Sony Xperia Z3 - Rasprava

poruka: 2.536
|
čitano: 377.861
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Pozdrav, ima netko masku zaštitnu za Z3 da prodaje? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Stara raga se jos vuce... :D
btw, koristen je "samo" wifi i stamina se pali na 20% baterije.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Ako je netko zainteresiran, prodajem svoju Z3.

 

Stanje 9.5 - 10, sve mrežem crne boje, kaljeno staklo, 2-3 maskice itd...

Nikad uranjana u vodu, pivu, rakiju...


Nikad na servisu, sve radi kao od prvog dana.

Posebno kupljen bezicni punjac kojeg dajem sa njom.

 

Cijena - 950 kn.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
Filip720 kaže...

Evo proslo je 3 i kusur godine odkad je u mom vlasništvu i mogu reći isto tako da je mob jedan od najboljih koji sam dosad imao, iako se pokvarilo par stvari na njemu poput aux utor ne radi nikako ne prepoznaje, potrgao se poklopac od microusba i imam problema sa ghost touchom po ekranu kao sta su i kolege iskusile, ali sta je sve pretrpio i kakve fotke dan danas radi to je zvijer. 

Slažem se. I ja sam ga imao preko 3 godine. Kad je kćerki pao Samsung i razbio se dao sam joj Z3 a ja sam prešao na Galaxy S8+. Kćerka je prezadovoljna i veli da od sada samo Sony dolazi u obzir. Iako sam jako zadovoljan sa S8+ skidam kapu do poda Z3.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.3.2018 17:42 (RobotTitan).
12 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Jeeedino kaj, barem kod mene, se sad nakon 2+ godine osjeća da baterija više ne drži kao prije

Ali tu se ne može niš posebno, gube baterije kapacitet

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Ekipa ako je itko zainteresiran prodajem taj navedeni z3 pošto sam prešao na huawei p10, aux ne radi, ima malo poteškoća sa ghost touchom i poklopac od usb-a guma je otišla. Sve ostalo je u odličnom stanju kamera radi nije ništa napuknuto. Ako je netko zainteresiran nek me slobodno pm-a. Lp 

If you have nothing to lose, try.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Ovako stvari stoje - dodirne tipke su prestale raditi. Dok je zaključan ekran taj dio ekrana radi, međutim dodirne tipke ne rade. Googlam već neko vrijeme i nema baš neko konačno rješenje koliko vidim, ali sve su teme stare bar godinu. Zanima me je li problem demistificiran i je li nađeno neko opće rješenje u međuvremenu ili je s mobitelom gotova stvar.

 

Rješenja s interneta ne pomažu, glove mode on napravi da radi neka od tipki svako 100-ti put.. 

 

Radi se o compact modelu ali vidim da je tema neaktivna pa možda ovdje dobijem odgovor prije, hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
i4s kaže...

Ovako stvari stoje - dodirne tipke su prestale raditi. Dok je zaključan ekran taj dio ekrana radi, međutim dodirne tipke ne rade. Googlam već neko vrijeme i nema baš neko konačno rješenje koliko vidim, ali sve su teme stare bar godinu. Zanima me je li problem demistificiran i je li nađeno neko opće rješenje u međuvremenu ili je s mobitelom gotova stvar.

 

Rješenja s interneta ne pomažu, glove mode on napravi da radi neka od tipki svako 100-ti put.. 

 

Radi se o compact modelu ali vidim da je tema neaktivna pa možda ovdje dobijem odgovor prije, hvala

Ako ti ekran funkcionira, mora biti neke sofwerske prirode.

Prvi pokušaj je pali-gasi mob 

Ak niti to ne pomogne, probaj napraviti repair preko Pc companiona (prije toga backup poruka, datotetak, itd...tak da si uzmi malo vremena za to). To bude ti na njega nanovo instaliralo tvornički firmware (i da odeš s njim sad u Agram servis 99% ti bi samo to napravili i rekli da je "kvar" uklonjen)

14 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Imam xperiu z3 compact zaključanu na neku njemačku mrežu. Da li se može otključati flashanjem firmvarea ili novi firmvare ne utječe na zaključavanje/otključavanje mreže?

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

Ne

14 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Vidim da se ti kodovi za otkljucavanje kupuju preko raznih stranica, jel netko zna kakav pouzdan link?

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Nekak su mi se pobrisali svi brojevi iz imenika. Onda sam probao vratit preko google računa jer tamo sprema isto i piše da su vraćeno svi kontakti ali opet nema nijednog. U popisu poziva mi uredno pišu sva imena, u whatsapp i viberu također.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
gocc01 kaže...

Nekak su mi se pobrisali svi brojevi iz imenika. Onda sam probao vratit preko google računa jer tamo sprema isto i piše da su vraćeno svi kontakti ali opet nema nijednog. U popisu poziva mi uredno pišu sva imena, u whatsapp i viberu također.

 Probaj u postavkama izbrisati podatke za app kontakte (ili kako se već zove)

Prvo ju prisilno zaustaviš, onda obrišeš podatke, rebootas uređaj pa probaj.

To je isto ko da si reinstalirao app (samo pošto je ovo sistemski app, ne možeš ga deinstalirati, pa se radi ovak).

Obično ta procedura pomogne kad neki appovi kod Androida počnu štucati.

10 godina
offline
Sony Xperia Z3 - Rasprava

Sad sam skužio da kad u popisu poziva odem na pretraži mi prikaže sve brojeve, tj kompletan imenik samo ih u kontaktima nema. Probat ću ovo kaj si rekao.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava

Možda ti je upaljen filter u Kontaktima da ti ne prikazuje kontakte povezane sa Google računom.

11 godina
offline
Re: Sony Xperia Z3 - Rasprava
bubimir13 kaže...

Možda ti je upaljen filter u Kontaktima da ti ne prikazuje kontakte povezane sa Google računom.

 Ako ti ih u pretraživanju nađe ovo je sigurno problem

Stisneš u imeniku one 3 točkice gore desno -> Filter. Tu sad pogledaj šta je označeno, a šta nije.

It is hard being a person!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice