Samsung i8190 galaxy s3 mini

poruka: 21
|
čitano: 10.969
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Bok svima.

Ispričavm se ako sa propustio negdje temu s ovim smartphonom, nisam je uspio naći.

Zanima me samo pošto planiram uzeti ovaj uređaj ima li tko iskustva sa Mobitehnologijom? Konkretno me zanima ovaj oglas na njuškalu http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy/samsung-9000-galaxy-garancija-zamjena-dostava-zg-rh-oglas-846018 dali je to muljaža ili je prodavač u redu?

 

Hvala unaprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Ako nakupim kakvih para, i ja sam mislio uzet tamno plavi S3 Mini na Njuškalu, uglavnom dođu 2200 kn... Nisam nikad kupovo preko Njuškala, al imam osjećaj da su svi s imenima poput MobiCentar, MobiTehnologija, MobiKom i MobiIstra sigurni. Ipak, kontaktiraj ti prodavača za svaki slučaj pa ako kupiš, javi kako si prošo. Imaš i na www.forum.hr temu o kupovini mobitela preko Njuškala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Moj savjet "nekupovati uređaj na neviđeno bez obzira što je nov" kupio jednom mob. gdje je bilo navedeno da ima garanciju i raćun a mob stigo sa ovjerenom garom ali bez raćuna te dok sam se ja snašo(oduševljen 1-im uređajem)  prošo vlak, zvao poslije trgovinu glede raćuna i "0" poena nisam imao nikakve podatke osim garancije i datuma koji je neko napisao odoka ili kako mu je odgovaralo uglavnom nije vrijedno živaca ali.....

Nevidiš što je spakovano u kutiju dok neotvoriš a poštar ode s parama, dakle samo osobna predaja na ruke bez obzira polovno ili novo s obaveznim pregledom uređaja.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini

Barem je uređaj u redu, to je najbitnije...

11 godina
neaktivan
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Ta njihova garancija zapravo kao da i nije garancija,jer pokriva samo softverske greške,tak im je barem navedeno na onim komadima papira koje daje uz uredjaje koje prodaju.

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini

Evo mene nazad,

 

dakle bilo je ovako: nazvao sam jedno 3 Mobi-nešto i redom su mi davali ponude za moj iphone 4 1600, 1400, 1300 kn uz moju nadoplatu do 2200 kn za samsung. Reko ja ok, pričekat ću, i nazvao sam jednog dečka koji je tražio iphone preko njuškala koji sam ja imao za zamjenu. S njim sam se dogovorio, kako je imao produženje pretplate na istoj mreži na kojoj sam i ja, uzeo je novi samsung u VIPu s računom i garancijom i obavili mi zamjenu. Sad imam friški račun i garanciju i novi provjereni samsung S3 mini :)

10 godina
neaktivan
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini
pomoć.. nisam uspjela pohvatati.. htjela bi na svoj samsung galaxy mini instalirati apikaciju da mi prilikom dolaznih poruka i poziva i svega nečega blinka.. pa sad vas molim zdravo seljački kome se da.. kuda da idem skidati aplikaciju i kako.. trg.play, samsung app?? i kako se zove to čudo?? hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini
abc1234 kaže...
pomoć.. nisam uspjela pohvatati.. htjela bi na svoj samsung galaxy mini instalirati apikaciju da mi prilikom dolaznih poruka i poziva i svega nečega blinka.. pa sad vas molim zdravo seljački kome se da.. kuda da idem skidati aplikaciju i kako.. trg.play, samsung app?? i kako se zove to čudo?? hvala

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledblinker to instaliraj sa google playa i namijesti si kako želiš.

 

Moraš iskljućiti Samsung TTS i Google TTS u postavkama mobitela

Poželjno je stisnuti HVALA
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2013 20:42 (Fero).
12 godina
neaktivan
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Pozdrav ! imam pitanje zasto ja kad nekom posaljem poruku i taj isti mi vrati poruku mobitel napravi dvije odvojen poruke znaci ne vidi se kao chat neko moje poslane i njegove primljene ali samo s pojedinim kontaktima radi se o s3 mini hvala !

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Evo pitanje za znalce, s3 mini mi troši jako bateriju i to android OS čak 80%, neki korisnici istog modela kažu da se taj postotak kod njih kreće od 20-30 % ima li tko kakav savjet. inaće model je Gt i8190, a android verzija 4.1.2. Nekako imam osječaj da bi se nešto moglo i iskljućiti, inaće je kupljen u t mobilu, Hvala na svakom konstruktivnom odgovoru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.5.2013 11:01 (Mačakvn).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini
Mačakvn kaže...

Evo pitanje za znalce, s3 mini mi troši jako bateriju i to android OS čak 80%, neki korisnici istog modela kažu da se taj postotak kod njih kreće od 20-30 % ima li tko kakav savjet. inaće model je Gt i8190, a android verzija 4.1.2. Nekako imam osječaj da bi se nešto moglo i iskljućiti, inaće je kupljen u t mobilu, Hvala na svakom konstruktivnom odgovoru.

Postotak je relativno osoban podatak. Ako ti ne koristis mobitel, i ako ti je erkan prakticki uvjek ugasen, normalno je da ti taj podatak bude toliko visok. Objasni bolje koliko cesto punis mob, koliki je postotak potrosnje ekrana i koliko je screen-on podatak. 

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini

Hvala ti na dosta brzom odgovoru, evo pokušat ću objasniti, kada ga napunim navećer ujutro je bat. na 80% znaći mirovanje, potrošnja zaslona je sada 7% dok je bat. na 45% napunjenosti a napunjena je prije 13 sati, sinoć. Mobitel je kod mene tek tjedan dana no ova me potrošnja baterije izluđuje.

11 godina
protjeran
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

To je dosta brzo. Curi sam kupio prije mj dana S3 mini i kaze da joj je batt bolje nego sto je bila na iphonu 4. Puni ga svaku vecer i drzi joj jedan dan a time da joj je ekran upaljen u prosjeku 6 sati. Koliko ti je ekran dugo upaljen? Taj podatak moze vidjeti kad pod pojedinosti potrosnje baterije stisnes na podrucje potrosnje ekrana.

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini
Matijasever kaže...

To je dosta brzo. Curi sam kupio prije mj dana S3 mini i kaze da joj je batt bolje nego sto je bila na iphonu 4. Puni ga svaku vecer i drzi joj jedan dan a time da joj je ekran upaljen u prosjeku 6 sati. Koliko ti je ekran dugo upaljen? Taj podatak moze vidjeti kad pod pojedinosti potrosnje baterije stisnes na podrucje potrosnje ekrana.

 Vrijeme rada 1.02 sata, nešto mi tu ne štima, no evo kopajući još malo po podacima našao sam i podatak da sam bio bez mreže 2%, možda je tu problem pa troši bateriju tražeći mrežu. sve u svemu probat ću se još malo strpiti no za sada nisam zadovoljan.

11 godina
protjeran
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

20% preko noci mi izgleda visoki podatak. Jedan put kad je cura dosla spavati kod mene, imala je batt na 21%. Ja sam morao puniti svoj mob a ona nije ponjela punjac. Ujutro sam pogledao, nakon nekih 9 sati neaktivnosti i bila je na 18% sa wifiem upaljenim. Ekran joj je na 50% osvjetljenja.

SE T200-SiemensC45-Nokia3200-LGU8180-LGU880-Nokia6120c-Nokia3120c-NokiaC3-01-GalaxyFit-XperiaU-XperiaSL-SGS3LTE-Nokia101-XperiaZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini
Matijasever kaže...

20% preko noci mi izgleda visoki podatak. Jedan put kad je cura dosla spavati kod mene, imala je batt na 21%. Ja sam morao puniti svoj mob a ona nije ponjela punjac. Ujutro sam pogledao, nakon nekih 9 sati neaktivnosti i bila je na 18% sa wifiem upaljenim. Ekran joj je na 50% osvjetljenja.

 A evo za sada ne znam, možda je problem u traženju signala. Hvala na odgovorima.

10 godina
neaktivan
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Probaj si kalibrirati bateriju ako još nisi,tj.isprazni ju do kraja pa ju onda napuni,tako je kod mene izdržala u početku jedan dan,a sada drži dva dana sa normalnim trošenjem.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

Jel mi moze neko pomco nemogu nikako ovo smece od mobitela rootat prova sam vec na dva nacina i na odinu pise passed al svejedno na mobu nije instaliran supersu niti mogu uc u clockwork mod
prova sam i priko onog kineskog programa za root tamo pise da je doslo do greske neke, jel zna neko kako da ga root-an?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2015 22:45 (huayra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

imam problem sa samsung galaxy s3 mini modelom. dakle kada razgovaram s nekim, taj neko me jako loše čuje, zvuk mu je nekako prigušen.

međutim ako se zovemo preko whatsappa čuje me  odlično, pa jel ima neko ideju u čemu je problem.

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i8190 galaxy s3 mini

Probaj vratit na tvorničke postavke

13 godina
offline
Samsung i8190 galaxy s3 mini

pozz ljudi, imam problem na jednom s3 mini, 4.1.2 rom oficial.

 

desilo se to da mobitel se u intervalu od 40tak sekundi sam od sebe resetira i ponovno pali, pa opet resetira i tako u krug.

 

sta god probam napravit u tih 40tak sekundi, izbrisat, instalirat, promjenit postavke, nista se ne racuna, nego se mob resetira i sve bude nepromjenjeno, izbrisane stvari vracene, instalirane stvari maknute.

 

mobitel inace u download modu se ne resetira i moze tako stajat.

 

u recovery nemogu uc jer mobitel zablokira na kombinaciju tipki gore home power button.

 

najjednostavnije bi bilo factory reset ili flash novog roma preko odina ali trebaju se stvari iz njega spasit (slike , poruke, brojevi telefona koji su na internoj memoriji...)

 

jel ima kakva mogucnost da udje u recovery mod bez tih kombinacija tipki, jel se moze iz download moda pristupit internoj memoriji za backup, i dali se brise interna memorija (slike) sa flashanjem preko odina.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice