Xiaomi Mi5

poruka: 2.282
|
čitano: 450.209
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Jel ima netko Voucher za Mi5 sa Honorbuya?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
display name ivo kaže...

Jel ima netko Voucher za Mi5 sa Honorbuya?

 na racunalo.com imas

14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Samo mi zna bit jebada s onim šumom tijekom poziva, al ako glasno pričaš nije neki problem

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
display name ivo kaže...

Jel ima netko Voucher za Mi5 sa Honorbuya?

Honorbuy - Mi5 prime = 293$ sa dostavom

Goldway - Mi5 prime 245$ sa dostavom

 

Zasto onda uzeti sa honorbuya? ;D

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Koja se poštarina treba uzeti na Goldway da bude bez PDV-a

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
sasa.sb11 kaže...

Koja se poštarina treba uzeti na Goldway da bude bez PDV-a

 najskuplja, cca 20$ (dhl ako se ne varam)

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Wh1T3L10n kaže...
display name ivo kaže...

Jel ima netko Voucher za Mi5 sa Honorbuya?

Honorbuy - Mi5 prime = 293$ sa dostavom

Goldway - Mi5 prime 245$ sa dostavom

 

Zasto onda uzeti sa honorbuya? ;D

 Jer stigne u 2-3 dana.. narucio note 4x 28.5 sa goldwaya i stiglo je dns, znaci 11. dan sto je super jer sam ocekivao 15-18 dana

 

stavio zadnji eu beta rom, isuse koja razlika osjetno je brzi, do sad sam bio na 8.1.6.0 android 6.0.1

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2017 15:59 (domac5).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

 Jer stigne u 2-3 dana.. narucio note 4x 28.5 sa goldwaya i stiglo je dns, znaci 11. dan sto je super jer sam ocekivao 15-18 dana

 

 Ček ček... s tog goldwaya isto bude bez carine i pdv-a? Skoro da si mi6 onda uzmem, jeftiniji je 500kn nego na honorbuyu.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
display name ivo kaže...

 Jer stigne u 2-3 dana.. narucio note 4x 28.5 sa goldwaya i stiglo je dns, znaci 11. dan sto je super jer sam ocekivao 15-18 dana

 

 Ček ček... s tog goldwaya isto bude bez carine i pdv-a? Skoro da si mi6 onda uzmem, jeftiniji je 500kn nego na honorbuyu.

 Da samo moras odabrat dhl postarinu, kosta oko 20 dolara 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Ma to mi je sumnjivo. Čitam po netu iskustva i pišu svi baš za DHL da im je carinjeno sve, pdv i carina. I ovo za honorbuy mi je sumnjivo al to još mogu povjerovat zbog tog s eu skladištem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
display name ivo kaže...
Ma to mi je sumnjivo. Čitam po netu iskustva i pišu svi baš za DHL da im je carinjeno sve, pdv i carina. I ovo za honorbuy mi je sumnjivo al to još mogu povjerovat zbog tog s eu skladištem.

Bilo je problema jedno mjesec dana ( negdje u 4.mj ove godine ) ali od cca 25.05. nadalje opet po starom... DHL u roku 5-7 dana stize na kucnu adresu.

Provjereno. ( cca 10tak osoba iz RH je vec narucilo i stiglo im je kuci DHLom bez ikakvih dodatnih troskova )


Ja sam prije 2 dana narucio MI5 prime za prijateljicu, shipping broj je rezerviran, ako sve bude kao i do sada, trebao bi biti kod mene u utorak...

 

Goldway je najjeftiniji, i bez carine i pdv-a... Trustbuy se isto reklamira kao tax free za EU drzave ( i je, bude tax free - ali su cijene kao na honorbuy-u )

 

Zivio Goldway...

 

Ja kad rjesim moja 2 MI5 primjerka koja imam, kupujem 2 MI6ce od goldway-a...

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
display name ivo kaže...
Ma to mi je sumnjivo. Čitam po netu iskustva i pišu svi baš za DHL da im je carinjeno sve, pdv i carina. I ovo za honorbuy mi je sumnjivo al to još mogu povjerovat zbog tog s eu skladištem.

 Pa ovo je vec 4. mobitel koji kupujem na taj nacin i nikad me nije opalila carina niti pdv, pusti te gluposti po netu koje je netko cuo od nekoga ja ti govorim iz prve ruke..narucio 29.5 sa goldwaya, stigao mi jucer, nikakva carina niti pdv, kolko je pisalo na stranici tolko sam i platio

12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Potvrđujem ovo za Goldway... Nedavno rođaku naručen xiaomi redmi 4x i stigao unutar 10 dana bez ikakvih dodatnih davanja. Znači samo mob i dhl poštarina i mir... 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Mi5

Goldway ne daje paypal kao opciju plačanja ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5

U Njemackoj sam.i zelio bih skinuti s Xiaomi.eu Miui 8.6 da li smijem skinut a da mi kazna ne stigne??

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 20:03 (Pacoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi5

o kakvoj ti to kazni govoriš?

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Pacoo kaže...

U Njemackoj sam.i zelio bih skinuti s Xiaomi.eu Miui 8.6 da li smijem skinut a da mi kazna ne stigne??

 Ako mislis na kaznu vezano za piratstvo - slobodno skini, nema tu piratstva .

 

 

Ima li netko od vas problema s alarmom ?

 

Uredno namjestim vrijeme, ali nakon sto odzvoni jednom ne ponavlja se .

Instaliran 8.2.2.0 Stable ROM prekjucer.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 20:27 (mstaglicic).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Imam zanimljiv problem sa slušalicama.
Ne rade mi Samsung slušalice na mom Mi5. Nikakve znakove života ne daju kad ih ustekam, no kad ih probam na tri druga mobitela rade bez problema.
Probao sam i dvoje druge sluske na mom mobu i one rade savršeno, jedino te Samsung 0 bodova...
Do čega to može biti?
BF Nick: Xtreme_Switch
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Jel ih uopće detektira, tipa kad pustiš glazbu jel ide van na zvučnik sa uštekanim sluškama ili uopće ne ide? koji rom imaš?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
crazy_luđak kaže...

Jel ih uopće detektira, tipa kad pustiš glazbu jel ide van na zvučnik sa uštekanim sluškama ili uopće ne ide? koji rom imaš?

 

 Uopće ih ne detektira. Glazba ide na zvučnik. Rom je zadnji global developer.

 

Iste te slušalice na mobu od starog (Mi4) rade bez problema.

BF Nick: Xtreme_Switch
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Vidi u zvučnim postavkama ako imaš izbor koji tip slušalica za podešavanje zvuka onda probaj tam promrljat nekak

14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Ma 0 bodova. Sve sam isprobao u postavkama ali ništa.
Ne znam, nisam pametan...
BF Nick: Xtreme_Switch
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Znam da je glupo ali da probaš ugasit pa upalit telefon? Meni se na nekim telefonima znalo dešavat da ne detektiraju sluje dok ne resetaš telefon..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Switch kaže...
Ma 0 bodova. Sve sam isprobao u postavkama ali ništa.
Ne znam, nisam pametan...

 Nisam sad toliki znalac al mozda je moguce da mi5 ne podrzava sve standarde 3.5mm slusalica, u smislu kolicine prstenova na prikljucku i poziciju uzemljenja na istom tom prikljucku.. 

15 godina
offline
Xiaomi Mi5

Samo da rezimiram, uzeo bih ženi ovo: https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-5-15-1920x1080-16MP-4-Axis-OIS-Camera/311331_32611785137.html?spm=2114.12010615.0.0.PsNMby

 

Ako uzmem DHL shipping nema carine? Koliko se čeka na mob?

 

Ovaj mob radi sa Bonbon LTE frekvencijama, ali ne sa svima koliko sam skužio?

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.6.2017 21:15 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
tnakir kaže...

Samo da rezimiram, uzeo bih ženi ovo: https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-5-15-1920x1080-16MP-4-Axis-OIS-Camera/311331_32611785137.html?spm=2114.12010615.0.0.PsNMby

 

Ako uzmem DHL shipping nema carine? Koliko se čeka na mob?

 

Ovaj mob radi sa Bonbon LTE frekvencijama, ali ne sa svima koliko sam skužio?

Ajd javi baš jel prošlo carinu bez PDV-a, zanima me. Ja sam s Honorbuya naručio.

 

Što se frekvencija tiče, uglavnom ti kineski mobiteli nemaju B20 frekvenciju (800MHz) koja se koristi izvan većih gradova. Što ne znači da nećeš imati internet, samo ne LTE. Recimo ja sam u manjem mjestu i imam H+ a kad odem u obližnji veći grad 4G. Ja sam većinom na wifiju tako da mi to apsolutno nije bitno. PS: mobitel je zakon, nećeš se zeznit.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
tnakir kaže...

Samo da rezimiram, uzeo bih ženi ovo: https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-5-15-1920x1080-16MP-4-Axis-OIS-Camera/311331_32611785137.html?spm=2114.12010615.0.0.PsNMby

 

Ako uzmem DHL shipping nema carine? Koliko se čeka na mob?

 

Ovaj mob radi sa Bonbon LTE frekvencijama, ali ne sa svima koliko sam skužio?

 Upravo tako, uzmes dhl i nema carine, ja sam narucio od njih 29.5 i stiglo mi je 8.6.

Radi na svim bonbon frekvencijama osim 800 mhz sto znaci da u nekim pripizdinama neces imat lte mrezu, ali u gradu hoces.. h+ mreza je po meni dovoljna svugdje tako da nije neka strasna mana

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5

Zanima me da li ovaj mob koji si naručio https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-5-15-1920x1080-16MP-4-Axis-OIS-Camera/311331_32611785137.html?spm=2114.12010615.0.0.PsNMby ima HR jezik ili da li su mu uklonjenje sve kinezke aplikacije. Odnosno da li se mora nešto raditi, mijenjati kako bi se makle aplikacije i postavio HR jezik.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2017 8:09 (igorm).
15 godina
offline
Xiaomi Mi5

Naručio sinoć, nisam mogao čekat. Možete li mi preporučiti nekakav dobar kurton (case) za mobitel. Treba li joj screen protector?

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Mi5
MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice