Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.700
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
R36 kaže...
RobotTitan kaže...

 Gluposti pričaš.

http://mob.hr/samsung-galaxy-s8-recenzija/

Citiram:

"Prijem signala i kvaliteta poziva su na najvišoj mogućoj razini, što smo i očekivali, jer je Samsung i do sada na tom području postavljao standarde."

http://www.smartphonehrvatska.com/2017/04/26/galaxy-s8-plus-recenzija/

Citiram:

"Kvaliteta poziva je na najvišem nivou, kao i brzine mobilnog interneta. GPS poziciju određuje uredno i precizno."

https://preporucamo.com/samsung-galaxy-s8-recenzija/2017/04/14/

Citiram:

"Razgovori su čisti i glasni, i ovdje nemamo baš nikakvih prigovora."

Naravno da sam pročitao recenzije, međutim želim čuti što više mišljenja. Recenzenti su često površni.

Vidiš kako si sam uspio naći. Bravo.

 

Čak su napisali jednu rečenicu oko kvalitete poziva.

 Jedna rečenica je sasma dovoljna. Nema se tu što puno filozofirati. Mogao si i ti jednu pametnu rečenicu napisati oko toga i bilo bi dovoljno. 

12 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koja je najbolja opcija za streaming maxtv to go na tv putem HDMI-a... Tražim soluciju s kojom ekren mobitela može biti off i da se prilikom streamanja mobitel puni.... Jel ima netko samsungov dex station i da je probao tako nešto ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:35 (Silhuette).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
On je trol...zanemari ga.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ocean77 kaže...
On je trol...zanemari ga.

 Težak tip da to nije normalno!

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Silhuette kaže...

Koja je najbolja opcija za streaming maxtv to go na tv putem HDMI-a... Tražim soluciju s kojom ekren mobitela može biti off i da se prilikom streamanja mobitel puni.... Jel ima netko samsungov dex station i da je probao tako nešto ?

Ako imaš dex station onda možeš izvest tu kombinaciju.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jođ jedna potvrda dolaska Orea na S8/S8+

http://phandroid.com/2017/09/20/android-oreo-beta-samsung-galaxy-s8/

 

Zanimljiv članak / video o Face Unlocku Galaxy S8-S8+ / LG V30 

 

http://phandroid.com/2017/09/20/face-unlock-samsung-vs-lg/

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pa evo ja mogu kazat da s8 ima tisi zvuk u slusalici kad se npr. Usporedi s lumiom 640 koja je bila bolesna do te mjere da sam je uvik drzao na 5/10 ali da dobar je zvuk nije odlican nazalost samo je dobar moje subjektivno iskustvo bi bilo 3.5 od 5
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+

Za mene je odličan zvuk u slušalici ako ju ne moraš držati na maksimumu da bi dobro čuo sugovornika i da je uz to zvuk čist i jasan. Do sada sam dobio puno potvrda da je zvuk u slušalici S8+ upravo takav i to je to što tražim.

Dakle, ne mora biti nužno "bolesno" glasan da bi ga ocijenio sa odličan.

BTW, danas ili sutra očekujem da će mi stići moj primjerak S8+ pa ću se i sam uvjeriti. 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Za mene je odličan zvuk u slušalici ako ju ne moraš držati na maksimumu da bi dobro čuo sugovornika i da je uz to zvuk čist i jasan. Do sada sam dobio puno potvrda da je zvuk u slušalici S8+ upravo takav i to je to što tražim.

Dakle, ne mora biti nužno "bolesno" glasan da bi ga ocijenio sa odličan.

BTW, danas ili sutra očekujem da će mi stići moj primjerak S8+ pa ću se i sam uvjeriti. 

 

 

S tim nemas brige, zvuk je odlican u slusalici.

Mob je opcenito vrhunski za multimediju, gledanje videa, surfanje po netu i uopce nije naporan cak i kada se duze koristi sto ne mogu reci za mobitele sa ekranom od 5 incha.

Ovaj ekran je prava mjera, a da pri tome ne nosis ciglu u djepu (LG V30 je mozda proporcijama jos bolji)...uglavnom mob je za te stvari vrhunski.

Uz sve to racunaj jos i na odlicnu bateriju.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
ocean77 kaže...
RobotTitan kaže...

Za mene je odličan zvuk u slušalici ako ju ne moraš držati na maksimumu da bi dobro čuo sugovornika i da je uz to zvuk čist i jasan. Do sada sam dobio puno potvrda da je zvuk u slušalici S8+ upravo takav i to je to što tražim.

Dakle, ne mora biti nužno "bolesno" glasan da bi ga ocijenio sa odličan.

BTW, danas ili sutra očekujem da će mi stići moj primjerak S8+ pa ću se i sam uvjeriti. 

 

 

S tim nemas brige, zvuk je odlican u slusalici.

Mob je opcenito vrhunski za multimediju, gledanje videa, surfanje po netu i uopce nije naporan cak i kada se duze koristi sto ne mogu reci za mobitele sa ekranom od 5 incha.

Ovaj ekran je prava mjera, a da pri tome ne nosis ciglu u djepu (LG V30 je mozda proporcijama jos bolji)...uglavnom mob je za te stvari vrhunski.

Uz sve to racunaj jos i na odlicnu bateriju.

 Da, i baterija je jako važna! Super! Ništa manje ni ne očekujem od njega jer ipak je to top model Samsunga.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Koji bežični punjač upotrebljavate za S8+?

EP-WG95FBBEGWW ili

EP-PG950BBEGWW

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nokia Fatboy (žuti, nažalost nije bilo druge boje kad sam kupovao na akciji za male pare ovaj vrhunski wireless punjač). Da, i super radi sa S8+

 

 

 

 

Fatboy Fatboy
Plehani vikleri
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jura iz druge galaksije kaže...

Nokia Fatboy (žuti, nažalost nije bilo druge boje kad sam kupovao na akciji za male pare ovaj vrhunski wireless punjač). Da, i super radi sa S8+

 

 

 

 

 Nikad čuo ni vidio! 

Nebitno, ako dobro puni S8+, zašto ne? 

Gdje si ga kupio i koliko si platio?

16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Trgovina Extreme Digital, za 168 kuna. Vidim da im je sada cijena 651kn

Plehani vikleri
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Jura iz druge galaksije kaže...

Trgovina Extreme Digital, za 168 kuna. Vidim da im je sada cijena 651kn

 Ajooojjjj...!!!  Za 534 kn u SD se dobije original Samsungov Wireless charger stand, clear cover i screen protector Samsung Galaxy S8+ crni EP-WG95FBBEGWW

https://www.sancta-domenica.hr/wireless-charger-kit-samsung-galaxy-s8-crni-ep-wg95fbbegww.aspx

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
imas par stranica iza ja kupii fast charge wireless za 67 kn preko aliexpressa, dobis jos clear case i stalak za mob ili se jqvi u pm pa ti dam link, jedina negativa da moras cekat 2 tjedna da dode ali opet 67 kn
Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
bbbmarko01 kaže...
imas par stranica iza ja kupii fast charge wireless za 67 kn preko aliexpressa, dobis jos clear case i stalak za mob ili se jqvi u pm pa ti dam link, jedina negativa da moras cekat 2 tjedna da dode ali opet 67 kn

 

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Naletio sam na ovaj članak. Ispričavam se ako ste već negdje debatirali o ovom ali sam malo zbunjen. Jel u našim mobitelima UFS 2,0 ili brza UFS 2,1 memorija?

http://www.racunalo.com/samsung-galaxy-s8-niti-on-nema-deklariranu-ufs-2-1-memoriju/

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Nisam siguran više jer se ne sjećam, al mislim da je to bilo da neki US modeli imaju 2.0.

 

Pojma nemam sa čime testirao (neki app za mjerenje read/write očito, zaboravih ime) al read/write rezutati ukazivali na 2.1 - mislim da je bilo cca 850/550 MB/s.

 

Uglavnom, testiraj si pa ćeš znat što imaš :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Koji bežični punjač upotrebljavate za S8+?

EP-WG95FBBEGWW ili

EP-PG950BBEGWW

 https://www.phonearena.com/news/Deal-Grab-this-Qi-enabled-Samsung-Fast-Charge-wireless-charging-stand-for-27.99-31-off_id98170

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Naletio sam na ovaj članak. Ispričavam se ako ste već negdje debatirali o ovom ali sam malo zbunjen. Jel u našim mobitelima UFS 2,0 ili brza UFS 2,1 memorija?

http://www.racunalo.com/samsung-galaxy-s8-niti-on-nema-deklariranu-ufs-2-1-memoriju/

 

 

 

exxe kaže...

Nisam siguran više jer se ne sjećam, al mislim da je to bilo da neki US modeli imaju 2.0.

 

Pojma nemam sa čime testirao (neki app za mjerenje read/write očito, zaboravih ime) al read/write rezutati ukazivali na 2.1 - mislim da je bilo cca 850/550 MB/s.

 

Uglavnom, testiraj si pa ćeš znat što imaš :)

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andromeda.androbench2

Ovo je taj program. Korstite ga za testiranje.

9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ja sam si upravo naručio ovaj:
http://www.ebay.co.uk/itm/322401396679
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Pozdrav

Da li netko ima problema sa kamerom?

Naime, djevojka ima si mjesec i pol dana i u zadnje vrijeme se događa da kad uđe u kameru da je sve mirno i ne želi izoštriti sliku.

Tek nakon restarta i gnjavaže proradi ali opet nakon nekog vremena bude mutno kad se uđe u kameru i opet sve ispočetka.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
stipoo kaže...
Pozdrav

Da li netko ima problema sa kamerom?

Naime, djevojka ima si mjesec i pol dana i u zadnje vrijeme se događa da kad uđe u kameru da je sve mirno i ne želi izoštriti sliku.

Tek nakon restarta i gnjavaže proradi ali opet nakon nekog vremena bude mutno kad se uđe u kameru i opet sve ispočetka.

Ako ima garanciju odnesi da mu zamjene senzor od kamere. Sumnjam da je do softvera

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

jedno noob pitanje  dali se preko wireles punjača mob može puniti i preko maskice ili ona mora biti skinuta....

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

jedno noob pitanje  dali se preko wireles punjača mob može puniti i preko maskice ili ona mora biti skinuta....

 Ako maska nije debela ko snita kruha onda mozes.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

jedno noob pitanje  dali se preko wireles punjača mob može puniti i preko maskice ili ona mora biti skinuta....

 mislim da je razmak do 5 mm ili tako nesto.... Ali da mozes kao sto kolega rece...

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jučer je stigao S8+. S nekim stvarima sam oduševljen (vrhunski zaslon, izvrsna kvaliteta razgovora, odlična kamera, vrhunska kvaliteta izrade ...) a s nekim stvarima nisam zadovoljan. Uvjeren sam da nije razlog u mobitelu već u mom neznanju. Zadnje tri godine koristio sam Xperia Z3 i toliko se navikao na njega da na ovom mobu neznam kako izvesti neke osnovne radnje kao što su npr. kako snimiti snimku zaslona, kako namjestiti aparat da prilikom dolaznog poziva mobitel samo prislonim uz uho i da se uspostavi veza (nije valjda da takav top model nema senzor za blizinu....a čini mi se da nema), ikone za biranje poziva jednim dodirom nisu ispunjene do kraja fotkama iz imenika i.t.d., i.t.d.... Kad je povlačio kontakte sa googla zamjenio mi je kod svih kontakata imena za prezimena i tako... Malo sam razočaran jer sam svoj Sony savršeno poznavao i namjestio si ga baš po svojoj volji. Ali uvjeren sam da ću kroz neko vrijeme kad steknem nekakvo iskustvo rada sa S8+ i s njim biti oduševljen.

 
1 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Sad si printam korisnički priručnik (228 strana ) i krenut ću laganini od korica do korica. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Omg
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice