Xiaomi Mi 6

poruka: 429
|
čitano: 118.813
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...
RePlaY kaže...
R36 kaže...
Pomoc.Da li je ovo na Mi6 global rom ili normalan rom...da nije neki kineski.

 To je offical china stable ali nije zadnji, V8.2.28.0. je najnoviji.

Znaći treba ga se prebacit na Global?? Jel treba tražit od Mi otključavanje bootloadera? i

 

Imaš možda neki link gdje je uputa za prebacivanje s China na global...?

 

Probaj ovo: Odavde skineš Global Stable verziju, prenes na mobitel (ili skineš odma s mobitela), preimenuješ u update.zip i odeš u Updater aplikaciju i pod opcijama (u gornjem desnom uglu) odeš na Choose update packege i potvrdiš. Meni je tak htjelo sa Dev na Stable, a sad za ovo možeš probat.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Mislim uzet Mi6, di ga najjeftinije mogu dobit? Goldway ili?
Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

ja sam naručio ovdje... ako nekog zanimaju detalji nek pita :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 8:38 (Iwa1001).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Iwa1001 kaže...

ja sam naručio ovdje... ako nekog zanimaju detalji nek pita :)

 I ja....

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Naručio Mi6 u goldwaya. Za sto kuna mi se ne da zajebavati sa drugim sellerima jer ne nude global rom, ne gubi mi se vrijeme na to.

 

Plus, ovde sam dodao i nilkin hardcase za siću kojeg sam svakako htio uzet, silicon case mi ne igra.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
tnakir kaže...

Naručio Mi6 u goldwaya. Za sto kuna mi se ne da zajebavati sa drugim sellerima jer ne nude global rom, ne gubi mi se vrijeme na to.

 

Plus, ovde sam dodao i nilkin hardcase za siću kojeg sam svakako htio uzet, silicon case mi ne igra.

 Kakva zajebancija sa drugim sellerima i global romom?Pa i Mi global store nudi mogucnost global roma....iako sam ja izricito trazio sealed box.

 

10$ je sica za nilkin hardcase ?  ha ha ha

 

Cisto za vasu informaciju,od takvih dodataka najvise i zaraduju.Na telefonu ima zaradu od 20-25$ (plus sta ti daje garanciju ) i cca 8$ na toj "za sicu" nilkin hardcase .

 

Obicno kaljeno staklo u dealu naplacuju 5$ ,dok ga nabavljaju za cca 1,5 kn,a tpu case ti poklanjaju u standard dealu.75 lipa vrijedna softcase.

 

Napomena:navedene cijene su za artikle kada se uzimaju do 100 komada....mislim da oni ipak uzmu malo vise tako da niti moje cijene nisu tocne

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Ma svejedno, kod njih sam vec kupovao, imao sam odlicno iskustvo, ostajem vjeran.
Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
tnakir kaže...
Ma svejedno, kod njih sam vec kupovao, imao sam odlicno iskustvo, ostajem vjeran.

 E to je drugo 

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Meni je došao sa global romom, iako ih nisam to ni tražio... a već se pripremio za flashanje...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Ja sam naglasio sealed box i da mi ostave china rom zbog miui9

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
floki26 kaže...
Iwa1001 kaže...

ja sam naručio ovdje... ako nekog zanimaju detalji nek pita :)

 I ja....

 

Koliko te izašao sveukupno s dostavom ?

13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Naručio sam ga dok je bio 419,99$ + 26$ DHL dostava....ukupno oko 2900 kn.

Sad je još jeftiniji jer je tečaj dolara pao..

 
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Ajmo ovako:

 

stigao sam sa puta s novim Mi6 6/128 GB plavi ( da, ceramics i purple/ blue ima isključivo u varijanti 128, bar zasada...)

prvi dan kad sam došao u MiHome Store imali su isključivo Ceramics 128GB, koji je fkt preskup

Po preporuci prodavača ( da, našao sam jednog koji govori engleski ;-) ), naručili su me za 3 dana, te sam uz predočavanje i sken putovnice kupio navedeni

Napominjem da su dobili doslovno 5 komada, a nisu imali niti jedan da ga vidim uživo... dakle, prvo platiš, pa onda otvoriš da vidiš kaj si kupio... ( ofc, možeš kupiti samo jedan)

Bootloader opening/ EU ROM - odrađeno i na Redmi 4A i na Mi6 izvan dućana, u vanjskom servisu isti dan

Novi 5x - imaju ga za vidjeti, prodaja - još ništa ( izgled: vidi IP 6 :-)- isti je...)

Na Note 2 su imali akciju -300 RMB, kao i na MiMix 128 GB -200 RMB

Offtopic: smarthome setovi su im zasada neupotrebljivi, na Mi home app-u nema engleskog u meniju ( nazivi periferija), a slušalice za Mi6 (USBc port) kriminalno skupe ( opet vidi Lightning / IP 7 priču...). Powerbankovi - još uvijek nemaju model koji podržava QC 3.0

Za sve ostalo sam na PM

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 14:18 (4xMi).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel netko uspio instalirati Viper4Android (ili ARISE) na Mi6 (global 8.2.2.0 rom)?

Probao sam par načina koji se tiču Nougata općenito ali bez uspjeha...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Jel netko ima problema sa uspostavom poziva?

 

Naime kao da sama aplikacija za zvanje ima grešku kod javljanja ili gašenja poziva zna se zamrzut, pozivi su loše kvalitete - kao da se gubi signal... Rom je global 8.2.2.0

 

Mreža je HT

 

hvala na odg.

 

naime na VIP mreži sve radi perfektno...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.8.2017 16:31 (Biteldjus).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Ja imam VIP i Tomato unutra i rade odlično, ali to već znaš..

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Meni na bonbonu radi sve normalno.

Kanter PROO
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 6

Stigao Mi6,narucen 01.08 na mi global store.Otkljucan bootloader i instaliran global rom.

Dojmove podjelim kad ga "udavim" iako sam ga vec imao u rukama i znam sta sam dobio 

 

Klasicno zapakirano,uzeo standard opciju tako da sam dobio samo Eu plug sto mi je i dovoljno....ostalo vec imam

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
7 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Xiaomi Mi 6
Biteldjus kaže...

Jel netko ima problema sa uspostavom poziva?

Naime kao da sama aplikacija za zvanje ima grešku kod javljanja ili gašenja poziva zna se zamrzut, pozivi su loše kvalitete - kao da se gubi signal... Rom je global 8.2.2.0

Mreža je HT

hvala na odg.

naime na VIP mreži sve radi perfektno...

 Jesi probao u opcijama ugasiti VoLTE?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Jesam, jednostavno ništa ne pomaže. Mislio sam da je možda greška u SIM-u, bio T-centru, ali i dalje problem. Stavio na novo global rom, vraćao na tvorničke i dalje problem kod uspostave poziva. Internet i poruke normalno rade na LTE. Kada prebacim preferiranu mrežu na 2g, situacija se popravi, čak je moguće uspostavit poziv, međutim kvaliteta poziva je loša.

Zvao sam HT i tražio da mi aktiviraju VoLTE pa ću vidjet hoće se situacija popravit. Zanimljivo je da mobitel na svim ostalim mrežama radi sasvim normalno.

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Da pohvalim MI6. Šogirca ga kupila u Kini. Mob za 2500kn savršen. 

Ukratko : kvaliteta odlična, dizajn također, fluidnost, kamera odlična - to moram naglasit., ma sve je za 5...a jedino što mi je onako "jeftino kičasto" taj njihov MIUI software. Baš se vidi da su ga kinezi slagali.

 

Tko hoće mob do 3000kn. Preporuka MI6. Po meni ove godine bestbuy Mi6. Malo para a puno muzike.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6
R36 kaže...

Da pohvalim MI6. Šogirca ga kupila u Kini. Mob za 2500kn savršen. 

Ukratko : kvaliteta odlična, dizajn također, fluidnost, kamera odlična - to moram naglasit., ma sve je za 5...a jedino što mi je onako "jeftino kičasto" taj njihov MIUI software. Baš se vidi da su ga kinezi slagali.

 

Tko hoće mob do 3000kn. Preporuka MI6. Po meni ove godine bestbuy Mi6. Malo para a puno muzike.

 JUPIIII

 

Evo i R36 je napokon nahvalio Xiaomi 

 

Sjetim se nekih tvojih komentara od prije cca god,god i pol,volio si ga pljucnuti 

 

Nemoj me krivo shvatiti,nisi niti blizu nekih drugih sa ovog foruma po negativnosti

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
Stigao danas, mob je zvijer. Neke velike (primjetne) razlike izmedju mog i zeninog (Mi5) nema.
Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 6

Slazem se sa tobom,i meni zena ima mi5 i nisu to neke ogromne razlike.Mi6 je puno tezi ali ima i bolju kameru definitivno.Sve ostalo za svakodnevne radnje i upotrebu razlika je toliko minimalna da ju mozes primjetiti jedino kada ih usporedno "testiras"

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
15 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Imam jedan problemčić sa MIUI-jem. Instalirao sam Weather Underground, AccuWeather i par ostalih prognoza, ali mi gore u notification baru ne prikazuje temperaturu nego samo ikonicu od programa. Zna li tko kako je enableati? Pretpostavljam da je problem u tome što je notification-bar premali, a ovi nemaju toliko mali font za ispisat pa onda imaju nekakav escape sa ikonom.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
floki26 kaže...
R36 kaže...

Da pohvalim MI6. Šogirca ga kupila u Kini. Mob za 2500kn savršen. 

Ukratko : kvaliteta odlična, dizajn također, fluidnost, kamera odlična - to moram naglasit., ma sve je za 5...a jedino što mi je onako "jeftino kičasto" taj njihov MIUI software. Baš se vidi da su ga kinezi slagali.

 

Tko hoće mob do 3000kn. Preporuka MI6. Po meni ove godine bestbuy Mi6. Malo para a puno muzike.

 JUPIIII

 

Evo i R36 je napokon nahvalio Xiaomi 

 

Sjetim se nekih tvojih komentara od prije cca god,god i pol,volio si ga pljucnuti 

 

Nemoj me krivo shvatiti,nisi niti blizu nekih drugih sa ovog foruma po negativnosti

Mislim da su s Mi6 napravili veliki iskorak pogotovu u smijeru kamere.

 

Ma kolega sve 5... Pokušavam biti realan. Da je Mi6 loš također bi to napisao., ali pošto mu ja ne nalazim nekih mana osim MIUI software (problem kičastog dizajn sučelja), po meni je mobitel odličan.

 

Kladim se da OP5 nije ništa bolji od Mi6, zato se isplati uzet prije Mi6.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 9:49 (R36).
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6

tnakir 

 

Weather M8 ti to može

 

MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 15:02 (MASVA).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 6
MASVA kaže...

tnakir 

 

Weather M8 ti to može

 

Da, stvarno, radi. A i aplikacija je lijepa. Hvala!

Rvat katolik!
13 godina
offline
Xiaomi Mi 6

I tako je nama stigao MIUI 9 beta....jel ima ko da ga je već instalirao i kakvi su prvi dojmovi?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 6

Netko je nedavno napisao da je potvrden mi6 sa lte20 bandom. Ima li kakvih novosti?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice