Symbian kutak

poruka: 262
|
čitano: 99.945
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

Pojavile su se neke Hrvatske verzije na Navifirmu a i preko OTA updatea pa možeete provjerit.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Symbian kutak

Upravo sam provjerio, došla je. Spajam mobitel i krećem raditi update.

14 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

zdravo...

 

imam symbian telefon, pa bih htio pitati jel postoji neki program tipa da pamti sve pozive, duzinu, vrijeme poziva, i da ima brojac poruka, znaci nesto kao mjesecni listing da imam uvid uvijek???

 

unaprijed hvala :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Symbian kutak

Je li moguce staviti Symbian Anna na moju Nokiu X6 RM-599?Je su li performanse vece?

BTW da li i vama zabloka nekad mob?

ivek
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

Ne možeš staviti Annu na X6.

13 godina
offline
Re: Symbian kutak
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

Kao što piše to je neki custom firmware, te osim što slično u izgledu nema puno veze s pravom Annom jer jednostavno ti stariji modeli nemaju hardware za symbian^3/Annu.

13 godina
offline
Re: Symbian kutak
5220 kaže...

Kao što piše to je neki custom firmware, te osim što slično u izgledu nema puno veze s pravom Annom jer jednostavno ti stariji modeli nemaju hardware za symbian^3/Annu.

Znam da je CFW.Ima li sto da mi poboljsa performanse jer svaki dan mi mob zablokira onda mi dođe da ga tresnem od pod,ali steta novca ulozenog{#}

ivek
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

A nemam pojma, imaš li instaliran posljednju verziju softwarea za X6?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

ugradeni email na novim nokijama nije bas nesto za push

ja sam koristio alternative dosad (system seven, emoze, profimail,...)

ali ima caka koristenja gmail-a kao mail for exchange

push radi savrseno, salje i prima dok kazes keks

 

http://www.nokian8blog.info/2011/06/push-email-alternative-for-nokia-n8.html

 

mana ostaje da nema vizualnih notifikacija na homescreen

ali widget radi uredno

vruće je...
15 godina
offline
Symbian kutak

kakva je nokia c5-03? u usporedbi sa slicnim androidima? npr wildfire

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila. LoL nick: mNik (EU) HON nick : mNik
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
toxic kaže...

kakva je nokia c5-03? u usporedbi sa slicnim androidima? npr wildfire

  Wildfire je nesumnjivo bolji. C5-03 je s60v5 tako da... Jedina mu alternativa moze biti nadolazeca nokia 500. I mozda c6-01 ako joj se cijena spustila od kad je dostupna.

Wake up, Neo. Let me show you how deep the rabitt hole goes.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

Toliko o losem ovi store-u

vruće je...
12 godina
online
Re: Symbian kutak
IVOX kaže...

Je li moguce staviti Symbian Anna na moju Nokiu X6 RM-599?Je su li performanse vece?

BTW da li i vama zabloka nekad mob?

 

mozes instalirati cfw, al tesko da ces osjetiti neku razliku s tim custom firmwareom, symbian s60 5. generacije je zestoko sr anje, i ja imam problema sa nokiom n97, jedva cekam nokiu n9 ili iphone 5

16 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

Pozdrav.
Koristim Nokiu X6 i skinuo sam program Advanced Call Blocker sa stranice mobile9. Program je funkcionalan, radi odlično, ali ako mi blokira poziv (ili poruku) dok je mobitel zaključan, ne mogu ga otključati (onaj slide sa strane). I ne funkcionira ništa drugo, nego izvaditi bateriju. Pretpostavljam da je neki bug u pitanju, pa me interesira imate li kojih preporuka za alternativni program? Ili možda riješenje na navedeni problem?

Hvala ^^

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2011 16:22 (HBomb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak
HBomb kaže...

Pozdrav.
Koristim Nokiu X6 i skinuo sam program Advanced Call Blocker sa stranice mobile9. Program je funkcionalan, radi odlično, ali ako mi blokira poziv (ili poruku) dok je mobitel zaključan, ne mogu ga otključati (onaj slide sa strane). I ne funkcionira ništa drugo, nego izvaditi bateriju. Pretpostavljam da je neki bug u pitanju, pa me interesira imate li kojih preporuka za alternativni program? Ili možda riješenje na navedeni problem?

Hvala ^^

probaj skinit koji drugu verziju istog programa

ili drugi cracker ili mozda noviju verziju (ili stariju ako je najnovija)

jel ti treba blokirat pojedine brojeve ili sve osim nekih?

vruće je...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

Ok, potražit ću neke druge verzije. Hvala {#}

Ma imam svega 3 broja koja želim blokirat, nije strašno. Ali jedna osoba postane poprilično dosadna nakon što mi pošalje poruku, ako ja taj tren nisam u mogućnosti odgovoriti, pa nakon pola sata šalje još jednu, sadržaja "zašto ne odgovaraš na prethodnu", možda još jedna - dvije poruke uslijede nakon tih, a onda kreću pozivi, cimanja na koja se jednostavno ne želim javaljat... Ugl, duga priča, a ja ju želim skratit ovim programom xD

Gimme a bag of donuts, and no one gets hurt :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

ima ih dosta na ovistore

http://store.ovi.com/search?q=call+block

vecinom se placaju, ali da se snac

vruće je...
14 godina
offline
Re: Symbian kutak
HBomb kaže...

Ok, potražit ću neke druge verzije. Hvala {#}

Ma imam svega 3 broja koja želim blokirat, nije strašno. Ali jedna osoba postane poprilično dosadna nakon što mi pošalje poruku, ako ja taj tren nisam u mogućnosti odgovoriti, pa nakon pola sata šalje još jednu, sadržaja "zašto ne odgovaraš na prethodnu", možda još jedna - dvije poruke uslijede nakon tih, a onda kreću pozivi, cimanja na koja se jednostavno ne želim javaljat... Ugl, duga priča, a ja ju želim skratit ovim programom xD

Ja koristim Handy blacklist (na 5800 XM),mislim da sam ga našao na mobile9.Dobro mi je poslužio dok sam bio na godišnjem.Ako te još što zanima pošalji mi PM.

They got money for wars, but can’t feed the poor
13 godina
neaktivan
offline
14 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

da li možda netko zna da li postoji kakav keylogger za mobitel Nokia (E52) ili neki način da se može zapamtiti upisivanje passworda recimo pri spajanju na Facebook?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Symbian kutak

Šta browser ne može zapamtiti šifre?

14 godina
offline
Re: Symbian kutak
sinka3 kaže...

da li možda netko zna da li postoji kakav keylogger za mobitel Nokia (E52) ili neki način da se može zapamtiti upisivanje passworda recimo pri spajanju na Facebook?

Koliko ja znam, ugrađeni browser u E52 može pamtiti lozinke, ja sam imao E51 i E66 i oboje su uredno pamtili lozinke. Provjeri malo postavke browsera, možda ti je isključeno automatsko pamćenje lozinki. Imaš i FB aplikaciju u store - u, ona sigurno pamti podatke.

14 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

da to znam, al ja bi nešto drugo.  recimo da se netko drugi spoji na fejs na mom mobu i da mi kao ostane nekako lozinka, al da ne odabere ovo kad ga pita dal želi da ju zapamti :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Symbian kutak
Ponukan željom da odigram Final Fantasy sa SNES - a, bacio sam se u traganje za dobrim emulatorom na Symbianu. Trud mi ne biješe uzaludan. Našao sam AntSnes, vrlo dobar eulator za Nokiu.

Pošto ima i emulator za GBA, dajem link na stranicu gdje se nalazi projekt:

http://www.summeli.fi/

Uživajte!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Symbian kutak

Meni je takodjer symbian najbolji OS, iOS-om sam se igral na par puta kak su izlazili, a Android sam imal jedno mjesec dana...

Jednostavno mi je Symbian najjednostavniji i ugodnijii za koristenje. Nije da Android i iOS ne valjaju, nego su prekrcati svakojakim opcijama i detaljima.

 

Ne znam zasto se u tolikoj mjeri forsiraju upravo ti dijelovi OS-a, pogotovo na "mobitelima". Ocito je pod muss da kako vrijeme prolazi, u skladu i sa time obicni i jednostavni mobiteli su morali postat dzepni PC-evi...

Kak su oni sve napredniji, tak smo mi sve zivcaniji... Sad sam x puta vise oprezan da mi ne padne na pod jer je popravak skuplji nego mob vrijedi, pocele su se kuhat teme o virusima na mobovima, svako malo gledam dal ce mi baterija izdrzat jos drugi dan bez punjenja... Bljak. {#}

 

Sreca, pa sam ja pronasel Nokiu 5800XM :D

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2012 13:00 (Batista).
13 godina
offline
Symbian kutak

Evo da se i ja vamo priključim pošto imam nokiu 5230,zanimaju me aplikacije poput facebook chata(ono što se može napraviti ako nisam na PCu online a preko moba sam da piše da sam preko moba) neznam kako da definiram.

Evo ovo mi ispiše kad hoću s nekim chatat a ta je osoba preko mobitela.

Vaše poruke će biti poslane XXXXXX mobitelu.

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
online
Symbian kutak

jel dosao Belle update za Symbian^3 mobitele ?

 

Had a dream I was king, I woke up still king
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Symbian kutak

Ne, u veljači.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice