Virus mobitel umire

poruka: 12
|
čitano: 2.679
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Virus mobitel umire

Na androidu 4.4 uvalio se virus koji skida druge viruse ili ima u sebi pa samo otpakira, sam pali wifi, factory reset radi, ali opet se pojavlja virus, pokusao onda factory reset pa root integrity check i vidi da ima hrpa errora tj modificirani fajlovi koji se prilikom reseta opet pojavljuju, instalirao JEDVA avast nasao je, ali opet se pojave. virusi rade da posjecuju odredene stranice, skidaju aplikacije, popup itd itd. Virus je toliko duboko usao da neznam sto raditi. Jedino mi na pamet ostaje ideja da se nekako nanovo instalira android, ali jeli se to uopce moze? ili odraditi update androida na odredenu veriziju recimo mob je 4.4.4 na 4.4.5, cisto da ide overwrite sistemskih fajlova i ovo neznam jeli se moze. Ako netko ima koju ideju postajte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Virus mobitel umire

Možeš unlockat bootloader i rootat mobitel, instalirati custom recovery i onda pobrisati sve i instalirati stock rom ili neki custom rom.

I cant be a wizzard so Im a programmer.
8 godina
odjavljen
offline
Virus mobitel umire

Igraj se liječnika, priključi ga na aparate. :)

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Virus mobitel umire

postoje i neki biljni pripravci (od kantariona, primjerice) s izraženim antivirusnim djelovanjem. izbjegavaj antibiotike i strpljivo pusti telefon da se sam bori s bolešću. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Virus mobitel umire

Mozes objasniti sta si radia da ti je dosa virus 

Da znam izbjegavati 

9 godina
neaktivan
offline
Virus mobitel umire

Virus može doć i nenamjernim surfanjem po internetu kad se reklame pojave

L.P
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Virus mobitel umire

To mi je mob od stare, kako ona nezna bas, pa klika, pa bice one reklame iskocile ona yes i eto ga...

 

ima neki tutorial kako uciniti navedeno to nikad nisam radio.

9 godina
neaktivan
offline
Virus mobitel umire

Napraviti hard reset 

ako opet bude isto onda flashati novi software

L.P
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Virus mobitel umire
Kresimir4 kaže...

To mi je mob od stare, kako ona nezna bas, pa klika, pa bice one reklame iskocile ona yes i eto ga...

 

ima neki tutorial kako uciniti navedeno to nikad nisam radio.

 Čini se da ne znaš... pardon, neznaš ni ti.

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Virus mobitel umire
xXTheLuka1998xX kaže...

Virus može doć i nenamjernim surfanjem po internetu kad se reklame pojave

 Pojavi se reklama i dođe virus? Samo tako?  A daj mi objasni, kako ti se dogodilo da nenamjerno surfaš po internetu? Omaklo se i eto tebe na internetu. Ode ovaj svijet lagano u 3pm, čini se meni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.7.2016 22:23 (Mirko935).
15 godina
offline
Virus mobitel umire

Bilo je govora o nekoj gamadi koja cilja samu "srž" sustava. Kao ukorijeni se u memoriji i nemoguće je ukloniti tu gamad. Do sada se možda otkrio način.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Virus mobitel umire
Flashanje novog firmwarea pomaze.isti slucaj sam imao na S3 mini...
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice