Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.551
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

znaci taj honorbuy kojeg preporucuje smartphonehrvatska je zesce sranje, ne priznaju niakkvu hardwarsku gresku pod garanciju, vec samo softversku, sto u prijevodu znaci da samo flešaju novi rom i nadaju se da ce to popraviti, i jos naplate 30 dolara za ponovno slanje na garanciju, pa idioti samo takvi

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

koliko te kostala ta avantura?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi 6
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 14:45 (Bosančero).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 6

dobra recenzija, thx

sad mi još draže što sam ga naručio

ostaje slatko čekanje...

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi 6

http://www.smartphonehrvatska.com/2017/05/15/recenzija-xiaomi-mi-6/

 

eto još jedna odlična

prije par dana urađena

ne znam da li je neko ranije postavio na temi

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.5.2017 20:12 (Bosančero).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Jesam, stavio sam ja u prvu...ali nikad ne škodi da ekipa vidi dodatno ;)

I GSM Arena je izbacila svoju.

origin: mrxa
7 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi 6

evo cijene u BH

da se nabavi regularno sa garancijom

a pošto je Hercegovina ne smeta ni Dalmatincima da skonknu

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2017 14:00 (Bosančero).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

To je previse. Iz kine je 400 eura, znaci 3000 kn. 

I jos iman kupona i popusta tako da ce me doc oko 2000.

Zato volim ove stranice kao aliexpress i slicne. Samo na kuponima mos dosta ustedit

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2017 7:19 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Bosančero kaže...

evo cijene u BH

da se nabavi regularno sa garancijom

a pošto je Hercegovina ne smeta ni Dalmatincima da skonknu

 

 

 

 Najgori shop u povjesti shopova, garanciju nikakvu ne priznaju, servis im je ocajan a cijene astronomske.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
jojo_surf kaže...

To je previse. Iz kine je 400 eura, znaci 3000 kn. 

I jos iman kupona i popusta tako da ce me doc oko 2000.

Zato volim ove stranice kao aliexpress i slicne. Samo na kuponima mos dosta ustedit

 Carinu si zaboravio...jebo te kao da je Kina u EU. Ispod 3000-3500kn ga ne možeš dobit da ti je tata predsjednik komunističke partije Kine.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
jojo_surf kaže...

To je previse. Iz kine je 400 eura, znaci 3000 kn. 

I jos iman kupona i popusta tako da ce me doc oko 2000.

Zato volim ove stranice kao aliexpress i slicne. Samo na kuponima mos dosta ustedit

 Carinu si zaboravio...jebo te kao da je Kina u EU. Ispod 3000-3500kn ga ne možeš dobit da ti je tata predsjednik komunističke partije Kine.

 Kupia ssn vec par xiaomi mobitela i nikad carinu nisan placa ni pdv. I uvik s kuponima. 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Moze savjet kako doci do kupona? Max. sto sam imao je 10usd popusta na aliju, a to ne znaci nista na cijenu od 400+ usd..

 

Moze i na PP..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
jojo_surf kaže...

 Kupia ssn vec par xiaomi mobitela i nikad carinu nisan placa ni pdv. I uvik s kuponima. 

 Iznad 150 eura se plača carina i PDV ako živiš u HR. Nema teorije da će ti proći mob iz Kine bez carine i PDV-a., osim ako ga ne naručiš iz EU skladišta.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
jojo_surf kaže...

 Kupia ssn vec par xiaomi mobitela i nikad carinu nisan placa ni pdv. I uvik s kuponima. 

 Iznad 150 eura se plača carina i PDV ako živiš u HR. Nema teorije da će ti proći mob iz Kine bez carine i PDV-a., osim ako ga ne naručiš iz EU skladišta.

Kako je onda prolazilo od TopOne-a? Isto tako prolazi i kada se naruči od Goldwaya s Alija.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
jojo_surf kaže...

 Kupia ssn vec par xiaomi mobitela i nikad carinu nisan placa ni pdv. I uvik s kuponima. 

 Iznad 150 eura se plača carina i PDV ako živiš u HR. Nema teorije da će ti proći mob iz Kine bez carine i PDV-a., osim ako ga ne naručiš iz EU skladišta.

Kaj nije da na elektroničke proizvode nema carine?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
jojo_surf kaže...

 Kupia ssn vec par xiaomi mobitela i nikad carinu nisan placa ni pdv. I uvik s kuponima. 

 Iznad 150 eura se plača carina i PDV ako živiš u HR. Nema teorije da će ti proći mob iz Kine bez carine i PDV-a., osim ako ga ne naručiš iz EU skladišta.

 Imaju neku shemu da im preko nekih dostava naši ne računaju PDV i carinu, npr. DHL kod nekih prodavača.

Platiš samo 20-tak dolara dodatno i stiže ti na kućnu adresu.

 

Bio to mob od 100 ili 800 dolara.

Radi u100% slučajeva

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
jojo_surf kaže...

 Kupia ssn vec par xiaomi mobitela i nikad carinu nisan placa ni pdv. I uvik s kuponima. 

 Iznad 150 eura se plača carina i PDV ako živiš u HR. Nema teorije da će ti proći mob iz Kine bez carine i PDV-a., osim ako ga ne naručiš iz EU skladišta.

 Po obicaju, krivo. Placa se pdv i troskovi obrade, ne carina.

 

Neki prodavaci sa aliexpressa su imali opciju za $20 DHL koji nije dolazio na carinu, uz garanciju povrata pdva ako dodje do toga. Narcio sam tako preko 10 komada, a bome i desetne ostalih forumasa. Bilo je to pred koji mjesec, ne znam kako je danas.

15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Funkcionira li još uvijek to preko Goldwaya?

 

Znam da su prije imali svoju neku dostavu koja se plaćala kao odvojeni artikl, a nedavno je bila objava kako ne garantiraju za DHL dostave da neće biti naplaćena carina...Sada te objave nema uz artikl, ali bih volio ipak neku provjerenu informaciju prije naručivanja...

origin: mrxa
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 6

ja naručio preko Goldway-a, dostava dhl, bez carine

vidjeti ćemo....

MIUI HR TRANSLATOR
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
MASVA kaže...

ja naručio preko Goldway-a, dostava dhl, bez carine

vidjeti ćemo....

 

Javi...ježiga, poslužit ćeš kao testni kunić 

 

Vidim da ne garantiraju za DHL bez carine (barem ako je ovo updateano nedavno).

 

origin: mrxa
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 10:43 (mrxa1).
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Po starom običaju, opet će paket duže putovati od ZG do RI nego iz Beijinga do ZG...

 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 10:54 (Cromaki).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 6

znači, 6-ca ti dolazi

nice...

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Izbrisano

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 19:29 (jojo_surf).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Jasno ti je da time radis kazneno djelo, i jos druge potices na to?

Inace, i meni poznanik radi na carini, bas na zaprimanju paketa, i ne, nisu bas zadnji idioti tamo. Trenutno u zg dobivaju stotine paketa dnevno i dobro znaju kolko sta kosta, i znaju provjeravati cijene robe na netu.

Ne govorim ti sta da radis, ali nemoj plakati ako popusis kaznu i prijavu.
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
mcf kaže...

 Po obicaju, krivo. Placa se pdv i troskovi obrade, ne carina.

 

Neki prodavaci sa aliexpressa su imali opciju za $20 DHL koji nije dolazio na carinu, uz garanciju povrata pdva ako dodje do toga. Narcio sam tako preko 10 komada, a bome i desetne ostalih forumasa. Bilo je to pred koji mjesec, ne znam kako je danas.

https://carina.gov.hr/carinski-postupak-u-postanskom-prometu-2718/2718 - čitaj

 

Na pošiljku iznad 150 eura plača se Carina i PDV.

 

Trošak obrade ne postoji...to si ti nešto izmislio.

MASVA kaže...

ja naručio preko Goldway-a, dostava dhl, bez carine

vidjeti ćemo....

 Javi...

jojo_surf kaže...

Ljudi ako vam i carina zatrazi racun da im posaljete, uvik mozete račun u fotosopu editirat ili drugi program.. Stavite umisto 400 dolara da kosta 100. To san ja uvik radia i uvik je prolazilo ne samo sa aliexpress nego i sa svima ostalima. 

Sta oni znaju jesi li ga ti platia 100 dolara na nekoj aukciji ili si ima kupone ili ti neznan sta. Njima dostavi racun i oni mirni. 

Bolje uzet free shipping, platit 25-30 dolara poreza i carine ako triba i gotovo. Isto sranje kao i uzet DHL. 

 

Edit: par prijatelja mi radi u carini i oni su mi rekli da tamo roba od 1000 dolara prolazi od 200 dolara. Boli ti njih briga ionako ih drzava placa. Samo in dostavi nekakav dokaz(racun), al ne sad previše spustit cijenu. Mos 3-4 puta nize. Npr ja san za smartwatch od 100 usd, stavja da kosta 20 i platia samo 12,90 kn onih glupih troskova. 

Toliko se masovno narucuje ta roba izvanka pogotovo tehnologija da oni nemaju nekad vrimena to niti pogledat, al uvik ce zaustavit nesto ca je ka sumnjivo. Meni je znala prolazit roba i od 150 dolara, naruciva neke kamere. Ugl. Ako ti roba ne prode carinu, uvik editiraj racun. 

Ja nisan protiv pdv i carine da je nasa carina, pdv, drzava normalna, ali nije pa ko ih sisa. Kradu oni tebe vec odavno, pa kradi i ti nju. 

 Kazneno dijelo...nisu ni oni tamo vesla sisali...

12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Naravno da postoji način da ih se prevari i to na puno bolji način nego editiranjem u photoshopu što je totalna glupost. 

 

Ali ljudi koji tamo rade tamo naravno nisu glupi i pretpostavljam postoji velika mogućnost da skuže prevaru ako se pretjera u "šminkanju".

 

Isto tako, bolje je da takve stvari ne pišete ovdje obzirom da nije problem naći ovu temu na google-u tako da ne znate tko ovo čita. Lijepo sve kroz PP i gotovo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2017 8:59 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
mcf kaže...
Jasno ti je da time radis kazneno djelo, i jos druge potices na to?

Inace, i meni poznanik radi na carini, bas na zaprimanju paketa, i ne, nisu bas zadnji idioti tamo. Trenutno u zg dobivaju stotine paketa dnevno i dobro znaju kolko sta kosta, i znaju provjeravati cijene robe na netu.

Ne govorim ti sta da radis, ali nemoj plakati ako popusis kaznu i prijavu.

 

Ok, ovo oko kaznenog djela se slažem, nije u redu druge na to poticati.

Mene smeta ovaj dio da oni gledaju po netu koliko što košta. A to je problem jer isti artikl zna na tri mjesta imati tri različite cijene, i to jako različite.

 

Ja znam svoju sreću, našli bi mi cijenu 200 dolara višlju na netu pa ti Marko pjevaj borbene.

 

 

origin: mrxa
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
http://m.bug.hr/forum/topic/internet/ebay-carinjenje-cesto-postavljana-pitanja-faq/167189

Na vecinu elektronicke robe, i mobitele, je carinska stopa 0.

Na sve carinjene mobitele i tablete koje sam narucio, platio sam pdv i nekih 60 kn troskova. Nazovi to kako zelis.
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

ocekujte dobar battery life sa ovim mobom :)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Ovaj klik ova trgovina na aliexpress ako odaberes dhl, nece bit carine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2017 22:18 (jojo_surf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice