THL 4400 problemi s baterijom i servisom

poruka: 2
|
čitano: 3.364
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
THL 4400 problemi s baterijom i servisom

Pozdrav, imam jedan (neugodan) problem sa servisom navedenog uređaja: uređaj kupljen 8.1.2014. u jednoj trgovini, nije se mogao upaliti, punjen 12h, baterija krepa za 3 sata itd. Na servis tri dana kasnije (uočen je i mrtvi piksel odmah nakon kupovine), vraćen nakon 2 tjedna s objašnjenjem da je "s uređajem sve u redu", bla bla, ali tražili smo drugi i dobili smo drugi. Prošlo 6 mjeseci (a u tih 6 mjeseci baterija kada dođe do 20% počne rapidno opadati i za 3-4 minute mob krepa, al dobro, ajd, inače drži 2 dana pa nije problem) i odjednom mob na 35-40% krepa i više se ne želi upaliti. Probao puniti s više različitih punjača i kablova, ne reagira uopće, punjač se grije i čak pomalo smrdi. Predan na servis, vratili nakon 2 tjedna s napomenom, citiram "Uređaj je testiran i uredno radi.Kada se baterija isprazni skroz do kraja potrebno je 10-15 min da uređaj odreagira na punjač". Da ne kažem da je mob proveo noć na punjač i da ujutro nije trzao...

 

Što učiniti po ovom pitanju? Curin je mob, selimo se iz zg za tjedan dana i ne pada mi na pamet svakih nekoliko mjeseci slati mob na servis i natezati se s ovima, a kako je počelo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: THL 4400 problemi s baterijom i servisom
Val kaže...

 

 

Što učiniti po ovom pitanju? Curin je mob, selimo se iz zg za tjedan dana i ne pada mi na pamet svakih nekoliko mjeseci slati mob na servis i natezati se s ovima, a kako je počelo...

 

 

 

Sta napraviti...ja bi ga poslao na servis ako je jos pod jamstvom i cim bi se vratio sa servisa isao bi direkt na njuskalo (naravno da bude u datom momentu ispravan), a kupio bi drugi...naravno ne kinez tipa THL i sl marke...ima par kineza koji su odlicni, ali i gomila smeca.

Za cijenu tih kineza da se naci par generacija starijih top modela uglednih marki, npr. Galaxy S2 ili S3, iPhone 4, neka Lumia mozda...sve je to bolji izbor od THL-a.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice