Sony Ericsson Xperia Arc s

poruka: 18
|
čitano: 6.350
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

Pozdrav ljudi, imam problem baguje mi telefon (stopa), upadate sam nedavno najnoviju verziju androida i od tada mi stopa mobitel.

Da li neko zna koji je najbolji android za ovaj telefon, da ne stopa molim pomozite.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s

Dosta ljudi se žali na ics, mislim da je arc najbolje radio na gingerbreadu.

12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

Posto se ja bas i ne razumijem u ovo, kod mene je android 2.3.4 al mi stopa uzasno.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s odkodiranje

pošto mi je frendica nabavila arc s kodiran na vip,zanima me mogućnost otkljucavanja jer ona ima tmobile???

hvala

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean6/pc/dart_tom%20%5BCRO%5D.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

Nema free nacina, provjeri PM.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s odkodiranje
dart_tom kaže...

zanima me mogućnost otkljucavanja jer ona ima tmobile???

100 kn ovdje.

12 godina
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

50 kn kod w100. provjereno. on je moj mob otključao i sve šljaka. mob je xperia x10. on ti postupak objasni korak po korak.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

Koliko je vrjemena proslo od update-a?

Jel si restartovao mobitel dva-tri puta posle?

Ako je proslo malo vrjemena, onda sacekaj malo, stvari mogu doci na svoje mjesto!

Ako ne onda probaj da reinstaliras softver.

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s odkodiranje
dart_tom kaže...

pošto mi je frendica nabavila arc s kodiran na vip,zanima me mogućnost otkljucavanja jer ona ima tmobile???

hvala

Koliko si siguran da je telefon kodiran? Jesi li probao staviti drugu karticu osim vip-a? ako nisi brzo isprobaj drugu i onda javi jel trebas kodiranje ili ne :)

16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

može li mi itko reći ima li android 4.1 dogradnja za Arc S, znam da ima za Arc ali mi google ne pomaže što se tiče Arc S-a

 

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

Zdravo imam problem z Sony Ericsson Xperia Arc s  dakle uplaim mobitel i dođe do onoga gde se treba povuči za otključavati i ja povučem po zaslonu zaotključavati i mobitel se smrzne i ugasi tj resetira i ponovno upali! i dođe na isto ono gdje treba povuči za otključavati... Molim ako neko zna kako to popraviti jako sam mu zahvalan hvala unapred... 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia Arc s

Dajte mi recite ljudi, oni koji su flash-ali 4.0.4 update za Arc S, uspio sam ga root-at tako šta sam flash-ao kernel od 4.1.A.0.562 te onda ga root-ao sa DooMLorD root toolkit-om. E sada, sve je to prošlo, flash-am ja stari kernel tj. 4.1.B.0.587 te idem instalirati recovery. Gledam po netu ali nigdje nešto previše info o tome.

Vidio sam da ima po custom kernelima već ubačenih recovery-a, da bi mi to moglo pomoći.

E sada, moje pitanje je to, dali kada flash-am custom kernel (mislim na ICS kernel) moram odmah flash-ati neki ROM baziran na tom kernelu ili mogu ostaviti? Jer bi flash-ao kernel, al nisam dobro upoznat sa čarima Arc S-a. Pomučio sam se da shvatim što napravit za root-at ga. {#}{#}

Ajde molim vas pomozite, želim se što prije riješiti ovog šugavog stock ROM-a, toliko je ludo da sa jednim tab-om otvorenim u Browseru, music playerom uključenim te whatsapp-om mi se sve crash-a.

The only limit is your own imagination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s

Flešaš kernel za onu verziju Androida koju planiraš koristiti.

Pošto ti flešaš ICS kernel, a upgrade-o si na ICS, to je ok.

Ali ti je moja preporuka odmah flešati neki drugi ROM i maknut se sa stock-a. :)

God created man, Samuel Colt made them equal.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s

 duma.ivan daj mi recci kako si rotao moba ja ga nikako nemogu nez kako da ga rotam molim te pomozi mi Hvala 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s
aLive kaže...

Flešaš kernel za onu verziju Androida koju planiraš koristiti.

Pošto ti flešaš ICS kernel, a upgrade-o si na ICS, to je ok.

Ali ti je moja preporuka odmah flešati neki drugi ROM i maknut se sa stock-a. :)

Pa želim flash-at drugi rom, al problem je što ne znam hoću li ga hard brick-at ako krivo što napravim. Zbog toga tražim stručno mišljenje. Nemam novca za drugi mob. xd

EDIT: Isto tako, kako ću flash-at kad nemam recovery? {#} Ali ima neki ROM koji je u pakiran u formatu za flashtool?

Flov132 kaže...

 duma.ivan daj mi recci kako si rotao moba ja ga nikako nemogu nez kako da ga rotam molim te pomozi mi Hvala 

Ukoliko imaš 4.0.4 firmware sa 4.1.B.0.587 prati OVAJ tutorial. Ja sam preko tog radio. Moraš preko flashtool-a staviti drugi kernel (isto za ICS), root-ati sa DooMLorD root toolkit-om i to je to. Opcionalno je dali na kraju želiš vratiti stari kernel ili ne, jer će i sa tim najnormalnije raditi.

The only limit is your own imagination.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 22:21 (duma.ivan).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s

Ovdje imaš poprilično detaljne upute, samo pažljivo čitaj.

 

God created man, Samuel Colt made them equal.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Ericsson Xperia Arc s
aLive kaže...

Ovdje imaš poprilično detaljne upute, samo pažljivo čitaj.

 

E pa problem je kod recovery-a, ne uspijevam ga instalirat. Ne trazi me root access kada ga instaliravam, i onda kasnije uopce ne mogu uci.

 

ALI! Uspio sam staviti, nasao napokon video na youtube-u.

 

Idemo u vode sa KitKat-om. :D

The only limit is your own imagination.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice