Viro - prvi telefon koji netreba punit!?

poruka: 5
|
čitano: 1.111
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Viro - prvi telefon koji netreba punit!?

talijani najavili 1.10 da ce izic taj smartphone, nezna se jos nista o njemu osim da ga kao netreba punit, nema kemijskih zagadljivih tvari u njemu , vodootporan i high end specifikacije!

 

https://www.facebook.com/getVIRO/timeline

 

http://getviro.com/index.html

 

 

zivi bili pa vidili !

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Viro - prvi telefon koji netreba punit!?

Nego što? Pogonjen je radioizotopnim generatorom? Treba vrtiti kurblu dok se koristi? Trebaš se omotati fotoćelijama koje potom spojiš na mob? {#}

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
13 godina
offline
Re: Viro - prvi telefon koji netreba punit!?
Opet neka glupost. Tak se uvijek nešto najavljuje, pa na kraju ispadne drek...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Viro - prvi telefon koji netreba punit!?

Ja u ovo ne vjerujem, nisu se potrudili nitijednu sliku moba staviti. 

 

Mislim da je to samo sprdnja tj več je bilo prije sličnih situacija kada je ejdna firma najavila nesto veliko tj auto koji leti ili leteču dasku poput  one iz povratak u budučnost :D 

 

 

Inače davno dok jos smartphoneovi nisu bili aktualni, nokia je radila punjenju moba iz radiovalova tj koje prima iz mreže. No naravno punjenje je fukcioniralo odlično ali ne dovoljno da napuni cijeli dummy mob. 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Viro - prvi telefon koji netreba punit!?
Markić7 kaže...

Mislim da je to samo sprdnja tj več je bilo prije sličnih situacija kada je ejdna firma najavila nesto veliko tj auto koji leti ili leteču dasku poput  one iz povratak u budučnost :D 

Zar si sumnjao?

 

Stanje linkova danas:

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice