SD kartica problem

poruka: 7
|
čitano: 1.882
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
SD kartica problem

Pozz..imam 1 problem. Interna memorija mi je skoro pa prazna i kad hocu instalirat tj skinut nesto sa google playa pise mi jednostavno da nemam dovoljne memorije. A aplikacije nemogu premjestiti na sd karticu jer piše ovako: " VAŠA POHRANA UREĐAJA I UNUTARNJA SD KARICA SU JEDNO TE ISTO, PREMIJEŠTANJE NIJE POTREBNO" . 

 

U čemu je problem? :3

Kirlo
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SD kartica problem

sd kartica mi postala read only otkad sam ju stavio u novi mobitel.. prebacivanje pomocu airdroida i slicnih app na sd karticu ne radi.. dal ima tko rjesenje kako to rijesiti? prebacivati pomocu usb-a na sd karticui dalje radi ali ovo me muci

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: SD kartica problem

Moguće je da ti kartica otkazuje poslušnost. Provjeri da li ti šljaka na računalo kad kopčaš

14 godina
offline
Re: SD kartica problem
bubimir13 kaže...

Moguće je da ti kartica otkazuje poslušnost. Provjeri da li ti šljaka na računalo kad kopčaš

 ma sljaka... normalno prebacujem na sd karticu preko usb-a, mogu i na mobitelu kopirat s interne memorije na sd samo eto to ne mogu.. a i sd kartica skoro nova, san disk 32gb kupljena prije 3 mjeseca

http://trakt.tv/user/MjezZza
16 godina
moderator
offline
Re: SD kartica problem
maxy0 kaže...
bubimir13 kaže...

Moguće je da ti kartica otkazuje poslušnost. Provjeri da li ti šljaka na računalo kad kopčaš

 ma sljaka... normalno prebacujem na sd karticu preko usb-a, mogu i na mobitelu kopirat s interne memorije na sd samo eto to ne mogu.. a i sd kartica skoro nova, san disk 32gb kupljena prije 3 mjeseca

Jesi je formatirao u novom mobitelu?

14 godina
offline
Re: SD kartica problem
mbaksa kaže...
maxy0 kaže...
bubimir13 kaže...

Moguće je da ti kartica otkazuje poslušnost. Provjeri da li ti šljaka na računalo kad kopčaš

 ma sljaka... normalno prebacujem na sd karticu preko usb-a, mogu i na mobitelu kopirat s interne memorije na sd samo eto to ne mogu.. a i sd kartica skoro nova, san disk 32gb kupljena prije 3 mjeseca

Jesi je formatirao u novom mobitelu?

 isprva nisam ali sinoc jesam i dalje je sve isto

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
neaktivan
offline
Re: SD kartica problem
maxy0 kaže...

sd kartica mi postala read only otkad sam ju stavio u novi mobitel.. prebacivanje pomocu airdroida i slicnih app na sd karticu ne radi.. dal ima tko rjesenje kako to rijesiti? prebacivati pomocu usb-a na sd karticui dalje radi ali ovo me muci

stare symbian Nokie mogu formatirati zaštićene sd kartice i ukloniti zaštitu s njih, ako možeš nabaviti neki uređaj sa popisa dolje, probaj možda ti pomogne... ja si čuvam staru Nokiu iz tog razloga, već sam nekoliko puta spašavao SD kartice. :)

 

sa sigurnošću mogu reći da to mogu obaviti ovi uređaji (možda mogu i drugi ali ovo su testirani na XDA forumu):

Kodak EASYSHARE Z1485
Nokia 5530
Nokia 5800 XpressMusic

Nokia 5700 XpressMusic
Nokia C5-00
Nokia C7
Nokia E65 (4gb max)
Nokia E66
Nokia E71
Nokia N8
Nokia N79
Nokia N96
Nokia N97
Nokia Supernova
Sony Ericsson Vivaz
Sony PSP 2000 series using a microSD-to-ms Pro Duo Adapter

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 12:47 (dadn).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice