Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.941
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Profesor Jakov kaže...

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s9-plus/samsung-galaxy-s9-plus-oglas-25562065

 

Je li moguće da je cijena tako brzo pala? Na što paziti prilikom kupovine? :)

 ma taj lik prodaje od kako je došao mobitel na trzište i stalno ima najnižu cijenu s time da mijenja korisnički račun ali ostavlja isti stol 

 

treba paziti da se nađeš s osobom lice u lice, da provjeriš račun, da je mobitel zapakirani te provjeriš IMEI broj ( na računu, garancija, kutija, mobitel ) bolje da platiš 100-200 kn više nego da loviš najnižu cijenu. Te prati par dana tjedan oglase vidjet ćeš da se neki mobiteli ne prodaju, a niska cijena onda znaš da nešto nije u redu. 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Hmm....ja vidim u Americi zapakirane 64gb po 500$...otkljucane international modele.

Tako da mozda sverca covjek
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ma neka pita onda da li ima snapdragon cpu. Zašto onda mijenja korisnički račun skoro pa svaki dan. Vidim da je iz Zagreba neka pošalje upit da li može primopredaja. Isto se treba paziti zalagaonice jer znaju biti ukrađeni mobiteli da ne bi policija došla na vrata, a od zalagaonice novce teško da će te vidjeti. 

 

samsung ima EU garancija ako je izvan EU ne prihvaća se garancija za iphone ne znam da li vrijedi za EU ili global. 

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ma moguće, kaj mu je to malo skočiti do amerike, proći carinu i to...
Ja sam početkom 5. mjeseca kupio s9 plus na njuškalu za 5200 kn. Ljudi kupuju na firmu i kad se predstavljaju kao takvi obavezno moraju imati račun. Nađete se s ljudima, provjerite IMEI na računu, kutiji i mobitelu i kupite ako je sve ok. S9 plus je izvrstan u svakom pogledu.
14 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

"Poštovani, uređaje koje prodajem su novi ne otvarani. Posjeduju garanciju i račun. Naručujem ih iz inozemstva,po uplati pologa. Polog je 150-200kn i plaća se prije narudžbe željenog uređaja. Rok isporuke uređaja je 6-7 radnih dana od dana narudžbe. Garancija je europska i vrijedi u Hrvatskoj kod ovlaštenih servisera. Ako vam moji uvjeti ne odgovaraju potražite uređaj na drugom mjestu. Ako ste zainteresirani za narudžbu javite se na mail adresu igortraljic@yahoo.com"

"U redu. Kakvo osiguranje imam da cu nakon uplate pologa zaista i vidjeti uredaj?"

 

"Ako mislite da sam prevarant necemo niti poslovati"

 

Podaci o oglašivaču Datum registracije: 16.05.2018.

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Profesor Jakov kaže...

"Poštovani, uređaje koje prodajem su novi ne otvarani. Posjeduju garanciju i račun. Naručujem ih iz inozemstva,po uplati pologa. Polog je 150-200kn i plaća se prije narudžbe željenog uređaja. Rok isporuke uređaja je 6-7 radnih dana od dana narudžbe. Garancija je europska i vrijedi u Hrvatskoj kod ovlaštenih servisera. Ako vam moji uvjeti ne odgovaraju potražite uređaj na drugom mjestu. Ako ste zainteresirani za narudžbu javite se na mail adresu igortraljic@yahoo.com"

"U redu. Kakvo osiguranje imam da cu nakon uplate pologa zaista i vidjeti uredaj?"

 

"Ako mislite da sam prevarant necemo niti poslovati"

 

Podaci o oglašivaču Datum registracije: 16.05.2018.

 

 Ja sam ga jednom cimnuo. Prije se zvao : josiptopic@yahoo.com

 

Radilo se o Iphone 8 za 4000kn, kad je najjeftiniji bio 5000kn.

 

Nakon kraćeg dopisivanja sam mu ja ovo poslao :

 

"Pa kad si toliko pošten šta ne naručiš 2-3 moba o svom trošku. Za 4000 kn ćeš ih prodat odmah.


Takvih poput tebe je bilo i biti će na njuškalu., tako da ti se u načinu pisanja vidi da muljaš."

 

Nakon moje zadnje poruke su ga izbacili s njuškala (administratori čitaju ta sva dopisivanja)

 

"Korisnik je isključen s Njuškala zbog kršenja pravila. Razgovor s ovim korisnikom nije moguće nastaviti." - to je pisalo ispod moje te zadnje poruke.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Profesor Jakov kaže...

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s9-plus/samsung-galaxy-s9-plus-oglas-25562065

 

Je li moguće da je cijena tako brzo pala? Na što paziti prilikom kupovine? :)

 Teski prevarant, ima masu istih oglasa, ali objavljeni su s razlicitih profila... ja kad sam mu zaprijetio prijavom policiji odmah je promijenio account i uklonio oglas hahha

12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

U petak stigo S9+, iznimno sam zadovoljan mobitelom, mozda mi je mrvicu velik s obzirom da sam prije imao S6 ali brzo cu se naviknut.
Jedino je problem sto je stari kupio mob u njemackoj i htio je malo pogledat pa je stavio svoju Njemačku karticu i sad kad sam ja stavio Hrvatsku i svaki put kad upalim mob mi se pojavi ovaj ekran, neda mi se baš radit factory reset jer sam prebacio 40gb stvari preko smart switcha, pa me zanima jel uopce potrebno?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Profesor Jakov kaže...

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s9-plus/samsung-galaxy-s9-plus-oglas-25562065

 

Je li moguće da je cijena tako brzo pala? Na što paziti prilikom kupovine? :)

 Teski prevarant, ima masu istih oglasa, ali objavljeni su s razlicitih profila... ja kad sam mu zaprijetio prijavom policiji odmah je promijenio account i uklonio oglas hahha

 Šta on dobije s tim? Prodaje kopije mobitela? Šta ima budala koji unaprijed upalate uređaj bez da pogledaju?

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
veseli007 kaže...
Otidji do ducana i pogledaj ako ih imaju u ponudi i isprobas u zivo! Ipak se taj filing najvise cijeni, iz prve ruke! ✌😉

 Ma bio sam već, i otići ću opet, ali to mi nije baš neka razlika kad ih drže "na lancu", pa niti ga mogu uzet u ruku normalno i vidjeti kakav je, niti išta normalno s njim raditi..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SnakeEyes kaže...

U petak stigo S9+, iznimno sam zadovoljan mobitelom, mozda mi je mrvicu velik s obzirom da sam prije imao S6 ali brzo cu se naviknut.
Jedino je problem sto je stari kupio mob u njemackoj i htio je malo pogledat pa je stavio svoju Njemačku karticu i sad kad sam ja stavio Hrvatsku i svaki put kad upalim mob mi se pojavi ovaj ekran, neda mi se baš radit factory reset jer sam prebacio 40gb stvari preko smart switcha, pa me zanima jel uopce potrebno?

mozes sad napraviti backup od s9+ preko smart switcha, napraviti reset i onda vratiti sve na mob opet

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
PlayMaker10 kaže...
CrossDeath kaže...
Profesor Jakov kaže...

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s9-plus/samsung-galaxy-s9-plus-oglas-25562065

 

Je li moguće da je cijena tako brzo pala? Na što paziti prilikom kupovine? :)

 Teski prevarant, ima masu istih oglasa, ali objavljeni su s razlicitih profila... ja kad sam mu zaprijetio prijavom policiji odmah je promijenio account i uklonio oglas hahha

 Šta on dobije s tim? Prodaje kopije mobitela? Šta ima budala koji unaprijed upalate uređaj bez da pogledaju?

 pa gle, 100% sam siguran da je upecao par ljudi.. uvijek ce biti budala koji ce tako platiti unaprijed, ne brini

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
PlayMaker10 kaže...
CrossDeath kaže...
Profesor Jakov kaže...

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s9-plus/samsung-galaxy-s9-plus-oglas-25562065

 

Je li moguće da je cijena tako brzo pala? Na što paziti prilikom kupovine? :)

 Teski prevarant, ima masu istih oglasa, ali objavljeni su s razlicitih profila... ja kad sam mu zaprijetio prijavom policiji odmah je promijenio account i uklonio oglas hahha

 Šta on dobije s tim? Prodaje kopije mobitela? Šta ima budala koji unaprijed upalate uređaj bez da pogledaju?

 pa gle, 100% sam siguran da je upecao par ljudi.. uvijek ce biti budala koji ce tako platiti unaprijed, ne brini

 Takvi i zaslužuju bit prevareni, mobitel od 4000 kn ne pogledat, takvima bi još i kamatu nabio jer su mutavi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
PlayMaker10 kaže...
CrossDeath kaže...
PlayMaker10 kaže...
CrossDeath kaže...
Profesor Jakov kaže...

https://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s9-plus/samsung-galaxy-s9-plus-oglas-25562065

 

Je li moguće da je cijena tako brzo pala? Na što paziti prilikom kupovine? :)

 Teski prevarant, ima masu istih oglasa, ali objavljeni su s razlicitih profila... ja kad sam mu zaprijetio prijavom policiji odmah je promijenio account i uklonio oglas hahha

 Šta on dobije s tim? Prodaje kopije mobitela? Šta ima budala koji unaprijed upalate uređaj bez da pogledaju?

 pa gle, 100% sam siguran da je upecao par ljudi.. uvijek ce biti budala koji ce tako platiti unaprijed, ne brini

 Takvi i zaslužuju bit prevareni, mobitel od 4000 kn ne pogledat, takvima bi još i kamatu nabio jer su mutavi.

u potpunosti se slazem 

caka je u tome sto ti u startu napise da ne mozes pogledati mob, jer kao on ih narucuje iz njemacke cini mi se, pa ostatak platis kad mob dode

11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

 Svako ko podrzava prevaranta je isti kao i on. Samo kazem.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja sigurno podrzavam, to sto je kupac glup nije njegov problem. Jesam isti kao on? Mozda jesam, boli me qurac.

 

Meni su frenda zeznuli prije par godina za S5, unaprijed je uplatio novce na racun i nije dobio mob. Svaka cast prodavacu, frend mi je glup ko drvo

 
1 1 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ja sigurno podrzavam, to sto je kupac glup nije njegov problem. Jesam isti kao on? Mozda jesam, boli me qurac.

 

Meni su frenda zeznuli prije par godina za S5, unaprijed je uplatio novce na racun i nije dobio mob. Svaka cast prodavacu, frend mi je glup ko drvo

 Razumio bih da si napisao da takvim osobama (po tvom misljenju glupim) i treba tako nesto da se desi. Ali to opet ne opravdava to sto podrzavas ljude sto varaju. Znaci ako neko ima prevaru na koju ljudi nasjedaju pa onda je ok neka vara i ti bi ga podrzao? Jaka ti logika.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Da li hpexpress dozvoljava da se otvori paket i pregleda prije plaćanja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ok ja podrzavam i sto sad? Jesam losiji covjek od tebe? Pa ljudima koji bi uzeli mob na slijepo bas treba jedan takav da ih prevari da se opamete jer drugacije nece. Prodajem mobitele vec 4god, kako nove tako polovne, nisam nikad nikoga prevario al kakvi ljudi su mi dolazili to nebi vjerovao, pa iskreno da sam bio pametniji zaradio bi puno vise. *ebo ti postenje kad mu prodas novi zapakirani mob ispod cijene, pokvari mu se nakon pola godine i dolazi meni na vrata i prijeti mi da mu novce vratim. Pa zao mi je sto takve ne opeljusim jos duplo

 
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Ok ja podrzavam i sto sad? Jesam losiji covjek od tebe? Pa ljudima koji bi uzeli mob na slijepo bas treba jedan takav da ih prevari da se opamete jer drugacije nece. Prodajem mobitele vec 4god, kako nove tako polovne, nisam nikad nikoga prevario al kakvi ljudi su mi dolazili to nebi vjerovao, pa iskreno da sam bio pametniji zaradio bi puno vise. *ebo ti postenje kad mu prodas novi zapakirani mob ispod cijene, pokvari mu se nakon pola godine i dolazi meni na vrata i prijeti mi da mu novce vratim. Pa zao mi je sto takve ne opeljusim jos duplo

 

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jeli ti citas sto sam ja napisao mozda? Pogledaj moju reputaciju na forumu sto se tice prodaje, neces naci nijednu zamjerku na mene. Kazem samo da toliko ima glupih, da budem precizniji bezobraznih kupaca da mi je zao sto ih ne oderem. Zamisli da si mi ti prodao mobitel, nov zapakiran i tog dana izasao iz ducana. Ja ti dodem za pola godine, godinu dana jer mi vise ne radi i trazim novce nazad i prijetim ti sudom ili policijom?? A to sto ga je on s*ebao, ubacio u more ili jednostavno tvornicki nije ispravan takva budala to nemoze shvatiti. I onda mi dode zao sto uz sve te probleme i pozive sto mi nabije mi nisam jos oderao bar 500kn iz dzepa jer je tako bezobrazan.

 

OK mozda sam se krivo izrazio. Ne podrzavam bas ljude koji kradu ljude na temelju prodaje neispravnih mobitela ili uzimanje novaca pa ne salju mobitel ili ne vracaju novce. Ali kad neko uplati novce na racun prije nego dobije mobitel na takve oglase koji vriste prevara, pa se jos nakon toga zale?? Sakrij se u rupu i pozdravi se sa svojim novcima. Sam si kriv sto si debil u startu ispao

 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
CrossDeath kaže...
arnes_king kaže...

Znaci vi opravdavate prevaru i prevarantu u slucaju ako je prevareni malo naivan, ili manje inteligentan ili jednostavno je dobra osoba pa misli da su svi takvi i ne shvata da ima takvih ljudi?

 Svijet je okrutno mjesto, sto prije to naucis, to bolje ;)

 Svako ko podrzava prevaranta je isti kao i on. Samo kazem.

 Haha lol krivo govoris onda

Bi li ti ikada uplatio novce unaprijed nekom totalnom strancu tipa za mob? Ili si glup ili nisi

13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel iko naručivao mobitel preko njuškala od nekoga na produljenje pretplate? Zanima me dal ja mogu prvo pregledat paket prije nego što platim poštaru? U pitaju je hp express dostava

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Jel iko naručivao mobitel preko njuškala od nekoga na produljenje pretplate? Zanima me dal ja mogu prvo pregledat paket prije nego što platim poštaru? U pitaju je hp express dostava

Mozes. Ali prodavac mora tu opciju navesti kada ti salje paket

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
DuMe kaže...

Jel iko naručivao mobitel preko njuškala od nekoga na produljenje pretplate? Zanima me dal ja mogu prvo pregledat paket prije nego što platim poštaru? U pitaju je hp express dostava

Mozes. Ali prodavac mora tu opciju navesti kada ti salje paket

 Dosta me je strah po pitanju tih dostava,bojim se da ne dobijem ciglu u paketu a u pitanju je 4k kuna

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

 Dosta me je strah po pitanju tih dostava,bojim se da ne dobijem ciglu u paketu a u pitanju je 4k kuna

Samo reci prodavacu da stavi opciju otvranja paketa prilikom preuzimanja. Kada ti paket dode, otvoris, provjeris IMEI jel se podudara na kutiji i mobitelu, preko IMEI checkera provjeris jeli rijec o kopiji ili orginalu. Takoder isprobas ovih par vitalnih sitnica tipa kamera, zvucnici itd. Ako je mob sa folijama i vidi se da je nov zapakiran mislim da neces imati nikakvih problema. 

 

Ako ti kojim slucajem ne budu dali da otvoris paket prilikom preuzimanja odma im reci da ga salju nazad, ne kockaj se jer se ne isplati kockati

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
DuMe kaže...

 Dosta me je strah po pitanju tih dostava,bojim se da ne dobijem ciglu u paketu a u pitanju je 4k kuna

Samo reci prodavacu da stavi opciju otvranja paketa prilikom preuzimanja. Kada ti paket dode, otvoris, provjeris IMEI jel se podudara na kutiji i mobitelu, preko IMEI checkera provjeris jeli rijec o kopiji ili orginalu. Takoder isprobas ovih par vitalnih sitnica tipa kamera, zvucnici itd. Ako je mob sa folijama i vidi se da je nov zapakiran mislim da neces imati nikakvih problema. 

 

Ako ti kojim slucajem ne budu dali da otvoris paket prilikom preuzimanja odma im reci da ga salju nazad, ne kockaj se jer se ne isplati kockati

 mob je vakumiran sa onom folijom izvana kutije(ne znam dal se vakuum može lažirat),s/n paše na kutiji i na računu,kupljen je u t-comu.taj IMEI ne znam di se nalazi na kutiji?

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 16:52 (DuMe).
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

 mob je vakumiran sa onom folijom izvana kutije(ne znam dal se vakuum može lažirat),s/n paše na kutiji i na računu,kupljen je u t-comu.taj IMEI ne znam di se nalazi na kutiji?

Evo kutije od mog S9. Tocno tu gdje mi je palac se nalazi IMEI. Definitivno kad ti stigne otpakiraj ga i sve provjeri, ponavljam ti nemoj se kockati jer ima puno kopija okolo

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice