Xiaomi Mi4

poruka: 250
|
čitano: 64.059
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4
Ok hvala na informacijama, probat ću opwt sa uštekavanjima a i sa flešom preko fastboota..
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4
Gdje si kupio ekran i po kojoj cijeni. Imam jos jedan mi4 sa razbijenim ekranom pa bi promijenio. Na ebayu sam nasao najjeftiniji 26.80$ kompletan sa kučistem i tipkama.
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi4

Nemojte bas na ebayu narucivat, najbolje na aliexpressu gdje se vide recenzije kupaca.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4
Ma sve ti to isto. Ni na aliju ni na eBay u nije original ekran. Jedino što na aliju dobijem brze lovu natrag ako ne valja jer sam tamo Diamond member. Ali na aliju je skuplji za 10$
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi4
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 18:55 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4

A da li si uzeo za tocni model? jer ti imas mi4w? ne znam po cemu se razlikuje iskreno. mozes trazit povrat novca od sellera ili otvorit dispute pa vidi sta kazu..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4
Da postoje dva modela. Mi4w(bez lte) i mi4 lte. Ja imam lte model. Mislim da ekrani za lte i w model nisu isti.ja moram s kučistem uzeti jer je moje smo tako. Evo najjeftiniji https://m.ebay.com/itm/Touch-Digitizer-LCD-Display-Screen-Assembly-with-Frame-For-Xiaomi-MI-4-MI4-M4/272582886623?hash=item3f7734c4df:g:kIUAAOSwdGFYwPz~
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi4

Nigdje nisam naišao da prodaju posebno za w verziju - mislim da su isti za oba tipa.

 

Uspio sam zbrikati mob updejtajući ga naslijepo na novije sw-ove u nadi da će ekran proraditi - nema tu pomoći , sad moram unbrickati test point metodaom (ako bude tilo) :(

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.2.2018 8:58 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi4 lte cu pomoć

Postao sam vlasnik jednog Xiaomi mi 4 lte-cu mobača danas.

Na njemu je prastari kitkat 4.4.4., sa miui 5.12. 

Budući da mi je ovo prvi xiaomi mobitel, molim za pomoć:
- koji rom preporučate usnimit - bitno mi je da sve radi kako se spada i da nema previše zafrkancije poslije s nekim editiranjima i slično

- ono najbitnije, može link na neke upute za flashanj, pronašao sam više različitih verzija uputa, pa ne kužim kaj da slijedim.

Svi su savjeti dobrodošli..

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi4
koliko se ja sjećam prvo moras preko updater aplikacije instalirati rom 5.12.17 da spojis particije. nakon toga instaliras službeni global ROM ili eu ROM. bio sam na sluzbenom global romu i na eu i neke pretjerane razlike nije bilo.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice