Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.753
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
display name ivo kaže...
Luka.Medved11 kaže...

Kupio sam prije tjedan i pol mi6 s honorbuya i dode s global stable romom i reboota se svako malo. Sasvim random se reboota i noci kad miruje pa sam probao stavit developer rom i on je isto tako bio i sad sam na oreo beta i isto sr***e ako zna tko kavko rjesenje za to bio bih jako zahvalan.

 Ne znam kako si stavljao novi ROM ali preporučam ti fastboot metodu, to će ti sve s njega ukloniti i staviti čisti ROM. Odi na službene stranice, skini zadnji Global stable ROM za svoj mobitel i prati upute za flashanje fastboot metodom.

 

Evo link. I napomena: kad flashas ROM odaberi clean all da budeš siguran da ništa neće ostati, tako ćeš imati čisti ROM bez da ti ostane nešta od prethodnih.

 

Zašto to predlažem? Jer sam i sam imao problema s rebootanjem kad sam flashao ROM-ove dirty flahanjem, download na mobitel i flash preko postojećeg.

 Prvo sam vratio na tvornicke postavke ali to nije nista rijesilo pa sam skinuo developer rom s official stranice i updejtao preko ugradene opcije u miui-u jer jos nemam otkljucan bootloader i ni to nije rijesilo problem.

mislis da ce fastboot rjesit to?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Dosao je Oreo update - Global stable :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Da, i ja sam ga sinoć dobio. Nisam primjetio neku razliku u performansama i bateriji. Sve stabilno i ok.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

taman mi stiže mi6 u utorak :)

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Uzeo sam mi6 global verzija. I sve ok imao HR jezik ubrzo mi je stigao upadete na Oreo. I vratim mobitel na tvornicke postavke I nema vise hrv jezika. Kako to rjesiti

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Vidim da je došao Oreo update ali nemam još uvijek nikakvu obavijest na mojoj šestici iako idem na azuriranje ali ništa ne pronalazi. 

 

Koja je alternativa budući da nisam dobar sa softverskim prtljanjima po telefonu osim toga bojim se da nešto ne zeznem jer sa kinezima je problem popravak zbog nepostojanja logistike kod nas ... 

 

 

Havala unaprijed!

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Izašla je verzija 9.2.3.0. - Global stable MIUI baziran na Oreu za MI6, međutim povukli su ju zbog bugova. Pročitao sam da je na forumu u planu Global stable 9.5 negdje u travnju.

Strpljen spašen:)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

E baš ti hvala na informaciji, isplati se ne biti prvi na preuzimanju softvera pa i hardvera. Gledam sad sve ove nove razvikane modele sve nekakve greške ali uvijek trebaju oni prvi da se programeri i inzenjeri na njima uče :D.

6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

stigla mi nadogradnja za mi6

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Ekipa,

Jel zna netko kako maknuti onaj lijevi screen na home screenu. Nekakv guide.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Odi u Settings > Home Screen & Recents i isključi App vault.

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Nemam te opcije.

Rom zadnji global stable

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Ah, onda još moraš pričekati da dođe na Stable ROM, ovo postoji na Developer ROM-u već duži period.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Pa sta je vise da tim xiaomiem, koliko im treba da izdaju update za flagship i poprave zadnje smece od updatea. Svi ostali modeli, RN4, Mi5, MIN3 su dobili nadogradnje na 9.5.x.x verzije, samo jos na Mi6 nista.

 

Kada se moze ocekivati prijeko potreban update?

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Backdraft kaže...

Pa sta je vise da tim xiaomiem, koliko im treba da izdaju update za flagship i poprave zadnje smece od updatea. Svi ostali modeli, RN4, Mi5, MIN3 su dobili nadogradnje na 9.5.x.x verzije, samo jos na Mi6 nista.

 

Kada se moze ocekivati prijeko potreban update?

 Bio je negdje link, za ove novije uređaje tipa Mi 6 i Mi Note 3 Oreo dolazi u zadnjem valu, pretpostavljam da je to iz razloga da bude potpuno ispeglan.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Ja na oreo global beti, radi fantastično
Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Ja na xiaomi.eu 9.5.3.0 stable već mjesec dana. Global uvijek kasni po par mjeseci, ništa čudno. Nema neke velike razlike koju bih ja primjetio na Oreu, sve je to miui 9.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Vama također pretpostavljam ne radi App za mijenjanje tema?  

 

Inače ako koga interesira o čemu se radi evo linak na meritorni Xiaomi forum thread, faceplam masivnih proporcija ali tak je to sa kinezima...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 13:54 (PanzerGod).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Mogu odgovarati na poruke i messenger direktno iz notifikacija, što nisam imao prije, hvala qrcu više 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
PanzerGod kaže...

Vama također pretpostavljam ne radi App za mijenjanje tema?  

 

Inače ako koga interesira o čemu se radi evo linak na meritorni Xiaomi forum thread, faceplam masivnih proporcija ali tak je to sa kinezima...

 Ili ti pojednostavljeno.Ne drže se GDPR-a tj članka 28.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
PanzerGod kaže...

Vama također pretpostavljam ne radi App za mijenjanje tema?  

 

Inače ako koga interesira o čemu se radi evo linak na meritorni Xiaomi forum thread, faceplam masivnih proporcija ali tak je to sa kinezima...

 Ili ti pojednostavljeno.Ne drže se GDPR-a tj članka 28.

 Niti se misle držat. Što dovodi do ozbiljnih sumnji kaj je u pozadini, al jebaj ga nemreju bit gori od Googlea i Applea po tom pitanju. Samo je sumnjivo...

12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Najs

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Bog jeli bilo carine ili dhl ide bez carine i što moraš navesti kod naruđbe

15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Kupio sam USB-C na HDMI kabel za spajanje xiaomi mi6 na smart tv ali mi ne radi??

Da li je uopce moguce dobivanje slike sa mi 6 samo preko tog kabla ili mora postojati neki adapter?

Inace spajanje putem smartshera mi radi ali mi "trokira" tj. frame rate nije zadovoljavajuc

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Iskustva sa ovom stranicom: https://kupimi.hr/
Gledam da preko njih narucim MI 6... Malo je skuplje al je 2 god garancija...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

za Xiaomi ni ne treba garancija stvarno ne znam kome se pokvarilo nešto za te 2 godine

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Imam problem sa konektorom (usb-c) desilo mi se preko noci pojavljivanje moda slusalica gdje nisam mogao spojiti mob sa racunalom, narucio sam novi konektor i zamjenjen je i prestao je slusalice mod ali opet mi pc ne detektira mob, nema uopce opcije za transfer podataka te pc ga samo puni. Narucio sam i drugi konektor misleci da je konektor falerican ali isti problem. Dali je imao netko ovakav slucaj i da ga je uspjesno rijesio, nasao sam thread na en.miui.com gdje su jos neki imali problem ali nema rijesenja jos uvjek.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Ja sam prijatelju mijenjao display na nekom samsungu,i nakon zamjene ekrana stao je na bootloopu.Morao sam ga flešat ponovo te je onda proradio...
Možda da i ti probaš flešat clean rom?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Igormaric kaže...

Imam problem sa konektorom (usb-c) desilo mi se preko noci pojavljivanje moda slusalica gdje nisam mogao spojiti mob sa racunalom, narucio sam novi konektor i zamjenjen je i prestao je slusalice mod ali opet mi pc ne detektira mob, nema uopce opcije za transfer podataka te pc ga samo puni. Narucio sam i drugi konektor misleci da je konektor falerican ali isti problem. Dali je imao netko ovakav slucaj i da ga je uspjesno rijesio, nasao sam thread na en.miui.com gdje su jos neki imali problem ali nema rijesenja jos uvjek.

 

Ako ti pc ne prepoznaje mob, a zamjenio si modul punjenja znaci da ti je u plodi problem..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
9 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Pokusao sam razlicita racunala, flashao drugi rom posto imam twrp pa sam uspio skinut rom preko moba, pokusao sam razlicite kabolove, neznam sta je jos ostalo probati? Mobitel se isto ne ocitava ni u fastboot modu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice