Tele 2 Roaming

poruka: 8
|
čitano: 20.932
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Tele 2 R

na tele 2 sam mrezi i kad sam u nekim manjim mjestima - selima mob mi se prebaci u roaming i pise gore oznaka R

 

dali smijem onda slati poruke i pozivati ili ce mi to obracunati kao da sam vani?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tele 2 R

to malo r ti je da si na drugoj mreži opčenito t mobile....neče ti se ništa naplatit ti samo korsitiš njihov odašiljač;-)...samo nisam siguran za internet{#}

15 godina
offline
Re: Tele 2 R
GSP kaže...

na tele 2 sam mrezi i kad sam u nekim manjim mjestima - selima mob mi se prebaci u roaming i pise gore oznaka R

 

dali smijem onda slati poruke i pozivati ili ce mi to obracunati kao da sam vani?

Nazovi SZK, i napisi sto su ti rekli i mene zanima.

 

 

Mislim da se prebaci na T-HT jer imaju njihovu infrastrukturu, ali sad nisam siguran da li se trose novci sa racuna ili paket.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
11 godina
neaktivan
offline
Tele 2 R

Nema razlike u cijeni kada si na tele2 mreži i kad si na tmobile

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tele 2 R

Ovisi gdje živi, ja sam blizu granice, i čim se maknem iz grada, tele2 signala nema, te bez obzira na tmobile odašiljač na 100m od kuće, prebacuje me na bosansku mrežu automatski u 90% slučajeva. Ako ne pratim, na računu obavezno dođe čestitka od 50-100kn poziva i sms-a u roamingu....

Na tmobileu se ne plaća ništa, košta sve isto kao i na t2, osim što se ne može koristiti internet, tj 3g.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tele 2 R

Ukoliko kod nekoga nema Tele2 ni 3G ni 2G signala, Tele2 vas spaja na T-Mobile 2G mrežu te se to zove nacionalni roaming. Iako ste na T-Mobile signalu i dalje možete razgovarati, slati poruke i ići na internet po istim cijenama. Prije korištenja mobilnih usluga obavezno pogledajte na koju vam se mrežu spojio mobitel. Meni se neki dan u Zagrebu upalio roaming i spojilo se na T-Mobile mrežu, krenuo sam na internet i ništa mi nije skinulo sa računa (imam Smiley tarifu), dok bi mi na nekoj drugoj mreži vjerojatno skinulo novce sa računa iako imam aktivirano tarifu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 20:53 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tele 2 R
Pa dobro, ali onda bih mogao bit cijeli dan na T-Mobile HR spojen, a ne na Tele2?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Tele 2 R

Ovisno kako hoćeš samo što ja radije ne bih ako sam na području pokrivenim 3G signalom (od Tele2) jer kada se Tele2 spaja na T-Mobile signal ono se spaja na 2G mrežu, a ne na 3G.

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice