Wifi na SE w910i

poruka: 12
|
čitano: 3.227
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Wifi na SE w910i

pozdrav ekipa....dakle zanima me dali postoji  neki software koji bi mi omogucio  spajanje na wifi s mobitela koji nema ugrađen software za to (w910i)....ako postoji molio bih da mi kažete gdje se to da skinut...hvala

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wifi na SE w910i
živi danas da ne umres sutra
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Wifi na SE w910i

Mislim da ne postoji...

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Wifi na SE w910i
kanta kaže...

pozdrav ekipa....dakle zanima me dali postoji  neki software koji bi mi omogucio  spajanje na wifi s mobitela koji nema ugrađen software za to (w910i)....ako postoji molio bih da mi kažete gdje se to da skinut...hvala

kako ces se spojit na nesto ako nemas hardwersku podrsku za to

14 godina
offline
RE: Wifi na SE w910i
kanta kaže...

pozdrav ekipa....dakle zanima me dali postoji  neki software koji bi mi omogucio  spajanje na wifi s mobitela koji nema ugrađen software za to (w910i)....ako postoji molio bih da mi kažete gdje se to da skinut...hvala

Kratko i jasno - ne!

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
protjeran
offline
RE: Wifi na SE w910i

ma znam da u specifikacijama nema....zato i pitam

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
protjeran
offline
RE: Wifi na SE w910i
DamageHigh kaže...

Kratko i jasno - ne!

fak

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wifi na SE w910i
Pa taj mob nema hardver za to, to bi bilo ko da gurnes USB stick u šu*ak i cudis se zasto ti se film ne prikazuje u glavi. :o)
In a world without walls and fences, what need do we have for Windows and Gates?
13 godina
offline
Wifi na SE w910i
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Wifi na SE w910i
Sry sta pisem novi post, ali na mobu nema "uredi". WiFi nije softver, niti se softverom moze "ukljuciti". NHF! :)
In a world without walls and fences, what need do we have for Windows and Gates?
14 godina
neaktivan
offline
Wifi na SE w910i

Dobro su ti ljudi rekli-NE

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Wifi na SE w910i

ok...samo me zanimalo....u hardware mobitela se nerazumijem niš tak da sam mislio da to ide prek antene prek koje i normalni net sam da treba software

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice