Symbian kutak

poruka: 262
|
čitano: 99.929
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Symbian kutak
Mentalist kaže...

Ni ja nisam uspio iskljuciti zvuk slikanja na Nokia C5 uredjaju.

 

U postavkama kamere nude mi se 4 tona, nema opcije bez tona ili slicno. A kad ukljucim silent, slikanje se opet cuje. Cak i kad napravim odvojeni profil u kojem iskljucim sve moguce zvukove i notifikacije, opet se cuje.

nokia c7 ista stvar {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

Ja imam C7 i uredno sam iskljucio tonove slikanja. Kada udjem u kameru, idem na Opcije, pa Postavke, onda Zvuci kamere. Imam 4 ponudjena tona i Iskljuci. Odaberem Iskljuci i sve 5.

Only God can judge me!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

nakon eternal legacy, izasle su jos dvije gameloftove igre za s^3

asphalt6 i dungeon hunter2

http://store.ovi.com/publisher/Gameloft+SA/?clickSource=search

 

nisan veliki fan igrica na mobitelima, ali ove izgledaju predobro

vruće je...
14 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

Jeli mi netko od vas moze pokazati kako skinuti best blacklist i nekakav key gen.??? Radi se o nokii 5230!

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 12:19 (manyija).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

E ljudi imam problem s XM5630....znaci meni mobitel stalno blokira pa moram vadit bateriju ili iz cistog mira se resetira...znaci ponovno se pokrene(netrazi tad PIN), a nekada izgubi mrezu skroz...niti nepise u kojoj je. Jel ima tko kakav savjet? P.S. kad ga upalim nakon 2 min mi se pojavi Email setup. zasto?

 

i da pitam....dal mi preporucate C7?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
manyija kaže...

Jeli mi netko od vas moze pokazati kako skinuti best blacklist i nekakav key gen.??? Radi se o nokii 5230!

Zar mi nitko nece pomoci??????????????????????

14 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
chutac kaže...

E ljudi imam problem s XM5630....znaci meni mobitel stalno blokira pa moram vadit bateriju ili iz cistog mira se resetira...znaci ponovno se pokrene(netrazi tad PIN), a nekada izgubi mrezu skroz...niti nepise u kojoj je. Jel ima tko kakav savjet? P.S. kad ga upalim nakon 2 min mi se pojavi Email setup. zasto?

 

i da pitam....dal mi preporucate C7?

Napravi hard reset : *#7370#, ako trazi zaporku standardna bi trebala biti 12345. Ako su ti podaci na mem. kartici ne moras backupirat ako su na phone memory backupiraj. Nakon toga updejtaj softwer.  {#}  Nadam se da će ti pomoć. :)

 

C7 bi ti dobro legla pošto si već symbian korisnik, evo ja sam ju uzeo nakon svoje 5230 i zadovoljan sam. Naravno izbor je tvoj. {#}

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
wanderer kaže...
chutac kaže...

E ljudi imam problem s XM5630....znaci meni mobitel stalno blokira pa moram vadit bateriju ili iz cistog mira se resetira...znaci ponovno se pokrene(netrazi tad PIN), a nekada izgubi mrezu skroz...niti nepise u kojoj je. Jel ima tko kakav savjet? P.S. kad ga upalim nakon 2 min mi se pojavi Email setup. zasto?

 

i da pitam....dal mi preporucate C7?

Napravi hard reset : *#7370#, ako trazi zaporku standardna bi trebala biti 12345. Ako su ti podaci na mem. kartici ne moras backupirat ako su na phone memory backupiraj. Nakon toga updejtaj softwer.  {#}  Nadam se da će ti pomoć. :)

 

C7 bi ti dobro legla pošto si već symbian korisnik, evo ja sam ju uzeo nakon svoje 5230 i zadovoljan sam. Naravno izbor je tvoj. {#}

hard reset i sve radi :D HVALA :D

al jos uvijek mi pi paljenju mobitela zapocne email setup...nesmeta mi ali zasto?

 

C7 cu uzet sad ovaj mjesec :D

 

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
14 godina
offline
Symbian kutak

Uzmi C7, ali brzo dok je na akciji sa 20 igara u paketu. Inače mobitel je kvalitetno izrađen, malo je deblji od konkurencije, te malo teži, ali je zato robustan, te imaš osjećaj da držiš mobitel koji se neće razbit ako ti klizne iz ruke. Jedino što na mobitelu nevalja, je AMOLED, ekran je super, ali kao i kod svih ostalih amoleda, na jakom suncu se uopće nevidi.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Symbian kutak

Symbian Belle preview

 

 
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Symbian kutak

Naok onih preview skica, mislo sam da će bit dosta toga skopirano da izgleda kao android, ali ovdje je sve u nekom sivom tonu, pa nisam ni primjetio.

 

Inače kad stiže Belle?(jel to uopće žensko ime)

 

 

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2011 23:13 (EVO).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
EVO kaže...

Naok onih preview skica, mislo sam da će bit dosta toga skopirano da izgleda kao android, ali ovdje je sve u nekom sivom tonu, pa nisam ni primjetio.

 

Inače kad stiže Belle?(jel to uopće žensko ime)

 

 

pa ima dosta slicnosti s androidom

ali najvaznije (stabilnost i ucinkovitost) nije slicno

 

belle kazu do kraja godine, ali tko vise zna...

vruće je...
14 godina
offline
Re: Symbian kutak
Ima netko ono smece od X3-02?
Iskreno ja sam se razocaro u nokiu kad sam je kupio :|
Svrzic
14 godina
offline
Re: Symbian kutak
Sam si kriv. Mogo si pitat ili isprobat. Inace ako proizvodaca ocjenjujes po dummyima, onda bo comment
__ __ ____ ____ /\ \ /\ \ /\ _`\ /\ _`\ \ `\`\\/'/ __\ \ \L\ \ __ __\ \ \/\_\ __ `\ `\ /' /'__`\ \ _ <'/\ \/\ \\ \ \/_/_ /
14 godina
offline
Re: Symbian kutak
Sam si kriv. Mogo si pitat ili isprobat. Inace ako proizvodaca ocjenjujes po dummyima, onda no comment
__ __ ____ ____ /\ \ /\ \ /\ _`\ /\ _`\ \ `\`\\/'/ __\ \ \L\ \ __ __\ \ \/\_\ __ `\ `\ /' /'__`\ \ _ <'/\ \/\ \\ \ \/_/_ /
14 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
Svrzic kaže...
Ima netko ono smece od X3-02?
Iskreno ja sam se razocaro u nokiu kad sam je kupio :|

  A što ti očekuješ od običnog mobitela? Pa nije to smartphone a ni nema symbian nego java based s40. LOL

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
14 godina
offline
Re: Symbian kutak
Ma zesce sam se zahebo
da sam ga sad kupovao, onda bi se jos vise zahebo, sad je 1400, a platio sam ga 400
mogo sam kupit lg me
moj nema gps, ima s40, a to sve ima lg me, i jos android, i jos jeftiniji :(
Svrzic
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
Svrzic kaže...
Ma zesce sam se zahebo
da sam ga sad kupovao, onda bi se jos vise zahebo, sad je 1400, a platio sam ga 400
mogo sam kupit lg me
moj nema gps, ima s40, a to sve ima lg me, i jos android, i jos jeftiniji :(

kupi ti lg me, on ti je kvalitetan {#}

vruće je...
14 godina
offline
Symbian kutak

Da si kupio Me, žešće bi se zahebo:

 

1. Spor je, kao i svi Anroidi na 600mhz-a

2. Ekran mu je 0 bodova.

3. Kvaliteta materijala phizde vode nevalja.

 

Al naravno imo bi Android i mogo bi se khurčit. LG i sa androidom je lg, jedino je GT540 nešto valjo.

__ __ ____ ____ /\ \ /\ \ /\ _`\ /\ _`\ \ `\`\\/'/ __\ \ \L\ \ __ __\ \ \/\_\ __ `\ `\ /' /'__`\ \ _ <'/\ \/\ \\ \ \/_/_ /
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Symbian kutak
Meni ga ima frend, i igro sam se na njemu, i puno bolji mi je
Svrzic
13 godina
offline
Symbian kutak

Vidim da tu ima dosta ekipe sa C7 Nokiom pa ću tu postaviti pitanje.

Koliko vam traje baterija i koje aplikacije najviše koristite?

Meni uz 1-2 sata surfanja dnevno i stalno upaljenim eBuddy u pozadini potroši bateriju za jedan dan.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Symbian kutak

Ne znam koliko sam referentan da ti odgovorim, pošto ja sa svojom C7 dnevno znam i po 5 sati razgovora imati, ali ajmo ovako nekako:

 

4 sata (240 minuta) razgovora + potrošnja bluetootha jer imam slušalicu (i ne gasim bluetooth dok mi je slušalica ugašena)

stalno spojen na 3G ili WiFi, ovisi da li sam vani, doma ili u tvrtci

15 minuta slušanja glazbe

10tak sms - ova

par napisanih mailova

 

i izdrži mi oko 16 h van punjača

13 godina
offline
Symbian kutak

ebuddy stalno uključen? to znači da ti je spojen cijelo vrijeme na internet, meni se čini više nego dobro to trajanje baterije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Symbian kutak
5220 kaže...

ebuddy stalno uključen? to znači da ti je spojen cijelo vrijeme na internet, meni se čini više nego dobro to trajanje baterije.

Pa WackyZG ima stalno upaljen WiFi ili 3G i uz to dosta više telefonira pa mu baterija traje možda sat dva manje nego njemu.

14 godina
online
Symbian kutak

Da, samo što je meni ekran čim mi ne treba ugašen, dok razgovaram nema prčkanja po mobitelu, ekran se ne pali dok nekoga ne zovem, pozive prekidam na slušalici... a i stalno sam u gradu, gdje je uvijek full cover s mrežom, pa mi ne vučer bateriju više nego što treba.

 

Ali zato, na primjer, odem iz ZGa na selo... isti način korištenja... puf... ode baterija i za 6 sati...

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Symbian kutak
WackyZG kaže...

Da, samo što je meni ekran čim mi ne treba ugašen, dok razgovaram nema prčkanja po mobitelu, ekran se ne pali dok nekoga ne zovem, pozive prekidam na slušalici... a i stalno sam u gradu, gdje je uvijek full cover s mrežom, pa mi ne vučer bateriju više nego što treba.

 

Ali zato, na primjer, odem iz ZGa na selo... isti način korištenja... puf... ode baterija i za 6 sati...

Nisam se ni sjetio da bi to mogao biti razlog...živim na selu i u zadnjih par dana sam često po otocima di je jako loš signal.

 

14 godina
offline
Symbian kutak

Dali je  netko mozda koristio Nokiu C5-03?

 

Kakav je display, odaziv toucha...dali je spora ili se moze durat?

 

http://www.gsmarena.com/nokia_c5_03-3578.php

 

Uglavnom, malo sam se igrao sa nekim novijim Symbian Nokiama tj. E7 i X7-00 i odlicne su makar je gore Symbian no opet to je sasvim neki drugi cjenovni razred nego je to C5-03.

Osobno nisam ima dobra iskustva sa Symbianom na touch Nokiama pa sam sada malo skeptican....ove dvije gore navedeni mi rade odlicno posto je ipak to nesto sasvim deseto i bio bi cudno da ne radi dobro, ali nisam ovu C5-03 nikada ni vidio u zivo, a kamoli da sam je dirao pa zato pitam ovdje ako je netko slucajno radio sa njom.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Symbian kutak

E7 i X7 su Symbian^3 uređaji dok je C5-03 Symbian^1 tako da je razlika dosta velika i ne samo u cijeni. Nisam ni ja vidio C5-03 uživo pa ne znam baš o čemu se radi ali vjerojatno kao i svi Symbian^1 uređaji, ok ako ne očekuješ previše, ne znam što tražiš od moba. Kažeš da E7 i X7 ti rade odličan posao, što to točno? Jer npr. na C5-03 nećeš moći gledat toliko video formata i veličine, igranja HD igrica...

 

Najbolji ti je na Youubeu potražit recenzije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 23:51 (5220).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

nema vise razloga kupovati s60v5, osim mozda zbog cijene

radije gledaj na c6-01 ili c7

vruće je...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice