Samsung Gear S3 i Gear Fit2

poruka: 334
|
čitano: 121.585
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
maniti kaže...

 Bog,na koji servis si ga slao..ako može privatno mi pošalji...meni se taman vratio sa servisa i lik mi mrtav ladan napiše da je napravio update programa i da je baterija OK,naravno da to nije istina jel...čim sam ga upalio nastavio je po starom...umjesto da mi zamjene bateriju i matičnu..on mi opali reset spakira u kutiju i pošalje natrag...malo je reć da sam ljut...

 

U Arena Centru u ZG u sklopu Sancta Domenicinog Samsung Experience Storea ima servisni štand. Tamo sam predao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Bitanga kaže...
maniti kaže...

 Bog,na koji servis si ga slao..ako može privatno mi pošalji...meni se taman vratio sa servisa i lik mi mrtav ladan napiše da je napravio update programa i da je baterija OK,naravno da to nije istina jel...čim sam ga upalio nastavio je po starom...umjesto da mi zamjene bateriju i matičnu..on mi opali reset spakira u kutiju i pošalje natrag...malo je reć da sam ljut...

 

U Arena Centru u ZG u sklopu Sancta Domenicinog Samsung Experience Storea ima servisni štand. Tamo sam predao.

 Ok hvala ti...

6 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Moze li se skinuti sport tracker aplikacija i instalirati na gear s3? Hvala na odg.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Pozdrav.
Jel' ima ko da koristi Gear sport?
Razmišljam o nabavci pa me zanimaju dojmovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Jel ima ko problema sa povezivanjem ? Meni se spoji prek bluetootha iz postavki moba bez problema al nikak nece prek samsung gear app. Stalno javlja couldn't connect now..try again...wifi spajanje isto nece automatski odradit. Sad da bi spojio sat na gear app moram prek sata otic u music player i tam connect i onda sve radi kak spada. Ima neko riješenje za to il da nosim na servis..kupio ga prije 2 tjedna

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav,

trebam vase misljenje. Koristim iphone 6s plus, planiram kupiti nekakav smartwatch (bolje receno sportski smartwatch) Znaci za biljezenje podataka prilikom voznje bicikla, trcanja i slicno, rekreativno. Da li bi s3 gear radio dobro sa iphone-om ili da idem na neki garmin sat za ove namjene? Nije mi bitno da li mogu citati sms na satu ili mailove, dobro dodje ali nije neophodno . Bitno mi je da sat radi dobro i ima dobru komunikaciju sa telefonom (sinhronizaciju)

 

Vase preporuke?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 15:08 (BugFanNo1).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Koristio sam kratko vrijeme iphone 7 plus sa gearom s3,komotno mozes odgovarati i na pozive i citati obavijesti ali ne i odgovarati na njih-poruke itd... uglavnom koristiv je sa iphoneom
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Bok ekipa...naime kupio sam samsung gear s3 frontier. Zanima me di mogu kupit bežični punjač za njega i koja je cijena.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Dejvara kaže...

Bok ekipa...naime kupio sam samsung gear s3 frontier. Zanima me di mogu kupit bežični punjač za njega i koja je cijena.

 kupio si polovni ili?  ovdje mozes kupiti LINK

12 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Što bi ova linija po ekranu mogla značiti, nije nastala fizičkim oštećenjem? Pravac servis?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ako ti je svugdje isto, po svim ekranima onda je ekran dobi hw grešku..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
toma20 kaže...
Dejvara kaže...

Bok ekipa...naime kupio sam samsung gear s3 frontier. Zanima me di mogu kupit bežični punjač za njega i koja je cijena.

 kupio si polovni ili?  ovdje mozes kupiti LINK

 Pozz..

 

Samo upozorenje, uzmi originalni punjač.. Ja sam bio naručio zamjenski sa ebaya, i on počne normalno puniti, ali nakon par minuta se počne pregrijavati Gear, i prestane puniti..

 

Onda sam kupio originalni punjač, i snjim nema nikakvih problema..

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav svima

 

Zanima me dali Gear s3 ima opciju snimanja puta ili staze kad bi planinario po Sljemenu ili to nema? Vjerujem da kuzite u cemu je riječ. :) Hvala na pomoći. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
kaj kaže...

Pozdrav svima

 

Zanima me dali Gear s3 ima opciju snimanja puta ili staze kad bi planinario po Sljemenu ili to nema? Vjerujem da kuzite u cemu je riječ. :) Hvala na pomoći. 

 Na satu moraš imati Here maps i uključen GPS. Za snimanje puta upotrebi Samsung Health.

hugopod
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Bok, evo i ja sam novi vlasnik frontiera pa imam par pitanja.

 

  1. 1. Da vam je sat cijelo vrijeme uparen sa mobitelom?

2. Da li vam je wi-fi uključen ili isključen? 

3. Što konretno znači kada u settingsu isključim/uključlim location?

- meni je uredno pratio hodanje, a to mi je bilo isključeno. Pretpostavljam da je koristio onda od moba gps. Nisam probao bez moba...

4. Ako je HR podešen na Frequent onda on mjeri otkucaje svakiih 10 minuta? Gdje mogu vidjeti sva ta mjerenja? Ja vidim samo dnevni min i max.

5. Da li kod vježbanja (trčanje/hodanje...) treba HR staviti na Always ili on automatski koristi tu funkciju u tom slučaju?

6. Zašto na Samsung health appu na mobu imam hrpu sportova za izabrati, a na satu nema npr nogomet?

7. Da li bezbrižno može na punjač u bilo kojem trenutku ili čekate da se isprazni pa onda na full punjenje?

8. Može li se postaviti donja i gornja HR granica kod trčanja pa da me upozori ako sam ispod ili preko?

9. Može li se nekako isključiti vibra kada dođem do kraja menija?

 

Dan i pol je kod mene, stalno nešto čačkam i ovo su neka zapažanja i pitanja. Baterija je na 18%, to pripisujem čačkanju   :)

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Kada koristis Samsung gear s3 ili s2 sa Iphoneom onda gube neke opcije koje imaju dok su spojeni s androidom
5 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Jel se isplati upgradeat sa gear s3 frontier na novi Galaxy watch?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Iskreno..nisam vidio razlog za to..da nemam takav sat ajde..ali prelazit sa s3 na galaxy watch..nema smisla...malo i ništa promjena...

9 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav ekipa,

kupio bih Gear S3 Frontier, ali me zanima da li svi imaju LTE, odnosno da li ga mogu korisiti bez da imam kod sebe stalno smartphone? Nigdje ne mogu naći LTE kod opisa proizvoda u raznim dućanima pa zato pitam.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
nazalost nema ga kod nas u ducanima sa LTE podrskom samo klasika, wifi, bluetooth
steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro
15 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Izgleda opet problemi s baterijom nakon novog updatea...ne traje mi ni 8 sati više...da li itko ima sličan problem..na stranim forumima vidim da imaju..

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Sad bih ti preporučio da zaobiđeš samsung satove kompletno,non stop imaju neke probleme..svaki update nešto novo ne radi (sad mi ne radi ni sensori svi uz bateriju) u ove dvije godine koliko ga imam..ne pamtim period kad nije bilo nešto..a vidim da se to počelo dešavat i na novim galaxy watchevima...jednostavno puno para za dat za nezadovoljstvo...

 

https://us.community.samsung.com/t5/Wearable-Tech/Galaxy-Watch-Gyro-Stops-Working/td-p/384038

11 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
2 godine vec imam s3 i niti jedan problem....
 
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Ekipa imam u planu kupnju galaxy watcha, sad me zanima glavna razlika između galaxy frontier i galaxy watch?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Mislim da Galaxy watch nema NFC i ima nešto bolju autonomiju.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

zapravo su mislim da su hardverski gotovo identicni ili su razlike zanemarive, osim sto s galaxy watchem mozes plivat i ronit

 

...ok, i noviji OS

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear S3 i Gear Fit2

Pozdrav,

 

Jel imao tko problem sa Gear S3 Frontier da se ne zeli puniti?

Cim ga stavim na postolje za punjenje, krene svjetlit crvena lampica i za par sekundi krene blinkati isto crvena lampica.Sat ne reagira nista.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
mstaglicic kaže...

Jel imao tko problem sa Gear S3 Frontier da se ne zeli puniti?

Cim ga stavim na postolje za punjenje, krene svjetlit crvena lampica i za par sekundi krene blinkati isto crvena lampica.Sat ne reagira nista.

 

Probaj zamijeniti onu komponentu koju vjerojatno možeš bez većih problema.

Spoji dock na drugi, provjeren punjač pa vidi kako se ponaša.

Nemam neku drugu ideju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
Fottach kaže...
mstaglicic kaže...

Jel imao tko problem sa Gear S3 Frontier da se ne zeli puniti?

Cim ga stavim na postolje za punjenje, krene svjetlit crvena lampica i za par sekundi krene blinkati isto crvena lampica.Sat ne reagira nista.

 

Probaj zamijeniti onu komponentu koju vjerojatno možeš bez većih problema.

Spoji dock na drugi, provjeren punjač pa vidi kako se ponaša.

Nemam neku drugu ideju.

 Spojen na 2 druga punjaca - situacija ista. Dock drugi za probu nemam, probao sam i dulje ostavit na punjacu ( preko noci ) međutim i dalje blinka crvena lampica a sat ne reagira uopce.

15 godina
offline
Re: Samsung Gear S3 i Gear Fit2
mstaglicic kaže...

Pozdrav,

 

Jel imao tko problem sa Gear S3 Frontier da se ne zeli puniti?

Cim ga stavim na postolje za punjenje, krene svjetlit crvena lampica i za par sekundi krene blinkati isto crvena lampica.Sat ne reagira nista.

 

 Da li ti je sat možda upaljen dok ga puniš,meni je tako bilo pa sam ga ugasio i ugašen se htio punit..hmmm...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice