SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere

poruka: 10
|
čitano: 49.652
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere

Dobar dan.

Prije nekih 3 tjedna vratio mi se navedeni mobitel sa servisa (MMM Agramservis). Na servis je otišao jer mi je pao u vodu i oni u servisu su promjenili matičnu ploču,staklo i tauch. 

Na mobitelu sve normalno funkcionira osim kamere. Kada uđem u kameru pojavi mi se "Greška kamere" i kada pritisnem "U redu" izbaci me van. Instalirala sam i neke druge kamere ali samo je crni zaslon i ne mogu ništa. Kamera nije oštećena jer mi se ponekad zna na 2sek prikazati slika i onda se pojavi "Greška kamere". Učini sam hard reset ali opet se pojavljuje. 

Ne želim ga ponovo slat na servis jer se onda mogu pozdraviti s mobitelom na mjesec dana.

Postoji neko rješenje kako da mi kamera proradi?

Unaprijed hvala! 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere
blondina_996 kaže...

Dobar dan.

Prije nekih 3 tjedna vratio mi se navedeni mobitel sa servisa (MMM Agramservis). Na servis je otišao jer mi je pao u vodu i oni u servisu su promjenili matičnu ploču,staklo i tauch. 

Na mobitelu sve normalno funkcionira osim kamere. Kada uđem u kameru pojavi mi se "Greška kamere" i kada pritisnem "U redu" izbaci me van. Instalirala sam i neke druge kamere ali samo je crni zaslon i ne mogu ništa. Kamera nije oštećena jer mi se ponekad zna na 2sek prikazati slika i onda se pojavi "Greška kamere". Učini sam hard reset ali opet se pojavljuje. 

Ne želim ga ponovo slat na servis jer se onda mogu pozdraviti s mobitelom na mjesec dana.

Postoji neko rješenje kako da mi kamera proradi?

Unaprijed hvala! 

 

 probaj napraviti reset, a ako ne štima onda ćeš morati na servis

12 godina
offline
SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere

meni se dešavalo slično kada je u pozadini bio aktivan program za ovjetljivanje bljeskalicom....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere

kakav reset?

16 godina
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere
blondina_996 kaže...

kakav reset?

 znači postavke - općenito - sigurnusno kopiranje i poništavanje - vraćanje tvorničkih postavki

 

Oprez: trebaš sačuvati negdje bitne stvari na smartphoneu jer ćeš s ovim sve podatke izgubiti.

 

 

 

 

Postoji još i mogućnost da ti netko s Odinom proba instalirati drugi firmware, ali to je za iskusnije...

9 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere

Proradila je i uspjela sam slikati i s prednjom i straznjom ali sad opet pise  greska u kameri..

15 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere

Znam taj problem sa greškom kamere. Meni se to često događalo na mom nekom starom uređaju koji sam prije imao.

Taj problem sam rješio na način da sam sa trgovine play skinuo program koji se zove Camera ICS.

Radi se programu za kameru koji je napravio android. Nakon što sam to instalirao, slikao sam pomoću tog programa i fotografije su nakon toga izlazile kako bi trebale.

medo
9 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere

skinula sam i pokušala i ništa.. opet greška..

i resetirala sam i ništa..

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2015 16:13 (blondina_996).
16 godina
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere
blondina_996 kaže...

skinula sam i pokušala i ništa.. opet greška..

i resetirala sam i ništa..

 Postoji još i mogućnost da ti netko s Odinom proba instalirati drugi firmware. Zašto, može biti da ta verzija firmwarea što je instalirana ima problema s kamerom, ako je izdana novija ili čak starija verzija mogu riješiti problem ako je taj bug ispravljen odnosno, ako ga nema.

To je za iskusnog korisnika sekund posla, ali ako nemaš nekog tko to može učiniti pošalji na servis.

 

Isto tako ako niti ovo ne pomaže onda je servis zagarantiran....

9 godina
neaktivan
offline
Re: SAMSUNG GRAND NEO- greška kamere
blondina_996 kaže...

Dobar dan.

Prije nekih 3 tjedna vratio mi se navedeni mobitel sa servisa (MMM Agramservis). Na servis je otišao jer mi je pao u vodu i oni u servisu su promjenili matičnu ploču,staklo i tauch. 

Na mobitelu sve normalno funkcionira osim kamere. Kada uđem u kameru pojavi mi se "Greška kamere" i kada pritisnem "U redu" izbaci me van. Instalirala sam i neke druge kamere ali samo je crni zaslon i ne mogu ništa. Kamera nije oštećena jer mi se ponekad zna na 2sek prikazati slika i onda se pojavi "Greška kamere". Učini sam hard reset ali opet se pojavljuje. 

Ne želim ga ponovo slat na servis jer se onda mogu pozdraviti s mobitelom na mjesec dana.

Postoji neko rješenje kako da mi kamera proradi?

Unaprijed hvala! 

 

 

Pozdrav, ja sam imao isti problem sa kamerom, samo što je kod mene nakon reboota mobitela kamera radila. Mobitel mi je u 2 mjeseca bio 4 puta na servisu mijenjali su kameru i matičnu ali nije bilo pomoći, svaki put kad bi se mobitel vratio sa servisa nakon 5-10 dana kamera nebi više radila.

Pa ti savjetujem sljedeće, ako mobitel nije stariji od 6 mjeseci i ako imaš još uvijek garanciju na njega REKLAMIRAJ ga na to imaš apsolutno pravo u zakonu o zaštiti potrošača. Ja sam mobitel reklamirao i zahtjevao sam povrat novaca.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice