Samsung S5 problem automatski se restartira

poruka: 10
|
čitano: 1.469
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Samsung S5 problem automatski se restartira

Pozdrav,

 

nov sam na ovom forumu pa ako sam nešto zeznuo ispravite me. Uglavnom imam Samsung S5 kupio sam ga preko Njuškala prije pola godine i mobitel je perfektan i super je radio dok ga nisam dao dekodirati jer sam bio na t- mobile i prešao sam na Tele 2. Počeo mi je čudno ponašati 2 dana nakon što sam ga dao dekodirati, 1. bio mi je na 85% baterije i nakon 10 minuta mi pokazuje 4% ništa mi nije bilo jasno. Dobro, stavim ja mobitel na punjenje i pokazuje 6%, isključim telefon i opet upalim 83%...ajde rekao sam zabrijao je telefon i to je to. Drugi dan uzmem telefon u ruke i restartira se sam...gledam nista mi nije jasno i tako 5 puta taj 2. dan. Eto ako ima tko kakvo riješenje ili slično iskustvo volio bih da mi odgovori svaki savjet(naravno ako je ispravan) je dobro dosao :) Očajan sam ipak sam platio telefon 3200 kn a to u današnje vrijeme i nije malo...

 

Hvala vam unaprijed!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung S5 problem automatski se restartira

Nosi na garanciju ukoliko ti nije mob prek roota otkljucan

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5 problem automatski se restartira

Kako da nosim na garanciju ako mi je automatski poništena od tog trenutka kad sam ga dekodirao...riješio bi ja tako nego sam mislio da ima ikakvo drugo riješenje...

10 godina
offline
Re: Samsung S5 problem automatski se restartira
damir242 kaže...

Kako da nosim na garanciju ako mi je automatski poništena od tog trenutka kad sam ga dekodirao...riješio bi ja tako nego sam mislio da ima ikakvo drugo riješenje...

 

A tko ti ga je "dekodirao" i na koji način?

 

Takve se stvari danas u većini slučajeva rješavaju putem koda koji se kupi i unese u uređaj. Ovo je očito radio netko nestručan te ti uništio uređaj.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5 problem automatski se restartira

Mobitel sam odnio Tele 2 partneru koji se već godinama bavi time...ali mi nije jasno kako se mogao telefon pokvariti ako treba samo taj kod ubaciti?

12 godina
offline
Samsung S5 problem automatski se restartira

Ako je dekodiran preko koda nikakva garancija se ne ponistava, nosi na servis bez daljnjeg razmisljanja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung S5 problem automatski se restartira

Vidi jel ti knox o i jel status official,ako je sve tak onda na servis i ne spominji dekodiranje.

na mom s4 se vidi da se mob ugasi i onda se pali sa drzanjem vol- tipke i power tipke dok se ne pojavi meni u kojem to vidis,tak je valjda i na s5.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung S5 problem automatski se restartira

Ma sad je dekodiranje preko koda 100-150kn ako je toliko platio, sigurno mu je sve legit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung S5 problem automatski se restartira

Tip mi je rekao da ukoliko ga dekodiram da mi se poništava garancija...i da platio sam 150kn

12 godina
offline
Samsung S5 problem automatski se restartira

Kratko i jasno, sere. Preko koda je garant otkljucan osim ako nemas root, onda te zajebo a to je malovjerojatno. Deri na servis i to je to

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice