Sinkroniziranje bilješki (program?)

poruka: 4
|
čitano: 1.830
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sinkroniziranje bilješki (program?)

Znači ovako:

Zanima me postoji li neki program koji bi mogao sinkronizirati/spremiti bilješke s mog mobitela.

Naime planiram uzeti novi mobitel,a na starom imam mnogo bilješki (kojih se nakupilo u posljednje 2-3 godine) pa mi treba neki software koji bi ih sve mogao pohraniti negdje da ih kasnije mogu pregledavati (preko drugog mobitela ili preko PC-a). Da kopiram jednu po jednu treba dosta vremena i živaca (ima ih preko 1000 tako da mi to ne dolazi u obzir).

BTW: Imam Samsung acc. kojim sam sinkronizirao neke stvari (kalendar,kontakti,zapisi),ali ih ne mogu pronaći kada se ulogiram na taj servis online. Zna li netko kako to funkcionira?

John Rambo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sinkroniziranje bilješki (program?)
Shumy kaže...

Znači ovako:

Zanima me postoji li neki program koji bi mogao sinkronizirati/spremiti bilješke s mog mobitela.

Naime planiram uzeti novi mobitel,a na starom imam mnogo bilješki (kojih se nakupilo u posljednje 2-3 godine) pa mi treba neki software koji bi ih sve mogao pohraniti negdje da ih kasnije mogu pregledavati (preko drugog mobitela ili preko PC-a). Da kopiram jednu po jednu treba dosta vremena i živaca (ima ih preko 1000 tako da mi to ne dolazi u obzir).

BTW: Imam Samsung acc. kojim sam sinkronizirao neke stvari (kalendar,kontakti,zapisi),ali ih ne mogu pronaći kada se ulogiram na taj servis online. Zna li netko kako to funkcionira?

 Google keep - odličan program za bilješke.Pristup bilješkama gdje god.

11 godina
offline
Sinkroniziranje bilješki (program?)

Hvala na programu ovom,ali mislim da se nismo razumjeli.

 

Meni ne treba poseban program s kojim će se bilješke aužrirati preko računa,već mi treba nešto s čime ću prebaciti više od 1000 bilješki s mobitela na PC! (što bi se reklo: šteta je učinjena ) jer imam masu bilješki od prije zapisanih u mobitel i zanima me mogu li se ikako prebaciti na pc!

Svejedno,još jednom hvala...

John Rambo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sinkroniziranje bilješki (program?)
Ako koristiš Samsung Notes i uključena je sinhronizacija, prilikom prelaska na novi Samsung uređaj trebao bi imati sve bilješke kad se povuče iz clouda. Barem je meni tako bilo svaki put.

Ali za svaki slučaj, prvo ih izvezi da imaš backup.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice