Xiaomi Mi Max 3

poruka: 239
|
čitano: 73.379
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

ok,hvala. 

5 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Da li netko zna da li je Mi Max3 bolji ili lošiji od Mi Mix 2.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Bolji je.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Ok,hvala

16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

s obzirom da mi je ovo prvi Xiaomi, imam pitanje: provjerim da li ima updateova androida, kaže nema (Global Stable Rom). Vidim, izdan je Miui 10 EU Rom, skinem ručno, odaberem pod update package taj ROM, kaže ne može, nije official.

 

Pretpostavljam da moram preko TWRP-a ili sl.? Ili da čekam još? Jer ne da mi se sve resetirat na mobu.

 

Bootloader otključan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 9:58 (Dardevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Danas mi se mob update-o ma MIUI 10 China Stable

Točnije 10.0.3.0

Budem malo isprobao pa ću vidjeti kako ide

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Dardevil kaže...

s obzirom da mi je ovo prvi Xiaomi, imam pitanje: provjerim da li ima updateova androida, kaže nema (Global Stable Rom). Vidim, izdan je Miui 10 EU Rom, skinem ručno, odaberem pod update package taj ROM, kaže ne može, nije official.

 

Pretpostavljam da moram preko TWRP-a ili sl.? Ili da čekam još? Jer ne da mi se sve resetirat na mobu.

 

Bootloader otključan.

Ne možeš staviti EU ROM tako jer je on zapravo modificirani China ROM, dakle samo preko TWRP-a ako imaš BL otključan. Global Stable nema još update-a iza 9.6.7.0, trebao bi valjda svakih cca 2 mjeseca izaći. Preko Updatera ručno mislim da možeš samo Global Developer stavit bez TWRP-a.

12 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Prešao na Xiaomi EU ROM, za sad odlično, bez starih problema s sinkronizacijom kontakta i crashanjem Navigona, a dalje ću vidjeti

I da, ipak sam navikao na Hrvatski Android :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 19:12 (Z004).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Meni jutros stigla obavijest o update-u, sve prošlo bez problema, sviđa mi se novi izgled 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Također, ažurirano na 10.0.1.0, dobar je novi izgled, samo nema još dovoljno ful kompatibilnih tema 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

 Ako na mobitelu imam Chinese Beta rom najnoviji, jel mogu ovo flasnut preko fastboota? Bojim se da ne brickam mobitel. Pričalo se o onom nekom rollback protection-u, pa me to malo brine.

Bit će!
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

pozdrav ekipi,

planiram uzeti uređaj, da li se u trgovinama kod nas tipa chipoteka,neutrino,wowshop prodaju globalne verzije jer nidgje nije naglašeno da je globalna verzija.? da li  samo globalma verzija ima 4g na 800mhz.?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Sve verzije Max 3 imaju 800 MHz B20, jedina razlika je u originalnom EU punjaču i što je na kutiji sve na engleskom pa imaš sticker i "Global version" tako da po tome možeš znati koju kupuješ. Jedina bitna stvar softverski je što po nekim najavama ako kupiš na kinesku verziju nećeš moći instalirati Global ROM pa na to malo pripazi.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Ja imam kinesku verziju i imam instaliran global miui 10. Caka je u tome da mora bootloader biti otkljucan i prije samog fleshanja ga ne zakljucati. U protivnom postaje cigla. To treba pripaziti.
Isel sam riskirat neki dan na sve ili nista jer kineski rom nisam mogel izdrzati zbog lose podrske google servisa koji se moraju sideloadati, a to ne dela ni priblizno dobro kao potpuna integracija.
Ono kaj sam skuzil je da je na globalnom romu signal slabiji. Sve ostalo ok + baterija je na globalu bolja.

13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Hm, htio sam napraviti unlock BL no piše crvenim da će "Unlock will erase all user data", jel zbilja sve izbriše? Ne sjećam se da mi je na prijašnjim otključavanjima brisalo sve...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
To je sad po novome jer je sistemska particija criptirana, otkljucavanje ju brise i sistem se ispocetka instalira.
Mozda sam i nekaj fulal, ali tak neka slicna prica je u igri.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 18:09 (ukay1000).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Da, čini se da je tako na raznim modelima, koliko sam uspio malo prosurfat o toj temi. Sve OK, samo da unaprijed znam napravit backup. I usput, jel se uopće može otključat BL sad s Global Stable ROM-a ili se i dalje mora instalirat prvo Developer ROM?

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3
Mislim da se moze, ja sam imal china stable i otkljucal. Samo ako mislis nekaj drugo flashat nemoj zakljucat BL jer bus dobil ciglu. Oprez, zakljucali su ih po regijama barem kaj se sluzbenog roma tice!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Ne, kako imam Global verziju uređaja i gore službeni Global ROM desetku koji mi odlično radi, samo bih ga otključao zbog root-a. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Evo, uspješno ga otključao, sve se resetiralo na tvorničke nakon toga, istina. Instalirao TWRP i Magisk bez frke no kad sam išao instalirati neki od modula za Magisk (za Camera2API) nešto se skršilo i otišao u bootloop. Probao flashat ROM preko TWRP-a, sve Wipeove napravio no to nikad nisam do sad vidio da se nije htio sustav dignuti, opet bootloop. Nije bilo druge nego flashat Fastboot ROM, ali sam zaboravio maknut kvačicu s Lock pa je opet zaključao BL, ali nije bed, može se odmah ponovno i otključati, eto i to isprobano.  Sad je sve kak spada, Adaway i Gcam instalirani, sad samo čekam neki updejt da vidimo kako će to fercerat i hoće li se moć ažurirat automatski. 

15 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Blago vama, moj je u kini na popravku. Vec mjesec dana je na kineskoj carini . mi 3 falis ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Max 3

Što mu bi?

16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ima li šanse da izađe MI Max3 6/128GB ali u G. verziji?

Xiaomi Mi Max 3_Honorbuy

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Mi Max 3 ili galaxy a7 ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Pa odaberes koji se tebi svida, mogu ti ja preporucit max 3 kupis ga i za tjedan dana bus reko da sam te zajebo mob ti se ipak ne svida ogroman je bla bla

 

Ja od neki dan postao vlasnik novog Max 3, meni se sve svida na njemu i odgovara mi ta velicina, nemam nikakvih zamjerki. Jest da je prevelik opcenito kao mobitel ali to mi i onako nije primarni i sluzi samo za fejs, inst, surfanje, slusanje internet radija i tako tih radnji. Za pozive koristim SE W302. Max 3 sam kupio u Neutrinu i koristim ga sa tvornickim global eu romom i nevidim za sada nikakvih problema u radu. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ja upravo dobio update, Global Rom je u pitanju.

 

10.2.1.0 je nova verzija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Ja ga dobio jos prije 2 dana, svida mi se kaj je napokon postotak baterije u bateriji a ne pored nje da zauzima prostor bezveze :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Max 3

Isto dobio 10.2 update, ali se ne može instalirat jer imam custom TWRP instaliran pa se samo boot-a u Recovery. Ako flasham natrag stock Recovery, pretpostavljam da će se onda htjet ažurirat, no hoću li morat onda ponovno root-at?

EDIT: Evo da sam sebi odgovorim - instalirao sam novi TWRP 3.2.3-3 koji dopušta MIUI update i zbilja se bez problema službeni update instalirao kroz TWRP. Samo sam izgubio root pa ću morati ponovno instalirat Magisk...

EDIT2: Bez frke root-ao, sve radi kao podmazano, čak nemam više ni jedina dva mini-buga koja sam imao na prethodnoj verziji (DND timer nije baš radio ispravno i ponekad se kod uspostave tel. poziva mob prebacio na Silent mode). 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 11:54 (frulex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi Mi Max 3

Jel zna neko di bi mogao skinuti teme za max3? sve kaj nadem na netu ni jedna ne radi. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice