UleFone Be X recenzija

poruka: 7
|
čitano: 6.336
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
UleFone Be X recenzija

Naručen s Gearbest.com web shopa 6.2.2015. Na carinu došao 24.2.2015. i danas (2.3.2015.) meni na ruke. Trenutna cijena mu je 89,99 dolara. Kôd "ulefoneBERX" smanjuje cijenu 4 dolara.

 

KVALITETA IZRADE, IZGLED I DOJMOVI
Nazivan je svakako, ali bez pokrića: kukulelefone, odron itd. pa sam posumnjao najviše u kvalitetu izrade, ali privukle su me performanse s obzirom na cijenu. Ne žalim ni najmanje što sam ga kupio. Čak štoviše, iznad očekivanja. Za razliku od npr. Doogee DG310 koji ima istu cijenu, UleFone ga jede za doručak u svim segmentima. Osobni favorit do 850kn sa svim davanjima. Naručio sam crni model. Mobitel je standardnog dizajna, nema ružnu „coin“ kameru. S desne strane je tipka za zaključavanje, s lijeve dvije za pojačavanje i stišavanje zvuka. Na gornjem dijelu mobitela se nalaze MicroUSB ulaz koji podržava OTG i 3.5mm ulaz za slušalice. Na dnu se nalazi samo rupica za mikrofon. Plastika ne škripi i odlično sjeda na zub. Donje kapacitivne tipke nisu osvijetljene i reagiraju savršeno. Interesantan je stražnji poklopac hrapavog uzorka koji se ne kliže i ne ostavlja tragove. Mobitel dolazi s AOSP KitKat-om, s instaliranim Google Play Store-om i višejezičnom podrškom uključujući Hrvatski. Kamera je prosječna.

 

 

EKRAN
Ekran je IPS kapacitivni rezolucije 960x540, dijagonale 4.5 inch. Sasvim pristojna rezolucija za tu dijagonalu ekrana. Boje su jasne, na svim dijelovima ekrana jednaka svjetlina - nema blijedih rubova itd.

 

BATERIJA

Baterija je „samo“ 1900mAh. Vidjet ćemo je li dovoljno da izdrži cijeli dan ujutro intezivnijeg, a poslijepodne prosječnog korištenja. Mobitel je tek stigao, nakon par dana ću znati kakvo je trajanje, koliki je Screen On Time itd.

--Nakon prvog punjenja večeras (skinut s punjača mobitel oko 21h), trenutno ima SoT 3h 37min i 40% baterije. Igrao sam igrice oko 2 i pol sata i surfao internetom ostatak (na Wi-Fi).

 

GPS

GPS testiran brzinski, u zatvorenom prostoru i u roku manjem od minutu je uhvatio nekoliko satelita.

 

VIDEO Recenzija

 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
UleFone Be X recenzija

Slazem se ,u mene je vec 8 dana i za sad sam zadovoljan. Bat mu izdrzi dan maltretiranja uz 4,5 sot-a ,a uz samo pozive i surfanje i 2 dana izvuce. Kamera solidna bar meni cak me je i prednja ugodno iznenadila.

Moj je narucen sa coolicool i placen 68 $ uz njihov popust 

Svidja mi se sto ne jede bateriju dok miruje preko noci cak 10 sati 

Samo mi se ne svidja za sad kad jw ekran stavljen da se ugasi recimo 30 sec kad gledas video i ne diras ekran ugasi ga nakon isteka 30 sec .

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2015 12:17 (flonkica).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
UleFone Be X recenzija

Screenshot prilažem korištenja baterije uz maksimalno igranje igrica, youtube, pjesme...

Veliko iznenađenje za mene je baterija. Veliki plus!

 

 
 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
UleFone Be X recenzija

Meni je također na Ulefone Be Pro "screen" tek na 4. mjestu po potrošnji što mi je veoma čudno...

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
UleFone Be X recenzija

evo koja slika bezze po mraku i dnevne izbliza , namjesteno bilo 5 mp na postavkama

ova jedna po mraku kad bi dirnuo ekran prije malo bi se bljeskalica ukljucila i uspio bi se fokusirat da se malo slika izostri dok kad odmah uslikam bude mutna kao sto se i vidi iz prilozenog. Ako kog zanima jos koja slika mogu ubacit .

Sto se tice dnevnih ispadaju dosta dobro kad je suncano hahaha :D

Inace naso sam na netu da je unutra inace 5 mp kamera od samsunga ubacena, a naletio sam im i za ostale modele da su lagali za rezoluciju kamere.

Toliko od mene nisam bas nesto za pisanja al evo ubacih koju ako nekog bude zanimao model .

 

 

po mraku po mraku
po mraku ali bi dirnuo ekran prije slikanja po mraku ali bi dirnuo ekran prije slikanja
lagano svijetlo lagano svijetlo
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
UleFone Be X recenzija

Poslije nadogradnje kamera je se znatno poboljsala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: UleFone Be X recenzija

mozes postaviti neke slike nakon nadogradnje?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice