WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.754.159
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

 Vidi se po prodajnim rezultatima kako ih niko nece ;)

S7 je prodan vise nego svi w10m telefoni ukupno ikad proizvedeni ;)

Jbg stvarno ih niko nece....

 

9 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

A da postoji bolja organizacija proizvodnje,kadrova i programera te samog zauzimanja za platformu možda bi nešto i bilo.

Poslano sa Lenovo Vibe K5
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

 Vidi se po prodajnim rezultatima kako ih niko nece ;)

S7 je prodan vise nego svi w10m telefoni ukupno ikad proizvedeni ;)

Jbg stvarno ih niko nece....

 

 

Nije poenta da se dokaze da S7 niko nece, nego analogijom da ti se pojasni da meljes gluposti pricom o cijeni 1 KM. Ali ne razumijes ti sta ti se pokusava reci, treba za to bar blizu prosjecnog IQ...

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Zasto se uopce obazires na hejterske komentare hejtera
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Koji dio nije jasan? Pojedini korisnici ga mogu dobiti za 1 km i radje uzmu iphone ili s7 s7e. Poenta je da ga niko nece sto potvrdjuju i trzisni rezultati i apsolutno svi moguci pokazatelji. Ili mozda lazu....
Vjerovatno lazu i 99.6% korisnika mobitela u svijetu su hejteri i urotili se protiv jadnog ms. I sam ms je hejter izgleda jer ne proizvodi nove mobitele outsorcao podrsku i polako napusta i svoje aplikacije za svoju platformu....
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...
Koji dio nije jasan? Pojedini korisnici ga mogu dobiti za 1 km i radje uzmu iphone ili s7 s7e. Poenta je da ga niko nece sto potvrdjuju i trzisni rezultati i apsolutno svi moguci pokazatelji. Ili mozda lazu....
Vjerovatno lazu i 99.6% korisnika mobitela u svijetu su hejteri i urotili se protiv jadnog ms. I sam ms je hejter izgleda jer ne proizvodi nove mobitele outsorcao podrsku i polako napusta i svoje aplikacije za svoju platformu....

 

Ti si napisao konkretno za BiH. Nemas statistike i nemas pojma. Ubacio si to kao "daju ga 1 KM i niko ga nece":

 

 Postoje i u BiH i dijele ih za 1 km i niko nece....

 

Sad glumis budalu i nesto se izvlacis...

 

Pojedini korisnici ga mogu dobiti za 1 km

 

 

Ali koga briga za tobom, vec si se dovoljno isprosipao na ovom forumu. Hajd ti otkljucavaj svoj samsung fotografijom. :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 8:08 (knight).
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Hvala za uvrede. To je nivo na kojem ti komuniciras. Majka mora da je ponosna na tebe. Btv nemam samsung.
Al to ne mijenja cinjenicu da imas mob kojeg niko ne zeli i to te pogadja. Ko balavac. Buuuuu mama ciko dori igracku.....
Smjc......😂😝
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Za pocetak, ti zelis. Potajno patis za windows telefonom. Zato visis na ovoj temi.
Ali to mi nista ne znaci jer sam odrasla osoba i ne treba mi telefon "kojeg drugi zele" (stalno odajes svoj mentalni sklop i to sto ti je vazni), sve sto zelim na ovoj temi je da idioti sjasu s nje i prestanu trolati i ometati.
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Lumia 1020 trenutno na Windows Phone 8.1, posto jedna po jedna aplikacija prestaje raditi (messenger, viber pri svakom ulasku u istu trazi ponovo unosenje broja itd...) sad kontam da li da ga apdejtujem na Windows 10.

Gledajuci sad kameru, suza suzu stize kad poredim sa Xperijom Z5, sad ni jedno ni drugo, niti ga ostaviti na WP8.1 a niti ga apdejtovati na Windows 10 zbog kamere, jer mi je na 8.1 kvalitetnija slika (mada zadnji put kad sam koristio W10 na lumiji 1020 to je bilo u februaru 2016te.

 

da li se kroz library u storeu i dalje moze skinuti lumia camera aplikacija?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Dona kaze da su krenuli sa updateima za mobilnu diviziju za sve navedene mobitele

koji sluzbeno podrzavaju.

 

Takodjer, mobiteli koji sluzbeno ne podrzavaju, mogu komotno na release kanal,

te ce ti mobiteli takodjer dobivati daljnja sigurnosna azuriranja i poboljsanja,

ali je moguce da nece dobiti slijedecu vecu nadogradnju, Redstone 3.

(to je sve otvoreno jos, vjerujem da ce se i dalje moci na release kanalu)

 

Trenutni release verzija i sluzbena "puna" verzija su jedna te ista,

10.0.15063.251, pusteni  25.4.2017.

 

 - - -

 

Sto se tice Lumije 1020, 99% stvari se moze skinuti, neke aplikacije mozes

"progurati" sa SysAppPusher aplikacijom, kao Lumia Refocus (mani omiljena),

ili je mozes sideloadati.

 

Sto se tice kvalitete fotografije na L1020 8.1 vs 10,

meni su obje gotovo jednako dobre.

 

Razlika je u videu - W10 podrzava samo MONO zvuk,

i do Win10m verzije 1507 -  10.0.10586.420 - lumia kamera kuzi 41mpix.

 

Nakon toga bas i ne, ali imas rijesenje sa ProShot Classic i ProShot aplikacijama.

 

Kostaju nesto malo, ali su super.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2017 19:52 (Čitatelj).
7 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Citajuci ove probleme, sticem dojam da ja i moja obitelj ima jako puno sreće. Tri lumije u obitelji, i sve tri evo već 2 god delaju besprijekorno.... A i apk uredno sljakaju, od fb preko mesengera do kamere i navigacije....

.....
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
kod mene također tri lumie, i sve tri rade ko urica. Kažu da smo tzv. "ne zahtjevni korisnici" pa da zato šljakaju ko urice.

BTW: Nedavno smo bili u jednom slavonskom gradu. Vozač na Androidu pokrene navigaciju u nadi da će ga dovesti do cilja. Ali vraga, navigacija mu ne može pronaći hotelčić. Izvadim ja Lumiu, pokrenem navigaciju do istog hotelčića, i za par sekundi javi se teta iz zvučnika "na kružnom toku iziđite na trećem izlazu".
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Opet kakis... Navigacija nije dio OS-a. Koju navigaciju je on koristio a koju ti? I on je mogao koristiti here a ti neku drugu. To nikakve veze sa OS-om nema ali u sljepiliu obozavanja gadgeta ti to naravno zanemaris....

 

13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Tema je općenito, pa se onda slobodno spomene i aplikacija koja bolje radi na w10...
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

To niko ne spori. Here je bolja navigacija od maps ali kakve to veze ima sa osom na kojoj se vrti? Here uredno radi i na androidu. Ja prvi nikad google maps nisam koristio kao navigaciju jer je losa pogotovo na balkanu.
On nije rekao da je here bolji nego da je w10m bolji.

 

BTW here ne radi bolje na w10... Radi isto kao i na andoridu. Zasto bi radila bolje na jednom nego na drugom osu? Radi li word bolje na jednom nego na drugom osu?

Mada znaju MS vjerovatno radi bolje na androidu ali to je MSOva sramota....

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 21:37 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jadnom hejteru svijetli na poruku u ovoj temi,treba ga zaliti jer ni sam ne zna kolko je jadan
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Pa blokiraj me 😂
I jednom napisi on topic post cisto da znamo da znas napisati tako nesto umjesto sto cmidris...
Ili dolazis ovdje samo radi mene 😂
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Zanimljivo je da se hejteri na ovoj temi izmjenjuju,svakom dosadi,neko se sali ili koznakaj ali jadnik je do smrti neumoran i usput gladi svoj mobitel i lije suze
 
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Zanimljivo je da se hejteri na ovoj temi izmjenjuju,svakom dosadi,neko se sali ili koznakaj ali jadnik je do smrti neumoran i usput gladi svoj mobitel i lije suze

 Nekad mi te stvarno zao ;) Toliko emocija uludo prosuto ;) Sigurno se sa tobom niko u razredu ne igra.... Bice bolje.... NE kloni....

Djeca sad idu spavati pa odo pricati sa drugim čikama... Lijepo spavaj.....

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2017 21:43 (Torent).
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Nekoliko dana imam problem sa pristupom svim Microsoftovim serverima preko svoje WiFi mreže. Lumija 535 ne može uraditi nikakvo ažuriranje ni OS-a ni aplikacija. Na PC-u sa Win7 ne mogu otvoriti niti jednu MS stranicu (otvori ih ali bez css-a generički font i razbacani elementi). Ako pingam www.microsoft.com sve je uredno i bez gubitaka paketa. Kada otvaram preko VPN-a otvara sve normalno. Mislio sam da je nešto do mog ISP-a ali kada pomoću Connectify Hotspota kreiram WiFi i samo kroz nju preusmjerim saobraćaj sa kućne WiFi mreže sve radi i Lumija skida update. Resetirao sam ADSL modem više puta i nije pomoglo.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

MEGA.nz radi na UWP aplikaciji i izdali su beta inačicu. Nije još javno dostupna i za testiranje je potrebno poslati zahtjev. Iako je i stara aplikacija odlična nadam se da će ova biti još brža. Još samo mi nedostaje cloud.mail.ru UWP aplikacija i imam sve što mi je potrebno.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.4.2017 21:22 (uss).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Jel netko dobio creators update? Već nekoliko dana provjeravam al nema ništa za moju Lumia 950

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
luka_n1 kaže...

Jel netko dobio creators update? Već nekoliko dana provjeravam al nema ništa za moju Lumia 950

 Prebaci na Fast Ring i skini najnoviji update. Zatim napusti Insider i dobivat ćeš update jer je tvoj mob na listi podržanih.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
12 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ok. Bum probao tako. Hvala

8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Pozdrav,
Kak instalirati interop tools na lumiu 535? Omogucio sam alate za razvijatelje ali kad instaliravam aplikaciju nista se ne dogodi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Thorin20 kaže...
Pozdrav,
Kak instalirati interop tools na lumiu 535? Omogucio sam alate za razvijatelje ali kad instaliravam aplikaciju nista se ne dogodi

 Kada skineš arhivu Interop toolsa unutra imaš par alata (frameworka) koje moraš instalirati prije samog Interop toolsa. Ako ne vidiš odmah na listi aplikacija, restartuj telefon i trebalo bi se pojaviti.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
16 godina
online
WindowsPhone - Općenito

Navedno krenuo CU za regiju.

Za sve one koji nisu to već riješili preko Release Previewa :)

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Je. Ja sam sinoc instalirao na 950.
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
L650 i L950XL takodjer.

Prilicno brzo azuriranje. Izgleda da su usavrsili algoritam za nadogradnje. Ne traje ni upola dugo kao prije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Stigao CU na L950. Je li iko uocio nesto vrijedno pomena?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice