Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

poruka: 227
|
čitano: 64.604
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))

Može li savjet koji mobitel da si kupim:Iphone 3G S,Sony Ericsson XPERIA ili Samsung Omnia??

Pitam vas jer čitam na forumima da baš i Iphone nije tako dobar a meni je baš pao za oko....sad stvarno nezzz ljudi??

 

 

 

 

Hvala...!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))

Smijehdobar ti je naslov..doduše krši pravila
OT: kupi ga ako ti se sviđa,da ne bi poslije žalio

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: E,ljudi,,,pitanje...::))))
small beauty kaže...

Može li savjet koji mobitel da si kupim:Iphone 3G S,Sony Ericsson XPERIA ili Samsung Omnia??

Pitam vas jer čitam na forumima da baš i Iphone nije tako dobar a meni je baš pao za oko....sad stvarno nezzz ljudi??

 

 

 

 

Hvala...!!!!

Ja ti preporučam SE XPERIA!Razlog je to što obožavam Sony Ericsson-e a XPERIA mi se posebno sviđa i čuo sam da je jako dobar.Sad,stvar je na tebi,ovo je samo moja preporukaNamigiva

Ako ti je netko pomogao klikni gumb HVALA!Hvala.
14 godina
protjeran
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))

U slucaju da kupujes Iphone preko pretplate odlican izbor zbog 1GB prometa...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))

Po forumima imaš masu ljudi koji obožavaju iPhone i napraviti će bilo što da obrane njegovu čast. Isto tako imaš druge ekstreme koji će ga popljucati samo zato da ga popljucaju. Zato ovakve teme često završe kao flame war.

 

iPhone je uređaj koji ima neke svoje (BT samo za handsfree, nedostatak multitaskinga za third part aplikacije ako ga ne jailbreak-aš i isl.) i neke prednosti (sučelje koje je večini intuitivno, multitouch, velik ekran i sl.). To sve skupa dolazi u kvalitetnom kućištu i za priličnu cijenu.

 

Da bi ti itko mogao dati bilo kakav smisleni odgovor, prvo ti trebaš reći kakav uređaj tražiš, što očekuješ od mobitela, što ti nije važno. Druga stvar, ono što često zna prevagnuti bez obzira na karakteristike je kako ti leži uređaj u ruci, koliko su ti praktične kontrole i koliko ti odgovara sučelje. To moraš isprobati jer ti nitko ne može reći.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
14 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))

uzmi nokiu 5800 ili x6...Smijeh

http://grand-hercegovina.com/default.aspx
Moj PC  
1 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: E,ljudi,,,pitanje...::))))
small beauty kaže...

Može li savjet koji mobitel da si kupim:Iphone 3G S,Sony Ericsson XPERIA ili Samsung Omnia??

Pitam vas jer čitam na forumima da baš i Iphone nije tako dobar a meni je baš pao za oko....sad stvarno nezzz ljudi??

 

 

 

 

Hvala...!!!!

Daj prvo reci za sto ce ti sluzit mobitel!?

14 godina
neaktivan
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))

ja sam se mislio izmedju xperie i 5800 ali sam uzeo nokia,a izmedju ova 3 definitivno bih uzeo xperiu...

http://grand-hercegovina.com/default.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))

Usporedba ova 3 mobitela mi uopće nema smisla. Omnia i Xperia su dosta stariji (i duplo jeftiniji) mobiteli, dok je iPhone 3GS relativno nova zvjerka. Da moram birati između ova tri definitivno bih uzeo iPhone, ali za tu cijenu možeš dobiti i Samsung Omnia HD (zvijer), neki noviji HTC baziran na Androidu ili Windowsima ili sačekaj malo dok izađe Sony Ericsson X2. iPhone uzmi jedino ako moraš birati baš između ta 3 modela.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
E,ljudi,,,pitanje...::))))
Omnia i Xperia su sada već stari mobiteli i već imaju nasljednike, 3GS je najnoviji model i ako si stvarno ''zapeo'' za njega onda ga kupi da ti nebude žao. Mislim da bi ti bolje pristajao iPhone OS nego Windows Mobile zbog hrpe aplikacija i zabave + njegov ekran.. ova dva tu niš nemogu.

Ako imaš priliku i stvarno želiš iPhone uzmi ga, nećeš požaliti :D
 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: E,ljudi,,,pitanje...::))))
Dom031 kaže...
Omnia i Xperia su sada već stari mobiteli i već imaju nasljednike, 3GS je najnoviji model i ako si stvarno ''zapeo'' za njega onda ga kupi da ti nebude žao. Mislim da bi ti bolje pristajao iPhone OS nego Windows Mobile zbog hrpe aplikacija i zabave + njegov ekran.. ova dva tu niš nemogu.

Ako imaš priliku i stvarno želiš iPhone uzmi ga, nećeš požaliti :D

Ajde molim vas, bez fora tipa 'ova dva tu niš nemogu' i slično... Ajmo malo objektivni bit za promjenu. Nemojte nebuloze pričat, za Windows Mobile postoji doslovno hrpa aplikacija, samo je problem što ih treba malo potražit po internetu, i jedino u čemu je iPhone bolji na tom polju su igrice i slične aplikacije za gubljenje vremena. I to što imaju nasljednike ne znači ništa jer njihovi nasljednici nemaju niti jednu funkciju više, osim pretpostavljam bržeg procesora, možda nekih digitalnih kompasa, boljih kamera i sličnih forica, koje nisu neka osobita nadogradnja, po meni barem.

 

iPhone 3GS je najnoviji model, ali isto ne donosi nikakve značajne promjene u odnosu na svoju prošlu inkarnaciju; i kao niti ovi gornji, iPhone 3G se nikako ne može nazvati zastarjelim mobitelom ili nešto slično. iPhone 3GS je najnoviji model, ali opet ima dosta funkcija koje nema, a Windows Mobile mobiteli stari 2-3 generacije imaju.

 

Ako želiš najjednostavniji od ova 3 telefona, uzmi iPhone, isto tako ako se namjeravaš puno igrati na njemu i treba da ti služi za ubijat vrijeme.

 

Xperiu uzmi ako misliš da bi ti dobro došla qwerty tipkovnica, ja više ne mogu zamislit korištenje mobitela bez takve tipkovnice, i ako misliš da će ti pasat Windows Mobile. Mnogim ljudima je jednostavno prenaporan i pretežak za korištenje, ali ako imaš malo živaca i vremena, od svakog WM mobitela možeš napravit čudo i konfigurirat ga da bude točno sve prema tvojim željama.

 

Za Omniu vrijedi sve kao i za Xperiu osim qwerty tipkovnice, a meni se osobno ne sviđa što ima premalenu (meni, barem) rezoluciju ekrana.

 

Ako imaš mogućnost probaj vidjeti kako ti leže u ruci i to, može dobro doć, i još bi ti bolje bilo da imaš mogućnost isprobat neki Windows Mobile telefon na par sati, kao i iPhone, i vidit koji ti OS bolje paše.

15 godina
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

Ako ne moraš birat između ovih modela, ja bi išao ili na HTC HD2 ili na SE Xperiu x2 ili x10(x10 nažalost izlazi tek u 2. mjesecu pa bi morao čekat al bi trebao bit odličan mob) dok za htc hd2 samu u youtube ukucaj "HTC HD2 vs iphone" i gledaj kako se oboje ponašaju u raznim situacijamaNamigiva

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
Stoja kaže...

Ako ne moraš birat između ovih modela, ja bi išao ili na HTC HD2 ili na SE Xperiu x2 ili x10(x10 nažalost izlazi tek u 2. mjesecu pa bi morao čekat al bi trebao bit odličan mob) dok za htc hd2 samu u youtube ukucaj "HTC HD2 vs iphone" i gledaj kako se oboje ponašaju u raznim situacijamaNamigiva

HTC HD2 je kralj među mobitelima!

14 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
@Mirko395 - pa nije rekao nikakve zahtjeve pa sam zakljucio da mu nije toliko potreban Windows Mobile te da ce mu bolji biti iPhone, također razumijem kada kaže da ga najviše 'vuče' iPhone pa sam ga fino savjetovao. Trebao bi nam dati malo više informacija što želi i očekuje od tih mobitela
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

Nokiu n97 ili 5800 preporucam.

Od ova tri Xperia je najbolja.

Ima sve sto moderni mobilni uredjaj treba imati.

Takodjer pogledaj neke HTCove uredjaje, odlicni su!

- Psiho246
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

Moja ti je preporuka iphone. Prezadovoljan sam njime iako imam obicni 3g, a 3g s je jos dosta brzi. Sucelje i jednostavnost koristenja je bez premca, a ako ces ga jailbreakat onda nema granica njegovim mogucnostima. Surfanje internetom je milina (prijatelj koji ima xperiu dosta stranica ne moze otvorit, probali smo na iphonu i sve se uredno otvaraju), a ako te privlace igre i ostali zabavni software, onda uzimaj iphone bez razmisljanja.

Obicno se cijena iphona navodi kao velik minus al niko normalan ga ne kupuje otkljucanog u t-mobileu. Ja sam svoga (3G 8gb) uzeo na pretplatu u tarifi i300 (300min, 2gb, 150 poruka) i platio uredjaj 198kn. Prvih 6 mjeseci placam pola cijene (150kn), a kasnije cu se prebacit na tarifu i150. Koji se od navedenih uredjaja moze povoljnije nabavit?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
Dom031 kaže...
@Mirko395 - pa nije rekao nikakve zahtjeve pa sam zakljucio da mu nije toliko potreban Windows Mobile te da ce mu bolji biti iPhone, također razumijem kada kaže da ga najviše 'vuče' iPhone pa sam ga fino savjetovao. Trebao bi nam dati malo više informacija što želi i očekuje od tih mobitela

Apsolutno se slažem, na našim forumima očito skoro nitko ne zna pošteno napisat što treba i prethodno pogledat malo na netu neke osnovne stvari u vezi tih uređaja, nego ja onda trebam napravit 5 pretpostavki šta on hoće i napisat za svaku što bi bilo najbolje. Ljudi, imate gsmarena.com, recenzije na internetu itd., forumi ne služe za detaljno opisivanje i recenziranje svakog uređaja, a samo reć ovaj je bolji ili onaj je bolji je blesavo jer svaki ima svoje prednosti i mane, koje su lijepo opisane u svakoj ozbiljnijoj recenziji. Uzmeš 2 sata da proučiš malo što koji nudi i to je to, nije tako teško osim ako si totalni debil, i onda pitaš ako ti nešto nije jasno. Ali tu ekipa očekuje da svaku odluku napravi netko za njih, čast izuzecima.

16 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

Moj savjet i savjet većine blogova koji prate tržište smartphoneova je da se zaobiđe Win Mobile platforma. Budućnost je u Andoridu i iPhoneu. I najači i najnoviji HTCovi sa najmoćnim hardverom i 1GHznim procom i super sense školjkom preko Win Mobilea štekaju zbog te prestare platforme koja je izgubila trku s vremenom.

 

Pogledaj samo šta WinM čini hardverski najjačim smartphoneovima 

http://gizmodo.com/5417413/samsung-omnia-ii-review

http://gizmodo.com/5400593/htc-touch-hd2-review-a-tragedy

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
dgigibao kaže...

Moj savjet i savjet većine blogova koji prate tržište smartphoneova je da se zaobiđe Win Mobile platforma. Budućnost je u Andoridu i iPhoneu. I najači i najnoviji HTCovi sa najmoćnim hardverom i 1GHznim procom i super sense školjkom preko Win Mobilea štekaju zbog te prestare platforme koja je izgubila trku s vremenom.

 

Pogledaj samo šta WinM čini hardverski najjačim smartphoneovima 

http://gizmodo.com/5417413/samsung-omnia-ii-review

http://gizmodo.com/5400593/htc-touch-hd2-review-a-tragedy

HTC Hero je Android.

- Psiho246
14 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

ja sam imao dilemu izmedu xperije i omnije davno prije xperija mi se nekako pokazala glomaznom i bila mi je nekako spora iako je odlican mob... ali ja jednostavno gubim zivce ako mi nesto neradi na prvu xperija ima finu tipkovnicu i vrlo je jednostavna za tipkanje dok omnija nema ... tada sam ipak uzeo omniju ali opet nisam bija full zadovoljan omnija isto moze masu toga ali me nerviralo pisati poruku dosta puta sam vadio stilus pa ubadao... sada sam na iphoneu 3gs i prezadovoljan sam te ti je to moja topla preporuka... iphone sam jailbrejkao i stvarno mu je samo nebo granica nekazem da winmobilu takoder nije samo sta mi je iphone najvise user frendly te na njemu sa najvise lakoce radim te ti ja toplo preporucam iphone...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

iPhone je za zabavu, a ostali za telefoniranje. Od navedenih, Xperia je defintivno najbolji mobitel.

P E A C E
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
halo_molim kaže...

iPhone je za zabavu, a ostali za telefoniranje. Od navedenih, Xperia je defintivno najbolji mobitel.

Istina, evo ja već pola godine nikako da obavim poziv sa 3Gom! lol

15 godina
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

iPhone

Sent from my iPhone
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
kupi sonyericsson satio
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

Zasto niko ne spomenu  Nokiu N900. U ovom momentu bih debelo razmislio o njoj.

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2826&idPhone1=2917

 

 

16 godina
online
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
logic kaže...

Zasto niko ne spomenu  Nokiu N900. U ovom momentu bih debelo razmislio o njoj.

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2826&idPhone1=2917

 

 

Jel vec dosla kod nas?

Pa onda nema uopce razmisljanja!

N900 jede ova tri za dorucak.

- Psiho246
15 godina
protjeran
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

kupi si sony erisscon satio

16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

Samo da se dopunim ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=EwHv3HvfgZI&feature=player_embedded

14 godina
neaktivan
offline
Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?
Uzeo sam neki dan iPhone 3G 8GB i prezadovoljan sam s njim, kamera je 2MP, ali radi bolje slike od Nokie E66, LG Viewtya i mnogih drugig koje sam imao, a kao imaju jacu kameru.
Software je dosta brz i ima dosta aplikacija za njega, jailbreako ga za sada nebudem jer sam iovako zadovoljan, vjerujem da su i ova dva uredjaja vrlo dobra jer su sva tri ista klasa !
Odluka je na tebi !
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Što kupiti - iPhone 3G, Xperiu ili Omniu?

Mozda su na papiru ista klasa ali tehnicki gledano bas i ne.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice