Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 951.504
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

ja sam ga uzeo, stigao za 2 dana, prvo je bilo problema jedno tjedan dana, uopce kupnja nije mogla proci, njihova greska u pitanju zbog postanskog br. pobrkali ih, a racuni dolazili tocno, webshop zezao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja 05.06 dobio mail potvrd3 za bezicni punjac i jos ga nema :/ Pisao sam im ali nisu nista odgovorili, iz Bosne sam.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Eto nakon 10 dana od narudžbe s9+ preko tele2 webshopa,danas ja njih nazovem da ih pitam što je sa tom naružbom,kažu mi da ih nemaju više u skladištu( a na webshopu piše da je dostupan) i da je narudžba stornirana.Znači nikakvu obavijest od njih nisam dobio i čekam ko bedak bezveze a propustio sam zbog toga priliku u SD je bila akcija 20 posto na s9+ do 15.07 :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
VandaL.pr! kaže...

 Za 4200 imas u trgovinama i zalagaonicama zapakirani sa garancijom.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
VandaL.pr! kaže...

 već naručio u tele2 u tarifi :/

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Molim te ne širi dezinformacije, S9+ se na njušci da naci za 4900-5000 kn.

Sjecam se kad sam kupovao S8+ plus preko njuške, morao sam poslati frendu u ZG lovu na račun i onda jedna cijela neprospavana noć i par godina manje od nervoze oce li me zajebati prodavač ili neće, ali nebih vise nikad, hvala!

Ovako kliknuo 2 klika u SD i 2 dana kasnije mob bio u ruci bez ikakve sekirancije...

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
VandaL.pr! kaže...

Molim te ne širi dezinformacije, S9+ se na njušci da naci za 4900-5000 kn.

Sjecam se kad sam kupovao S8+ plus preko njuške, morao sam poslati frendu u ZG lovu na račun i onda jedna cijela neprospavana noć i par godina manje od nervoze oce li me zajebati prodavač ili neće, ali nebih vise nikad, hvala!

Ovako kliknuo 2 klika u SD i 2 dana kasnije mob bio u ruci bez ikakve sekirancije...

Covjek prica o S9, a ne S9+. 

 

Ja sam kupovao na njuskalu mali bezbroj puta i nikad problem. Cim otvorim kutiju znam jeli mobitel legit ili nije, mozda zato jer i osobno prodajem nove zapakirane pa znam princip na koji to radi. 

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
VandaL.pr! kaže...

Molim te ne širi dezinformacije, S9+ se na njušci da naci za 4900-5000 kn.

Sjecam se kad sam kupovao S8+ plus preko njuške, morao sam poslati frendu u ZG lovu na račun i onda jedna cijela neprospavana noć i par godina manje od nervoze oce li me zajebati prodavač ili neće, ali nebih vise nikad, hvala!

Ovako kliknuo 2 klika u SD i 2 dana kasnije mob bio u ruci bez ikakve sekirancije...

 Molim te prvo slijedeci puta procitaj o cemu se prica i radi pa tek onda komentiraj a ne ovako izletis bezveze..  😊

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
VandaL.pr! kaže...

Molim te ne širi dezinformacije, S9+ se na njušci da naci za 4900-5000 kn.

Sjecam se kad sam kupovao S8+ plus preko njuške, morao sam poslati frendu u ZG lovu na račun i onda jedna cijela neprospavana noć i par godina manje od nervoze oce li me zajebati prodavač ili neće, ali nebih vise nikad, hvala!

Ovako kliknuo 2 klika u SD i 2 dana kasnije mob bio u ruci bez ikakve sekirancije...

Covjek prica o S9, a ne S9+. 

 

Ja sam kupovao na njuskalu mali bezbroj puta i nikad problem. Cim otvorim kutiju znam jeli mobitel legit ili nije, mozda zato jer i osobno prodajem nove zapakirane pa znam princip na koji to radi. 

 Ja nisam mislio kupovanje od nekoga ovako. Nadjem na njuskalu neku zalagaonicu ili radnju za mobitele, od njih kupim zapakirani sa garancijom.

Ako je blize zaletim se do njih, par puta sam vec tako i dam odma svoj mobitel i nadoplatim za novi. Najbolje i najbrže. 

Ovako dok ja svoj prodam na njuskalu, pa dok nadjem drugi, dal ce me prevariti ili nece, ovo je najbolji nacin i tako zadnjih 5 godina i kupujem.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Užas, uzmu ti mob pod račun za 700kn i prodaju ga za 1500 za dva dana, a da staviš isti mob na njuškalo npr za 1200 dođe ti kupac doma isti tren...

A i cijene su im malo veće nego što nađeš na njuški. Pa ne mogu te prevariti ako imaš oči i imalo mozga u glavi. Imaš IMEI, račun. Provjeriš te dvije stvari, pogledaš mob i doviđenja. Ovako sve skupa bacaš do 1000kn u zrak za što je potrebno uložiti minimalno truda. 

 

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Quotao si moj post gdje sam stavio akciju na S9+ od 5200 kn i kažeš da ih ima za 4200 na njušci!

A ja se trebam informirati?!?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
VandaL.pr! kaže...

Quotao si moj post gdje sam stavio akciju na S9+ od 5200 kn i kažeš da ih ima za 4200 na njušci!

A ja se trebam informirati?!?

 Kad sam  kliknuo na link otvorilo mi 15 i vise mobitela a ekipu a u linku pise s9 nema plus, tako da jbg

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
maks0806 kaže...

Užas, uzmu ti mob pod račun za 700kn i prodaju ga za 1500 za dva dana, a da staviš isti mob na njuškalo npr za 1200 dođe ti kupac doma isti tren...

A i cijene su im malo veće nego što nađeš na njuški. Pa ne mogu te prevariti ako imaš oči i imalo mozga u glavi. Imaš IMEI, račun. Provjeriš te dvije stvari, pogledaš mob i doviđenja. Ovako sve skupa bacaš do 1000kn u zrak za što je potrebno uložiti minimalno truda. 

 

 Nije bas tako. Ako moj poslovni vrijedi npr oko 3500 kuna, dobijem ponudu za 3000 ili 3100 kuna, ali zato sto je svaki moj mobitel od prvog dana sa maskom i zastitom na ekranu, nema crtice na njemu, kutija kao nova, svi papiri, sluske i punjac,..Meni je to ok, jer hocu sutra mobitel, sutra ga i kupim i svoj sam odma prodao, a ovako bi dok ga objavim na njsukalu mozda i na cekao po 2 do 3 tjedna.. 

e-mail: jmnemonic158@gmail.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Jel se moze ikamo nastimati da mozes aplikacije prebacit u pop-up prozor a da ne moras mijenjati cijeli home screen?

Znaci ja imam ukljucen taj "Home and Apps screens" i tu ne radi onaj swipe dijagonalno iz gornjeg lijevog kuta prema donjem desnom. To funkcionira samo kad stavim "Home screen only" koji ne zelim.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
AA-d00d kaže...
Jel se moze ikamo nastimati da mozes aplikacije prebacit u pop-up prozor a da ne moras mijenjati cijeli home screen?

Znaci ja imam ukljucen taj "Home and Apps screens" i tu ne radi onaj swipe dijagonalno iz gornjeg lijevog kuta prema donjem desnom. To funkcionira samo kad stavim "Home screen only" koji ne zelim.

 Kod mene ta funkcija radi bez problema u svakom app koji sam probao, mogu resizati prozore kako hocu.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Imas li ukljucen "Home screen only"? Meni to samo radi u tom nacinu.
Zanimljivo mi je kako mogu otvoriti pop-up dok dobim sms poruku ili whatsapp poruku. Pojavi se taj tekst poruke na sredini u gornjem dijelu ekrana i samo swipeam tu poruku dole i otvori se pop-up. I to je jedini nacin koji mi radi.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
AA-d00d kaže...
Imas li ukljucen "Home screen only"? Meni to samo radi u tom nacinu.
Zanimljivo mi je kako mogu otvoriti pop-up dok dobim sms poruku ili whatsapp poruku. Pojavi se taj tekst poruke na sredini u gornjem dijelu ekrana i samo swipeam tu poruku dole i otvori se pop-up. I to je jedini nacin koji mi radi.

 Ne znam da li pricamo o istom jer ovo na sto ja mislim u postavkama drugacije izgleda. Ja kada povucem iz gornjeg desnog ugla mogu resize prozora aplikacije uraditi, na to sam mislii.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
arnes_king kaže...
AA-d00d kaže...
Imas li ukljucen "Home screen only"? Meni to samo radi u tom nacinu.
Zanimljivo mi je kako mogu otvoriti pop-up dok dobim sms poruku ili whatsapp poruku. Pojavi se taj tekst poruke na sredini u gornjem dijelu ekrana i samo swipeam tu poruku dole i otvori se pop-up. I to je jedini nacin koji mi radi.

 Ne znam da li pricamo o istom jer ovo na sto ja mislim u postavkama drugacije izgleda. Ja kada povucem iz gornjeg desnog ugla mogu resize prozora aplikacije uraditi, na to sam mislii.

 Na cisto drugom mjestu su postavke za taj pop-up i multi window nego za home screen.

Options ->  Display -> Home Screen -> Home screen layout. I onda imas te dvije opcije za koje sam stavio screen shot par postova prije.

 

Inace mi je ukljucen taj "Pop-up view action" u postavkama (Options - > Advanced features....) ali ne funkcionira mi osim ako stavim onaj "Home screen only".

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ljudi pomoć,kupio sam mobitel preko tele2 webshopa,jučer mi je došao i danas primjeti bijelu liniju na ekranu,želio bih ga vratiti i da dobijem novi uređaj,što mi je činiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...

Ljudi pomoć,kupio sam mobitel preko tele2 webshopa,jučer mi je došao i danas primjeti bijelu liniju na ekranu,želio bih ga vratiti i da dobijem novi uređaj,što mi je činiti?

Odma nosi u Tele2. Nazalost oni ga salju u servis i servis mora utvrditi jeli tvornicka greska ili tvoja. Nakon sto oni utvrde salju zeleni signal Tele2 i onda dobijes novi mobitel

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
DuMe kaže...

Ljudi pomoć,kupio sam mobitel preko tele2 webshopa,jučer mi je došao i danas primjeti bijelu liniju na ekranu,želio bih ga vratiti i da dobijem novi uređaj,što mi je činiti?

Odma nosi u Tele2. Nazalost oni ga salju u servis i servis mora utvrditi jeli tvornicka greska ili tvoja. Nakon sto oni utvrde salju zeleni signal Tele2 i onda dobijes novi mobitel

 Sa otoka sam,morat cu poslat postom.Ne znam sta da im napisem u opisu,zelio bih da  dobijem novi mobitel a ne ovaj isti popravljen

13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
DuMe kaže...
MARKOZD15 kaže...
DuMe kaže...

Ljudi pomoć,kupio sam mobitel preko tele2 webshopa,jučer mi je došao i danas primjeti bijelu liniju na ekranu,želio bih ga vratiti i da dobijem novi uređaj,što mi je činiti?

Odma nosi u Tele2. Nazalost oni ga salju u servis i servis mora utvrditi jeli tvornicka greska ili tvoja. Nakon sto oni utvrde salju zeleni signal Tele2 i onda dobijes novi mobitel

 Sa otoka sam,morat cu poslat postom.Ne znam sta da im napisem u opisu,zelio bih da  dobijem novi mobitel a ne ovaj isti popravljen

Dobit ces novi mobitel ako ovaj vratis u roku od 14 dana

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...
DuMe kaže...
MARKOZD15 kaže...
DuMe kaže...

Ljudi pomoć,kupio sam mobitel preko tele2 webshopa,jučer mi je došao i danas primjeti bijelu liniju na ekranu,želio bih ga vratiti i da dobijem novi uređaj,što mi je činiti?

Odma nosi u Tele2. Nazalost oni ga salju u servis i servis mora utvrditi jeli tvornicka greska ili tvoja. Nakon sto oni utvrde salju zeleni signal Tele2 i onda dobijes novi mobitel

 Sa otoka sam,morat cu poslat postom.Ne znam sta da im napisem u opisu,zelio bih da  dobijem novi mobitel a ne ovaj isti popravljen

Dobit ces novi mobitel ako ovaj vratis u roku od 14 dana

 03.08. mi ističe tih 14 dana( račun je od 19.07 ali ja sam mobitel dobio tek prekjučer),ja sam danas poslao mobitel i u ponedjeljak je on kod njih.Znači da je to unutar tih 14 dana.

E sad sam ja nazvao  servis "Tech Doctor" ( jer tele2 šalje njima mobitele na servis i oni će utvrdit štetu) i kaže mi žena na telefon da je za Samsung uređaje povratni rok 8 dana. Znači moram ga vratit u roku 8 dana od računa kupnje da bih dobio novi,a meni dostava trajala tjedan dana :/
Sad je tu problem,tech doctor kaže 8 dana,a na tele2 podrški kažu da je rok 14 dana. Ne želim da mi popravljaju jbeni mobitel na kojim je još folija,probat ću sve da dobijem novi uređaj kako bi i trebalo :/

13 godina
odjavljen
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Zakonski rok je 14 dana, nemaju oni sto izmisljati oko tih 8 dana. Tih 14 dana ti tece od dana kad si dobio uredaj. Dakle sjedi na trajekt, odi u Tele2 i napravi reklamaciju. Dobit ces novi uredaj nakon sto ga servis pregleda (Agram). Ako ne dobijes novi, imas se svako pravo zaliti da bi dobio novi uredaj

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
MARKOZD15 kaže...

Zakonski rok je 14 dana, nemaju oni sto izmisljati oko tih 8 dana. Tih 14 dana ti tece od dana kad si dobio uredaj. Dakle sjedi na trajekt, odi u Tele2 i napravi reklamaciju. Dobit ces novi uredaj nakon sto ga servis pregleda (Agram). Ako ne dobijes novi, imas se svako pravo zaliti da bi dobio novi uredaj

 Poslao sam ujutro Hp expressom.Kaže da je u ponedjeljak to kod njih. Radim cijeli dan,gužve su na cestama i trajektima tako da odlazak do Rijeke je praktički nemoguć. U opisu kvara sam im napisao da mobitel ima bijelu crtu na vrhu ekrana te da ima samo 2 dana.Na računu piše sve kad je kupljen i dostavljen tako da ne bi trebalo biti problema.E sad oni mogu biti go*na pa ga servisirat ili stavit da je kvar moja greška ili šta već. Nadam se da će biti sve u redu

7 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ljudi, kupio bi s9+, ali su cijene visoke za moj standard 4700kn pa nadalje).

Bacite koji link gdje bi se moglo kupiti jeftinije.

Unaprijed hvala na odgovoru!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

vlasnici s9+, kako ste do sad zadovoljni s mobitelom, da li bi opet uzeli njega ili sad nešto drugo, prešao bi na nešto novo sa S7 jer je baterija kriminalno loša

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
nex987 kaže...

vlasnici s9+, kako ste do sad zadovoljni s mobitelom, da li bi opet uzeli njega ili sad nešto drugo, prešao bi na nešto novo sa S7 jer je baterija kriminalno loša

Trenutno nema kompletniji uredaj od S9+ na trzistu. Iskreno ja bi pricekao sad uredaje sto izlaze u drugom dijelu godine, Note 9, Pixel 3 i novi iPhone pa se odluci. Sa S9+ se takoder neces bas usreciti baterijom

8 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
nex987 kaže...

vlasnici s9+, kako ste do sad zadovoljni s mobitelom, da li bi opet uzeli njega ili sad nešto drugo, prešao bi na nešto novo sa S7 jer je baterija kriminalno loša

 Meni je mobitel fenomenalan. Redovito imam 6h SOT, mobitel se ne grije, napuni se za 90ak minuta, ekran fantazija, kamera odlicna. Jedino sto ima dosta bloata od samsunga. Ja sam odmah stavio Whitestone Dome i maskicu, zlu netrebalo.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice