Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 691.970
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ajde probaj sa pozadinskim svjetlom upaljenim

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ma nula bodova. Kad i prikaže da se puni prekida stalno, kao da gubi kontakt, prekida i vibrira - to kad uopće i počne puniti, većinom kad ga spojim ne bude ništa. Uspijem ga nekako napuniti nakon puno pokušaja ali nije to to. Kažu mi da ga pošaljem njima u Kinu i da ću dobiti drugi. Al to će trajati :( Ali morat ću, nije mi to ok da se tako patim kad to treba raditi kako treba. S tim da će mi vjerojatno i slati drugi iz Kine. A znamo šta to znači i vremenski i financijski.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 19:39 (display name ivo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav:)

Jel ima netko informaciju kako se amazfit stratos ponaša u moru?

Dali je uopće preporučljivo korištenje u slanoj vodi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ja sam ga kupio nedavno ali još ga nisam imao prilike isprobati u moru, ali definitvno budem.

Evo što kaže na amzfitcentral.com

 

35. After swimming clean
1) After swimming in the pool, it is recommended to immerse the watch in clean water or pure water for 5 minutes and then wipe it dry to prevent the oxidant in the pool from infringes on the watch.
2) After swimming in the lakes and rivers, it is advisable to rinse the watch with a mild water stream, wipe it dry, and then wear it to remove any impurities or sediment from the watch case.
3) After swimming in seawater, it is recommended to soak the watch in clean water or pure water for 5 minutes, wipe dry and then continue to wear, in order to avoid salt crystals in the pores.
Note: enjoy the version of the business strap cleaning need to be removed separately.
Bit će!
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Dobio sam update za verziju 2.8.0.5. Trenutno mi je slaba baterija pa ne mogu instalirati. Changelog je u prilogu.

 

Changelog:

  • Added new sports features
  • Added Ski, Tennis and Football sports mode
  • Added new sports record application
  • Lower power consumption during sports activities
  • Added multilingual switching support (English, Traditional Chinese, Simplified Chinese, Spanish, Russian)
  •  Added Heart Rate Interval to Reserve Heart Rate Mode, App> My> My Info> Heart Rate Interval Settings
  • Optimized pedometer algorithm
  • Optimized heart rate algorithm
  • Distance compensation algorithm after optimization of star dropping
  • Optimize system stability
  • Optimize translations
  • Fixed several bugs
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 15:18 (It'sMe932).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

ima li kakvih novih watchface-a u novom updateu?

7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
BoTiA kaže...

ima li kakvih novih watchface-a u novom updateu?

Ima.

 

EDIT: Slika u prilogu

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.7.2018 15:59 (It'sMe932).
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Nadogradio ali..... ima li ko problema sa slanjem notifikacija i poziva na sat?

 

Meni ništa ne radi a uklučene su sve opcije i tetne notifikacije šalje - sad zavraga jučer sam ijenjao i rom na mom Leecu x722 (sa AICP na Mokee)..

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Zupy kaže...

Nadogradio ali..... ima li ko problema sa slanjem notifikacija i poziva na sat?

 

Meni ništa ne radi a uklučene su sve opcije i tetne notifikacije šalje - sad zavraga jučer sam ijenjao i rom na mom Leecu x722 (sa AICP na Mokee)..

 Testirao sam ih kroz Amazfit aplikaciju i tamo mi rade.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Meni radi najnormalnije.
Ono kaj sam jos primetil touch je postal osjetljiviji te je sad navigiranje odlicno.
Primetil jos neko?
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Našao sam grešku - bio mi je uključen silent mode na satu - smajlikojisetučepoglavi.

 

Inače promijenjeno je malo i sučelje - sad je recimo kod poziva isto kao i na Stratosu te i meni je sve malo fluidnije i bolje - thumsup.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 15:13 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Slažem se, malo je glađi sada. Alarm i pozivi imaju promijenjeno sučelje. U postavkama možete promijeniti broj koraka koji želite dnevno prijeći.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Nemam Stratos da potvrdim, ali meni se sucelja (pace i Stratos) jos uvijek cine razlicita?

Why so serious???
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Svi koji niste napravili update na novu verziju, ukoliko imate glazbu na satu napravite si prije neki backup.

Ja sam jucer stavio novu verziju i danas idem trcat kad ono nestala mi sva glazba sa sata. A bas sam si lijepu playlistu napravio.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
...i waćfejsove jer odoše i oni a imao sam par ludilo komada...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Jel zna netko čemu služi opcija 3d data? Ne vidim nikakvu razliku kada je upalim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
It'sMe932 kaže...

Jel zna netko čemu služi opcija 3d data? Ne vidim nikakvu razliku kada je upalim.

 Uz X i Y koordinate (GPS lokaciju) snima i Z koordinatu (visinu)?

 

Nisam probao, samo nagađam.

 

 

P.S. meni javlja da imam najnoviju verziju, a nije mi stigao update. Zašto to? :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
CyberDemonVZ kaže...
It'sMe932 kaže...

Jel zna netko čemu služi opcija 3d data? Ne vidim nikakvu razliku kada je upalim.

 Uz X i Y koordinate (GPS lokaciju) snima i Z koordinatu (visinu)?

 

Nisam probao, samo nagađam.

 

 

P.S. meni javlja da imam najnoviju verziju, a nije mi stigao update. Zašto to? :(

 Nije svima pušten update, samo 10 % ljudi ga je za sad dobilo.

10 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ako naleti ko na neku dobru cijenu za pace ili stratos nek javi. Ako neko od vas bude prodavao također.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
thebatman kaže...

Ako naleti ko na neku dobru cijenu za pace ili stratos nek javi. Ako neko od vas bude prodavao također.

 Par stranica ispred kolega je prodavao Stratos (zapakiran) za cca 1260kn, ne znam da li ga je prodao...

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 9:25 (It'sMe932).
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kako mi smeta što nakon novog updatea se na početnom screenu za trčanje više ne nalazi Avg pace nego moram scrolat desno da bi vidio samo taj podatak koji mi je jedan od bitnijih uz ukupno vrijeme i HR.

Ista stvar, makli iz aktivnosti screen za glazbu tak da sad moram prije trcanja otvorit player pa onda tek odabrat Run i ostalo.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

A mene zivcira jer vise nije nemrem pogledati kad sam napunio sat. Prije je bilo swipe prema dolje i swipe desno, sad tamo nemam nista. Jel to bug ili je jednostavo tako?

 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Tako je.

Sad možes vidjet to samo na mobilnoj.

Meni recimo taj featuire nije radio od predzadnjeg updejta. Znaci na satu mi je uvijek pisalo da nije bio uopce napunjen na to mscreenu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

Kako mi smeta što nakon novog updatea se na početnom screenu za trčanje više ne nalazi Avg pace nego moram scrolat desno da bi vidio samo taj podatak koji mi je jedan od bitnijih uz ukupno vrijeme i HR.

Ista stvar, makli iz aktivnosti screen za glazbu tak da sad moram prije trcanja otvorit player pa onda tek odabrat Run i ostalo.

 

 

 Jel možeš to riješiti kroz aplikaciju? Meni je npr. za biciklizam nestao HR na početnom screenu i kroz aplikaciju sam ga vratio.

 

EDIT: Podatak o punjenju i mene živcira, prije je bilo bolje. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 12:28 (It'sMe932).
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Pozdrav ekipa, kupio bi si neki pametni sat koji što više izgleda kao normalan elegantan sat a da ne košta 3kkn. Svidio mi se Stratos pogotovo kad se upari sa kožnom narukvicom. Ove fitness funkcije i ostalo mi ne treba i nisu mi bitne, želim sat koji mi je spojen s mobitelom i da vidim notifikacije na njemu a da ima klasični sat look. Jel mi se isplati kupovati Stratosa ili ima nešto drugo da tako dobro izgleda bez fitness funkcija npr.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Jako puno ih ima koji su napravljeni za baš ono što tebi treba.

Asus, Huawei, Samsung, Sony, Motorola...

I milijun Kineza.

 

Edit: na žalost, ni jednom ne znam cijenu :(

Pogledaj im dizajn na Googleu i onda cijene na Nabava, Njuškalo, eBayu..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 13:25 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Sad sam vidio na faceu na grupi da se može mijenjat raspored što ce ti se prikazat kod trčanja preko mobile appa tak da sam taj problem riješio 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kolege koji imate 2.8.0.5 update instaliran, da li vam piše na satu "XX% in GPS mode"? Misli se na bateriju, što to uopće znači? Da li je to bug ili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
It'sMe932 kaže...

Kolege koji imate 2.8.0.5 update instaliran, da li vam piše na satu "XX% in GPS mode"? Misli se na bateriju, što to uopće znači? Da li je to bug ili?

 Ja bi ti rado pogledao al moj je na putu nazad do prodavača... reklamacija :(

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 8:37 (display name ivo).
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Danas mi se desilo da mi sat tijekom vožnje nije dodavao elevaciju (uvijek sam bio na početnoj nadmorskoj visini)... Tek kad sam ga restartao je počeo ponovno mjeriti. Jel imao tko sličnog iskustva?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice