Xiaomi A2

poruka: 94
|
čitano: 35.467
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Xiaomi A2
5arda kaže...
...

 

Frend ima isti mob. Meni uopce ne prikazuje tu bijelu kemijsku u donjem desnom kutu za uredjivanje, a njemu da.

Takodjer, on isto ne zna kako mu se to napravilo, ali nema duple kontakte kad udje pod ikonu telefona na zaslonu dolje lijevo skroz

 Govorimo o Googleovoj aplikaciji "Phone"? Nemoguće da ti ne prikazuje taj fab za uređivanje kontakta, opali screenshot i stavi..

 

 

EDIT: Nasao sliku na netu

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 16:00 (Avensac).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi A2
Avensac kaže...
5arda kaže...
...

 

Frend ima isti mob. Meni uopce ne prikazuje tu bijelu kemijsku u donjem desnom kutu za uredjivanje, a njemu da.

Takodjer, on isto ne zna kako mu se to napravilo, ali nema duple kontakte kad udje pod ikonu telefona na zaslonu dolje lijevo skroz

 Govorimo o Googleovoj aplikaciji "Phone"? Nemoguće da ti ne prikazuje taj fab za uređivanje kontakta, opali screenshot i stavi..

 

 

EDIT: Nasao sliku na netu

 

Evo. Jedina razlika je sta je kod mene tamni nacin rada ukljucen, a to nema veze s izostankom te kemijske za editiranje

 

5 godina
offline
Re: Xiaomi A2
evang kaže...

Pozdrav svima,

imam jedan polu padobranski ulet,tražim mob srednje kategorije pa mi je zapeo za oko A2,gledam ovaj sa 6 gig rama.

Nisam power user ,prije kupovine dosta istražim i ako sam zadovoljan koristim mob cca 2-3 godine.

Ne očekujem čuda za tu lovu ali želim da mi sve bude u nekoj OK kategoriji,ok kamera ,ok baterija i generalno ok mobitel.

Isto bi želio da sve radi out-of-the-box,znači aplikacije da normalno rade,notifikacije dolaze i slično,da se ne mora previše po tome prčkat.

 

Jel mi može itko od vas vlasnika A2 objektivno napisat dal bi ovaj mob spadao u tu "OK kategoriju" u tom kontekstu koji sam opisao.

 

Do sad sam koristio Honor8 i generalno sam jako zadovoljan njime bio,ali je mob već lagano na nekom kraju svog života,kuipio sam ga kad je izašao i sad će napunit 3 godine.

 

Vidim da će na otvaranju Xiaomijevog dućana bit na popustu 4gig/64gb po cijeni od 1499kn,pa me zanima mišljenje 4gig vs 6gig varijante.

 

Hvala 

 

 

 Pa otprilike honor 8,huawei p9, su ti otprilike kao mi a2 i što se tiče perfomansi,kamere,baterije,jedino je ekran prilično veći,nakon update na android 9 radi savršeno...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 16:37 (Cesare).
9 godina
offline
Re: Xiaomi A2

Čitam po netu malo ,kažu da se zna desit random nekada. 

 

Ako želiš editirati kontakt odi na 

https://contacts.google.com/

 

i tu izmjeni kad ti već ne želi preko app (naravno samo ako su ti kontakti syncani na gmail).

5 godina
offline
Xiaomi A2

Čak sam mislio preći na pocophone radi boljih perfomansi,ali nakon update na pitu,nisam baš siguran,s obzirom da sam uglavnom na internetu,perfomanse su mi ok,a kamera još i bolja nego poco,plus kvaliteta kućišta i redovite mjesečne nadogradnje s obzirom da je čisti android...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Gdje se u postavkama nalazi ona funkcija da se može mobitel povezati sa smart televizorom i prikazivati na tv sve što se radi na mobitelu.
Dijeljenje ekrana sa mobitela na tv, bežični prikaz preko wifi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi A2
kran kaže...
Gdje se u postavkama nalazi ona funkcija da se može mobitel povezati sa smart televizorom i prikazivati na tv sve što se radi na mobitelu.
Dijeljenje ekrana sa mobitela na tv, bežični prikaz preko wifi.

Nemam stock android pri ruci, no pogledaj:

Settings - display - cast

Ili settings - connected devices

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.12.2018 0:30 (kiki_b).
11 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi A2
5arda kaže...

 

Evo. Jedina razlika je sta je kod mene tamni nacin rada ukljucen, a to nema veze s izostankom te kemijske za editiranje

 

 Kako i gdje ulljučiš tamni način ? sviđa mi se i želim uključit a neznam gdje

5 godina
offline
Xiaomi A2

Ima noćni naćin rada,u prikazu zaslona,i tamna tema...

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi A2
Cesare kaže...

Ima noćni naćin rada,u prikazu zaslona,i tamna tema...

 Ništa mi sad nisi rekao... ni gdje da uključim niti kako...hvala na ničemu

9 godina
offline
Re: Xiaomi A2
ursusc355 kaže...
Cesare kaže...

Ima noćni naćin rada,u prikazu zaslona,i tamna tema...

 Ništa mi sad nisi rekao... ni gdje da uključim niti kako...hvala na ničemu

 Ovako, uđi u app (Phone, Contacts, Messages - od googla): tri točkice u gornjem desnom kutu>postavke>Display options>Dark theme

 

To je to.

 

11 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi A2
Avensac kaže...
ursusc355 kaže...
Cesare kaže...

Ima noćni naćin rada,u prikazu zaslona,i tamna tema...

 Ništa mi sad nisi rekao... ni gdje da uključim niti kako...hvala na ničemu

 Ovako, uđi u app (Phone, Contacts, Messages - od googla): tri točkice u gornjem desnom kutu>postavke>Display options>Dark theme

 

To je to.

 

 Ljudino hvala puno i usput Sretan Božić

10 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Na Božić stigla Pita na A2 Lite. Za sada ne primjećujem bugove, osim što sam morao podesiti apn ponovno (zaboravio je stari). UI se malo promijenio i dodali su FM radio što je odlično jer je hardverski i prije imao predispozicije za to. Znači dodali su feature koji sam imao na svom prvom smatphoneu prije 7-8 godina i KitKatu.
Googlova traka je sada na dnu ekrana i ne može se pomaknuti bez drugog lauchera ili root-a. Sve u svemu ok, bitno da se kreće
Moj PC  
1 1 hvala 1
5 godina
offline
Xiaomi A2

Otvori poruke,tri točkice na vrhu desno,tu ti je omogućavanje tamnog načina rada

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi A2

pozdrav ekipa,

 

ima li tko problema sa gpsom ? jako loše mi radi..locira lokaciju pa nestane.

 

lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Dobra vecer. Zanima me, ako narucim MI A2 s Aliexpressa, od kojeg da trgovca uzmem? Goldway? Obavezno odaberem DHL i tu je za par dana? A sto je s garancijom? Hvala
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi A2

Ljudi na forumu vele da je najbolje s Geekmaxi. Ja sam s Goldwaya naručivao i nikakvih provlema nema, u 10 dana ga imaš s dhl dostavom

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Xiaomi A2

Mislim da ti je bolje i rabljeni sa hr garancijom,nego taj novi,naravno ako je super očuvan...te garancije sa web shopova su ti više psihološke nego stvarne,ponekad se mobitel šalje u kinu i to trsje mjesecima,vjerojatno o tvom trošku a kad se vraća ide na carinjenje...

 
0 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Jel vam radi wifi display emitiranje na TV ?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Huurux kaže...

pozdrav ekipa,

 

ima li tko problema sa gpsom ? jako loše mi radi..locira lokaciju pa nestane.

 

lp

 

 

a i nestao mi ac  5ghz wifi od kad koristim mob sa dve sim kartice.

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi A2

Jedno pitanje za prijatelja, kupio A2 lite prije par dana kaze danas dobio neki update od 1GB i usteko mu telefon cijeli, sve sto pokusa otvoriti steka...grca, ne radi kako treba? Do cega je, i sta da radi?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi A2

Vjerojatno je dobio update na 9.0 Pie, nakon takvih nadogradnji je preporučeno napraviti reset na tvorničke, to rješava problem većinom..

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi A2

Ok reci cu mu da pokusa, hvala.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi A2
dani2 kaže...

Jedno pitanje za prijatelja, kupio A2 lite prije par dana kaze danas dobio neki update od 1GB i usteko mu telefon cijeli, sve sto pokusa otvoriti steka...grca, ne radi kako treba? Do cega je, i sta da radi?

 Šteka i A2,kako neće lite verzija,izgleda da neki primjerci imaju problema sa sporom memorijom

5 godina
offline
Xiaomi A2

Baterija u tamnom načinu rada,plus tamna tema,na piti ide preko 7 sati sota što je za bateriju od 3000 mah na ekranu od 6 inča dosta dobro..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Napravio nadogradnju na MI A2 lite, bez vracanja na tvornicke, sve uredno radi, par aplikacija se rusilo (Morecast, MXplayer) pa poslje brisanja i ponovno skidanja sa Play store rade opet.
Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi A2

Vrlo bolesna baterija za bolestan uređaj koji mojih prva 3 dana radi besprijekorno. Cak me dopao uredjaj koji nema taj poznati problem sa memorijom. 4/64gb verzija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 0:34 (metrix.2k).
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi A2
Huurux kaže...
Huurux kaže...

pozdrav ekipa,

 

ima li tko problema sa gpsom ? jako loše mi radi..locira lokaciju pa nestane.

 

lp

 

 

14 godina
offline
Xiaomi A2

Jučer nakon nadogradnje "Pie"(9), dva kontakta, kao ikone , nalaze se među ikonama aplikacija, nisu neki posebno označeni kontakti, sve ostalo je u redu, neke sitne promjene, FM radio i drugačiji prikaz wifi_ja i mreže. Kad uklonim ova dva kontakta, pojave se drugi iz imenika.

 

Evo ipak riješio, poništio postavke aplikacija, bez brisanja sadržava, ponovno pokrenuo i sad više nema ovih kontakata.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.1.2019 10:58 (ivo454).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi A2
....kako si iskopao fm radio, ako nije tajna?....ja nakon nadogradnje na devetku radija nemam..... mob je kupljen kod nas? moj je.... ima li to veze?....
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice