WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.761.373
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Ocito su skuzili da ljudi i dalje traze.

Dobra stvar - ima ih, a losa stvar, cijene nisu pale, dapace, narasle su za 50-80€, kako za koji mobitel.

 

Na Lumiji 950 prototipu (RX-150 MSM8994) koja ima 64bit ARM procesor se moze izvoditi punokrvni Windows 10 x86:

https://twitter.com/Hikari_Calyx/status/967643180136058880

 

Dakle moze se, tehnologija je tu, pitanje je samo kad ce biti dostupno.

16 godina
online
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Ocito su skuzili da ljudi i dalje traze.

...

 Kako su ovi napisali, ispada da je MS pronašao negde neku staru zalihu. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Cudna mi je cijena ako im je bila namjera rasprodati
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Zamalo da sam uspio kupiti Lumiu 830 za 50€ u skoro odličnom stanju, puno pakovanje, jedan vlasnik koji ju je čuvao, poklonjena prije nego sam je uspio kupiti. Iako je relativno kraj WP-a opet bi je kupio zbog kamere i instalirao bi wm 10 na nju, al nedade mi se.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jucer su mi kasnile poruke na WA,s cim to ima veze
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Meni radi OK. Kad su mi par puta u godini kasnile, bilo je do WA servera.

Dakle ovisi o njima. Moras se dakle strpiti dok to rijese.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Sad je i meni ok,bojao sam se da to ne postane normalno
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Da se nadovežem od prošle stranice, 20. naručen drugi touch screen iz engleske, danas stigao, englez poslao avionom uz poštarinu od 2.3 funte, vrhusnki

Uglavnom zamijenio sam touch i tek kad sam oštečeni uklonio i upalio mob, sam primjetio da je i display malo oštećen, no ne strašno, ima rozu pijegu na crnoj pozadini (oštećene piksele koji više ne prikazuju crnu), na bilo kojoj drugoj boji radi normalno, sve u svemu dobio sam neloš mob za siću uz malo truda oko popravka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
okvir+očišćen+od+prijašnje+dvostruke+samoljepive+trake okvir+očišćen+od+prijašnje+dvostruke+samoljepive+trake
 
 
 
 
proba+prije+krajnjeg+zatvaranja proba+prije+krajnjeg+zatvaranja
 
 
 
   

 

Bug upload-er slika je porazbacao slike, tako da neidu po redu, a neda mi ih se ponovno upload-at...

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.3.2018 0:06 (1BIT).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Ima tko iskustva sa zamjenama baterija sa ebaya? Konkretno uzeo bih za L950.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Jel netko ima problem s paljenjem mobilnog interneta? Meni još uvijek postoji problem da kad pređem s WiFia na mobilni da se ne upali. Probao sam i spuštanje brzine na 2G pa dizanje na 3G i opet isto. Jedino reset pomaže. Čak sam i SIM karticu stavljao u SIM 2 slot. Jedino mi preostaje SIM karticu zamijeniti jer je ova četiri godine stara(Tele2). Lumia 640XL 3G DS s W10M 1703(zadnji update instaliran).

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Meni je ovotjedni micro-update rijesio problem sa automatskim vremenom i automatskim ukljucivanjem mobilnog interneta.

 

16 godina
online
WindowsPhone - Općenito

Koji mikro update?

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Meni je ovotjedni micro-update rijesio problem sa automatskim vremenom i automatskim ukljucivanjem mobilnog interneta.

 

 

Kakav ovotjedni? Zar nije jednom mjesečno bio?

Kod mene je inačica Windows 10 Mobile (10.0.15063.909)

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2018 12:37 (Dex.pwn).
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Kod mene L950XL,

10.0.15254.248

 

Zadnji update je napravio gresku na skoro svim 950XL, ako postavim automatsko vrijeme,

ili ti kasni 39min, ili trci unaprijed 39min. Ovaj tjedan su to skrpali.

16 godina
online
WindowsPhone - Općenito

To je od 14.02.2018.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Da, al vjerojatno ne dobiju svi u isto vrijeme. Ovisno o operateru, makar je mobitel kupljen u trgovini u slobodnoj prodaji.

12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Siguran sam da je moj CV verzija.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
WindowsPhone - Općenito

Update desetke ide neovisno o mreži. Regija ima nekog utjecaja, ali ne prevelikog.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Kad će update za ovaj mjesec?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Bio je u petak
 
1 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Kad bude update, doceka me poruka da upisem PIN. Sve drugo ni ne primjetim, ako se desi preko noci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Desi mi se ponekad kad citam zahtjevnije web strane da mi smrzne,koji je faktor u igri,proc,ram ili nesto trece,l950
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ili mozda internet veza jer ne vidim lose stavke u toj lumii,po tome bi mi 90% uredjaja stekalo
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ovo je pitanje i za vlasnike android uredjaja koji su tu bili bespotrebno aktivni da kazu svoje misljenje
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Mislim da su u pitanju teške Java skripte. Ja koristim Coc Coc Browser koji može isključiti JS. Slično se dešava i na Androidu a nekada se može primijetiti i na dvojezgrenom PC-u. Naravno da je smanjena funkcionalnost bez JS ali obavlja mi posao na 80% stranica.

Nije problem CPU ili memorija jer bi trebalo da obave posao pa makar i za duže vrijeme. Edge nije baš optimiziran i brzo se zblokira na veće opterećenje. Opera na Androidu u sličnim situacijama ponudi Wait - Close pa možeš odabrati.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 21:17 (uss).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni se prije to znalo desiti - ispalo da mi je crkavala 64Gb MicroSD kartica. Zamjenio i rijesio problem. 950XL
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni se prije to znalo desiti - ispalo da mi je crkavala 64Gb MicroSD kartica. Zamjenio i rijesio problem. 950XL
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Meni se prije to znalo desiti - ispalo da mi je crkavala 64Gb MicroSD kartica. Zamjenio i rijesio problem. 950XL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Da li netko od vas moze korisiti Discord na telefonu? meni nikako ne zeli ucitat,pokrene se i stane na glavnom ekranu, i izade van. Ima netko neko rjesenje mozda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Kada umetnem 64gb sd karticu u l950 mob telefon događa mi se da mob spoji te dvije memorije ili sto li već?. Na 735 u file exploreru sam imao zasebno memoriju telefona i kartice.
Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice