Xiaomi Mi band

poruka: 702
|
čitano: 314.274
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
protest431 kaže...

Ja sam na gearbestu uzeo za 25.99. Ovo što ti piše global nije bitno. Stavi se noviji softver i onda stavi sve jezike na njega. Što u biti valjda ovi koji prodaju global naprave sami pa napiše global u oglas.

 

aha, ok thx.

 

To si uzeo ovih dana? Vidim da je sad ista cijena.

 

@mrzech na honorbuy je em skuplja plus mi dostava dođe 14$ ne isplati mi se, rađe ću čekat par dana više.

 

 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Da,ako napraviš novi račun još se da s onim nekim bodovima[stavi profile picture i još neke tako gluposti , newsletter se pretplatiti mi se čini] njihovima dolar i nešto sitno spustiti pa valjda neće carina biti problem ,a kad dođe dođe .

 

 

Inače  ovo bi trebalo izaći uskoro, koliko vidim ne radi ga direktno Xiaomi nego neka druga firma ,ali podržava sve njihovo i praktički izgleda ko napredniji band 3 . Ima za nekih 60 dolara već u prednarudžbi ,ali ako se spusti kojega dana na 30 dolara bila bi bolja kupovina mislim;

 

Xiaomi's Hey+ fitness tracker offers a bigger display than the Mi Band 3

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
protest431 kaže...

Da,ako napraviš novi račun još se da s onim nekim bodovima[stavi profile picture i još neke tako gluposti , newsletter se pretplatiti mi se čini] njihovima dolar i nešto sitno spustiti pa valjda neće carina biti problem ,a kad dođe dođe .

 

 

Inače  ovo bi trebalo izaći uskoro, koliko vidim ne radi ga direktno Xiaomi nego neka druga firma ,ali podržava sve njihovo i praktički izgleda ko napredniji band 3 . Ima za nekih 60 dolara već u prednarudžbi ,ali ako se spusti kojega dana na 30 dolara bila bi bolja kupovina mislim;

 

Xiaomi's Hey+ fitness tracker offers a bigger display than the Mi Band 3

 Ne podrzava nista od Xiaomija niti ima ikakve veze s njima. Samo se prodaje na YouPinu (Xiaomijev online ducan). 

 

Nece biti global verzije, samo Kineska i koristit ce neku svoju aplikaciju. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
mind_challenge kaže...
protest431 kaže...

Da,ako napraviš novi račun još se da s onim nekim bodovima[stavi profile picture i još neke tako gluposti , newsletter se pretplatiti mi se čini] njihovima dolar i nešto sitno spustiti pa valjda neće carina biti problem ,a kad dođe dođe .

 

 

Inače  ovo bi trebalo izaći uskoro, koliko vidim ne radi ga direktno Xiaomi nego neka druga firma ,ali podržava sve njihovo i praktički izgleda ko napredniji band 3 . Ima za nekih 60 dolara već u prednarudžbi ,ali ako se spusti kojega dana na 30 dolara bila bi bolja kupovina mislim;

 

Xiaomi's Hey+ fitness tracker offers a bigger display than the Mi Band 3

 Ne podrzava nista od Xiaomija niti ima ikakve veze s njima. Samo se prodaje na YouPinu (Xiaomijev online ducan). 

 

Nece biti global verzije, samo Kineska i koristit ce neku svoju aplikaciju. 

 

Je ,moja greška. Neće koristiti mi fit nego neku njihovu ,ali mi se čini da sam vidio da mi home podržava. E sad ovo da je neće biti na global verziji ne vjerujem jer sigurno će se ljudi zainteresirati ,a što je kinezima napraviti ovako nešto. Samo prijevod treba. NFC tako i tako nikakve koristi , uzmeš li ga na mi bandu ili na ovome...

 

Po meni bolje to izgleda nego mi band i možda će se čak vidjeti na suncu...

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
Zasto nikakve koristi od nfca? Za sta ce sluziti na mi bandu ako nema koristi?
16 godina
offline
Xiaomi Mi band

Samo da pomenem da ću danas svoj Mi Band 3 puniti prvi put nakon inicijalnog punjenja, koje je bilo pre 37 dana. Doduše, moram da kažem da ga ne koristim previše, tj uglavnom ga nosim kao sat (i brojač koraka), dok sam aktivnosti, tokom kojih je konstantno pratio puls i bio spojen s telefonom, imao svega oko 4 sata u ovom periodu.

 

EDIT: Nisam siguran da li su se pojavile neke novosti, ali pretpostavka je da će upotreba NFC-a biti uglavnom ograničena na Kinu i da će tamo moći da se koristi za stvari tipa potvrde plaćanja i tome slično, ali da kod nas neće imati neku upotrebnu vrednost. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 15:00 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Mi band

aliexpress ,stiglo za 13 dana(inače je procjena 14-22), tada ste za new usere i prvu naružbu imali pravo na kupon od $4, a sada je popust $10, na deklaraciji je pisalo gift, opis smartband i puna cijena bez popusta i iako je nešto premašila iznos ispod kojeg bi vas carinilo, prošlo je bez frke, plus imate praćenje pošiljke. Uz automatsku detekciju pulsa uključenu i interval detekcije 30min, baterija traje 14 dana. Deep sleepam duže od 99% ljudi u regiji 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
4K.Mk kaže...

aliexpress ,stiglo za 13 dana(inače je procjena 14-22), tada ste za new usere i prvu naružbu imali pravo na kupon od $4, a sada je popust $10, na deklaraciji je pisalo gift, opis smartband i puna cijena bez popusta i iako je nešto premašila iznos ispod kojeg bi vas carinilo, prošlo je bez frke, plus imate praćenje pošiljke. Uz automatsku detekciju pulsa uključenu i interval detekcije 30min, baterija traje 14 dana. Deep sleepam duže od 99% ljudi u regiji 

Wooow, nisam znala za te new usere :o

 

U kojoj trgovini si uzeo?

 

P.S. Sad sam se 'opet' registrirala, dobila dva kupona od 4$ i od 6$ koji mogu upotrijebit tek od 27.8. Čekat ću pa da vidim da li mogu oba istovremeno iskoristit

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.8.2018 16:05 (megan2711).
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Pozdrav ekipa,

 

zanimaju me vasa iskustva sa alarmom MI banda 2 i MI banda 3, tj da li narukvica dovoljno vibrira da vas probudi iz sna?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
weedeveryday420 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

zanimaju me vasa iskustva sa alarmom MI banda 2 i MI banda 3, tj da li narukvica dovoljno vibrira da vas probudi iz sna?

 Yep.. koristim je kao alarm vec 2 godine, dosta bolje od alarma na mobu koji me istraumatizira

 

 

13 godina
offline
Xiaomi Mi band

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180828_1535452237_w35&eo=GOSNJQR3U5RV8M0K

 

Čini mi se ok na akciji malo više od 20€, jedino što piše da je display prikazuje kineska slova, se to može software updateom riješiti?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
dino91 kaže...

https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180828_1535452237_w35&eo=GOSNJQR3U5RV8M0K

 

Čini mi se ok na akciji malo više od 20€, jedino što piše da je display prikazuje kineska slova, se to može software updateom riješiti?

 da, čim instaliraš Mi Fit aplikaciju i upariš mob s narukvicom, update-a firmware

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Poskupili su nažalost na 25€ :\

12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Pa nije ni to neka huda cijena, dapače.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
dino91 kaže...

Poskupili su nažalost na 25€ :\

Gdje?

 

Ja je danas uzela na aliju za 23 dolara, doduše standardnu verziju.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
megan2711 kaže...
dino91 kaže...

Poskupili su nažalost na 25€ :\

Gdje?

 

Ja je danas uzela na aliju za 23 dolara, doduše standardnu verziju.

 Ovdje: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180828_1535452237_w35&eo=GOSNJQR3U5RV8M0K

Bila je 20€ sad je naraslo na 25€, Mi Band 3

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
dino91 kaže...
megan2711 kaže...
dino91 kaže...

Poskupili su nažalost na 25€ :\

Gdje?

 

Ja je danas uzela na aliju za 23 dolara, doduše standardnu verziju.

 Ovdje: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180828_1535452237_w35&eo=GOSNJQR3U5RV8M0K

Bila je 20€ sad je naraslo na 25€, Mi Band 3

Danas ujutro sam gledala i bila 22.99$ 

 

Uzmi na aliju, najpovljnije je trenutno.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
megan2711 kaže...
dino91 kaže...
megan2711 kaže...
dino91 kaže...

Poskupili su nažalost na 25€ :\

Gdje?

 

Ja je danas uzela na aliju za 23 dolara, doduše standardnu verziju.

 Ovdje: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180828_1535452237_w35&eo=GOSNJQR3U5RV8M0K

Bila je 20€ sad je naraslo na 25€, Mi Band 3

Danas ujutro sam gledala i bila 22.99$ 

 

Uzmi na aliju, najpovljnije je trenutno.

 Mijenjaju svako malo :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
megan2711 kaže...
dino91 kaže...
megan2711 kaže...
dino91 kaže...

Poskupili su nažalost na 25€ :\

Gdje?

 

Ja je danas uzela na aliju za 23 dolara, doduše standardnu verziju.

 Ovdje: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180828_1535452237_w35&eo=GOSNJQR3U5RV8M0K

Bila je 20€ sad je naraslo na 25€, Mi Band 3

Danas ujutro sam gledala i bila 22.99$ 

 

Uzmi na aliju, najpovljnije je trenutno.

 J sam dobio ponudu na mail (kao email only ponuda) i cijena je 22.9$. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band

Koja je najbolja plaćena apk za Mi Band 2/3?

All truly great thoughts are conceived by walking.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi band
mario16 kaže...
megan2711 kaže...
dino91 kaže...
megan2711 kaže...
dino91 kaže...

Poskupili su nažalost na 25€ :\

Gdje?

 

Ja je danas uzela na aliju za 23 dolara, doduše standardnu verziju.

 Ovdje: https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009928044572.html?wid=1349303&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180828_1535452237_w35&eo=GOSNJQR3U5RV8M0K

Bila je 20€ sad je naraslo na 25€, Mi Band 3

Danas ujutro sam gledala i bila 22.99$ 

 

Uzmi na aliju, najpovljnije je trenutno.

 J sam dobio ponudu na mail (kao email only ponuda) i cijena je 22.9$. 

Dobila i ja. To je za 500 komada poslije vrate na staru cijenu.

 

Ista cijena je na aliju.

12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Malo sam istraživao i probavao neke firmware

Uspio sam dobiti da mijenja naše čćžšđ u cczsd, pa je lakše pročitati poruku

jedino što je vremenska prognoza pod upitnicima jer ne piše...Sunny nego ?????

Firmware i guide za verziju 1.5.0.2

ima i hrvatski firmware ali je starija verzija pa se automatski ažurira čim upališ mi fit, možda netko napravi novu verziju

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Xiaomi Mi band

Došlo meni jučer . Nije loše. Gotovo sam začuđen kako glatko ide kroz sučelje. Šteta da se ne može ni jedna od aktivnosti direktno s banda pokrenuti jedino. 

 

Se vama možda čini da malo prebrojava korake? Evo sad npr. malo hodao po kući sitno nešto ,a on već na 177.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

ima li tko iphone uparen sa mi band-om? jeste li riješili da dobijete bar eng prikaz na band-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
makaown kaže...

ima li tko iphone uparen sa mi band-om? jeste li riješili da dobijete bar eng prikaz na band-u?

 vjerovatno bi ti netko s androidom mogao ubaciti firmware uz pomoć guide-a 2 poruke iznad

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi band

Na netu nalazim 2 verzije, kinesku i "globalnu". Jel netko kupio kinesku da ju normalno koristi il sam onda zapeo s njihovim hijeroglifima? 

 

Negdje sam čitao da je sve to isti rac i da se jezik banda namjesti na jezik mobitela pri prvom uparivanju. Je li to istina, jer CN verzija je obično jeftinija

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi band

Isti shit, uparivanjem sa mi fit aplikacijom i ažuriranjem softwarea dobiješ eng jezik.

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi band
ibirkic kaže...

Isti shit, uparivanjem sa mi fit aplikacijom i ažuriranjem softwarea dobiješ eng jezik.

 ako je mob na eng...ako nije vraća se na kineski

Ispravite me ako sam u krivu..bar je tako bilo kod mene

6 godina
offline
Xiaomi Mi band

Gledao sam notify and fitness neki dan i unutra ima opcija da se odabere jezik telefona . 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi band

Sve sam si mislio da sam ranije pitao gdje se može kupiti na ebay-u da se nemora platiti carina (nije problem ako je malo skuplje)?

 

Pa ako netko zna bio bih zahvalan za link.

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice