Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 689.922
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Imao sam taj remen vec od 22 mm pa sam ga odma stavio a original spremio u kutiju 😎
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Molim sve koji imaju iskustva s njim i bio bi zahvalan za pomoc.. dali je ikako moguce staviti timer ispod minute?
Kada vjezbam treba mi timer za npr 30 sec ili 45 sec
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Nakon godinu i pol dana baterija i dalje 5 dana traje, nikakvih problema nemam sa satom.

Imao sam jako mala ocekivanja od ovog sata (zbog cijene), a na kraju je ispao kao jedna od boljih kupnji.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ista stvar i kod mene,nisam vec dugo nesto tako malo platio a bio toliko zadovoljan. Sat je stalno na ruci i radi bez problema. Takoder ga imam oko godinu i pol.

PSN:Tomislav025
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ok pomognite oko timera 😂😂😂
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

koliko vidim nije moguće namjestati sekunde ... minuta je najmanja jedinica

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
To vidim i ja nego mozda postoji neka caka mozda neka aplikacija ili nesto..jako loš timer
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

zasto bi bio radi toga loš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Pa svaki timer mozes namjestit na (bezveze kazem) 1:45 min.. lol
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Stigao i moj Stratos.

Plaćen u srijedu, poslan u četvrtak kod mene u rukama u petak (svaka čast DHL-u).. Link Amazfit Stratos - Aliexpress

 

Nego zanima me jel netko koristio custom romove, malo sam to proučavao pa neznam dobiju li se kakve dodatne funkcionalnosti osim raznih jezika?

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Za pace ih ima brdo, al nisam nist isprobavo jer mi je ovakav stock rom daje sve što meni treba.

Imaš grupu na FB grupu di ljudi dijele sve živo vezano za Amazfit (Pace i Stratos) pa odi tamo i pogledaj sta se nudi.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

pozz ljudi

 

gdje da naručim stratos? gdje je najeftinije?

 

ima kakva shema da dolazi iz kine a bez carine ( dhl i slično.. )

 

hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
rapajic_st kaže...

pozz ljudi

 

gdje da naručim stratos? gdje je najeftinije?

 

ima kakva shema da dolazi iz kine a bez carine ( dhl i slično.. )

 

hvala

 Nemoj to kupovati. Nije to sat za tebe. Ako ne znaš tu kliknuti na par prethodnih stranica i pronaći odgovor onda će ti biti teško i potražiti odgovor za namještanje notifikacija.... Pisat ćeš tu da sat ne radi kako treba.... da te razočarao..... 


 

Ako pak želiš riskirati i upustiti se u krajnje riskantnu avanturu onda ti preporučam da ga kupiš OVDJE ili OVDJE


14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ekipa imam u planu kupnju Amazfit Stratos 2 čitajuči po netu nigdje nisam naletio na informaciju dali se može razgovarati na pozive preko sata ili samo obavijest se vidi na satu tko zove ?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Nemoze se pricat mozes samo odbit poziv ili se javit preko moba
 
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Moze mi neko ovo objasniti imam probleme s satom ostavio sam sat da se puni preko noći , on se nije napunio na 100% nego na 98% .

Ovo mi je već 3 put da ostaje na 98% .

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Možda se napunio, pa već isprazno na 98%?
7 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Evo slika

5 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Sve radi super,samo je barometar zablokirao na 980 hpa i ne mrda.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Nedavno sam kupio Amazfit Pace i prezadovoljan sam njegovim radom. Na internetu sam pronašao PACEficator custom rom, koji ima i hrvatski prijevod, pa me zanima da li ga je netko pokušao instalirati i kako radi? Uz to, kako imam otključan bootloader, zanima me da li mogu na originalni rom (V2.8.1.0), instalirati APK aplikacije?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Aj molim vas pomoć. Što kažete na ovaj sat https://www.honorbuy.com/1310-huami-amazfit-stratos-smart-sports-watch-2-black.html

 

Jel se isplati to uzet i uparit ga s Note 9...

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Naravno..iako je meni pace ljepsi jer je ja mislim malo manji i nije tako robusan
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Robi1992 kaže...
Naravno..iako je meni pace ljepsi jer je ja mislim malo manji i nije tako robusan

 Ma ja volim robusne satove...

15 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Kupio sam Amazfit Pace i imam problema sa notifikacija..nekad dolaze, nekad ne..pokušao factory reset sata i reinstaliranje Amazfit watch aplikacije, ali i dalje isto..inače mobitel je Huawei P10 Lite. Ima li netko ideju za pomoc?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Ja sam imao isti problem s P10 lite i nikako ga nisam uspio riješiti.. otvorio sam i support case i na kraju su “zaključili” da postoji problem s P10 lite modelom i da ne rade ispravno. Ovo je bilo prije cca godinu dana, možda je riješeno u međuvremenu, bilo je hrpa istih problema na netu, probaj potražiti ako nisi već.
Inače, dosta često mijenjam mobitele i taj problem sam imao samo s tim modelom.
Why so serious?
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
R36 kaže...

Aj molim vas pomoć. Što kažete na ovaj sat https://www.honorbuy.com/1310-huami-amazfit-stratos-smart-sports-watch-2-black.html

 

Jel se isplati to uzet i uparit ga s Note 9...

 Ja imam Pace koji je vrlo slican i uparen mi je sa Note 9 i nikakvih problema, sve uredno radi.

Moj Pace je sada godinu i pol i sat je odlican, a ovaj koji ti gledas je jos i bolji.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Nažalost to je tako s Huawei mobitelima izgleda. Do prije par dana imao sam Mate 10 Lite i ista stvar se događala od prvog dana (prije imao Samsung, sat je radio ok). Po netu vele da je do Kirin procesora i izgleda da sat ne radi kako treba s Paceom (ne dolaze notifikacije često i dodatno baterija se troši za cca 1 dan jer se telefon stalno odspaja i spaja ponovno Bluetoothom sa satom, te mu pritom troši bateriju). Neki dan se vratio opet na Samsung i opet je sve u redu kao i prije, glupo dobar osjećaj da mogu opet koristiti sat kako spada, jer sam ga dosad imao na ruci doslovno u svrhu postojanja sata i ponekad nekih trening aktivnosti. Spojio bi ga s mobitelom kad bi se sjetio samo da povuče podatke sa sata u aplikaciju. Ne znam kako je s novim Huaweijima serije 20.

11 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Ja imam amazfit pace i uparen je sa s9+ i sve sljaka perfektno, ne prekida mi se konekcija kao sto mi se cesto dogadalo sa iphone 6s.  Aplikacija radi super i sve notifikacije mi dolaze uredno. 

 

Ja sam poceo razmisljati da svoj pace dam zeni i ja uzmem nesto drugo. Ali neznam jos tocno sto 

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Amazfit

imam Stratos evo već 9 mjeseci i prilično me razočarao.....samo zbog dobre baterije ga još imam,ali ne mislim dugo.GPS je prilično neprecizan.kad sam vozio bicikl uvijek istu rutu,fulao je bar 300m(na mjerenju od 5km).sad kad zimi hodam namjerno idem istom rutom i uvijek fula(na svakih 1km se oglasi vibrom).ponekad se dogodi da moram čekati nekoliko minuta da pronađe GPS signal,a nekad ga lovi u nekoliko sekundi.ekran je unutra slabo čitljiv i ima slabo osvjetljenje.vani je ok.znam,ipak je to sportski sat...

ono što stvarno živcira je sporost.kretanje kroz menu,odabir opcija,učitavanje traje i traje.kad odabirem naprimjer Walk,moram po nekolio puta pritisnuti da bi reagirao.touch je užasan...

pozitivno je to što ekran nigdje nije ogreban nakon 9 mjeseci,a kupao sam se i u moru s njim i imao je i raznih slučajnih udaraca...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice