Xiaomi Mi 8

poruka: 1.163
|
čitano: 355.649
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

vidim da vas i dalje dosta muce notifikacije, kao sta su i mene pa evo ko je voljan platiti jos 40kn moze i to rjesiti..

ako su vam dovoljne notifikacije samo na zaslonu onda skinite KLWP app i morate je upgrade-at na PRO verziju sto je 20kn pa skinete Super Notch, koji pokrece navedena aplikacija koju ste kupili.

Sve detaljno objasnjeno ovdje: https://en.xiaomitoday.it/notifiche-su-mi-8-e-pocophone-f1-e-ora-possibile.html

Kako meni to nije bilo dovoljno, gledao sam kako i na lock zaslon staviti notifikacije. Za to vam opet treba aplikacija KLCK isto 20kn za pro verziju.

Aplikacija funkcionira tako da stalno vrti pozadinu koju ste odabrali na kojoj je u programu namjesteno da vam povlaci sve notifikacije i stavlja ih kao slicice na mjesto ovisno kakvu ste temu izabrali.

Meni definitivno vrijedi 40kn. Kako su krenuli dati cu jos 20kn kad naprave i za AOD

 

 

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Ima li netko iskustva dal to radi i na Mi 8SE ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Sickness kaže...

Ima li netko iskustva dal to radi i na Mi 8SE ?

 Radi, ovakve se ikone vidi se samo na pozadini, u aplikaciji nestanu.. to su gospoda vec kroz azuriranja miui-a trebali sredit a ne da se ovak mora kemijat

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 13:18 (domac5).
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav raja, planiram uzet ovaj telefon. Kakva su vasa iskustva nakon par mjeseci koristenja? Kod nas telefon kosta 810KM (nesto vise od 400€) uz 1 godinu garancije. Da li se isplati za te pare? Da li su popravili neke nedostatke sa updateima? 

 

Nisam nikada koristio xiaomi, do sada uvijek samsung neki mid-price. Telefon koristim za povremeno igranje igrica, volio bih da ima dobru kameru da nekada mogu opaliti solidne slike, selfie i slicno. 

Da li preporucujete da uzmem ovaj uredjaj ili neki drugi? 

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Ima ko sa Mi8 issue da se ne moze mpbz instalirat?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
tnakir kaže...

Ima ko sa Mi8 issue da se ne moze mpbz instalirat?

 Ne. Koji ROM?

 

Ja sam na global stable i sve od PBZ-a mi radi, i staro i novo bankarstvo, čak i wave2pay.

15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Global. Pbz nikako da posalje onaj sms za autentifikaciju ..

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
tnakir kaže...

Global. Pbz nikako da posalje onaj sms za autentifikaciju ..

 jel te trazio dopustenje za slanje sms poruke? odi pod aplikacije i tam nadi dopustenja 

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

@masva 

Lp, zanima me koji je pouzdani TWRP recovery za flešanje eu inačice (link)? Je li procedura ostala ista, fastboot twrp, format data (još nešto?), bootanje u recovery, flešanje roma? Hoće li proći rom preko usb-a ili je nužno prebacivanje eu roma sa PC-a?

Koliko je i je li uopće bolji zadnji eu rom od globalne verzije, koja sasvim dobro radi u oreu? Pie mi najviše zanimljiv zbog gcama i noćnih slika, koje izgleda nisu tako dobre u stock verziji?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi 8

 TWRP 3.2.3-1110

 

https://mega.nz/#!At1UWahB!2E7N2VyWDF46VHHTX-w0j5BLLjG2kqonOc49EJe2fP4

 

najbolje je format data pa restrat u recovery

moraš korisiti pc da kopiraš ROM na mob nakon formatiranja data particije

ili sa usb sticka ali to nisam probao

zadnja verzija eu roma radi odlično, baterija je bolja

imam i gcam ali nikako isprobati

MIUI HR TRANSLATOR
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Hvala još jednom!

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozdrav ljudi

Uzeo sam curi redmi 6a

Nisu dosli google store i ostale google aps

Kad pokrenem google installer zapne na 0% i ne ide

Skinio sam više verzija ali ne ide

Može neki savjet

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Stigao mi danas novi Mi 8. Zanima me da li još uvijek trebam do kraja isprazniti bateriju i puniti ga 24 sata ili je danas drugačije?

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Mislim da je potpuno pražnjenje današnjih baterija upravo kontraproduktivno.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Na službenom sam Globalu 10.0.3.0 i bonbonu, ali kada pokrenem VOLTE, ne mogu slati sms-ove. Ima li tko sličan problem? Inače baterija je super - za 1,5 dan 8-9 sati SOT-a!!   

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 6:57 (Pincek).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Pincek kaže...

Na službenom sam Globalu 10.0.3.0 i bonbonu, ali kada pokrenem VOLTE, ne mogu slati sms-ove. Ima li tko sličan problem? Inače baterija je super - za 1,5 dan 8-9 sati SOT-a!!   

 ota update ili si sam napravio update s recoverya?

9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Danas sam nadogradio na 9 Pie.

Bio sam na Global stabilnom 10.0.3.0 .. nikako nije dolazila nadogradnja ( Iako na forumima pišu da dovijaju OTA nadogradnju oni koji su na 10.0.2.0 )

Slijedeći ovaj tutorijal ( link u prilogu ) , nadogradio sam svoj Mi 8 na android 9 pie …

Ako nekog zanima i podatake nisam izgubio sve je ostalo kako je i bilo i sve što sam imao na mobitelu ( odradilo je sve kao da je OTA nadogradnja)

Iskreno … ništa posebno , osim što je AnTuTu benchmark  veći sad iznosi 293576 ,ako je to nekome bitno.

AOD radi.. dodano je i postavljenje vremena da odlučite kad da se uključi ili isključi .. no obavijesti nema ..samo obavijest za SMS ( nema za viber , mail, WhatsApp ), ostale obavijesti nisam ni gledao jer sam ga odmah isključio .. dok to ne otklone ne zanima me njegova uporaba .

Kamera  ..  nisam stigao ništa isprobati posebno .. ono, okinuo par onako bez bez veze, čisto da vidim radi li nisam uspoređivao.

O bateriji ne mogu ništa reći ..prekratko sam na njemu za neki zaključak.

 

Tutorijal koji sam slijedio

 
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

10.0.3.0 je izgleda zadnji prije OTA i Pie. Kad sam ga dobio bio je 10.0.2 i odmah ponudio ažuiranje na broj više. Piše po forumima kako ovaj novi na A9 nudi OTA iz 10.0.2.0 ili manualno i ide bez problema.

Od pogrešaka navodno se ne može namjestiti skiveni notch, a mene zanima i slanje sms-a uz aktivirani VOLTE.

Naravno i najvažnije - trajanje baterije!  

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Pozz ekipa, planiram za bozic uzet curi mobitel, to nije mi8. Pa me zanima kako ste vi korisnici zadovoljni mobitelom prvenstveno kamerom te baterijom(mozete nekom ocjenom do /10)

Te ono najbitnije pitanje gdje kupit mobitel, koju cijenu ocekivati? Vidim da neki spominju honorbuy, koliko dugo cekate te Dal taj mom dolazi sa Google playom?

L. P

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 16:59 (zee_15).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8

Koristim ga nekih 2 mjeseca.

Jako sam zadovoljan i uzeo bih ga opet.

Baterija drzi bez problema cijeli dan. Sot je oko 6h. (Neznam kako neki imaju oko 8h)

Kupio sam ga na honorbuy. Vrijeme dostave, cijelih 24h. Za ne povjerovati..

 

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Kak je sa notifikacijama? Da li su to popravili?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Daj mi samo pomozite,jel ovo dobar link za naručit https://www.honorbuy.com/1496-xiaomi-mi-8-6gb-ram-64gb-rom-official-global-version-smartphone-black.html

 

Jel dobro gledam,global version?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zee_15 kaže...

Daj mi samo pomozite,jel ovo dobar link za naručit https://www.honorbuy.com/1496-xiaomi-mi-8-6gb-ram-64gb-rom-official-global-version-smartphone-black.html

 

Jel dobro gledam,global version?

 Uzmi radije s Aliexpressa, DHL dostavom. Osjetno je jeftnije.

PSN - DeniZg80
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Jel ovo bolji seller ima bolju ocjenu 4.9 i 228gb

Jesam li dobar link stavio? Ima li carine sa ali express?.

Original Xiaomi Mi 8 Mi8 Mobile Phone 6GB RAM 128GB ROM Snapdragon 845 Octa Core 6.21" 18.7:9 Full Screen 20MP Front Camera
https://s.click.aliexpress.com/e/cFFF4984

 

 

Daj mi reci, cito sam malo po forumu ljudi Kazu da im ne radi mpbz aplikacija i Google pay?

Jel o dalje ne radi? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 21:23 (zee_15).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
zee_15 kaže...

Jel ovo bolji seller ima bolju ocjenu 4.9 i 228gb

Jesam li dobar link stavio? Ima li carine sa ali express?.

Original Xiaomi Mi 8 Mi8 Mobile Phone 6GB RAM 128GB ROM Snapdragon 845 Octa Core 6.21" 18.7:9 Full Screen 20MP Front Camera
https://s.click.aliexpress.com/e/cFFF4984

 

 

Daj mi reci, cito sam malo po forumu ljudi Kazu da im ne radi mpbz aplikacija i Google pay?

Jel o dalje ne radi? 

 I jedno i drugo radi kod mene. 

Mob je s honorbuya. global version.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Google pay ne radi ako mobitel nije globalna verzija (ne brkati s globalnim rom-om, globalni rom može ići i na kinesku verziju ali google pay na takvom uređaju ne radi).

Danas pokupio update 10.1.1.0 android P. Dojmovi: osim što mobitel djeluje brže, fluidnije, ne vidim baš neke novosti.
15 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Stigao 10.1.1.0 Global OTA Update

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 8

Pozz ljudi, 

Imam pitanje. Je li samo meni kvalitea videa na  instagramu (kupio MI 8) jako loša? Krene normalno i onda se upola smanji kvaliteta. 

hakuna matata
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Mi 8

Evo da se javim. Uzeo sam Honorbuy global verziju 6/64 izaslo me sve skupa 419 $ sa dhl dostavom

Hvala svima na preporukama

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 8
Dal ima tko problem s Facebook messengerom da dok ga otvori preko active head da ne moze napraviti back swipe (fullscreen gesture kontrola)? Dok se normalno otvori app onda radi

I imam problem s Google inbox app da mu je na dnu ekrana skoro 1cm crno? Znači nije content aplikacije preko cijelog ekrana.

Oba problema nisu postojala prije nekoliko updejta app i miui
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice