WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.752.144
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Pozdrav zanima me da li mogu koristit neki adblocker na windows 10 mobile i kako se pojačava glasovna navigacija na kartama?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Koju novu aplikaciju? Nalazim samo staru uzasnu aplikaciju, tj. web wrapper.

Inace evo me nazad na L950 kratko vrijeme. Gore je stanje nego se sjecam sa WP.

14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
5220 kaže...

Inace evo me nazad na L950 kratko vrijeme. Gore je stanje nego se sjecam sa WP.

 U kojem pogledu, jel zadnja verzija OSa?

13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

A najviše zbog aplikacija. Nakon skoro godine dana na androidu sam već navikao da rade kako spada i da im ne treba po 5 sekundi da se otvore. Pod time mislim najviše na third party aplikacije. Sufranje na Edgeu isto puno lošije. Zadnja je verzija OS-a.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 17:51 (5220).
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
5220 kaže...

A najviše zbog aplikacija. Nakon skoro godine dana na androidu sam već navikao da rade kako spada i da im ne treba po 5 sekundi da se otvore. Pod time mislim najviše na third party aplikacije. Sufranje na Edgeu isto puno lošije. Zadnja je verzija OS-a.

 ma niiije, to nije moguće, zašto lažeš ovaj napaćeni narod

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Proklet bio na Božić 2017.!!!!!!

14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
5220 kaže...

A najviše zbog aplikacija. Nakon skoro godine dana na androidu sam već navikao da rade kako spada i da im ne treba po 5 sekundi da se otvore. Pod time mislim najviše na third party aplikacije. Sufranje na Edgeu isto puno lošije. Zadnja je verzija OS-a.

WP postaje bolji i bolji, al da, od njegovog pocetka pa do danas je problem bio s tim aplikacijama koje nemaju fluidnost androida.

 

Po meni, razlog propadanja WP-a su:

1. Microsoft koji je test tim odlucio otpustiti i zamijeniti ga korisnickim feedbackom kojeg onda slusaju kako im odgovara

2. Tvrtke usluzne/gospodarske djelatnosti koje su preskrte za platiti razvoj svoje WP aplikacije (Cinestar, banke, vip, letgo..)

3. Google koji je i sudskim sporovima kocio razvoj youtube aplikacije pa su zbog tog potencijalni korisnici nisu prelazili na WP samo jer youtube ne radi kako treba

4. Malo prevelike cijene novoizašlih flagshipova

5. Viber i whatsapp koji ne daju update kako treba

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ima istine u tome ali kad vidim kakva je zvijer ova moja lumia a za male novce,dobra investicija
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
eto ga, "propala" platforma prva i u cijelosti dobila sigurnosnu zakrpu za ARM procesor.

Apple je najavio zakrpu za iPhone. Baš me zanima kad će i koliko Androida uopće dobiti zakrpu.
 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Da, danas je bio iznenandni ARM update, prilicno velik, update je trajao bar 10min.

12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Zanimljivo, ja još nisam za PC dobio, a za Mobile jesam :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jel to mijenjaju termin ili je to bilo slucajno?
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Navodno su ispravili problem s mobilnim netom, al i dalje imam problem da ne vidim svoj račun, kao i kontakte...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Kad je nesto kriticno, onda ne puste samo prvi utorak u mjesecu, vec u najbrzem vremenu.

 

Meni kontakti nakon Hard Reseta nisu bili vidljivi jedno pol sata do sat, dok se sve nije sinkroniziralo.

Nakon toga sve kao prije. Jedino ovaj put SMS-ove nisam zelio vracati, jer se nakupi previse toga.

7 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Cini mi se bolji fb
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Imam veoma zanimljiv problem. Sinkronizacija kontakata ne radi kako treba.

PC mi je na US regiji i hr-HR jeziku dok je mobitel na US regiji ali na en-US jeziku.

Kad otiđem na https://outlook.live.com/owa/?path=/people vidim sve kontakte koje bi trebao, svi postoje. No problem je što je Outlook kreirao još jedan folder zvan "contacts", i sad app vuče kontakte iz tog foldera. Dok imam još jedan folder zvan "kontakti" i u njemu su svi kontakti. Foldere ne mogu brisati, probao sam s mijenjanjem regije na HR i jezika na hr-HR na mobitelu i opet je vuklo kontakte iz contacts mape, "kontakti" mapu više ne gleda.

A stvar je u tome da ne mogu prebaciti kontakte iz jedne mape u drugu.

Također, Skype mapu gleda, i vuče kontakte iz nje. Stvarno više ne kužim koja je fora.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Zanimljivo nešto - danas sam stavio nazad Win 8.1 na mobitel, preko onog programa na PCu.

I sad sam došao nazad, no zanimljivo je da zadnji update mi je 2018-01 1703 verzija, a ne 1709 kao što je prije bilo.

A netko je od vas rekao da je L640XL dobila 1709

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Nemam l640,ali sluzbeno nije trebala dobiti,i meni se cini da je neko rekao da je dobila
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...
Dex.pwn kaže...

 

Znači 640XL ništa?

 

Vjerovatno hoce - do sad su svi sa Microsoft Logo-om dobile sve update. Moja L1020 nesluzbeno i dalje dobija update,

sa Reg-Hackom kao "Lumia 640".

 

 

Evo tko je to rekao.

Doduše krivo sam ga shvatio.

Bila je i moja 640 kao 650, al izgleda da mi je samo probleme radilo.

Zato nek stoji 1703

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni l950 bolje radi na 1709 a l650 mi je bolje radila na 1703,cini mi se
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Dex.pwn kaže...

Zanimljivo nešto - danas sam stavio nazad Win 8.1 na mobitel, preko onog programa na PCu.

I sad sam došao nazad, no zanimljivo je da zadnji update mi je 2018-01 1703 verzija, a ne 1709 kao što je prije bilo.

A netko je od vas rekao da je L640XL dobila 1709

 Lumia 640 (XL) službeno nije dobila 1709 verziju. Samo ako si insider dobijaš ju

MISCREATED
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Jebem ti glupi Windows Phone.

Otvorim kameru, dobijem poruku da treba dopuštenje za korištenje kamere i mikrofona, kao neki error 0xA00F4245

Otvorim postavke, ne vidim kameru uopće.

Pun mi je k ovog sranjeta....

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Odi na drndoid pa se cudi sranju,nije idealno ali sve platforme imaju sranja,ios najmanje uz pristojnu cijenu
 
2 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
I kako popravit to? Malo prije sam uradio roll back na WP8.1, ne pada mi napamet više radit nikakve resete.
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Ovo mi je super retardirano. Isključim ringtone zvuk na mobitelu tj. stavim ga na nula. No kada imam slusalice na mobitelu i neko me zove ringtone radi(i to mislim na najjaće)!! Kada nema slušalica onda je normalno i ringtone ne radi.

Razumljivo bi bilo kada slušam musicu i kada je razumljivo da imam slusalice na usima da mi ringtone radi samo u slusalicama(tak mi je bilo sa prijašnjim mobitelima)bio ringtone uključen ili ne.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Pa, glasnoća je odvojena za slušalice i bez njih i po mom mišljenju je to pametno. Glasnoća zvona mi je generalno na maksimumu, ali uopšte nije prijatno da mi se tako prodere sa slušalicama. E sad, da li bi trebalo da se čuje u slušalicama, ako se prethodno u normalnom režimu zvono stavi na 0, ne znam, i jedno i drugo mi ima logike. Nikad mi nije smetalo.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Ali ako stavim samo na vibru. Zašto onda mobitel mora zvoniti? Ringtone u slusalicama mi je funkcionirao na staroj SE k750i i to mi je bilo super.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Jel koristi jos tko Treasure Tag? Moji prastari WS-2 su vec lagano pohabani,

narucio na Amazonu dva komada WS-10 za 16€ komad. Nadam se da ce uredno i dalje raditi

u Gadgets aplikaciji.

WS-2 radi super, ali nigdje nisam nasao info za WS-10.

 

Nesluzbeno od strane sadasnjeg Nokia Supporta sam dobio odgovor da WS-10 podrzava iOS i Android,

al to cu morati probati, jer ne postoje sluzbene aplikacije za njega, kao na Windowsima.

 

Probat cu vidjeti na Nokia Health Appu za iOS, mozda tamo ima nesto.

12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Gdje mogu instalirati equlizer? Prije sam ga imao instalirao i bio je pod opcijama->extras a sad ga više nema.(Windows 10 Mobile 1703)

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice