Xiaomi A2

poruka: 94
|
čitano: 35.484
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Xiaomi A2
Nisam uspio preko mobitela naći ako već postoji tema o ovom mobitelu. Trenutno imam Mi 6 te sam spreman za novi mobitel ali sa stock androidom. Cijena mi se čini solidna u honorbuyu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi A2

Stari ga moj ima...2 dana.

 

Pročitaj temu o Mi Note 3...samo je ovdje čisti Android u pitanju, sve ostalo je isto.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Izuzev procesora to su potpuno različiti uređaji. Veličina ekrana, različite kamere, kapacitet baterije, fizičke razlike, home button, različiti RAM i ROM kapaciteti (gledam jeftiniji model)..
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 11:40 (love2ml86).
12 godina
offline
Re: Xiaomi A2
love2ml86 kaže...
Izuzev procesora to su potpuno različiti uređaji. Veličina ekrana, različite kamere, kapacitet baterije, fizičke razlike, home button, različiti RAM i ROM kapaciteti (gledam jeftiniji model)..

 Pričamo i nekom iskustvu korištenja.

 

Ovo što ti navodiš su sitnice...pričamo ono što je ispod haube a to sam i rekao - čisti Android., sve ostalo je za mene isto/slično kao i na Mi Note 3.

14 godina
offline
Xiaomi A2

Razumijem li dobro da je trenutno na Honorbuy global version od 4 GB/32 GB 219$ sa EU skladišta?

Koliko naplaćuju za slanje u HR? 18$

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Dobro si vidio, odi u košaricu pa ćeš vidjeti za dostavu..
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi A2

Ima li itko problem s brzim praznjenjem baterije preko noci? Dvaput mi se dogodilo da od baterije preko 30ak % ujutro probudim na apsolutno ispraznjen iskljucen mobitel.

 

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

Nemam s tim,ali mi je u radu često smrzavao ekran pa sam ga vratio na tvorničke postavke pa sad radi super...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

Ako želite uređaj malo ubrzati imate tutorijal za razvojne programere na smartphone hrvatska,stavio sam sve tri postavke na 0,5 i radi ko metak...jednostavno je i nema nikakve štete...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Cesare kaže...

Ako želite uređaj malo ubrzati imate tutorijal za razvojne programere na smartphone hrvatska,stavio sam sve tri postavke na 0,5 i radi ko metak...jednostavno je i nema nikakve štete...

 😂😂😂😂

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi A2
Cesare kaže...

Ako želite uređaj malo ubrzati imate tutorijal za razvojne programere na smartphone hrvatska,stavio sam sve tri postavke na 0,5 i radi ko metak...jednostavno je i nema nikakve štete...

 Otkrio toplu vodu. Dobro došao u 2010. godinu.

12 godina
offline
Xiaomi A2

Dajte Thumbs up momčiću za trud :)

Svi smo mi bili na njegovom mjestu

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Kakva je trenutno situacija sa OS-om? Da li je bio kakav update i ima li i dalje problema? Kakva je kamera?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi A2

Dečki, kupio jučer A2.

 

Mobitel je bomba, samo ima jedan veliki problem (za mene).

 

4g izvan ZG je užasan. Sa P Smartom hvatam 50 MB/s, dok sa A2 12-20 MB/s.

 

Isto tako kad ga palim, 4g mi je odma nedostupan, pa ga moram šiftat na 3g i onda prebacit na 4g. Također, često signal pada.

 

Druga mana mu je baterija koja stvarno brzo curi. Što se tiče brzine i kamere tu je boli glava koliko me oduševio.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 14:53 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi A2

Ako netko skoro dobije updejt na 9.0 Pie nek napiše iskustva, izgleda da ćemo mi sa Lite verzijom morati pričekati još malo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Zna li netko ponudu za A2 64gb?
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

Nakon nekoliko resetiranja,mobitel konačno radi glatko bez trzaja,što se tiče baterije nakon nekoliko ažuriranja izvuče i do  7 sati sati SOTa,brzo će nadogradnja na android 9 nadam se da su sve napraviti kako treba...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

Naravno radio je glatko tjedan dana,pa je opet počeo štekati,pa sam ošao očistiti predmemoriju iz chroma i tu je zacrnio ekran na nekoliko minuta i onda se sam restartao i upalio,taj se problem uvijek javlja kod čišćenja predmemorije,uglavnom ovaj mobitel je pun bugova i prerano je izašao na tržište,nadam se nadogradnji na android 9 koja kasni i ko zna kad će doći.

Naravno razmišljam o promjeni mobitela ovaj ću jeftino prodati ili darovati,ako ga ne razbijem...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 6:51 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi A2

android 9 mi je jucer dosao..i radi odlično..prezadovoljan sam..čak je i baterija bolja..pogotovo battery drain preko noći.

Moj PC  
0 1 hvala 1
9 godina
offline
Re: Xiaomi A2

A2 ili A2 Lite? Kod mene na A2 Lite još ništa od Pite (dobili u Poljskoj samo, valjda test, ima dosta bugova kažu..)

5 godina
offline
Xiaomi A2

Nadam se da će na piti bugove riješiti do ljeta,a onda će izbaciti mi a3....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Avensac kaže...

A2 ili A2 Lite? Kod mene na A2 Lite još ništa od Pite (dobili u Poljskoj samo, valjda test, ima dosta bugova kažu..)

 

A2 6gb ,nisam primjetio bugove..doduse prije mi je ih je bilo dosta pogotovo onaj kod ne paljenja ekrana poslije razgovora.Ali testirat cu proslo je samo dan dva.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.12.2018 9:49 (Huurux).
5 godina
offline
Xiaomi A2

Ruši li se sustav kod čišćenja predmemorije,već sam ga vidio u servisu,zacrnio se ekran na nekoliko minuta ,ništa nije radilo,nijedna tipka,i onda se sam restartao u upalio..na 8.1 oreo

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Xiaomi A2

Nakon nadogradnje na android 9 ,sasvim drugi uređaj,zasad nikakvih bugova,sve radi puno fluidnije nego prije.

 

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Xiaomi A2

Pozdrav svima,

imam jedan polu padobranski ulet,tražim mob srednje kategorije pa mi je zapeo za oko A2,gledam ovaj sa 6 gig rama.

Nisam power user ,prije kupovine dosta istražim i ako sam zadovoljan koristim mob cca 2-3 godine.

Ne očekujem čuda za tu lovu ali želim da mi sve bude u nekoj OK kategoriji,ok kamera ,ok baterija i generalno ok mobitel.

Isto bi želio da sve radi out-of-the-box,znači aplikacije da normalno rade,notifikacije dolaze i slično,da se ne mora previše po tome prčkat.

 

Jel mi može itko od vas vlasnika A2 objektivno napisat dal bi ovaj mob spadao u tu "OK kategoriju" u tom kontekstu koji sam opisao.

 

Do sad sam koristio Honor8 i generalno sam jako zadovoljan njime bio,ali je mob već lagano na nekom kraju svog života,kuipio sam ga kad je izašao i sad će napunit 3 godine.

 

Vidim da će na otvaranju Xiaomijevog dućana bit na popustu 4gig/64gb po cijeni od 1499kn,pa me zanima mišljenje 4gig vs 6gig varijante.

 

Hvala 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi A2
evang kaže...

Pozdrav svima,

imam jedan polu padobranski ulet,tražim mob srednje kategorije pa mi je zapeo za oko A2,gledam ovaj sa 6 gig rama.

Nisam power user ,prije kupovine dosta istražim i ako sam zadovoljan koristim mob cca 2-3 godine.

Ne očekujem čuda za tu lovu ali želim da mi sve bude u nekoj OK kategoriji,ok kamera ,ok baterija i generalno ok mobitel.

Isto bi želio da sve radi out-of-the-box,znači aplikacije da normalno rade,notifikacije dolaze i slično,da se ne mora previše po tome prčkat.

 

Jel mi može itko od vas vlasnika A2 objektivno napisat dal bi ovaj mob spadao u tu "OK kategoriju" u tom kontekstu koji sam opisao.

 

Do sad sam koristio Honor8 i generalno sam jako zadovoljan njime bio,ali je mob već lagano na nekom kraju svog života,kuipio sam ga kad je izašao i sad će napunit 3 godine.

 

Vidim da će na otvaranju Xiaomijevog dućana bit na popustu 4gig/64gb po cijeni od 1499kn,pa me zanima mišljenje 4gig vs 6gig varijante.

 

Hvala 

 

 

 Imam ga ja i odusevljen sam nakon update-a..star je mjesec dva,prodajem ga jer bi uzeo mi max 3 zbog jer bi mi bio bolji kao sluzbeni telefon( email )...baterija mi nakon update-a izdrzi 2 dana..ali s obzirom da ne igram igre nego samo email i slikanje mozda nisam mjerodavan.Nema štekanja memorije ima dovoljno .Jako dobar telefon za te novce.

Ako imaš kakvih pitanja posalji mi pm.

lp

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi A2

Koristim Xiaomi MI A2 lite, prije koji dan kupio. Banalna stvar mi na njemu nije jasna, a to je kako uredit kontakt? 🙄 Znaci sve opcije mi nudi osim izmjene imena kontakta.

I drugo, kako da mi telefon ikona prikazuje samo sim kontakte? (za ikonu kontakti znam postavit).

Prije sam koristio Xiaomi Redmi 3s i to je bilo jednostavno  

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi A2
I ja imam Mi A2 Lite, odličan mob za te pare. Baterija mi redovno traje 3 dana, a rekord mi je puna 4 uz 8 sati SoT-a. Procesor je solidan i štedljiv, android one, 3.5 mm socket... To su plusevi. Jedina zamjerka je dosta slaba vibracija, ne osjetim uopće da vibrira dok mi je u džepu pa čak ni na stolu ispred mene.

Što se tiče uređivanja kontakata: klikneš na kontakt, pa na plavi krug u kojem je nacrtana bijela kemijska u donjem desnom kutu.
Za prikaz samo sim kontakata nemam pojma, to je stock android i on pokazuje sve kontakte tvog google računa.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.12.2018 1:47 (Kresaux).
13 godina
online
Re: Xiaomi A2
Moze li mi netko reci koristi li tko ovdje Xiaomi Mi A2? Zanimam me kakva je vibracija, jel djeluje jeftino i zanima me ugasi li se ekran kad se razgovara putem telefona, odnosno jesu li popravili stvar s tim senzorom, posto sam citao na GSM Areni da tamo dosta ljudi je imalo s tim problema. Kakvi su opcenito dojmovi? Znam da je stock Android i da sve sljaka kak spada, ali lakse je pitati nekoga tko koristi mob na dnevnoj bazi.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi A2
Kresaux kaže...
I ja imam Mi A2 Lite, odličan mob za te pare. Baterija mi redovno traje 3 dana, a rekord mi je puna 4 uz 8 sati SoT-a. Procesor je solidan i štedljiv, android one, 3.5 mm socket... To su plusevi. Jedina zamjerka je dosta slaba vibracija, ne osjetim uopće da vibrira dok mi je u džepu pa čak ni na stolu ispred mene.

Što se tiče uređivanja kontakata: klikneš na kontakt, pa na plavi krug u kojem je nacrtana bijela kemijska u donjem desnom kutu.
Za prikaz samo sim kontakata nemam pojma, to je stock android i on pokazuje sve kontakte tvog google računa.

 

Frend ima isti mob. Meni uopce ne prikazuje tu bijelu kemijsku u donjem desnom kutu za uredjivanje, a njemu da.

Takodjer, on isto ne zna kako mu se to napravilo, ali nema duple kontakte kad udje pod ikonu telefona na zaslonu dolje lijevo skroz

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice