Samsung vs. HTC vs. Apple

poruka: 37
|
čitano: 4.755
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Pozdrav svima,

Ovih dana trebam da kupim novi telefon nakon ove kante sto imam.Vec duzi vremenski period gledam 3 modela i sto ih vise gledam vise ne znam koji da odaberem jer su svi na svoj nacin posebni. 

Telefoni koji spadaju u izbor su:

- Samsung Galaxy S6 32gb

- Iphone 6 64gb

- HTC One M9 32gb

 

Za ova tri modela sam se odlucio. LG necu da gledam, ovaj novi G4 mi se ne sviđa sto je zakrivljen ekran. Isto ne znam kakva je Xperia Z3, ali ipak je nisam stavio na listu.

Sta mi vi preporucujete.

Hvala na bilo kakvoj pomoci.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Sta trazis tocno?
Ako zelis vise customizacije odi s Androidom, ako zelis kvalitetan mobitel s top aplikacijaima odi Apple s time da bi mozda bilo pozeljno da si razmislis o iPhonu 6+ radi boljeg screena i eventualno radi vece baterije.
Sad drugo pitanje moje glasi: da li vec koristis neki ekosistem od navedena dva ili ne?

LP

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 14:22 (ZuBo).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
ZuBo kaže...

Sta trazis tocno?
Ako zelis vise customizacije odi s Androidom, ako zelis kvalitetan mobitel s top aplikacijaima odi Apple s time da bi mozda bilo pozeljno da si razmislis o iPhonu 6+ radi boljeg screena i eventualno radi vece baterije.
Sad drugo pitanje moje glasi: da li vec koristis neki ekosistem od navedena dva ili ne?

LP

 Trazim da mi pomognete za koji model da se odlucim.

6+ necu jer je pitanje i love jer bi kupovao od 64gb a i ono sa krivljenjem ne znam...

ne koristim nijedan od ta dva sistema.

12 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Tu zakrivljenost kod g4 nećeš skontati ako se ne zagledaš, nije to gflex model... Od ova 3 bih s6 preporučio

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

iPhone 6.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
Stexx kaže...
ZuBo kaže...

Sta trazis tocno?
Ako zelis vise customizacije odi s Androidom, ako zelis kvalitetan mobitel s top aplikacijaima odi Apple s time da bi mozda bilo pozeljno da si razmislis o iPhonu 6+ radi boljeg screena i eventualno radi vece baterije.
Sad drugo pitanje moje glasi: da li vec koristis neki ekosistem od navedena dva ili ne?

LP

 Trazim da mi pomognete za koji model da se odlucim.

6+ necu jer je pitanje i love jer bi kupovao od 64gb a i ono sa krivljenjem ne znam...

ne koristim nijedan od ta dva sistema.

Kakvo krivljenje? iPhoni nemaju krivljenje...

Moja preporuka bi isla onda s iPhone 6 ukoliko nemas zelje/znanja i potrebe customizirati mobitel.
A po meni odabir Samsunga s6 kod Androida je vjerojatno najgora solucija.

12 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

S6 je izuzev baterije najbolje što android nudi. Ip6 ima još goru bateriju, a ostale specke su 2012. Godina izuzev proca i kamere...  Ako si već investiran u Appleov ekosistem onda je ip6 razuman odabir, u suprotnom nemoj. Precjenjen je i previše restrikcija. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
maks0806 kaže...

S6 je izuzev baterije najbolje što android nudi. Ip6 ima još goru bateriju, a ostale specke su 2012. Godina izuzev proca i kamere...  Ako si već investiran u Appleov ekosistem onda je ip6 razuman odabir, u suprotnom nemoj. Precjenjen je i previše restrikcija. 

A koje su to ostale specke? Samo mi nemoj krenuti s "procesorom i ramima" jer ako krenes tim tokom onda se bolje malo informiraj kako rade stvari na Androidu/iPhone-u. 

Drugo mislim da je premalo prostora 32GB pogotovo na danasnjim mobitelima.
Ako covjek ne zna raditi s ROMovima i ostalim customizacijama ne vidim zasto bi uzimao S6, a kao drugo ako uzima S6 bez tarifa, a vjerojatno i sa tarifama kod nas kosta priblizno kao iPhone 6 koji ce mu i dalje biti kvalitetniji mobitel, da ne pricam da ce ako ga se pozeli rijesiti u blizoj buducnosti lakse i po vecoj cijeni prodati nego S6.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 14:48 (ZuBo).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
ZuBo kaže...
maks0806 kaže...

S6 je izuzev baterije najbolje što android nudi. Ip6 ima još goru bateriju, a ostale specke su 2012. Godina izuzev proca i kamere...  Ako si već investiran u Appleov ekosistem onda je ip6 razuman odabir, u suprotnom nemoj. Precjenjen je i previše restrikcija. 

A koje su to ostale specke? Samo mi nemoj krenuti s "procesorom i ramima" jer ako krenes tim tokom onda se bolje malo informiraj kako rade stvari na Androidu/iPhone-u. 

Drugo mislim da je premalo prostora 32GB pogotovo na danasnjim mobitelima.
Ako covjek ne zna raditi s ROMovima i ostalim customizacijama ne vidim zasto bi uzimao S6, a kao drugo ako uzima S6 bez tarifa, a vjerojatno i sa tarifama kod nas kosta priblizno kao iPhone 6 koji ce mu i dalje biti kvalitetniji mobitel, da ne pricam da ce ako ga se pozeli rijesiti u blizoj buducnosti lakse i po vecoj cijeni prodati nego S6.

 A sta mislis o Sony Xperia Z3, jeste da ima on quad procesor za razliku od ovih 8 core androida. Meni je sad nesto najblizi S6

15 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
Stexx kaže...
ZuBo kaže...
maks0806 kaže...

S6 je izuzev baterije najbolje što android nudi. Ip6 ima još goru bateriju, a ostale specke su 2012. Godina izuzev proca i kamere...  Ako si već investiran u Appleov ekosistem onda je ip6 razuman odabir, u suprotnom nemoj. Precjenjen je i previše restrikcija. 

A koje su to ostale specke? Samo mi nemoj krenuti s "procesorom i ramima" jer ako krenes tim tokom onda se bolje malo informiraj kako rade stvari na Androidu/iPhone-u. 

Drugo mislim da je premalo prostora 32GB pogotovo na danasnjim mobitelima.
Ako covjek ne zna raditi s ROMovima i ostalim customizacijama ne vidim zasto bi uzimao S6, a kao drugo ako uzima S6 bez tarifa, a vjerojatno i sa tarifama kod nas kosta priblizno kao iPhone 6 koji ce mu i dalje biti kvalitetniji mobitel, da ne pricam da ce ako ga se pozeli rijesiti u blizoj buducnosti lakse i po vecoj cijeni prodati nego S6.

 A sta mislis o Sony Xperia Z3, jeste da ima on quad procesor za razliku od ovih 8 core androida. Meni je sad nesto najblizi S6

Ne znam za Z3 posto ga nisam koristio, ali od ljudi koji ga imaju tj. koji su ga imali mjesec dana sam cuo da je okej, sad kako se ponasa software kasnije i ostale stvari ne znam posto vise nisam u doticaju s njima.
Vidio sam Z3 compact i nije losh, ali opet isto tako bio je star mjesec dana, znam da sam kod svih Androida imao problema nakon par mjeseci.
Ne patim na corove i rame (iOS s "manje rama i slabijim procesorom [manje corova] radi bolje nego Androiod s XY cora) nego patim na to da mi se aplikacije ne crashaju, da imam redovni update OS-a, da imam mobitel koji mi se nece usporiti nakon sta instaliram 5-10 aplikacija, da mogu otici u servis ako mi sta zatreba i da dobijem dobar customer support sta opet nisam dobio niti jednom sa Samsungom u odnosu jednom sta je bilo s iPhone-om di sam u roku 2 dana dobio novi ispravni mobitel (bila mi je otisla on/off tipka na iPhone 5), di mogu ocekvati dobre i profesionalne aplikacije - koje manje vise uvijek dolaze najprije na iOS pa onda tek nakon par mjeseci ako i tada na Google Store (a opet ima gro aplikacija koje su samo na iOSu) i na kraju user exp mi je puno bolji sa bilo koji iOS uredajem.
Posto sam koristim iPad mini i iPhone u kombinaciji znam sta pricam, a opet imam doma S3 i G3.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 15:12 (ZuBo).
16 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Ne znam zasto si otpisao Sony, ali Z3 je bolji od ova tri, a i najjeftiniji je

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
macgyver kaže...

Ne znam zasto si otpisao Sony, ali Z3 je bolji od ova tri, a i najjeftiniji je

 Covjek nije otpisao Z3 nego ne zna kakav je.
A tebe bi zamolio da se obrazlozis zasto je Z3 bolji od sva 3 navedena mobitela? :))
Hvala - odhebem! 

13 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

U prvi mah sam poželio replicirati jednom kolegi forumašu, ali obzirom je već jedan drugi kolega replicirao vrlo signifikantno, ja ću se zadržati na svojem izboru koji mobač preporučiti i zašto!  

 

Moj izbor kao primarno je iPhone zbog slijedjećih razloga; 

prvo; ima najbolji fingerprint senzor, drugi im nisu do skočnog zglob, 

drugi; sukladno dijagonalama ekrana, imaju sasvim zadovoljavajuću i rezoluciju i PPI, trenutno više nikom realno nije potrebno, 

treće, kvaliteta slika učinjenih njihovim kamerama, iPhone 6 Plus ima i OIS, što je jako dobar feature, uvijek dobro dođe, 

četvrto, sam iOS koji je sa TRI puta manje snažnim "motorom" puno bolji, brži i jači od druge konkurencije i to je suha istina, da ne spominjemo kvalitetu aplikacija u App Store-u,

peto; vijek trajanja ciklusa bakterije, bez problema dva dana ili over 50 sati, u najgorem slučaju, od jučer ujutro od 07.00 sati do danas do 23.00 sata, bilo kome poslovnom ili random useru sasvim dovoljno, potvrđujem iz osobnog iskustva, 

 

i to bi u principu bilo to za iPhone generalno, dočim model Plus ima veću rezoluciju, veći PPI, onaj OIS na kameri, veću, jaču i automatski bolju bakteriju!!!! 

Ono što bi netko uzaludno pokušavao forsirati bandgate priču, uzalud mu trud, i njemu i sviračima, gadget imam od 06. prosinca prošle godine i apsolutno sam miran dok uživam u ugodnom društvu takvog gadgeta!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
ATJLučko kaže...

U prvi mah sam poželio replicirati jednom kolegi forumašu, ali obzirom je već jedan drugi kolega replicirao vrlo signifikantno, ja ću se zadržati na svojem izboru koji mobač preporučiti i zašto!  

 

Moj izbor kao primarno je iPhone zbog slijedjećih razloga; 

prvo; ima najbolji fingerprint senzor, drugi im nisu do skočnog zglob, 

drugi; sukladno dijagonalama ekrana, imaju sasvim zadovoljavajuću i rezoluciju i PPI, trenutno više nikom realno nije potrebno, 

treće, kvaliteta slika učinjenih njihovim kamerama, iPhone 6 Plus ima i OIS, što je jako dobar feature, uvijek dobro dođe, 

četvrto, sam iOS koji je sa TRI puta manje snažnim "motorom" puno bolji, brži i jači od druge konkurencije i to je suha istina, da ne spominjemo kvalitetu aplikacija u App Store-u,

peto; vijek trajanja ciklusa bakterije, bez problema dva dana ili over 50 sati, u najgorem slučaju, od jučer ujutro od 07.00 sati do danas do 23.00 sata, bilo kome poslovnom ili random useru sasvim dovoljno, potvrđujem iz osobnog iskustva, 

 

i to bi u principu bilo to za iPhone generalno, dočim model Plus ima veću rezoluciju, veći PPI, onaj OIS na kameri, veću, jaču i automatski bolju bakteriju!!!! 

Ono što bi netko uzaludno pokušavao forsirati bandgate priču, uzalud mu trud, i njemu i sviračima, gadget imam od 06. prosinca prošle godine i apsolutno sam miran dok uživam u ugodnom društvu takvog gadgeta!!!!

 Upravo sam to pisao Stexxu u PM posto me pitao za misljenje. Takoder sam mu preporucio ukoliko mu nije stvarno nije sad hitno da priceka WWDC posto ce vjerojatno predstaviti nove modele pa ce starijima cijena pasti.

11 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Iphone 6 bi bio moja odluka. Zasto? Zato jer sve radi kako treba bez komplikacija oko bilocega. Jednostavan,brz,kvalitetan.

 

 
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
ZuBo kaže...
macgyver kaže...

Ne znam zasto si otpisao Sony, ali Z3 je bolji od ova tri, a i najjeftiniji je

 Covjek nije otpisao Z3 nego ne zna kakav je.
A tebe bi zamolio da se obrazlozis zasto je Z3 bolji od sva 3 navedena mobitela? :))
Hvala - odhebem! 

 M9 ima Snapdragon 810 koji se pregrijava i sporiji je od 801 na Z3. Osim toga, manje-vise sve specifikacije su mu iste kao i na Z3

S6 - njemu je najveci minus Samsungov Android UI, koji  steka. Mozda je sad bolji nego na S5, ali i dalje je Sonyjev UI bolji. I nema microSD slot. Ponovo je vecina ostalih specifikacija ista, S6 ima mozda malo bolju kameru zbog OIS-a, ne znam

iPhone je iPhone, kao i uvijek hardverski dosta kaska za konkurencijom, iako se zbog jako optimiranog softvera to ne vidi toliko. Ali ljudima koji kupuju iPhone to nije bitno, oni ga kupuju jednostavno zato jer je iPhone. A da je covjek takav, vec bi ga kupio, nebi ni pitao nas, dakle ocito nije. Pa mu preporucujem ne iPhone

A od navedenih, jedino Z3 je vodootporan (ako mu je to bitno) i mislim da ima najbolju bateriju (najduze traje). I najveca prednost Z3 je cijena, koja je oko 250 eura niza od ostalih

 

11 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Al taj sony ima odvratno ruzan UI a ni on nije neki ljepotan. 

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
omomomomoomm kaže...

Al taj sony ima odvratno ruzan UI a ni on nije neki ljepotan. 

 Meni je Sony najljepsi (mob i UI)

 

Ako mu je izgled bitan, nek ode u ducan i poigra se sa sva 4

15 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
macgyver kaže...

iPhone je iPhone, kao i uvijek hardverski dosta kaska za konkurencijom, iako se zbog jako optimiranog softvera to ne vidi toliko. Ali ljudima koji kupuju iPhone to nije bitno, oni ga kupuju jednostavno zato jer je iPhone. A da je covjek takav, vec bi ga kupio, nebi ni pitao nas, dakle ocito nije. Pa mu preporucujem ne iPhone

A od navedenih, jedino Z3 je vodootporan (ako mu je to bitno) i mislim da ima najbolju bateriju (najduze traje). I najveca prednost Z3 je cijena, koja je oko 250 eura niza od ostalih

 

 iPhone uopce ne zaostaje hardwerski, jer cjelokupni mobitel je spoj hw-a i softwarea. A tu je iPhone najjaci.

Ako bi ikad ponovno uzimao iPhone, uzeo bih ga radi aplikacija i samog iOS-a. Iste aplikacije na Androidu i iPhoneu ne rade jednako, dapace, tu je iPhone u ogromnoj prednosti. Pa cak i google aplikacije. Uzeo bih ga radi Safaria koji je po pitanju surfanja nedodirljivi car na smartphonovima. Ne bih nikad uzeo iPhone jer je iPhone. Kao i vecina ljudi koje ja osobno poznajem.

 

Da se razumijemo, ne koristim iPhone, niti ga imam. Trenutacno sam na Xiaomiu. Ali ekipa opcenito pretjeruje kad je iPhone u pitanju. Po forumskim pricama iPhone kupuju idioti i neznalice, dok je ocito cijeli svijet krcat znanstvenicima (milijarda i pol ljudi) koji koriste Androide.

 

Opcenito, najlakse se odlucit ako uzmes svaki mob u ruke i poigras se malo sa istim. A to barem danas nije tesko, svaki teleoperater ih ima izlozene.

11 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

kakve iPhone ima performanse (i bugove) nakon nekoliko updejt? 

iPhone nije savršenstvo kakvim se prikazuje

 

radije bi uzeo neku lumiu, bar mi ne treba iTunes da kopiram obični mp3 na mob.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Noviji iPhonei vrhunski rade, ali mene fascinira da ne mogu kopirat MP3 ili PDF s kompa normalnim putem.

 

To je ko da imas BMW M3 i u njega moras ulazit kroz prozor jer nema vrata. 

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Ajde ne uzvisujete taj apple da sve radi kao san... Ne radi i iz prve ruke to mogu potvrditi. M8 mi puno bolje i fluidnije radi nego iphonei 5s/ ipad mini2/3

Em puno bolje multitaska, i brže učitava, te nemam limitacije softvera. Također mrzim rotaciju ekrana kod ios-a 8 nadalje, choppy je i dugo mu treba da zarotira. Tako da meni iOs nije ni najpouzdaniji niti najbrži, niti najpraktičniji, a sigurno najisplativiji nije. Tko je investiran u ekosistem, naviknut na ios i ima para neka ide na apple mobitele, ali ja ih kao sudionik foruma nemam razloga preporučiti

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
maks0806 kaže...

Ajde ne uzvisujete taj apple da sve radi kao san... Ne radi i iz prve ruke to mogu potvrditi. M8 mi puno bolje i fluidnije radi nego iphonei 5s/ ipad mini2/3

Em puno bolje multitaska, i brže učitava, te nemam limitacije softvera. Također mrzim rotaciju ekrana kod ios-a 8 nadalje, choppy je i dugo mu treba da zarotira. Tako da meni iOs nije ni najpouzdaniji niti najbrži, niti najpraktičniji, a sigurno najisplativiji nije. Tko je investiran u ekosistem, naviknut na ios i ima para neka ide na apple mobitele, ali ja ih kao sudionik foruma nemam razloga preporučiti

 Kakav procesor im i koliko rama radi brutalno. IOS ne zna što je lag. 

12 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

A baš me briga šta ti kažeš. Tebi g3 i s5 nemaju lag...

Rade superfluidno, samo što se tu i tamo primjeti lag i dulje učitavanje. Nekad mi se zna rotacija ekrana u 5 fps-a odvijati i treba par sekundi da se uopce krene rotirati. Takoder mi jako fali rama. Ovako je super mob, ali po meni nije najbolji i pogotovo isplativ za te masne pare

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
maks0806 kaže...

Ajde ne uzvisujete taj apple da sve radi kao san... Ne radi i iz prve ruke to mogu potvrditi. M8 mi puno bolje i fluidnije radi nego iphonei 5s/ ipad mini2/3

Em puno bolje multitaska, i brže učitava, te nemam limitacije softvera. Također mrzim rotaciju ekrana kod ios-a 8 nadalje, choppy je i dugo mu treba da zarotira. Tako da meni iOs nije ni najpouzdaniji niti najbrži, niti najpraktičniji, a sigurno najisplativiji nije. Tko je investiran u ekosistem, naviknut na ios i ima para neka ide na apple mobitele, ali ja ih kao sudionik foruma nemam razloga preporučiti

maks0806 kaže...

A baš me briga šta ti kažeš. Tebi g3 i s5 nemaju lag...

Rade superfluidno, samo što se tu i tamo primjeti lag i dulje učitavanje. Nekad mi se zna rotacija ekrana u 5 fps-a odvijati i treba par sekundi da se uopce krene rotirati. Takoder mi jako fali rama. Ovako je super mob, ali po meni nije najbolji i pogotovo isplativ za te masne pare

I stojim iza toga da S6 nema laga...a to što ekipa otvori 20 aplikacija u pozadini a od tih 20 su 3 igrice i onda počne prčkat po mobiteli i čude se što ima lag.

 

Konkretno Iphone 5s i sa 10-15 upaljenih aplikacija u pozadini radi bez greške. Pričaš tu o nekom multitaskingu a večina ekipe to ne koristi. Što se tiće IOS-a ne vidim ni jednu manu osim iTunes-a., i mogučnosti dosade samog IOS. Kod Androida si promjeniš temu/rom ili što već ako ti dosadi.

 

Da li je Iphone skup naspram konkurencije., je, a i Mečka je skupa.

Da IOS ima mogučnost malo višeg prčkanja po administratorskim postavkama kao na Androidu, Android ne bi nikad kupio.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2015 12:12 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
ZuBo kaže...
Stexx kaže...
ZuBo kaže...
maks0806 kaže...

S6 je izuzev baterije najbolje što android nudi. Ip6 ima još goru bateriju, a ostale specke su 2012. Godina izuzev proca i kamere...  Ako si već investiran u Appleov ekosistem onda je ip6 razuman odabir, u suprotnom nemoj. Precjenjen je i previše restrikcija. 

A koje su to ostale specke? Samo mi nemoj krenuti s "procesorom i ramima" jer ako krenes tim tokom onda se bolje malo informiraj kako rade stvari na Androidu/iPhone-u. 

Drugo mislim da je premalo prostora 32GB pogotovo na danasnjim mobitelima.
Ako covjek ne zna raditi s ROMovima i ostalim customizacijama ne vidim zasto bi uzimao S6, a kao drugo ako uzima S6 bez tarifa, a vjerojatno i sa tarifama kod nas kosta priblizno kao iPhone 6 koji ce mu i dalje biti kvalitetniji mobitel, da ne pricam da ce ako ga se pozeli rijesiti u blizoj buducnosti lakse i po vecoj cijeni prodati nego S6.

 A sta mislis o Sony Xperia Z3, jeste da ima on quad procesor za razliku od ovih 8 core androida. Meni je sad nesto najblizi S6

Ne znam za Z3 posto ga nisam koristio, ali od ljudi koji ga imaju tj. koji su ga imali mjesec dana sam cuo da je okej, sad kako se ponasa software kasnije i ostale stvari ne znam posto vise nisam u doticaju s njima.
.

 Moja mama si je uzela z3.Odlican mobitel,baterija ide do dva dana normalnog koristenja.Kad ga apdjetas na lolipop izgleda prelijepo.Malo podsjeca na nova luncher Sonyev UI.

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
11 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
maks0806 kaže...

A baš me briga šta ti kažeš. Tebi g3 i s5 nemaju lag...

Rade superfluidno, samo što se tu i tamo primjeti lag i dulje učitavanje. Nekad mi se zna rotacija ekrana u 5 fps-a odvijati i treba par sekundi da se uopce krene rotirati. Takoder mi jako fali rama. Ovako je super mob, ali po meni nije najbolji i pogotovo isplativ za te masne pare

 

 A koga je briga to sto ti kazes? 

 

Imam 5s preko godinu dana i do nedavno sam imao m8 sluzbeni sad imam m9 i vrhunski su to mobiteli ali meni je iphone iphone.

ne gasis ga dva mjeseca on radi bez greske dok za m8 nemrem to bas potvrditi.

 

ti ak se ne varam imas m8?

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 11:11 (omomomomoomm).
16 godina
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Ova tema nema neku svrhu osim svađe, moj je bolji od tvog..

To je već staro pitanje iOS vs android odnosno apple vs samsung, a htc negdje u sredini...

Rasprava koja nema kraja ni neku svrhu u smislu neke konstruktivne zdrave rasprave, odnosno da se čovjeku pripomogno tj olakša kod odabira moba, sve ostalo je osim pobiranja kartona i lockanja teme, povuci potegni kojem nema kraja!

 

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/pomoc-odabiru-mobitela/101079.aspx  Ovdje bi bilo prikladnije...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 11:40 (zvonac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung vs. HTC vs. Apple
omomomomoomm kaže...
maks0806 kaže...

A baš me briga šta ti kažeš. Tebi g3 i s5 nemaju lag...

Rade superfluidno, samo što se tu i tamo primjeti lag i dulje učitavanje. Nekad mi se zna rotacija ekrana u 5 fps-a odvijati i treba par sekundi da se uopce krene rotirati. Takoder mi jako fali rama. Ovako je super mob, ali po meni nije najbolji i pogotovo isplativ za te masne pare

 

 A koga je briga to sto ti kazes? 

 

Imam 5s preko godinu dana i do nedavno sam imao m8 sluzbeni sad imam m9 i vrhunski su to mobiteli ali meni je iphone iphone.

ne gasis ga dva mjeseca on radi bez greske dok za m8 nemrem to bas potvrditi.

 

ti ak se ne varam imas m8?

 Nah, mjenjam mob svako malo, sad imam asus zenphone i iphone 6+ te ipad mini 2. Iphone 6+ recimo puno bolje radi od ipada, ali i dalje mi taj 1gb rama predstavlja probleme. Jasno da radi dobro sa 10 appova u pozadini kad ih pogasi sve... iphone ću vjerojatno prodati kad imam dualsim asus, a pare uvijek dobro dođu. Moja poanta priče je bila da svi govore kako je ios bez greške, nikad ne šteka blabla. Jest pri vrhu fluidnosti naspram svih mobitela, ali svakako ima trokiranja. Ip6 serija manje nego serija prije, jer mi ipad radi dosta loše

16 godina
odjavljen
offline
Samsung vs. HTC vs. Apple

Nexus 5 na lollipopu 5.1.1 radi amazing (kak bi Apple reko), bez bugova, RAM Managment je sredjen do kraja, odlicno, jos da unaprijede aplikaciju za kameru prva liga.

 

Tak da u ovakvim situacijama kad nema bugova (koji su kod Androida cesci) Android >= iOS

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 12:46 (Edge).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice