Xiaomi Mi 5s

poruka: 305
|
čitano: 74.329
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Mislim da to za reddit pise kolko je procesor koristen,tj. opterecen, a ne ukupno vrijeme koristenja, bar tak pise na ostalima :D
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36 kaže...
bubimir13 kaže...

R36 na aparatima zbog ovog SoT-a  #r36izdrzi

 Ma ne, pa nisam takava sorta ljudi da bi bio ljubomoran na kolegu. Ovaj njegov sot je 

 

Kao što mi je žao što Sony nije riješio kameru na Z5 novim Nougatom pa bolje slike radi A9., a Sony i dalje ima blue efekt.

 Nisam nikad volio Sony, ne znam zašto, uvijek su mi bili odbojni... Uvijek nekaj zaseru na svojim mobitelima.

 

- ovo za reddit, je i ja tak mislim, jer znam da sam barem sat vremena listao po njemu...

Bene docet, qui bene distinguit.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
R36 kaže...
bubimir13 kaže...

R36 na aparatima zbog ovog SoT-a  #r36izdrzi

 Ma ne, pa nisam takava sorta ljudi da bi bio ljubomoran na kolegu. Ovaj njegov sot je 

 

Kao što mi je žao što Sony nije riješio kameru na Z5 novim Nougatom pa bolje slike radi A9., a Sony i dalje ima blue efekt.

 

Čuj liče, ja Z5 više nemam, razlog je upravo taj koji si naveo a puklo mi je kad sam bio u Strasbourgu i išao uslikat predobar noćni kadar. Al za razliku od tebe nemam predrasude prema markama pa sam uzeo Xiaomi jer je bila super akcija, mob mi je trebao hitno i na kraju ispalo super. Sad bar mogu nešt i po mraku okinut. Ti pripazi da Sammy ne eksplodira koliko je dobar 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
bubimir13 kaže...
R36 kaže...
bubimir13 kaže...

R36 na aparatima zbog ovog SoT-a  #r36izdrzi

 Ma ne, pa nisam takava sorta ljudi da bi bio ljubomoran na kolegu. Ovaj njegov sot je 

 

Kao što mi je žao što Sony nije riješio kameru na Z5 novim Nougatom pa bolje slike radi A9., a Sony i dalje ima blue efekt.

 

Čuj liče, ja Z5 više nemam, razlog je upravo taj koji si naveo a puklo mi je kad sam bio u Strasbourgu i išao uslikat predobar noćni kadar. Al za razliku od tebe nemam predrasude prema markama pa sam uzeo Xiaomi jer je bila super akcija, mob mi je trebao hitno i na kraju ispalo super. Sad bar mogu nešt i po mraku okinut. Ti pripazi da Sammy ne eksplodira koliko je dobar 

Aj drago mi je što si ga se riješio a žustro si ga branio 

 

Imam garanciju...neka roka...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s

Da ne idemo puno u off, i dalje je to odličan uređaj, samo vrijeme ide tako da je Mi5s jedan od bang for the buck za 2016tu. Nadam se da će MIUI9 bit pun pogodak za sve Mi uređaje iz 2016. 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

Ekipa, pitanje.

U kameri imam opciju za RAW no kad slikam, slika mi ne prelazi DNG već mi ostaje JPG. Zna li itko zašto je to tako?
Hvala !

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2017 20:01 (molnyi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Kad slikas u raw format dobit ces "dvije" slike, jedna ce biti JPEG formata i ona sluzi za pregled onog sto si usliko, a druga ce se biti u dng formatu spremljena pod istim imenom u folderu gdije se nalaze fotke.
...
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

Tnx, već sam izludio bio hah

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
mi5s zvijer, mislim da za 300$ jačeg i kvalitetnijeg moba nema ukonkurenciji...ako neko nabavlja imam novi mi5s 3/64gb bijeli i dam svoj+nadoplatu za 128gb verziju...nije da mi treba nešto previše al volim imat masu muzike i gluposti gore :P jedini što me nije očaralo kod telefona je meh zvučnik, na redmi note 3 pro je bolji recimo, al ostalo, brzina koja ubija i galaxije s7 i jako dobra kamera koja je jako blizu s7 za 2400kn bomba :D
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s

kamera nije ni blizu s7
pogledaj najbolji site za testiranje kamere DoXMark i vidi da je s7 uz htc 10, Pixel i sony x performance u top 4 a vidi kolko je bodova osvojio Mi5 u odnosu na koji Mi5s ne može bit puno bolji mada ovaj nisu nažalost testirali

 

za još manje para ima još bolji mob

Lenovo ZUK 2 3/64 GB

ja ga uhvatio na akciji na gerabestu za 175 eura

Xiaomi Mi4;Redmi Note 2; Redmi 2 Pro
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 14:12 (Kulin Ban).
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Mi5 i mi5s su nebo i zemlja sto se tice kamere.
Mi5s ima trenutno najbolji senzor sony imx378 i slike su stvarno cudo, btw google pixel imas isti taj senzor tako da tvrdnja da mi mi5 s ima losu kameru pada u vodu.

A sto se tice usporedbe sa s7 cak bi dao prednost mi5s ako znas korisitit kameru, podesiti ekspoziciju itd. S7 je jedino bolji kod auto slikama u lowlight uvjetima, ali kad naucis korisiti kameru mi ga debelo sisa.
...
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
nije sve u sensoru, xiaomi i kineze opčenito jebe softver, opštepoznata činjenica tako da još uvjek nisu ni blizu ovih top mobitela bar po DxOMarku
ne može to još ni prismrdit s7 ili pixelu ili htc 10

pusti podešavanja, i na s7 možeš podesit još bolje, govorimo o čistoj automatici
Xiaomi Mi4;Redmi Note 2; Redmi 2 Pro
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Zuk Z2 nije ni blizu Mi5s. Pročitaj malo po forumima sta ekipa kaže za njega. Problema hrpa...
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
"probleme" pojedinci nađu i na mobitelima od 700-800 eura, tipa ajfun 7 ili samsung s7 a.kamoli na mobu sa 5 puta manjom cijenom
koji je to neki bitan problem eto ti mi prenesi sa tih foruma
Xiaomi Mi4;Redmi Note 2; Redmi 2 Pro
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Vidim da si upoznat sa svim, pa teško da ti ja mogu pomoć. Uživaj u novom mobitelu.
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
pa da šupalj odgovor ko zub
kad se nema argumenata
Xiaomi Mi4;Redmi Note 2; Redmi 2 Pro
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
@Kulin Ban

Jesu ti opalili PDV na Zuka ?
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Gogo222 kaže...
@Kulin Ban

Jesu ti opalili PDV na Zuka ?

Neš dobit od njega odgovor...jer je protjeran (NAPOKON).

 

Ako ga je naručio službenim putem onda je platio carinu i PDV-e., ako mu ga je neko dofurao iz Njemačke onda nije ništa platio.

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

Gledam i citam komentare i imam jedno pitanje. Razmisljam se da promenim telefon i da se castim za rodjendan. Trenutno imam Xiaomi Redmi Note 3 i iskreno navikao sam na poveci ekran. E sad, razmisljam se ili Mi5s ili Mi5s plus. Da li je neko imao priliku da koristi oba telefona i da mi kaze svoje misljenje i koji bi bio izbor po vama?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Ma uzmi maxa.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Gogo222 kaže...
Ma uzmi maxa.

 Kakav max pored Mi5s Plus...

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
Ja imam 5S plus i prezadovoljan sam. Nisam imao u rukama 5S ali ga pokraj plusa ne bih uzeo. Jedina prednost po meni 5S ima u kameri. Sad ti odluči.
Pozdrav
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

Pozdrav,

 

Imam mi3 64gb već par godina i vrime mi je za promjeniti ga, dosadio mi je, makar tehnički on može još dugo :P

 

Uzeo bih si xiaomi mi5s grey sa crnim ekranom.

 

Uzeti Mi5s 4/32 sa grossoshopa za 2630kn ili Mi5s 3/64 sa hongkong goldwaya za 2370kn?

 

Jel se isplati davati 260kn više za 1gb rama više? 32gb mi je dovoljno memorije za sve tako da mi to ne predstavlja problem.

Na mi3 imam 2gb rama i on mi nikad nije šteka nit išta tako da nisam pametan što uzeti.

 

Xiaomi Mi3W 64gb
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 5s

ja bi uzeo Mi5s 3/64

a za tih 260,00 uzeo kvalitetni case i kaljeno staklo

čak ti i ostane nešto love

 

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

Fala ti

Jel ima neko mozda negativno iskustvo sa hongkong goldway?

Slanje u Kinu sam iskusio iz prve ruke slanjem redmi 3s top oneu tako da me to ne straši haha

Xiaomi Mi3W 64gb
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

pozz..

Pravo sam zagrizao na ovaj xiaomi mi 5s...

Pa se dvoumim izmedju 3gb i 4gb ram modela...

Zanima me dali ovaj model od 4gb trosi vise baterije naprema 3gb ?

Dali se primjeti performanse tj. jeli brzi ovaj od 4gb ?

I isplati li se se po vasem misljenju nadoplatiti tih 50-100 dolara za ovag od 4gb ?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 5s
@alen177

Ne isplati se, a nije niti bitno osim za neki teški multitaskig, uzmi 3Gb i uživaj.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 5s

Gogo222 hvala ti na odgovoru...

 

Mislim si ga naruciti preko Goldway-a...

 

Zanima me dali mi je bolje uzeti kaljeno staklo ili neku foliju od nillkin-a ? 

 

I kakva ce ga maskica bolje zaštititi, ona preklopna kao novčanik ili one obične gumene ?

 

Hvala...

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 5s

Kaljeno staklo nemozes zamjeniti sa folijom.. Narucis si 5 kaljenih po 1,5 $  i kad pukne mjenjas, a nije nista manje kvalitetno od onih od 10$.

A za maske sam uvik silikonske i kaljeno naprid i sve 5

Xiaomi Mi3W 64gb
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi 5s

da li je netko isprobao China global 8.2.3.0. ili svi čekamo novi global stable 8.2.(official)?

hardware na mobu je odličan ali software opako kaska(ferrari na "kineskim" gumama), nije niti izbliza ispoliran kako bi trebao biti a da ne govorimo da kasne sa Nougatom

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice