WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.753.927
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Kao da se to tebe pita ;) Tu sam ja nista ti ne brini ;) Ionako je tema zamrla ;) Nema se o cemu ni pricati a i kad neko nesto napise to je uglavnom koja app vise nema podrsku ili neka mastarija o nekom imaginarnom mobitelu za koji neko zeli da je istinia a relanost je puno tuznija ;)E da i poneki problem od onih koji jos nisu digli ruke a takvih je sve manje....
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Jel zna netko kako riješit problem sa messengerom, piše mi waiting for network, to me već tjedan dana muči i nikako riješit?, messenger koristim na lumiji 520.

 

(ako sam dobro skužio, messenger je prestao radit na wp8.1, a ja mob nemogu unaprjedit?, ima netko preporuku slične aplikacije barem?)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
1BIT kaže...

Jel zna netko kako riješit problem sa messengerom, piše mi waiting for network, to me već tjedan dana muči i nikako riješit?, messenger koristim na lumiji 520.

 

(ako sam dobro skužio, messenger je prestao radit na wp8.1, a ja mob nemogu unaprjedit?, ima netko preporuku slične aplikacije barem?)

 Facebook je prestao sa podrškom za windows 8.1, tako da nemaš sreće. Također L520 nema mogućnost nadogradnje na windows 10. Jedino ti ostaje koristiti m.facebook.com iz browsera ili promijeniti mobitel

12 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ivan_hacker kaže...
1BIT kaže...

Jel zna netko kako riješit problem sa messengerom, piše mi waiting for network, to me već tjedan dana muči i nikako riješit?, messenger koristim na lumiji 520.

 

(ako sam dobro skužio, messenger je prestao radit na wp8.1, a ja mob nemogu unaprjedit?, ima netko preporuku slične aplikacije barem?)

 Facebook je prestao sa podrškom za windows 8.1, tako da nemaš sreće. Također L520 nema mogućnost nadogradnje na windows 10. Jedino ti ostaje koristiti m.facebook.com iz browsera ili promijeniti mobitel

 Hmm, ja imam negdje lumiu 520 i instalirao sam win 10 tako da potvrđeno radi, ali kako mob koristi samo 512MB rama i jako je slab, uzasno je spor za razliku od win 8.1. Imaš na youtubeu čak potvrdu.

Prešao sam na Android i to 6.0 verzija, jer mi se na 640 razbio ekran, android je tako užasan mob, ažurira se po danu bar 2,3 puta. Na 640 nije bilo problema i sve mi je super radilo.
Također gore cleanere i čuda, popoutovi izlaze kao ludi, te reklame, na Edge ništa tog nije bilo i čak sam mogao prebacivat sa desktop na mob verziju explorer.

Youtube video mi se odmah palio, ovdje moram čekati reklamu... i onda preskoči oglas ???

Da mogu vratiti vrijeme, otišao bih i kupio 950 ili nešto, čak me nezanima XL verzija, je 640 je unatoč 1GB rama bio užasno brz, whatsapp, viber etc. Žalim što sam prešao na android :X

everyday i'm shuffling...
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

O majko.mila 😁

Ajd jos malo izmisljaj samo ovi ovdje ti mogu vjerovati u ovo 😁 

Pa sto kupi taj uzas 😁

A da w10m nema za kupiti 😁

Ccccccc 

Azurira par puta dnevno? Popupovi? Hahahahahah

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Trolent,vjerojatno si i sam svjestan nedostataka androida naspram W10M iako si ga vidio tek prije AU nadogradnje,jedina istina koju ti pricas u moru lazi i dezinformacija je da nema za kupiti adekvatan W10M uredjaj,za sada
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@Torent - zaboravljaš da nas ima koji smo zbog navedenih razloga pobjegli s Androida. Meni je W10M i danas odmor za dušu i oči, i ne pada mi na pamet ići natrag na Android.
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

Vidimo se na android temama 😂

 

 Zar ti ides na Android teme? Vidjam te samo na WM/iOS temama, jer te to zulja...

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Pa mora jadan
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Nije imao ni jedan koristan savjet u Andrid temi - mozda najbolje da napise "ako vas muci XYZ, odite na iOS ili Windows".

 

Koristim Windows za osobne potrebe, i iOS za udrugu. I mogu reci da je iOS za mene veoma kompliciran,

i stvari ne rade kako bih zelio.

 

Recimo Youtube ne moze svirati u pozadini, nego sam morao skinuti s njim nekakav Youtube backgroud player,

ali na njemu svira samo ono sto stavim u playlistu, dakle moram svaku pjesmu odabrati i staviti da bi sviralo.

 

Na Windowsima otvorim aplikaciju, upisem ime pjesme, odaberem ju, oznacim da mi nastavi automatski birati dalje,

zakljucam display i to je to.

 

Takodjer, obozavam 9Gag, i baba i ja umiremo od smijeha. Baba ga gleda na Huaweiu Android 6, a ja na Windowsu.

iOS aplikacija je puna reklama, Android isto, te kasni sa updateima. Ali na androidu postoji

par zamjenskih, no ni jedna nije kako spada pregledna ili brza.

 

Na Windowsima imam i sluzbenu 9Gag aplikaciju, koja je dobra, ne prikazuje toliko reklama

kao na Androidu i nedaj boze iOS-u. Ali i zamjenska aplikacija, kao sto je 9GagScroller,

koja je savrsena. Da me netko pita koji je razlog da ostanem na Windowsima,

eto, to je jedna od aplikacija bez koje ne mogu:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/9gagscroller-client/9nblggh5x829

 

Takodjer je tu i Prognoza (prekrasna, brza, stabilna, izvjescuje po potrebi o promjenama vremena sa push notifikacijama),

MyTube (savrsen Youtube klijent, bolji od iOS i Android original Youtube aplikacije), Skype (tko ne zna sta je to ne mora dalje

ni citati), te Outlook klijent, bez kojeg ne mogu zamisliti ni jedan dan. Gmail aplikacija je OK, iOS mail aplikacija je OK,

ali Outlook je Outlook.

 

I ne razmisljam o prelasku na drugi OS dok god sam sa ovim sretan. Takodjer, ne kupujem mobitel

svakih 3 mjeseca jer mi steka i nervira me, jer to se ne desava - presiromasan sam

da kupujem kineske droide - kupim jednom posten mob i miran sam 3-4 godine.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.7.2017 19:45 (Čitatelj).
8 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Miran si i duze jer nemas sta kupiti i da hoces 😁

Ako ti je ios komplikovan cudi me da uspijes nazvati ikoga 😂

 
0 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ajd kupi si Windowse, previse si mi nervozan. Previse vremena provodis u temi s obzirom

da nemas Windows telefon. I kaze baba da ga izdrkas.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
dick_of_the_sheep kaže...
@Torent - zaboravljaš da nas ima koji smo zbog navedenih razloga pobjegli s Androida. Meni je W10M i danas odmor za dušu i oči, i ne pada mi na pamet ići natrag na Android.

 meni kad ugledam svoju lumiju dan postane odma bolji, svi problemi nestanu, čak i hrana ima boljji okus  Ma ne bi ju dao ni za novu teslu 3  

lijepo je biti wp korisnijk, wp master rejs 

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Trolent,vjerojatno si i sam svjestan nedostataka androida naspram W10M iako si ga vidio tek prije AU nadogradnje,jedina istina koju ti pricas u moru lazi i dezinformacija je da nema za kupiti adekvatan W10M uredjaj,za sada

 tako je, samo lazi i dezinformacije, wp je savrsen sustav koji će dominirati kroz koj godinu tržištem, samo jedan novi telefon koji će pokrenuti stvar a bit ce, uopće ne sumnjam . kome wp  ne radi kako treba ne zna se koristiti njime jer wp nije za svakoga, nije to diječja igracka.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

 

Koristim Windows za osobne potrebe, i iOS za udrugu. I mogu reci da je iOS za mene veoma kompliciran,

i stvari ne rade kako bih zelio.

 

 ios je najgori i najgluplji sustav ikad napravljen, windows je za booog otac svih sustava! 

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Neko nema svoj zivot kad si daje tolko truda u hejtanju neceg sto ne koristi,pa makar otvorio i fake account
 
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

ja volim svoju lumiju, neka pati koga smeta.

uvijek vjeran svojoj lumiji 

 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Ajd kupi si Windowse, previse si mi nervozan. Previse vremena provodis u temi s obzirom

da nemas Windows telefon. I kaze baba da ga izdrkas.

 Vidim na ponos si svojih roditelja ;)

7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Kaze baba da ti je dugo trebalo.

8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Kaze baba da ti je dugo trebalo.

 Pa poslije tebe joj sve izgleda dugo ;)

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ttolent,iznevjerii si me
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Kaze baba da ti je dugo trebalo.

 Sinko naporan si... iskreno, nemas pametnija posla nego trollati u temi s kojim nemas veze.?

everyday i'm shuffling...
10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Luka123 kaže...
Čitatelj kaže...

Kaze baba da ti je dugo trebalo.

 Sinko naporan si... iskreno, nemas pametnija posla nego trollati u temi o kojoj nemaš pojma.?

 Oprosti Luka ali mora sam editirat tvoj post 

ništa mi se neda
10 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Moja žena se vratila u naš klub . Nije se uspjela sprijateljiti s Androidom pa sam joj kupio L650. 

 

ništa mi se neda
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
nicky.sl kaže...
Luka123 kaže...
Čitatelj kaže...

Kaze baba da ti je dugo trebalo.

 Sinko naporan si... iskreno, nemas pametnija posla nego trollati u temi o kojoj nemaš pojma.?

 Oprosti Luka ali mora sam editirat tvoj post 

 Ja sam brzinski sa moba pisao.

Netrebam ti ni oprastati, sve si rekao :)

everyday i'm shuffling...
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
madxx kaže...
uragan kaže...
Trolent,vjerojatno si i sam svjestan nedostataka androida naspram W10M iako si ga vidio tek prije AU nadogradnje,jedina istina koju ti pricas u moru lazi i dezinformacija je da nema za kupiti adekvatan W10M uredjaj,za sada

 tako je, samo lazi i dezinformacije, wp je savrsen sustav koji će dominirati kroz koj godinu tržištem, samo jedan novi telefon koji će pokrenuti stvar a bit ce, uopće ne sumnjam . kome wp  ne radi kako treba ne zna se koristiti njime jer wp nije za svakoga, nije to diječja igracka.

 

 Sve tacno. A ti si pametan.

6 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Zna li netko dobar media player koji podrzava ALAC format?
Imam Lumiu 535 na wp 8.1 a VLC ne pomaze, tj izbacuje mi da ne moze reproducirati dok u stvari pjesma svira, ali cim kliknem na taj error pjesma se zaustavlja
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Harry Haller kaže...
Zna li netko dobar media player koji podrzava ALAC format?
Imam Lumiu 535 na wp 8.1 a VLC ne pomaze, tj izbacuje mi da ne moze reproducirati dok u stvari pjesma svira, ali cim kliknem na taj error pjesma se zaustavlja

 Probaj Flac Player, piše da podržava i ALAC.

The ignorant are ignorant of their ignorance.
13 godina
offline
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

 Clanak koje je napisalo dijete kojem sastavi nisu jaca strana ;) Izvor softpedia ali u originalnom članku umjesto mastanja o surface phoneu pise ovo:"Until now, Microsoft has focused entirely on bug fixes for Windows 10 Mobile Fall Creators Update, and there’s almost no new feature coming in for smartphones this time. " ;)

 

Znacu umjesto da napise kako pise u originalu a to je da novim mogucnosti za OS nema vec su samo ispravke bugova "autor" napise kako se sprema za novi telefon ;)

 

 

Bas veselo i obecavajuce zvuci ;)

 


Sad navalite sa luaprdanjem kako ja lazem ;) Link na clanak ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.7.2017 22:05 (Torent).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice