Samsung Galaxy S8/S8+

poruka: 3.743
|
čitano: 881.106
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
To ces sve pohvatati za 19 minuta.... Nije neznanje vec svaka verzija androida promijeni raspored al sve je to kozmetika. Ja recimo radi tih stvari puno ime i prezime uvijek stavim u ime ili prezime. To me jako nerviralo kod starih telefona i od tada nauci se pameti
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...
To ces sve pohvatati za 19 minuta.... Nije neznanje vec svaka verzija androida promijeni raspored al sve je to kozmetika. Ja recimo radi tih stvari puno ime i prezime uvijek stavim u ime ili prezime. To me jako nerviralo kod starih telefona i od tada nauci se pameti

 Dobro si se sjetio!  Ja do sada nisam imao takvih problema a sad mi imenik izgleda katastrofalno! A imam preko 500 kontakata. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

Sad si printam korisnički priručnik (228 strana ) i krenut ću laganini od korica do korica. 

 

Haha pa jesi ti kupio mobitel i to android koji si već koristio ili si uzeo kombajn pa ga ideš sastavljat 


Evo ti za printscreen, par sekundi guglanja: Press and hold the volume down button and the power button at the same time. (inače kao i na većini uređaja)

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
kbenzema kaže...
RobotTitan kaže...

Sad si printam korisnički priručnik (228 strana ) i krenut ću laganini od korica do korica. 

 

Haha pa jesi ti kupio mobitel i to android koji si već koristio ili si uzeo kombajn pa ga ideš sastavljat 


Evo ti za printscreen, par sekundi guglanja: Press and hold the volume down button and the power button at the same time. (inače kao i na većini uređaja)

  Čuj, ali nisi ti ni daleko od istine, što je najgore! Imam osjećaj da pola stvari nema na ovom Nougatu u usporedbi sa MM! A sigurno su "tu negdje".

Da ovo sa zaslonom je kod većine mobitela upravo tako ali sam ja pod stresom pa se ni osnovnih stvari ne mogu sjetit. 

10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

A i ova tipkovnica mi krv pije!  Trebao sam uzet Note 8 da mogu olovkom tipkat poruku! Jel se može dobiti u nekakvim postavkama ona gdje su na svakoj tipki po tri slova?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
To sve sta si naveo, mozes i na S8. Ugodno koristenje uredaja
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...

A i ova tipkovnica mi krv pije!  Trebao sam uzet Note 8 da mogu olovkom tipkat poruku! Jel se može dobiti u nekakvim postavkama ona gdje su na svakoj tipki po tri slova?

 Ovo sam riješio! Sad je 3x4. 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Pitanje,uzet cu su si s8+ za dva tjedna,ali mi treba duži kabel za punjenje (2m, type A > type C),pa me zanima dali je moguće uzeti bilo koji takav kabel sa Ebaya ili moram obratiti pozornost na specifikacije,čuda,itd?

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DwightSchrute kaže...

Pitanje,uzet cu su si s8+ za dva tjedna,ali mi treba duži kabel za punjenje (2m, type A > type C),pa me zanima dali je moguće uzeti bilo koji takav kabel sa Ebaya ili moram obratiti pozornost na specifikacije,čuda,itd?

 Trazi Ankerov i ne boj se. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DwightSchrute kaže...

Pitanje,uzet cu su si s8+ za dva tjedna,ali mi treba duži kabel za punjenje (2m, type A > type C),pa me zanima dali je moguće uzeti bilo koji takav kabel sa Ebaya ili moram obratiti pozornost na specifikacije,čuda,itd?

 Ja sam slomio jack na originalnom c to c kabelu za nexus 6p i kupio aukey kabel i brat bratu duplo je deblji i radi fast charging dok mi preko micro usb i adaptera nije radilo. Kupi neki brand name kabel tipa aukey anker i sl i miran....

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

dal bi ova kartica ( SanDisk Memorijska kartica SDSQUNB-016G-GN3MN Ultra Android microSDHC 16GB 48MB/s Class 10 UHS-I) bila uredu za S8+??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Moze li ova dva ( 2 metra) :

AUKEY Type C Cable Nylon Braided USB 3.0
http://s.aliexpress.com/rQNzyUVn

Ugreen USB Type C Cable 2A
http://s.aliexpress.com/Ej6J7JFN
8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
INKOGNITO3 kaže...
Moze li ova dva ( 2 metra) :

AUKEY Type C Cable Nylon Braided USB 3.0
http://s.aliexpress.com/rQNzyUVn

Ugreen USB Type C Cable 2A
http://s.aliexpress.com/Ej6J7JFN

 Mogu.

11 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Prvi puta pisem u ovoj temi,razmisljam o kupovini S8 moze neko dat par pozitivnih i negativnih stvari o mobu tako da mi olakša kupovinu,ne želim gledat yt placene recenzije tnx!

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Nvidia GTX 680 kaže...

Prvi puta pisem u ovoj temi,razmisljam o kupovini S8 moze neko dat par pozitivnih i negativnih stvari o mobu tako da mi olakša kupovinu,ne želim gledat yt placene recenzije tnx!

 

Imas hrpu postova vec gdje je vjerojatno sve receno.

 

Moj osobni stav o tom mobu, a ovo mi je vec drugi po redu S8+ je uglavnom pozitivan.

Mob ima vrhunski ekran, dovoljno velik da nije naporan za duze gledanje (sto za 5 inch mobitele ne mogu reci), odlicnu bateriju, odlican dizajn, vrhunska izrada...

 

Ono sto se meni ne svidja je prvenstveno kamera koja je vjerojatno 90% korisnika OK jer su manje zahtjevni, ne svidja mi se ni ergonomija kada ju stavimo u kontekst sigurnosti (nacini otkljucavanja moba)...citac otiska prsta je na toliko losem mjestu da ga ja uopce ne koristim, a skener šarenice ne radi u svim uvjetima savrseno iako je uglavnom OK...mozda je bolje koristiti prepoznavanje lica.

 

Sve u svemu dao bih mu vrlo dobar ocjenu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
RobotTitan kaže...
Torent kaže...
To ces sve pohvatati za 19 minuta.... Nije neznanje vec svaka verzija androida promijeni raspored al sve je to kozmetika. Ja recimo radi tih stvari puno ime i prezime uvijek stavim u ime ili prezime. To me jako nerviralo kod starih telefona i od tada nauci se pameti

 Dobro si se sjetio!  Ja do sada nisam imao takvih problema a sad mi imenik izgleda katastrofalno! A imam preko 500 kontakata. 

 Riješio sam i problem imena i prezimena/prezimena i imena u imeniku. 

Napredujem! 

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Jel moguce provjeriti SOT od zadnjeg punjenja ako mobitel nije bio punjen do 100% vec recimo nadopunjen do 80%?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
DzigiBau kaže...

Jel moguce provjeriti SOT od zadnjeg punjenja ako mobitel nije bio punjen do 100% vec recimo nadopunjen do 80%?

 mislim da tek na 90% resetira sot, a mozda mozes vidjet sa nekim od battery programa 

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Evo i mene u klubu. Došao sa sa S7 Edge. Uzeo S8+.

Pitanje... Da li postoji mogućnost da navigacijska traka pri dnu bude crne boje?
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Imaš ponuđeno nekoliko boja (settings - display - navigation bar), koliko vidim crne nema. Te postavke ne vrijede za neke od aplikacija (piše tamo).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Vidio sam te postavke. Nemam problema da se boja promijeni ovisno o boji aplikacije, ali imam par aplikacija sa tamnom temom i onda svijetla pozadina navigacije bode u oči, ako aplikacija ne forsira svoju boju navigacije.
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Ako netko koristi Nova launcher, da li je moguće koristiti Samsung weather widget? Ja nisam uspio pronaći način.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Sil kaže...
Ako netko koristi Nova launcher, da li je moguće koristiti Samsung weather widget? Ja nisam uspio pronaći način.

Nije moguce nazalost. 

13 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

ponovno ponvljam pitanje
dali je moguće na S8+ snimati zaslon kako se nešto radi te to onda poslati dalje nekome ili spremiti u galeriju

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
AZ screen recorder npr?
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Gale92 kaže...

ponovno ponvljam pitanje
dali je moguće na S8+ snimati zaslon kako se nešto radi te to onda poslati dalje nekome ili spremiti u galeriju

 Press and hold the “Volume Down” and “Power” buttons simultaneously

 

pola sekunde na googleu....

11 godina
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

Prodao S7,i sad se dvoumium između Samsunga ili da nesto drugo uzmem.

Uglavnom nisu mi bas jasne cijene po oglasnicima,naravno da trazim  nov zapakiran koji mogu naci za 4000/4100 za osnovni model, ali za koju stoju vise se dobije S8+,pa ne kuzim kako plus modelu cijene padaju vise nego obicnom?Nema mi to logike.

Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...

 Press and hold the “Volume Down” and “Power” buttons simultaneously

 

pola sekunde na googleu....

To je za screenshot. Covjek pita za snimanje zaslona.To S8 nema ugradeno mora se koristiti 3rd party app.

mp3david kaže...

Prodao S7,i sad se dvoumium između Samsunga ili da nesto drugo uzmem.

Uglavnom nisu mi bas jasne cijene po oglasnicima,naravno da trazim  nov zapakiran koji mogu naci za 4000/4100 za osnovni model, ali za koju stoju vise se dobije S8+,pa ne kuzim kako plus modelu cijene padaju vise nego obicnom?Nema mi to logike.

Uzmi S8+, nekako mi je bolji dozivljaj koristenja na vecem modelu

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S8/S8+
Torent kaže...
Gale92 kaže...

ponovno ponvljam pitanje
dali je moguće na S8+ snimati zaslon kako se nešto radi te to onda poslati dalje nekome ili spremiti u galeriju

 Press and hold the “Volume Down” and “Power” buttons simultaneously

 

pola sekunde na googleu....

 Ne traži sliku, nego video. Slikati se može i jednostavnije, povučeš bočnom stranom dlana s lijeva na desno po ekranu.

8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S8/S8+

 /

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 1:27 (MBooo).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice