f2.8 a kosta ko pola S8 ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 14:51 (Torent).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Ja bez truda napravim bolje fotke s 1100D+EF 50mm f/2.5.

Nope.
12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Kako ste se odmah ulovili...jebo te kad pogledam kakve fotke radi S8 ili bilo koji mob., svi DSLR bi morali radit fotke takve da mislim da je to stvarnost a ne slika.

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...

Kako ste se odmah ulovili...jebo te kad pogledam kakve fotke radi S8 ili bilo koji mob., svi DSLR bi morali radit fotke takve da mislim da je to stvarnost a ne slika.

 

 

 

 

 Pa u odnosu na mobitel i rade ;)Ali to se ne vidi na kit objektivu i na auto postavkama.....

 

P.S. Nismo se mi ulovili vec ti ;) Oprao ih na najjace? ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.5.2017 15:52 (Torent).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...

Kako ste se odmah ulovili...jebo te kad pogledam kakve fotke radi S8 ili bilo koji mob., svi DSLR bi morali radit fotke takve da mislim da je to stvarnost a ne slika.

 

 

 

 

 Ajmo sad bit ozbiljni: za bilo što osim prikaz na mobitelu i Facebooku, mobitelske slike, čak i na S8 su sranje. Izrazito su loše kvalitete, zumiranje je nemoguće jer je šum nevjerojatan, ISO je u pravilu ogroman, digitalno procesiranje ubija sve detalje. Ti ili nikad nisi u rukama imao DSLR ili misliš da je DSRL ono što dobiješ u Faxu kad kupiš 5kg. Čak i jeftini Canon 1100D (500 eura) s objektivom od 200 eura (ukupno jeftinije od S8 telefona) radi daleko bolje fotke nego što će ikad mobitel moći. Razlog tome nije senzor, nego optika. Fizika je neumoljiva i to se nikad neće promijeniti.

 

Jesu li mobiteli dovoljno dobri da uhvatimo trenutke kad nemamo aparat? Da. Jesu li dobri za bilo što drugo? Ponekad (ako je sunčan dan).

Nope.
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Samo danas 99% ljudi koriste fotoaparate mobilnih uređaja za društvene mreže i usputna naslikavanja, a tu onda i nema neke velike razlike između cijenom puno raznolikijih modela.

 

Evo ja sam sa svojim Xiaomi 3s koji nema baš bajnu kameru uz bljeskalicu u noćnim uvjetima uspio uslikati tako dobru fotografiju i jasnu da nisam mogao vjerovati.

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Dok vi lamentirate o fotkama ja ih stavljam, nemam namjeru polemizirati dali je bolji DSLR ili S8...moja teorija je da je najbolje ono sto imam u datom momentu, a to je vecinom mobitel.

Od DSLR-a nemam nikakve koristi ako stoji kuci, a ovo je pri ruci stalno.

Inace imam m4/3 sa par objektiva i to je super kada mi se da fotkati s tim...naglasak na "kada mi se da".

 

https://flic.kr/s/aHskWJdsJN

 

U medjuvremenu sam dodao jos nekih fotki sa S8+ u svoju galeriju...ima i nesto nocnih...netko je trazio.

 
1 0 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ocean77 kaže...

Dok vi lamentirate o fotkama ja ih stavljam, nemam namjeru polemizirati dali je bolji DSLR ili S8...moja teorija je da je najbolje ono sto imam u datom momentu, a to je vecinom mobitel.

Od DSLR-a nemam nikakve koristi ako stoji kuci, a ovo je pri ruci stalno.

Inace imam m4/3 sa par objektiva i to je super kada mi se da fotkati s tim...naglasak na "kada mi se da".

 

https://flic.kr/s/aHskWJdsJN

 

U medjuvremenu sam dodao jos nekih fotki sa S8+ u svoju galeriju...ima i nesto nocnih...netko je trazio.

 100% si u pravu. Ovi nasi komentari su reakcija na "test" s8 vs dslr mirroless aparati koji je budalaština....

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Još jedan test kamere... http://www.gsmarena.com/blind_shootout_lg_g6_samsung_galaxy_s8_sony_xperia-review-1611p2.php

 

Opet sramotno loš Sony...ja ne znam što oni rade...

 

S8 pobjedio...

 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
AnđeoGabrijel21 kaže...

Samo danas 99% ljudi koriste fotoaparate mobilnih uređaja za društvene mreže i usputna naslikavanja, a tu onda i nema neke velike razlike između cijenom puno raznolikijih modela.

 Pa baš i nije istina. Razlike su ogromne: trenutno je S8 dobar korak ispred svih drugih.

Nope.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Negdje sam ukljucio opciju za brzo otkljucavanje cim se pritisne ova virtualna tipka i sada nemogu to nikako nac da ugasim..dali neko zna di se to nalazi u postavkama opasno me zivcira sto nemogu nac 😐😐😐
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mislim da ovo trazis
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Da da..naso sam jucer nakon mukotrpnog trazenja 😂😂..hhvala svejedno
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Hehhe. Bitno da si nasao.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jel ima neko iskustvo s obicnim folijama za s8?..na s7 edge nisam stavljao jer se rub nije mogao nikako zaljepit do kraja
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
I jos nesto..na s7 edge se moglo odma direkt odgovoriti na poruku kada dode obavjest bez da se ulazi u aplikaciju a sada to izgleda ovako ko na slici..i nemoguce je odgovoriti odma..
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pozdrav, da li ima ko kakvu preporuku za neku maskicu i/ili donekle dobro kaljeno staklo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Mislim da mozes ako iskljucis to osvjetljenje sto ti svjetli za viber kad dodje poruka.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Bravo uspjelo je al steta sto nemoze s tim rubnim osvjetljenjem jer ljepse i modernije izgleda..to trebaju ubacit u nadogradnji
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni je s tim oke bas. Nesmeta mi sto nemg uc u poruku tako
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jel nekog zeza taj edge lighting , da ne radi sa notifikacijama bas ? 

 

 

rjeseno , posto sam bio iskljucio u developer opcijama animacije , pa je zezalo zbog toga 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 17:40 (felix22).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Meni radi za viber, a za messenger ne. Dali nekome radi i za messenger ili?
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ni meni ne radi za messenger , valjda nije aplikacija podrzana :/ 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice