Xiaomi Mi A1

poruka: 941
|
čitano: 257.839
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Za kameru pogledaj par postova iznad, imaš i moj link do xda foruma. S Google kamera aplikacijom kamera je 2x bolja.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Stigao mi je 8.1 update danas, zasad prezadovoljan, mobitel je puno fluidniji, dizajn su promjenili sto mi se vrlo svida npr ono da se kod svih aplikacija vidi background slika prozirna je, te cak mislim da je i stock kamera nesto bolja. Za bateriju jos neznam ali javim nakon par dana

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Dosao je i security update za july nama koji smo preuzeli 8.1 u onom prvom valu

 

EDIT: sa xda foruma

 

No data loss, don't know what camera2api is , haven't found any bug yet , update came a few hours ago so nothing on SOT

 

One identified bug - notification LED doesn't blink anymore, it just stays constantly ON when notification arrives.

 

Big issue here. After having updated to July patch from second may one, I'm not able to hear sound from the speaker. It starts for a couple of seconds than nothing is hearable anymore. Normal behaviour on Bluetooth. Tested on WhatsApp and on the music player. Does Anyone have the same issue? (phone already restarted)

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 14:28 (Johnny4286).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Jucer sam instalirao ovaj update od 460 mb, a na 8.1 sam bio vec od nedavno kad je prvi put izasao prije nogo su ga povukli, pa me zanima jel netko probao nakon ovo zadnjeg update-a probao snimanje videa na stock kameri, meni kao da je video bolji, kao da mi je slika stabiliziranija....ima li ikakvih prica da nije mozda stigao i eis u stock kameru???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Johnny4286 kaže...

 

One identified bug - notification LED doesn't blink anymore, it just stays constantly ON when notification arrives.

 

  potvrđujem ovo sa LED notification light - stalno svijetli kada dođe neka notifikacija... mob radi brže, iako mi je radilo sve super i nije mi ovo pokolebalo povjerenje u A1.. nadam se da će fixat samo to sa LED i to je to...

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 18:04 (MujagaWudakhi).
7 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Ima netko da koristi custom romove da preporuči neki 8.1 rom za isprobati?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Jel ima neko bug da mu se bluetooth sam upali, mislim da se to dogodi nakon gasenja ekrana? Takoder sam primjetio da kad stisnem zakljucavanje ekrana, zakljuca se ekran i upali se pa gori lock screen, a ne ugasi se ekran skroz.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Coder256 kaže...

Jel ima neko bug da mu se bluetooth sam upali, mislim da se to dogodi nakon gasenja ekrana? Takoder sam primjetio da kad stisnem zakljucavanje ekrana, zakljuca se ekran i upali se pa gori lock screen, a ne ugasi se ekran skroz.

 

To za bluetooth sam i ja primijetio pa mi nije bilo jasno uključujem li ja to slučajno 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.7.2018 18:17 (Nod14).
13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

I jos sam primjetio da kad dobijen poruku u notification tray i kad stisnen za odgovorit, onda mi otvori dolje onaj reply, a ne ude u poruku kao sto bi tribalo. Tako moram tri puta stisnit na poruku skroz pri vrhu da mi ude u nju, a ne otvori reply...

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Mi A1

decki, kako vam se mob ponasa dok je na punjacu? tipkati po njemu je donekle ok, al dok treba poruku napisati, nemoguca misija, uopce ne reagira...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Coder256 kaže...

I jos sam primjetio da kad dobijen poruku u notification tray i kad stisnen za odgovorit, onda mi otvori dolje onaj reply, a ne ude u poruku kao sto bi tribalo. Tako moram tri puta stisnit na poruku skroz pri vrhu da mi ude u nju, a ne otvori reply...

 Pa meni se to npr. za Facebook messenger dogodi ako pristisnem na ikonu profilnu slike od osobe koja mi posalje sliku, onda mi se otvori to za reply, ali ako stisnem negdje na sredinu, onda otvori normalno.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Ag008 kaže...

Za kameru pogledaj par postova iznad, imaš i moj link do xda foruma. S Google kamera aplikacijom kamera je 2x bolja.

odradio postupak za instaliranje Gcam... na 8.1 sam ... i ponovno napravio unroot i zakljucao bootloader .... sve super za sada!!!

slijedio sam opisani postupak na videu:

 

 

 

za sada sve OK!

 

13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Jel zna netko zasto mi je opcija otkljucavanja otiskom prsta nestala iz opcija? Prvo mi fingerprint senzor nije radia, ali opcija je bila u postavkama i onda nakon par dana je nestalo i u postavkama mobitel? 

Nedavno instalirao 8.1 i par dana nakon toga ovo mi se dogodi...

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Koji android imas?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Coder256 kaže...

Jel zna netko zasto mi je opcija otkljucavanja otiskom prsta nestala iz opcija? Prvo mi fingerprint senzor nije radia, ali opcija je bila u postavkama i onda nakon par dana je nestalo i u postavkama mobitel? 

Nedavno instalirao 8.1 i par dana nakon toga ovo mi se dogodi...

 Nema je ovdje (slika)?

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
Ag008 kaže...
Koji android imas?

 8.1

djigibao kaže...
Coder256 kaže...

Jel zna netko zasto mi je opcija otkljucavanja otiskom prsta nestala iz opcija? Prvo mi fingerprint senzor nije radia, ali opcija je bila u postavkama i onda nakon par dana je nestalo i u postavkama mobitel? 

Nedavno instalirao 8.1 i par dana nakon toga ovo mi se dogodi...

 Nema je ovdje (slika)?

 

 Nema je, evo slika...

...The South Will Rise Again... White -h- boys
11 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Ljudi pozdrav, imate li problem s notifikacijama tekst smsova..?

 

Meni ne javlja ni zvuk niti ledica, vidim ih tek kad otvorim sam poruke.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1

koju verziju software-a imas na telefonu, meni uredno radi

11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1

8.1.0 to bi trebala biti zadnja?

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Otišao u custom vode i instalirao LineageOS 15.1 (nasljednik Cyanogenmoda).

Simpatičan komad OS-a, ali još mu treba dosta peglanja.

Poprilično se pregrijava, battery drain je prisutan, česta su smrzavanja aplikacija (nekad mi se smrzne pri biranju brojeva, i pri čitanju sms-a).

 

Još uvijek mi se stock rješenje čini najbolje i najpouzdanije.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
...jesi ga vratio na stock?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Jesam, upravo jutros. Pomoću MiFlashtoola, skinuo fastboot rom i sve je bilo gotovo za dvije minute.

 

Fuck me I am famous.
15 godina
offline
Xiaomi Mi A1

kaže ovaj baj'ca da će update fix uskoro za A1...

 

 

MuWu
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2018 22:09 (MujagaWudakhi).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A1

Danas sam kupio mi A1...dal' nema nikakav čistač I optimitstor tvornici ugrađen ili ga ja ne mogu pronaći?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi A1

sto ce ti to?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Pa za očistiti smeće....

Imao ga je mi 5,  sad ga imam na mi not3

13 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Kakva je situacija sa baterijom,čitam da ima battery drain nakon zadnjeg updatea?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A1
POZNANOVEC kaže...

Pa za očistiti smeće....

Imao ga je mi 5,  sad ga imam na mi not3

 nije ti to do xiaomi mobitela, već do MIUI-a. Mi A1 ima stock android, nema MIUI i zato nemaš čistač kao na Mi5 i Note3. Instaliraj sa google play neki čistač

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi A1

Hvala to sam i mislil, ali nisam bil siguran...

Preporučite mi neki čistač...

LP.

12 godina
offline
Xiaomi Mi A1

Ako smijem, preporučio bi da ne instaliraš čistač.

Vjeruj mi, ne treba ti.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice