WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.759.444
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Harry Haller kaže...
Zna li netko dobar media player koji podrzava ALAC format?
Imam Lumiu 535 na wp 8.1 a VLC ne pomaze, tj izbacuje mi da ne moze reproducirati dok u stvari pjesma svira, ali cim kliknem na taj error pjesma se zaustavlja

 https://www.microsoft.com/en-us/store/p/moliplayer-pro/9wzdncrfhwbv

 

Probaj MoliPlayer, koristim ga vec godinama, i nema sto ne moze otvoriti.

Najbolji player jos od WP8.0

6 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Pokusavao sam prije sa njim, ali jedino podrzava cloud;

@Čitatelj
Da, podrzava m4a, ali sorting je totalna katastrofa, tj nema sort po albumima ni autorima

.... Naletio sam na MC Media player i za sada sam zadovoljan, ali moram ga jos isprobat da se skroz uvjerim

U svakom slucaju, hvala na pomoci :D
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Da li je ko u zadnje vrijeme nosio mobitel na servis točnije radi se o 950 xl danas odnešena u mesc.i rečeno mi je da oni više ne servisiraju lumie i da ide za mađarsku,trajanje 1-2 tjedna,???i da li je to ova nova firma bx2 ili kako već?ako ima ko kakav komentar na servis?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Coc Coc Browser od danas podržava ekstenzije. Mislim da je to prvi preglednik za W10M koji podržava extenzije.
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
madxx kaže...

 

Naravno da nije upitno. Iako su ti postovi tupavi, kroz njih tvoja inteligencija isijava. Samo nastavi. Ko ne uvidja koliko je tvoj humor genijalan i ko misli da si obican trol i budala, to je do njega, nije tvoj problem.

7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Naišao sam na ovaj forum pa i na ovuu temu te se prepoznao u nekolicini ljudi koji ovdje obitavaju koji neizmjerno vole svoj windows pfone, malo nas je al nas ima  a bit će nas još 

ja svoj wp gadget naprosto obožavam, ako ne cijenite moju privrzenost i ljubav i ako sam radi toga trol i budala, onda ....  Kome smeta neka me blokira a to će biti roboteki, iOS-ovce i sl. hejteri te oni koji koriste wp al ga mrze. ko ovaj knight naprimjer...

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
madxx kaže...

 Hahhahahahaha

o boze ;)

 

 A i konkurencija mu je jaka ;)

 

Svi se otimaju za taj dio trzista od koliko ono? 0,3%? cccc

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.7.2017 20:23 (Torent).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Slican level inteligencije,Trolent i Madxx
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jmi doma od nas 4 koji imamo mobitele imamo dva windowsa ,l650 i l950 i dva androida,lenovo k6 i samsung j5 2016 i svi smo zadovoljni i ne trolamo i ne hejtamo
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Sad si ga poklopil kak ima biti ;)
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Koje sad ti imas problemeprettpostavljam da ti tvoj nepodrani kinez zadaje probleme pa mislis sa glupim komentarima sebe tjesit
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Da me ne bi neko krivo shvatio,u zadnjih dva tjedna sam kupio dva androida ,lenovo k6 galaxy j52016,svi su zadovoljni,ok mobiteli osim kajj meni zasad vise odgovaraju lumie
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Meni je moja lumia 920 najbolji mobitel. Najradije bi kupio istu takvu novu, ova nakon 3ipol godine zlostavljanja jos uvijek radi. Morat cu je uskoro umiroviti, ali ne znam sto bi uzeo. Svi WP mobiteli trenutno mi se cine losi.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
vraga su loši. Ovaj Alcatel Idol 4 Pro, što je ovih dana stigao u Europu, je čisto ok uređaj. Za nekih 3.500 kuna će ga se moći kupiti preko Microsoft store. Ta cijena, čini mi se, uključuje i preplatu na Office - pa je to nešto prihvatljivije.

U Americi je bio uveden u prodaju još prošle godine, vrlo sličan model Idol 4 S. I nije bilo nekih negativnih kritika.

S obzirom da ga Microsoft uzima u svoj store, to znači da će ga softverski podržavati barem još 36 mjeseci. Pa je to prilično sigurna kupovina.
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Strgah svog vijernog huawei-a (*ndroid) neki dan, pa tražim novi mob.

 

Malo sam probavao par lumia, i ok za moje potrebe. Jedino me muči da li ima alternativa (ili identična aplikacija) za mobdro (*ndroid) aplikaciju. Bez nje ne mogu.

 

Tražio sam po guglu ali niš ne pronalazim. Da li netko zna?

 

Vječno zahvalan.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
pogledaj na ovoj stranici http://allaboutwindowsphone.com/features/item/22118_The_very_best_Photo_and_Media_.php

To su najbolje Photo i Media app. za WP i Windows 10 Mobile", zadnja revizija, od pred koji dan.

Za igre, general app, isto to na stranici
http://allaboutwindowsphone.com/flow/item/22323_Mid-July_updates_to_our_Applic.php

također zadnja revizija, od pred par dana.
6 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Read how Retrica app works - there's the article How to Develop a Photo Editing Solution Like Retrica app and the Cleveroad blog.

Hope it will be interesting for you!

https://www.cleveroad.com
15 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Pozdrav narode,

moze neka preporuka za WP10 - voznja biciklom, snimanje voznja rute i ostalo....thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ne znam konkretno za bicikl, ja koristim Navi Computer, za sve aktivnosti, ali nije specijaliziran ni za jednu i ponekad je malo kompliciran za upotrebu (sync sa OneDrive i sl.) Ima i PC varijantu, pa vidi da li ti odgovara.
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ja sam na Endomondo. Prezadovoljan.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

moze link za taj endomondo? vidio sam da to ima prije,pokusao ga skinut ali ga nije htjelo instalirat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni je isto jako dobar Runtastic.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
cropunk kaže...

Pozdrav narode,

moze neka preporuka za WP10 - voznja biciklom, snimanje voznja rute i ostalo....thx

 Runtastic sam ja koristio i mogu reć da je odličan

ništa mi se neda
6 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

In this years, The mobile application development industry has seen some high-speed innovations and is undergoing a radical makeover. Advanced technologies such as Beacon technology to attract attention to a specific location, Internet of things (IOT) to collect and exchange data, Big Data, App Security, Hybrid, Cloud computing has been in the trends.

Read Mobile Applications: What's Trendy in 2017 https://artjoker.net/blog/mobile-applications-whats-trendy-in-2017/

https://artjoker.net
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jel se zna oce li biti jos kakve nadogradnje za lumie
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
8 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito
  • SoftBank 503LV
  • VAIO Phone Biz
  • MouseComputer MADOSMA Q601
  • Trinity NuAns NEO

wow sve respektibilna imena mobilne tehnologije ;)

 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Trolent,pa to je samo cinjenicno stanje,nitko to nije uzdizao u nebesa
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Pa ja to govorim od pocetka ;) 

Tuzno cinjenicno stanje ;) Nego nema vas ovdje... Svi presli na android ili jednostavno tugujete u tisini ;)

Bolje da gledate prezentaciju note 8 ;) 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 17:44 (Torent).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice