Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

poruka: 58
|
čitano: 6.724
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

evo uskoro planiram kupiti ovaj mobitel?

 

zanima me vaše mišljenje o njemu? jeli dobar, loš? kakva su vam iskustva?

 

da ga kupim il ne?!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

KUPI GA.vjerujem da ti nije bitan zbog onih 70 igrica na njemu.

ima ga moj frend.mob je ok za svoju cijenu.

dobijes uz njega karticu od 512mb M2 koja je prosiriva do 8gb

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
jurluk kaže...

evo uskoro planiram kupiti ovaj mobitel?

 

zanima me vaše mišljenje o njemu? jeli dobar, loš? kakva su vam iskustva?

 

da ga kupim il ne?!

 e ja ga kupio danas dosta je dobar za cijenu koju nudi
samo jos nisu teme napravljene za ovaj mob pa ces se morat nacekat

igrica ima puno i jako puno dobrih kupuj po mom misljenju je mobitel odlican



p.s. e mislim da nedobijes usb kabel u paketu jer ja nisam dobio al sam uzeo od w200i pa radi

EDIT:evo slika dolje

slikano je alcatelom nekim shitom pa je kvaliteta losa
Moja Mrcina Moja Mrcina
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2009 21:58 (Jebasu123).
15 godina
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

e ovako...

 

vidim da je u simpa ponudi i samsung sgh d-900.

zanima me jeli bolji on ili se f305?

 

f305 ima bolju bateriju, ali samsung ima puno veći zaslon i kameru sa 3 mpx, dok f305 ima 2 mpx, f305 nema bljeskalicu itd. pa se sad dvoumim.

 

samsung je skuplji 100 kn, pa valjda je onda i bolji? što mislite?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

ja bi ipak uzo f305 jer uz njega dobijes memorijsku od 512mb,a i cini mi se da softver od f305 nudi puno vise

Ivan
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

uzmi kako oces

 

f305 ja imam i pre zadovoljan sam

softver brz nema sta

lagano je za kontrolirati i tako

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

koliko je ekran velik

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

Između ona dva koja si naveo preporuka za Samsunga jer mi se čini kvalitetniji.

E7200,8800GT OC,EP35-DS3,4GB Ram,Soprano,VX450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
jurluk kaže...

e ovako...

 

vidim da je u simpa ponudi i samsung sgh d-900.

zanima me jeli bolji on ili se f305?

 

f305 ima bolju bateriju, ali samsung ima puno veći zaslon i kameru sa 3 mpx, dok f305 ima 2 mpx, f305 nema bljeskalicu itd. pa se sad dvoumim.

 

samsung je skuplji 100 kn, pa valjda je onda i bolji? što mislite?

 Uzmi samsung! Moja preporuka, jer ima puno bolji zaslon i ima puno bolju kameru. I što se tiče memorijskih kartica puno su skuplje one M2 što idu u SE nego microSD koja ide u samsunga!
Nijedno pravilo bez iznimke!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 15:15 (Bellatrix).
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

kamera sa d900 mi uopce nije bas nest dobra...svaka slika ispadne nekak sjebano 

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
ivan_1995 kaže...

kamera sa d900 mi uopce nije bas nest dobra...svaka slika ispadne nekak sjebano 

 Vjeruj neće mu na ovom SE ispasti bolja slika od one na Samsungu. Evo da pričamo o SE K800i ili K850i onda je SE puno bolji!
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

Ja imam se k800i i slike ispadnu stvarno dobro,nepise mu bezveze na poklopcu od kamere Cyber-shot,,,,, hehehe

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
Bellatrix kaže...
Uzmi samsung! Moja preporuka, jer ima puno bolji zaslon i ima puno bolju kameru. I što se tiče memorijskih kartica puno su skuplje one M2 što idu u SE nego microSD koja ide u samsunga!
 e da. d900 ima puno veći ekran i bolju kameru. a što se tiče memorijskih opet mi je dakako prihvatljiviji samsung. iako trenutno imam i m2 od 512 mb i microsd od 1 gb. ali moram si svakako kupit jednu od te dvije kapaciteta 2 gb. zavisi koji mob kupim. po svemu sudeći d-900. onda znači microsd
ivan_1995 kaže...

kamera sa d900 mi uopce nije bas nest dobra...svaka slika ispadne nekak sjebano 

 pa zavisi i kako je podešena kamera. koja rezolucija slike, količina detalja itd...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
jurluk kaže...
Bellatrix kaže...
Uzmi samsung! Moja preporuka, jer ima puno bolji zaslon i ima puno bolju kameru. I što se tiče memorijskih kartica puno su skuplje one M2 što idu u SE nego microSD koja ide u samsunga!
 e da. d900 ima puno veći ekran i bolju kameru. a što se tiče memorijskih opet mi je dakako prihvatljiviji samsung. iako trenutno imam i m2 od 512 mb i microsd od 1 gb. ali moram si svakako kupit jednu od te dvije kapaciteta 2 gb. zavisi koji mob kupim. po svemu sudeći d-900. onda znači microsd
 Kupuj samsung. Jer eto  karakteristike su bolje a i memorijska kartica microSD je bolja i jeftinija. Mislim da ćeš čak dobiti i onaj Adapter uz nju da je možeš koristiti i u Digitalnom aparatu recimo. Tako da ti može poslužiti i za još neku stvar, ne samo za mobitel!
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
Bellatrix kaže...
Kupuj samsung. Jer eto  karakteristike su bolje a i memorijska kartica microSD je bolja i jeftinija. Mislim da ćeš čak dobiti i onaj Adapter uz nju da je možeš koristiti i u Digitalnom aparatu recimo. Tako da ti može poslužiti i za još neku stvar, ne samo za mobitel!
 ma znam . sad imam micrsd 1 gd i dva adaptera za nju. jedan minisd, a jedan sd.
onda znači kupujem d-900.
jedino, nekako mi je to star mobitel, mislim prije dosta vremena je bio in, sad je već kao malo zaboravljen
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
jurluk kaže...
Bellatrix kaže...

 ma znam . sad imam micrsd 1 gd i dva adaptera za nju. jedan minisd, a jedan sd.
onda znači kupujem d-900.
jedino, nekako mi je to star mobitel, mislim prije dosta vremena je bio in, sad je već kao malo zaboravljen
 Pa točno, ima dosta odkako je se pojavio pa je malo pao u zaborav. No idalje je on dobar i "lijep za viditi"..
Jedino što misliš o ovom Nokia 5310 XPressMusic? Ima bolji ekran od ta obadva, 16 milijuna boja! Ima malo slabiju kameru, ali ima podršku do 4GB kartice.
Ako ti kamera nije baš bitna, pogledaj taj.
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
Bellatrix kaže...
Pa točno, ima dosta odkako je se pojavio pa je malo pao u zaborav. No idalje je on dobar i "lijep za viditi"..
Jedino što misliš o ovom Nokia 5310 XPressMusic? Ima bolji ekran od ta obadva, 16 milijuna boja! Ima malo slabiju kameru, ali ima podršku do 4GB kartice.
Ako ti kamera nije baš bitna, pogledaj taj.
 ma ima ga jedan moj prijatelj i ne sviđa mi se baš nešto. i još osobno mrzim nokie. ne mogu ih podnijeti. ne znam zašto. nekako su mi najblji sony ericssoni, ali volim i samsunge jer mogu zaključat poruke, slike itd da se treba upisat šifra za ulazak. jer imam brata i dvije sestre koji baš ne smiju sve pročitati i vidjeti
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
jurluk kaže...
Bellatrix kaže...
Pa točno, ima dosta odkako je se pojavio pa je malo pao u zaborav. No idalje je on dobar i "lijep za viditi"..
Jedino što misliš o ovom Nokia 5310 XPressMusic? Ima bolji ekran od ta obadva, 16 milijuna boja! Ima malo slabiju kameru, ali ima podršku do 4GB kartice.
Ako ti kamera nije baš bitna, pogledaj taj.
 ma ima ga jedan moj prijatelj i ne sviđa mi se baš nešto. i još osobno mrzim nokie. ne mogu ih podnijeti. ne znam zašto. nekako su mi najblji sony ericssoni, ali volim i samsunge jer mogu zaključat poruke, slike itd da se treba upisat šifra za ulazak. jer imam brata i dvije sestre koji baš ne smiju sve pročitati i vidjeti
 to ti nes prostoSmijeh

salim se nemoj me ozbiljno shvatit
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
15 godina
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
Jebasu123 kaže...
jurluk kaže...
ma ima ga jedan moj prijatelj i ne sviđa mi se baš nešto. i još osobno mrzim nokie. ne mogu ih podnijeti. ne znam zašto. nekako su mi najblji sony ericssoni, ali volim i samsunge jer mogu zaključat poruke, slike itd da se treba upisat šifra za ulazak. jer imam brata i dvije sestre koji baš ne smiju sve pročitati i vidjeti
 to ti nes prostoSmijeh

salim se nemoj me ozbiljno shvatit
 ma nije. nego jednostavno ne želim da se dočepaju nekih stvari iz mog pivatnog života. ne moraju sve znat Neodlučan
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
jurluk kaže...
Bellatrix kaže...
Pa točno, ima dosta odkako je se pojavio pa je malo pao u zaborav. No idalje je on dobar i "lijep za viditi"..
Jedino što misliš o ovom Nokia 5310 XPressMusic? Ima bolji ekran od ta obadva, 16 milijuna boja! Ima malo slabiju kameru, ali ima podršku do 4GB kartice.
Ako ti kamera nije baš bitna, pogledaj taj.
 ma ima ga jedan moj prijatelj i ne sviđa mi se baš nešto. i još osobno mrzim nokie. ne mogu ih podnijeti. ne znam zašto. nekako su mi najblji sony ericssoni, ali volim i samsunge jer mogu zaključat poruke, slike itd da se treba upisat šifra za ulazak. jer imam brata i dvije sestre koji baš ne smiju sve pročitati i vidjeti
 Pa možeš naći neki program naknadno kojim možeš zaključati poruke ili foldere na nokiji. Ja sam to radio kad sam imo Nokiu 6300 i nije mi nitko mogo čitat poruke ni slike gledat.
Ali eto ako ih ne voliš onda... Zamzung jami!Smijeh
Nijedno pravilo bez iznimke!!
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

Ja se necu vise mjesat u ovu temu samo cu rec da sam radio na oba moba i da je bolji dojam na mene ostavio f305

 

1.softver-nudi puno vise od samsungovog

2.media player-tu mislim da nemoram nis ni pisat

3.gaming telefon

4.puno jaca baterija 

5.senzor pokreta

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
ivan_1995 kaže...

Ja se necu vise mjesat u ovu temu samo cu rec da sam radio na oba moba i da je bolji dojam na mene ostavio f305

 

1.softver-nudi puno vise od samsungovog

2.media player-tu mislim da nemoram nis ni pisat

3.gaming telefon

4.puno jaca baterija 

5.senzor pokreta

 da taj senzor pokreta
jbte ja danas doso u skolu s novim mobom i malo zabacivo pecaljku i svi se tamo oko mene okupili ko da sam isusSmijeh
stvarno je fora onako zamahnit i kuglat se i tako vozim ja neke aute i udaram druge pomocu telefona fora skroz

EDIT:e da i moja sestra ima taj d900 i kaze da joj se ne svidja ja jucer donjeo kuci mobitel kaze ona ja cu uzet taj a ja cu tebi dat ovaj ja reko nemoze!
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2009 20:35 (Jebasu123).
15 godina
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
Bellatrix kaže...
Pa možeš naći neki program naknadno kojim možeš zaključati poruke ili foldere na nokiji. Ja sam to radio kad sam imo Nokiu 6300 i nije mi nitko mogo čitat poruke ni slike gledat.
Ali eto ako ih ne voliš onda... Zamzung jami!Smijeh
 a postoji li to i za sony ericsson? ako postoji, onda uzimam f305
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

ja znam da postoji za datoteke zato sto taj prog imam na svom mobu ali za poruke nisam siguran,a moram priznat da je kod samsunga to dobro napravljeno sto se tice tih sifri

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

Sumnjam da   ćeš moći zaključati poruke na F305 s ikakvim programom, ali za zaključavanje datoteka imaš par programa. Ja taj samsung uopće nebih ni uzimao u razmatranje. Dva su mi ga prijatelja imala i obojici je nakon nekog vremena malo napukao ekran i to u džepu (jednom nakon par mjeseci, drugom nakon godinu dana). A o softverskoj nadmoći i fun factoru koji ima F305 nad tim samsungom uopće ne treba pričati. Što se toga tiče F305 je puno bolji mobitel. AL eto, radi što god hoćeš...

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
scorpion667 kaže...

Sumnjam da   ćeš moći zaključati poruke na F305 s ikakvim programom, ali za zaključavanje datoteka imaš par programa. Ja taj samsung uopće nebih ni uzimao u razmatranje. Dva su mi ga prijatelja imala i obojici je nakon nekog vremena malo napukao ekran i to u džepu (jednom nakon par mjeseci, drugom nakon godinu dana). A o softverskoj nadmoći i fun factoru koji ima F305 nad tim samsungom uopće ne treba pričati. Što se toga tiče F305 je puno bolji mobitel. AL eto, radi što god hoćeš...

 potpis

jucer sam navecer cacko malo po sestrinom mobu nije nes

meni lose izgleda a i nekako kako bi reko nije udoban za ruku nekako smeta


EDIT: e da zaboravio sam napisat da f305 ima 3 zvucnika
1:za poruke i kad razgovaras s nekim da cujes sta prica(ofc)
2:iza jedan za multimediju
3:jos jedan iza za multimediju

a i dobijes slusalice koje su dobre ne suste:D
AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.3.2009 11:30 (Jebasu123).
15 godina
offline
F305 ili D-900i

ima li još tko što za reći? dajte, moram se odlučiti. pomagajte

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305

D,,,,a softver od f305 je puno ljepsi i brzi za razliku od samsungovog

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Vaše mišljenje o Sony Ericssonu F305
ivan_1995 kaže...

D,,,,a softver od f305 je puno ljepsi i brzi za razliku od samsungovog

 to je najvjerojatnije istina. ali meni je najvažnije da se mogu zaključat poruke. i samsung ima punooo veći ekran i bolju kameru
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice