Xiaomi Mi5

poruka: 2.282
|
čitano: 448.550
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Xiaomi Mi5

SoT na Nougatu mi je 6-7 sati, moze i bolje da ja ne silujem mobitel s igricama, kamerom i ostalim aplikacijamaa.. 

Antutu daje fantasticne rezultate , screen je dole :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 13:53 (RenyDB).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Meni isto negdje oko 5, s time da mi phone idle troši užasno previše baterije. Zna li tko što bi mogao biti razlog?

 

@RenyDB Na kojem si romu, moze SS baterije i procesa kad uhvatis 7 sati.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 14:08 (pajaro19).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi5

Ima li tko kakav kod za popust na honorbuy ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
mobhr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
domac5 kaže...
mobhr

5eura je sve što mogu izvuć ili da probam još gdje potražit, jer vidim po netu da se spominju neki i jači popusti  ??

Btw., zna li neto po kojem oni tečaju računaju tu cijenu (dolar), jer sam se prošli put na grossoshopu malo zaletio, a računalo mi više nego sam očekivao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.4.2017 19:48 (zabranjeniples).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Ja sam isto 5€ skinuo, mislim da se ne može više od toga, bar ja nisam uspio nać kad sam naručivao... Doći će te nekih 100 kn+ konverzija, više nego šta si računaš točno u kunu. Moraju i banke nešto zaradit, + dostava. Ipak se isplati više nego uzet u dućanu.

7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
pajaro19 kaže...

Meni isto negdje oko 5, s time da mi phone idle troši užasno previše baterije. Zna li tko što bi mogao biti razlog?

 

@RenyDB Na kojem si romu, moze SS baterije i procesa kad uhvatis 7 sati.

 8.2.2.0 MIUI Global Stable, danas dosta slabiji SoT no doduse opet je bilo puno 4k videa , snapchat zezanja, igrica itd.. 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Zahvaljujem na odgovoru, tako nesto i meni uhvati 5 do 5ipo sati.

 

Al eto meni stvarno preko noci phone idle skoci na 30% koristenja baterije. Jos uvijek ne shvacam razlog, jer sam skoro sve disable.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
5x puta stisnut na ukljuceno i pojavit ce se ultimate nacin, ja sam si ostavio messenger, whatsapp i gmail i karte bez ogranicenja.. vidit cemo jel se sta poboljsao moj sot od 5h s kojim nisam zadovoljan
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Pozz,
Napravio sam danas reboot uredaja na Global 7.4.14 i problem sa Play store waiting for wifi je nestao. Ali imam ogroman problem jer je prestala raditi m zaba. Svaki puta kad je pokrenem srusi se. I na zadnjem update-u se rusila pa sam je unistalirao i danas je ponovo instalirao. Ali opet se rusi. Vidio sam da je vec netko pisao da ima isti problem...jel ima ko ideju kak da to slozim?
Do prije zadnja dva updata je sve radilo normalno...
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Zahvaljujem na odgovoru. Pokusat cu i ja ovo. Javi je li ti ista uspjelo produziti SoT. Ja sam isto ostavio ove koji mi stalno trebaju raditi (whats, viber..)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Foka11 kaže...
Pozz,
Napravio sam danas reboot uredaja na Global 7.4.14 i problem sa Play store waiting for wifi je nestao. Ali imam ogroman problem jer je prestala raditi m zaba. Svaki puta kad je pokrenem srusi se. I na zadnjem update-u se rusila pa sam je unistalirao i danas je ponovo instalirao. Ali opet se rusi. Vidio sam da je vec netko pisao da ima isti problem...jel ima ko ideju kak da to slozim?
Do prije zadnja dva updata je sve radilo normalno...

 I meni isto, zadnja dva dev globala...nema rješenja. Znači ne može biti gori bug nego ovaj. Mislim da idem na LineageOS, neću utipkavati sve račune za platiti ručno na kompu. Bog zna kad će oni ovo riješiti. 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

Na zadnjem global dev romu konačno riješen Playstore bug. Hvala Bogu!

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Ima li netko sa aplikacijom od internet bankarstva Zabe na MIUI 8 7.4.14?

App se kreša jedno 5 puta i kad ga uspijem upalit i upišem pin dobijem grešku Null -_-

Also još nije ispravljen Playstore bug
:(
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Keiichi kaže...

Also još nije ispravljen Playstore bug
:(

 Kako nije ispravljen playstore bug? To je prvo što sam provjerio nakon što sam updateo na 7.4.14 i radi sve bez problema...

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Nije mi htio skidat :/ doduše restart sam napravio i radi sad -_-

Sad još da Zabu riješim :/
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

Kolega ne znam jel pomaze ali jesi probao obrisati cache od zaba aplikcije? Meni se rusio kalendar. Rijesio brisanjem cachea

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.4.2017 16:25 (Ivan_cno).
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Probao i cashe, clear data i uninstall i install i nista od toga

Kreša App jedno par puta odma pri otvaranju, onda uspije ući u aplikaciju, ali kada unesem pin dobijem grešku "Null"
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

M zaba nažalost ne radi nikome, čak i ako uspiješ uć u app, ništa ne stigneš napravit prije crasha

 

pišite na mail m-zaba@unicreditgroup.zaba.hr da vam ne radi, čitaju te mailove i odgovaraju na njih, ako nas više pošalje skrenut će se pozornost na problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Iako mislim da nije do Zabe, zadnja verzija je radala na weekly-u od prije 3 tjedna, samo ne radi na zadnja 2. Probajte pisat ljudi zabi.

 

Možete svi i ovdje potvrdit Bug, ako kinezi obraćaju pozornost na to..

 

http://en.miui.com/thread-576856-1-1.html

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Meni je radilo na prošlom weeklyu (7.3.30 mislim?) od ovoga weeklya mi ne radi :(

Anyhow riješio sam, stavio sam xiaomi eu rom i dok radi ne diram nis više :D
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Pozdrav. Imam problem sa mi5 da mi se prilikom skidanja maske slučajno ugasio. Nakon toga ga ne mogu uopće upaliti, ne mogu u recovery, fastboot, ne blinka kod punjenja,...apsoultno ništa.
Računalo kod spajanja pokazuje pod Ports->qualcomm HS-USB QDLoader 9008(com3).

Da li je netko imao sličan problem ili zna što dalje.

Probao sam sa MIflash ali izbaci error.

Otključan bootloader i na zadnjem eu romu sam.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi5

koja verzija miflasha?

probaj ovu, ta šljaka za OEM EDL

https://www.androidfilehost.com/?fid=24521665358595574

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Baci mi error/can not read from port com 3.

Stavio sam da flasha zadnji developer rom miui_MI5Global_7.4.14_9b4d8989f6_7.0

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Flashao gemini_images_7.4.11_20170411.0000.00_7.0_cn_4d94d4cf57.tgz i prošlo ali je telefon i dalje mrtav.

Da li radim nešto krivo?

16 godina
offline
Xiaomi Mi5

stavi ga na punjač pa ga ostavi neko vrijeme

 

jesi pogledao log od miflasha, ima kaj čudnog?

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Stavio sam ga na punjač pa ćemo vidjeti da li će ustati iz mrtvih.

Na log-u ne vidim nikakav error ali i ne znam što gledam uopće, preko 3 mb je velik.

https://drive.google.com/file/d/0B4gtDV9dmnBzcW56RF9UOEFpdDQ/view?usp=sharing evo molim te ako možeš pogledati

8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Naravno da nisam mogao izdržati nego sam flash-ao još par puta sa različitim Miflash tool-om i sad više ni komp ne vidi qualcom 9008.

Kontaktirao sam Top One vezano uz garanciju/popravak tako da sa njima riješavam dalje. Iako shop više ne radi još uvijek odrađuju garancije, vidjeti ćemo kako će proći.

 

Hvala MASVA na pomoći i naravno prijevodu :) 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

ne znam zasto si ga uopće flashao kad je evidentno da se radi o hw kvaru.

otvori telefon i pogledaj bateriju.

dali si pojačao volume i pokušao upaliti telefon, dali se čuje šta da nije ekran prdnuo?

a što se tiče top one ne vjerujem da bi im slao telefon na popravak, radije bi ga ovjde popravio i oprostio se od par sto kuna.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.4.2017 12:49 (Grga1984).
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Iskreno mislim da nije hw problem, a pogotovo ekran. Kako sam skidao masku sa lijeve strane očito sam kod navlačenja stisnuo pow i vol tipke zajedno, te se ugasio. Simptomi su po svemu hard brick.

Ne bi ga ni ja slao ali ne znam tko kod nas pouzdano popravlja xiaomi pa te molim kontakt ako znaš?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice