Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

poruka: 3.577
|
čitano: 952.615
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
DuMe kaže...

Budite realni i iskreni,s9 i s9+ nemaju dobru bateriju i to je to.Mob tog cjenovnog ranga ne bi smio imat losu auzonomiju.

Mobovi od 1500 kuna imaju bolju autonomiju

Ne znam kakav si ti uredaj dobio, ali ja sam sa svojim s9+ zadovoljan.

 Isto tako.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ujutro prije posla skinuo bateriju na 100% i dosao doma sa ovim stanjem:
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
AA-d00d kaže...
Ujutro prije posla skinuo bateriju na 100% i dosao doma sa ovim stanjem:

 odustao sam od S9+ baš zbog ovakvih stvari... ne da mi se mačka u vreći uzimat... džaba sve superiorna tehnologija kad treba pazit na štednju baterije toliko, užas...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Da moze bolje, moze. Nisam neki power user tako da ovo mozda izgleda lose.
Inace bateriju vec neko vrijeme namjerno drzim izmedju 30 i 80%, nikad ne punim do kraja - par puta kroz dan stavim na kratko na punjenje i fast charging odradi svoje.
Ali bas budem forsirao do kasno navecer bez punjenja - kad nisam na poslu daleko vise koristim mob pa cu onda postat kakvo mi je stanje.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel kupovao tko sa aliexpressa/ebaya brzi auto punjac i da brzo punjenje zaista radi?

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ja sam kupio ovaj i radi na s8 i s9+

HRK 27.92 6%OFF | Original Car Charger Samsung Galaxy S9 S8 S 9 plus Fast Charger 1.2M USB Type-C Adaptive Travel Charging 9V1.67A & 5V2A Note 8 9
https://s.click.aliexpress.com/e/t65ivAo

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Ja imam S9 i u potpunosti sam zadovoljan sa autonomijom. Evo npr. Današnji dan nije nešta ekstra ali da vidite da se može. Ujutro skinuo sa punjaca sa 100% u 8:00h, radio sam drugu pa nisam puno prčkao po njemu, ali uvijek sve uključeno, ništa ne gasim jel koja svrha kupovati ovakav mob ako će se pola toga od njegovih funkcija pogasiti. Današnje stanje je ovakvo kakvo je, s tim da znam imati i po 4-5h sota kad ga baš koristim maximalno.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Jel netko ima problema s dolazenjem notifikacija,npr tek kad udem u wocap,oglasi mi da mi je stigla poruka!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Zakljucak jucerasnjeg dana. Nakon posla surfao vise-manje stalno, youtube upaljen (split screen mi je j€bena stvar) + bluetooth slusalice. Izdrzao cijeli dan, meni sasvim dosta
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ica007 kaže...

Jel netko ima problema s dolazenjem notifikacija,npr tek kad udem u wocap,oglasi mi da mi je stigla poruka!

 imam taj problem vec duze vrijeme, i  cini mi se samo whatsapp u pitanju. a ne znam kako rjesiti, pojavio se problem sa vremeneom, imao isti na s6, na pcoetku radilo ok, poslje stalo.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Novi sam sa Galaxy S9, novog sam kupio.

Recite mi, jel postoji opcija da ove ikone postavim bez frejma? Ja to nigdje ne mogu naci...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Denyken kaže...

Novi sam sa Galaxy S9, novog sam kupio.

Recite mi, jel postoji opcija da ove ikone postavim bez frejma? Ja to nigdje ne mogu naci...

Te opcije nema vise u android pie. Jedini nacin je da skines neki icon pack s galaxy storea.

13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Isto tako… Stoji da je Android 9, One UI 1.0, a razina sigurnosne zakrpe  je 1. prosinca 2018. Ne mogu aktualizirati novu zakrpu. Je li to OK?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Denyken kaže...

Novi sam sa Galaxy S9, novog sam kupio.

Recite mi, jel postoji opcija da ove ikone postavim bez frejma? Ja to nigdje ne mogu naci...

Te opcije nema vise u android pie. Jedini nacin je da skines neki icon pack s galaxy storea.

Nije bas da je hendikep ali mogli su tu opciju i ostaviti. 

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Pozdrav :-) zanima je da li je moguće u nekom servisu zamineniti senzor otiska prsta. jako je izgreban. šljaka, ali me smeta čisto estetski :-D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Pozdrav samsungovci... Zeni nude na poslu s9 ili iphone 8.. ako je netko probao, kakva je kamera naspram iphone 8? Kakav je uopce s9? :)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Ako se netko misli kupiti (po meni) najvece s.ranje u novijoj povijesti smartphone-a, neka prvo pogleda ovo.

Dan na poslu, od 7h do 16h. Jedino sto je upaljeno je 4G mreza,nesto malo koristen wapp, poziva sve skupa oko 15ak min, i to je to. S9

 

 
0 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
ivan72478 kaže...

Ako se netko misli kupiti (po meni) najvece s.ranje u novijoj povijesti smartphone-a, neka prvo pogleda ovo.

Dan na poslu, od 7h do 16h. Jedino sto je upaljeno je 4G mreza,nesto malo koristen wapp, poziva sve skupa oko 15ak min, i to je to. S9

 

Nesto ti nije u redu s uredajem, odnesi ga na servis.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Angie555 kaže...

Pozdrav :-) zanima je da li je moguće u nekom servisu zamineniti senzor otiska prsta. jako je izgreban. šljaka, ali me smeta čisto estetski :-D

Moze naravno, u bilo kojem sluzbenom servisu. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
mcf kaže...
Pozdrav samsungovci... Zeni nude na poslu s9 ili iphone 8.. ako je netko probao, kakva je kamera naspram iphone 8? Kakav je uopce s9? :)

Sve je to na kraju stvar osobne preferencije. Ako je do sada koristila android, neka uzme s9. Ako je koristila iphone, neka nastavi s osmicom. Kamere su tu negdje, nema velike razlike.

5 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Meni S9 obicni bude cijeli dan sa 4,5 do 5 sati u prosjeku a moze i do 6 sati sota da izadje. Konstantno razmenim mozda 3000 pruka na messengeru, skrolam po fb i instagramu za to vreme. POnekad vijesti procitam, udjem na neki sajt u medjuvremenu malo youtube neki klip i tako ja koristim tel. Inace punim do 80 pa na 40-50 opet na punjac.. Ali ako ga sa 100 do 10% izdrzi cijeli dan sa ovim koristenjem bez ustede energije, sve po defaultu. Ne treba klikati CLOSE ALL kad otvorite task manager i ubijati aplikacije ja to nikad ne radim. MOzda 1 u 7 dana, a restartujem tel svako 3-4 dana i to e to.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2019 18:08 (keks99).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Denyken kaže...

Isto tako… Stoji da je Android 9, One UI 1.0, a razina sigurnosne zakrpe  je 1. prosinca 2018. Ne mogu aktualizirati novu zakrpu. Je li to OK?

Da li netko moze da mi kaze vise nesto o ovome? Kod drugih zakrpe se azuriraju redovno.

Procitao sam ovdje da su imali slicnih problema kao ja pa me zanima da li se zakrpa ipak nekad dobije, tj ne treba nista raditi oko Odina?  

Opcija "Posljednja aktualizacija" mi je nedostupna, nema nikakav podatak.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Denyken kaže...

Novi sam sa Galaxy S9, novog sam kupio.

Recite mi, jel postoji opcija da ove ikone postavim bez frejma? Ja to nigdje ne mogu naci...

 Sta je ovo, kakv frejm na ikonicama?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
Denyken kaže...
Denyken kaže...

Isto tako… Stoji da je Android 9, One UI 1.0, a razina sigurnosne zakrpe  je 1. prosinca 2018. Ne mogu aktualizirati novu zakrpu. Je li to OK?

Da li netko moze da mi kaze vise nesto o ovome? Kod drugih zakrpe se azuriraju redovno.

Procitao sam ovdje da su imali slicnih problema kao ja pa me zanima da li se zakrpa ipak nekad dobije, tj ne treba nista raditi oko Odina?  

Opcija "Posljednja aktualizacija" mi je nedostupna, nema nikakav podatak.

Ovo sto si vidio da smo flesali preko odina, to su bili Android Pie romovi, prije sluzbenog izlaska kod nas. To nije potrebno raditi, malo se strpi i doc ce ti azuriranje. Takoder, provjeru za aktualizaciju mozes izvrsiti i putem smart switch programa kojeg skines na PC. Smart switch nekad ponudi azuriranje prije samog mobitela, tako da nije lose i tamo provjeriti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
CrossDeath kaže...
Denyken kaže...
Denyken kaže...

Isto tako… Stoji da je Android 9, One UI 1.0, a razina sigurnosne zakrpe  je 1. prosinca 2018. Ne mogu aktualizirati novu zakrpu. Je li to OK?

Da li netko moze da mi kaze vise nesto o ovome? Kod drugih zakrpe se azuriraju redovno.

Procitao sam ovdje da su imali slicnih problema kao ja pa me zanima da li se zakrpa ipak nekad dobije, tj ne treba nista raditi oko Odina?  

Opcija "Posljednja aktualizacija" mi je nedostupna, nema nikakav podatak.

Ovo sto si vidio da smo flesali preko odina, to su bili Android Pie romovi, prije sluzbenog izlaska kod nas. To nije potrebno raditi, malo se strpi i doc ce ti azuriranje. Takoder, provjeru za aktualizaciju mozes izvrsiti i putem smart switch programa kojeg skines na PC. Smart switch nekad ponudi azuriranje prije samog mobitela, tako da nije lose i tamo provjeriti.

Hvala ti.. sacekat cu.

Ma pomislio sam da nije nesto do mobitela. 

11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
S9 današnje stanje.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
S9 današnje stanje.
Sorry na duplom postu
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava
SIII Deny kaže...
S9 današnje stanje.
Sorry na duplom postu

Fantasticno

5 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Kupio S9+ prije mjesec dana. Jučer rano ujutro ga napunil. Imam sve moguće widgete, stalno koristim viber, whatsup, messenger, facebook, često pregledam kaj ima novog na netu prek Opere, ful svjetlina ekrana, više aktivnih google i MS računa, četri mail računa, wi-fi stalno uključen, ujutro bila nova aktualizacija, sad na kavi s frendom uspoređivali ga s Mate 20 pro i napravil tri testa Antutu, dosta razgovora, poruka, uključena lokacija, sad je 15h drugi dan i još je baterija na 5%. Tek sad ga idem metnuti na punjač. Uz neko normalno korištenje mogao bi navuči i dva dana. Ne znam po čemu je onda slaba baterija. Meni to za mob te veličine ekrana izgleda dobar rezultat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2019 15:21 (manubis).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Samsung Galaxy S9 / S9+ - Rasprava

Koje maske imate na svojim s9 i s9+?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice