WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.760.728
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
chewbacca kaže...

ako ideš na android, jesi našao kaj za nekih 2500? malo gledam i sam da rješim l830 i odem na android nakon 6 godina WP-a... jer novih mobitela od MS-a ili poznatijih marki ni u talonu. šteta.

 

Hornet_93 kaže...

bio je u igri xiaomi note 4x radi baterije, ali su mi uletili neki dukati pa sam se odlučio na OP 3T, malo je preko tvog buđeta.

ne znam baš oko izbora za taj cjenovni rang, ja sam se vodio da ima kaj čišći sistem, a tu osim nexus linije (čisti stock android), spomenuti oxygen os od op-a i motorole G/Z serije i nema baš nekog izbora, svi trpaju sneke svoje đinđe. 

 Nexus 6p je odlican izbor. Stock android. Ako se uklapa u budzet....

8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@dick_of_the_sheep - vidim da su se neki vani raspisali o tome. Ali ne očekujem da će to ići tako brzo. Možda pred kraj ove godine. Vidjećemo kako će MS riješiti problem malog zaslona i korištenja procesorske snage.
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Windows 10 S review: faster, simpler … and incredibly painful to use

 

Kao i win10m a i ne znam na cemu ces ga vrtiti za godinu ili dvije ;) Na prastarim lumijama?....

6 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Pozdrav!
Javlja mi se problem,u kontaktima sam dodjeljuje brojeve pod mobilni 2. Brojevi su iz imenika ali ne odgovaraju kontaktu. Kad želim zvati, odaberemo kontakt a on zove broj pod mobilni 2 a ne prvi kontakt. Izbrisala sam te brojeve pod kontaktom 2 ali sutradan su se opet pojavili. Dali je netko imao sličan problem?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

Windows 10 S review: faster, simpler … and incredibly painful to use

 

Kao i win10m a i ne znam na cemu ces ga vrtiti za godinu ili dvije ;) Na prastarim lumijama?....

 

toliko čitaš o windows mobile, i još se usudiš se reći "ne znam". Slabo je to za jednog mastera od mašinstva!

8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Pa prosvijetli me ;) Novi telefoni na w10m. Cekam....

Toliko te emste moja titula? cccc

uci pa ces imati i ti ;) Pa mozda si kupis i posten mob ;)

A ja citam mnogo toga....

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.6.2017 10:17 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@Torent - nije za vjerovati, ali imam ja veću titulu od tebe. To znači da sam više čitao od tebe i da znam više od tebe - pa sam zato izabrao i bolji mobitel od tebe.
9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Djeco,ručak je,nemojte se svađati:)))
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

Pa prosvijetli me ;) Novi telefoni na w10m. Cekam....

Toliko te emste moja titula? cccc

uci pa ces imati i ti ;) Pa mozda si kupis i posten mob ;)

A ja citam mnogo toga....

 Wow cestitam ali ja jos uvijek cekam koji su to novi mobiteli za w10m na kojima ces vrtiti win s ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
... sam sebe citira ...
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
... sam sebe citira ...

Čekam...

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Nexus 6p je najbolji ali ima bug,cim ga upalis baca te na forum o windows mobitelima
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jos uvijek cekam :)
To mi je home page jer volim citati bajke 😂
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Dobrovoljna akcija "Dajmo da cita" za torenta. Evo ja cu prvi odvojiti 16€

za knjige na Amazonu, od Dubravke Ugresic - Kultura lazi:

https://www.amazon.de/Kultur-L%C3%BCge-suhrkamp-Dubravka-Ugre%C5%A1ic/dp/351811963X/ref=sr_1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1497730390&sr=1-2

 

 

No, da se vratimo na temu - vidim da je netko trazio pomoc oko Vibera - rijesenje - deinstalirati i nikad vise ne instalirati.

Viber ne daje podrsku za Windows platformu, ne radi dobro, spor je, neoptimiziran.

 

Rijesenje - WhatsApp ili bilo koji drugi program, koji radi 100x bolje od Vibera. Moj favorit je Skype, osobito jer je

telefoniranje mnogo ugodnije nego preko bilo kojeg IM programa.

 

Jos nesto, sto srdi dosta ljudi koje poznam, na iOS-u najvise, a to je 9GAG aplikacija,

jer je 9GAG maknuo NSFW i GIRL sekciju iz aplikacije (ne znam dali je i na Androidu,

vjerovatno je).

 

Takodjer ih srdi "VIDEO" skriven pod "GIF", zbog zvuka.

 

Sluzbena Windows aplikacija i dalje prikazuje GIRL i NSFW sekciju,

te razlikuje "VIDEO" od "GIF-a".

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/9gag/9nblggh08k4s#

 

No zelio bih samo skrenuti na paznju, da postoji daleko bolja aplikacija,

a to je 9GAGScroller, koja je brza, preglednija i oku ugodnija od sluzbenog 9GAG-a.

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/9gagscroller/9nblggh5x829#

 

Besplatna je (postoje dodatne opcije s donacijama, a donacije su kava, piva i pizza, 2/3/5€),

koristim ju vec par godina, i ekskluzivna je za Windowse.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

 

No, da se vratimo na temu - vidim da je netko trazio pomoc oko Vibera - rijesenje - deinstalirati i nikad vise ne instalirati.

Viber ne daje podrsku za Windows platformu, ne radi dobro, spor je, neoptimiziran.

 

Rijesenje - WhatsApp ili bilo koji drugi program, koji radi 100x bolje od Vibera. Moj favorit je Skype, osobito jer je

telefoniranje mnogo ugodnije nego preko bilo kojeg IM programa.

 

 

Sad bih ja trebao reći ljudima s kojima se skoro svakodnevno čujem viberom da instaliraju nešto drugo samo radi mene jer eto meni zbog zapuštenog sustava ne radi viber kak spada, ma coooool  fantastičan savjet, a kad odu i skajp i whatsapp u 3PM ko i viber onda ćemo savjetovati nek se ljudi koriste sms-om i pozivom jer im ništ drugo nije preostalo. Bright is future of windows phone 

7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Skype je dio Microsofta, tako da podrska nece prestati,

a WhatsApp (FB) zaradjuje tone na svim platformama,

zato i jedini podrzavaju DumbPhonove S40,

tako da tu nema brige.

 

Viber moze napraviti aplikaciju, ali nece (ili ne zele, ne znaju, ne smiju).

 

25.2.2017. su objavili da vise nece raditi update i podrsku za Windows platformu:

"In order to allocate our limited company resources in the most efficient way possible,

we have decided to put any updates for Windows Phone 10 and Windows 10 on hold until further notice.

There are no version releases planned in the forseeable future. We will address this issue if our plans change

and a decision is made to release an update. We apologize for the inconvenience."

 

Nikad nisu ni na Windows Phone 8.1 uspjeli napraviti aplikaciju, i bila je toliko losa

da su ju povukli sa marketa. Na njihovom webu jos stoji link koji ne vodi nikamo,

toliko o developerima.

16 godina
offline
WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

...

Jos nesto, sto srdi dosta ljudi koje poznam, na iOS-u najvise, a to je 9GAG aplikacija,

jer je 9GAG maknuo NSFW i GIRL sekciju iz aplikacije (ne znam dali je i na Androidu,

vjerovatno je).

 

...

 

Sluzbena Windows aplikacija i dalje prikazuje GIRL i NSFW sekciju

 ...

Windows: kralj NSFW sadržaja.  Podsetio si me na:

 

 

Troll mode on:

Čitatelj kaže...

...

Na njihovom webu jos stoji link koji ne vodi nikamo,

...

 To je alegorija na celokupnost WP/WM platforme. 

 

Troll mode off.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 0:38 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Dobrovoljna akcija "Dajmo da cita" za torenta. Evo ja cu prvi odvojiti 16€

za knjige na Amazonu, od Dubravke Ugresic - Kultura lazi:

https://www.amazon.de/Kultur-L%C3%BCge-suhrkamp-Dubravka-Ugre%C5%A1ic/dp/351811963X/ref=sr_1_2?s=books&ie=UTF8&qid=1497730390&sr=1-2

 

 

No, da se vratimo na temu - vidim da je netko trazio pomoc oko Vibera - rijesenje - deinstalirati i nikad vise ne instalirati.

Viber ne daje podrsku za Windows platformu, ne radi dobro, spor je, neoptimiziran.

 

Rijesenje - WhatsApp ili bilo koji drugi program, koji radi 100x bolje od Vibera. Moj favorit je Skype, osobito jer je

telefoniranje mnogo ugodnije nego preko bilo kojeg IM programa.

 

Jos nesto, sto srdi dosta ljudi koje poznam, na iOS-u najvise, a to je 9GAG aplikacija,

jer je 9GAG maknuo NSFW i GIRL sekciju iz aplikacije (ne znam dali je i na Androidu,

vjerovatno je).

 

Takodjer ih srdi "VIDEO" skriven pod "GIF", zbog zvuka.

 

Sluzbena Windows aplikacija i dalje prikazuje GIRL i NSFW sekciju,

te razlikuje "VIDEO" od "GIF-a".

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/9gag/9nblggh08k4s#

 

No zelio bih samo skrenuti na paznju, da postoji daleko bolja aplikacija,

a to je 9GAGScroller, koja je brza, preglednija i oku ugodnija od sluzbenog 9GAG-a.

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/9gagscroller/9nblggh5x829#

 

Besplatna je (postoje dodatne opcije s donacijama, a donacije su kava, piva i pizza, 2/3/5€),

koristim ju vec par godina, i ekskluzivna je za Windowse.

A ja sam slagao sta konkretno ;)

Ja govorim istinu a istina boli al to nije moja krivica....

 

Viber radi odlicno am sta ti mislio o tome a skype niko ne koristi za poruke... Svi koriste viber tako da ti od Whatsupa ili skype nikakve koristi....Ima bolji lijek za viber at o je da prijedjes na platforme koje viber  podrzava... A hoces vrlo brzo..

A i skype prvo izadje za android svakako...Ko je ono vlasnik skype? MS?  I prvo izda svoj soft za konkurentsku paltformu?Hm... Mozda zato sto na njoj zaradjuje za razliku od svoje vlastite? cccccc

 

7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Knjiga ne govori o lazima, vec o sasvim drugoj temi, koji su mogao

procitati u recenziji knjige - sto govori sve o tebi i tvojoj povrsnosti u svemu.

 

 

MS ne zaradjuje na Skypeu za krajnje korisnike, osobito ne na mobitelima, nego na Skypeu za biznis, bivsi Lync.

8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...
....

A ja sam slagao sta konkretno ;)

Ja govorim istinu a istina boli al to nije moja krivica....

 

Viber radi odlicno am sta ti mislio o tome a skype niko ne koristi za poruke... Svi koriste viber tako da ti od Whatsupa ili skype nikakve koristi....Ima bolji lijek za viber at o je da prijedjes na platforme koje viber  podrzava... A hoces vrlo brzo..

A i skype prvo izadje za android svakako...Ko je ono vlasnik skype? MS? I prvo izda svoj soft za konkurentsku paltformu?Hm... Mozda zato sto na njoj zaradjuje za razliku od svoje vlastite? cccccc

 

 

Čitatelj kaže...

Knjiga ne govori o lazima, vec o sasvim drugoj temi, koji su mogao

procitati u recenziji knjige - sto govori sve o tebi i tvojoj povrsnosti u svemu.

 

 

MS ne zaradjuje na Skypeu za krajnje korisnike, osobito ne na mobitelima, nego na Skypeu za biznis, bivsi Lync.

 Površnosti čitanja? Ti mi  pričaš o površnosti čitanja? Ajd pročitaj ponovo šta sam napisao a i ja ću ti objasniti pošto je tebi to očigledno iznad tvojih kapaciteta. Vrijeđanje ti je prioritet...

"I prvo izda svoj soft za konkurentsku paltformu?Hm... Mozda zato sto na njoj zaradjuje za razliku od svoje vlastite?" Zarađuje na PLATFORMI. To sam napisao. Žišku sad?

 

 

10 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Postoji li upotrebljiva aplikacija za čitanje foruma..

Tapatalk nema, kao ni mTalk..

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Nema. Bug ne podrzava te protokole. Ali na Edgeu lijepo izgleda, osim

sto postoji greska kod gledanja oglasa, trazi da se prebaci u desktop

verziju. Isto vrijedi i za svaki bug video, trazi da bude u desktop nacinu

rada - makar nije potrebno.

 

Ako se sa pocetnog portala otvore ti linkovi u mobilnom prikazu,

ta se greska ne desava, i sve radi kako treba.

16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Skype je dio Microsofta, tako da podrska nece prestati,

a WhatsApp (FB) zaradjuje tone na svim platformama,

zato i jedini podrzavaju DumbPhonove S40,

tako da tu nema brige.

 

Viber moze napraviti aplikaciju, ali nece (ili ne zele, ne znaju, ne smiju).

 

25.2.2017. su objavili da vise nece raditi update i podrsku za Windows platformu:

"In order to allocate our limited company resources in the most efficient way possible,

we have decided to put any updates for Windows Phone 10 and Windows 10 on hold until further notice.

There are no version releases planned in the forseeable future. We will address this issue if our plans change

and a decision is made to release an update. We apologize for the inconvenience."

 

Nikad nisu ni na Windows Phone 8.1 uspjeli napraviti aplikaciju, i bila je toliko losa

da su ju povukli sa marketa. Na njihovom webu jos stoji link koji ne vodi nikamo,

toliko o developerima.

 

Malo siris dezinformacije. :)

Ovo uopste nije bilo zvanicno saopstenje Vibera nego (navodno) neki mail poslan nekome. Nakon ovog je VIber regularno updatea-an.

Takodje, Viber radi odlicno i sasvim je dobra aplikacija (koristim UWP i na telefonu i na PC-u). Neko mozda i ima problema, kao sto i kod mene prijatelj ima problema sa Viberom na Androidu (na glavu se usadio da ukljuci notifikacije, ali ne ide) - to ne znaci da mogu reci da Viber za Android ne valja.

Ne hrani trolove poput Torenta i ekipe.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 18:49 (knight).
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
boatenga kaže...

Postoji li upotrebljiva aplikacija za čitanje foruma..

Tapatalk nema, kao ni mTalk..

Čitatelj kaže...

Nema. Bug ne podrzava te protokole. ...

 Nisam siguran, ali mislim da kolega pita generalno, ne za BoL forum.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
knight kaže...
...

 

Malo siris dezinformacije. :)

Ovo uopste nije bilo zvanicno saopstenje Vibera nego (navodno) neki mail poslan nekome. Nakon ovog je VIber regularno updatea-an.

Takodje, Viber radi odlicno i sasvim je dobra aplikacija (koristim UWP i na telefonu i na PC-u). Neko mozda i ima problema, kao sto i kod mene prijatelj ima problema sa Viberom na Androidu (na glavu se usadio da ukljuci notifikacije, ali ne ide) - to ne znaci da mogu reci da Viber za Android ne valja.

Ne hrani trolove poput Torenta i ekipe.

 

 Hraniti trolove? Cccccc zasto mislis da se ja radujem tome? Cinjenica je da na zvanicnoj stranici vibera nema vise vibera za wind 10 mobile. samo IOS android i desktop. Ili je i to dezinformacija?

8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

naravno da je dezinformacija

pogledaj FAQ Viber-a pa onda laži malo suptilnije, a ne tako primitivno. Znam ja da je to u tvojoj prirodi, u tvojim genima je sadržan nagon za laganje. Ali tako bezočno i primitivno. Brrrrrrr.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 20:22 (mikulam).
 
7 0 hvala 2
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
koji je to puta torent uhvaćen u laži? Čini mi se 1427 puta.

 
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ja jos cekam spisak telefona ;)

Sto se pravis grbav ;) Samo znate lupetati ;) Ajmo genijalac spisak telefona na kojima ces vrtiti windows 10 S ;)
kad smo vec kod laganja sjecas li se ove tvoje izjave?

"4. famozni "app gap" sveo se na 10%, pa je šansa da nećete naći omiljenu aplikaciju na W10M uređajima oko 10%. "

Koliki je taj app gap? 10% ili se smanjio ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 21:14 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
O tome jeli gap 10% ili 15% npr. može se diskutirati. Za mene recimo gapa uopće nema, jer imam sve app. Koje mi trebaju.

Ali o tome da si ti lažov bez skrupula - o tome ne može biti diskusije, jer je dokazano bezbroj puta.
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Gap je tad bio 60% a ti pogresno izracunao 😁
Neoi kad ce ti telefoni sa win 10 s? Ja jos uvijek cekam 😂
Gdje je taj surface phone?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice