Xiaomi Mi5

poruka: 2.282
|
čitano: 448.988
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
display name ivo kaže...

Jel ima tko više informacija zašto PBZ wave2pay nije podržan na MIUI?

 

Imaš Stable ili Developer verziju?

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Imam Global stable MIUI 9, isto je bilo na MIUI 8. Na play store-u se navodi da aplikacija neće raditi na modificiranom software-u kao što su cyanogen, MIUI i slični. Ne kužim šta imaju protiv MIUI-ja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
display name ivo kaže...
Imam Global stable MIUI 9, isto je bilo na MIUI 8. Na play store-u se navodi da aplikacija neće raditi na modificiranom software-u kao što su cyanogen, MIUI i slični. Ne kužim šta imaju protiv MIUI-ja.

 Ta aplikacija je u totalnoj banani, ne radi ni na nekim htc uređajima niti na rootanim uređajima.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Motorino kaže...
display name ivo kaže...
Imam Global stable MIUI 9, isto je bilo na MIUI 8. Na play store-u se navodi da aplikacija neće raditi na modificiranom software-u kao što su cyanogen, MIUI i slični. Ne kužim šta imaju protiv MIUI-ja.

 Ta aplikacija je u totalnoj banani, ne radi ni na nekim htc uređajima niti na rootanim uređajima.

 Pa dobro, da na rootanim uređajima ne radi to i mogu shvatiti, tu može proći priča da je uređaj nesiguran. Ali baš cijeli MIUI bez obzira na verziju učiniti nepodržanim, koji je razlog?

 

Ako ne radi i na drugim uređajima onda je aplikacija promašeno napravljena jer koga se zapravo cilja kao korisnike, vlasnike Samsung uređaja? A ostali? Nisam išao u detalje proučavati ali vjerujem da se usluga kao i sve druge naplaćuje pa ne vidim razlog da se aplikacija ne napravi tako da obuhvati što veći broj potencijalnih korisnika. Ovo za Samsung sam napisao iz razloga što se na play store-u u komentarima jedino vlasnici Samsung uređaja javljaju da im aplikacija radi.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Stvarno su ažurni ovi iz xiaomija, jutros dobio update za 8.1.4.0 xD
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Current account is different from the account info on the device-problem s Xiaomi mi5

 

Maloprije iz dokonstva čeprka po svome 3 mjeseca starom xioami mi5 i testira novi (zakašnjeli MIUI) te sam iša u MI Account i vidia da je Mi Account ID (1739179206) drugačiji od onoga kojeg sam napravia s tel brojem ili mailom (144*****).

Mislim si WTF, čiji je onda ovo ID ako nemogu ja pristupit njemu a u Mi Cloud-u se synca sms, kontakti i još neke pizdarije. Onda sam googla i naletia da nekolicina ljudi ima sličan "problem" kao ja. Međutim svi predlažu da

taj "problem" uklonu s Mi Unlock. Zajebi ti to, sigurno mora bit lakši način rečem ja sebi. Stisnia forgot password i send sms.

 

Jeli ko ima sličnog iskustva? 

Mob je kupljen preko honor buy.

Beatus non est,qui habet,quae cupit,sed qui non cupit,quae non habet.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 18:57 (Zmeikishi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Jel ima netko na aosp extended romu problem sporog punjenja? pise mi kao i inace da je brzo punjenje ali evo od 4 ujutro do sad napunio je svega 60%

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi5

Pozdrav,

Vec duže se mučim oko jedne banalne stvari (a možda i nije banalna )..

Naime, ja ne mogu i neznam kako prebaciti slike sa mobitela na kompjutor.

Molim pomoć, i ako netko zna zasto ne mogu kao na drugim mobitelima uštekat kabel i copy/paste i gotovo..?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
dexxa86 kaže...

Pozdrav,

Vec duže se mučim oko jedne banalne stvari (a možda i nije banalna )..

Naime, ja ne mogu i neznam kako prebaciti slike sa mobitela na kompjutor.

Molim pomoć, i ako netko zna zasto ne mogu kao na drugim mobitelima uštekat kabel i copy/paste i gotovo..?

 

Kad spojiš mob na komp šta kaže koja je vrsta veze gore u notifikacijama? Dao bi se kladit da ti primarno bude odabrano

 

Use USB to 

>Charge this device

Transfer files

Transfer photos (PTP)

 

A treba ti biti odabrano Transfer files.

 

Tako meni finkcionira transfer slika, videa, mp3, ROM-ova...svih filove.

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
jabooka kaže...
dexxa86 kaže...

Pozdrav,

Vec duže se mučim oko jedne banalne stvari (a možda i nije banalna )..

Naime, ja ne mogu i neznam kako prebaciti slike sa mobitela na kompjutor.

Molim pomoć, i ako netko zna zasto ne mogu kao na drugim mobitelima uštekat kabel i copy/paste i gotovo..?

 

Kad spojiš mob na komp šta kaže koja je vrsta veze gore u notifikacijama? Dao bi se kladit da ti primarno bude odabrano

 

Use USB to 

>Charge this device

Transfer files

Transfer photos (PTP)

 

A treba ti biti odabrano Transfer files.

 

Tako meni finkcionira transfer slika, videa, mp3, ROM-ova...svih filove.

 Mislim da me ništa ni ne piat, ali probat cu kada dođem kući pa javim..

Hvala na odgovoru.

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
dexxa86 kaže...
jabooka kaže...
dexxa86 kaže...

Pozdrav,

Vec duže se mučim oko jedne banalne stvari (a možda i nije banalna )..

Naime, ja ne mogu i neznam kako prebaciti slike sa mobitela na kompjutor.

Molim pomoć, i ako netko zna zasto ne mogu kao na drugim mobitelima uštekat kabel i copy/paste i gotovo..?

 

Kad spojiš mob na komp šta kaže koja je vrsta veze gore u notifikacijama? Dao bi se kladit da ti primarno bude odabrano

 

Use USB to 

>Charge this device

Transfer files

Transfer photos (PTP)

 

A treba ti biti odabrano Transfer files.

 

Tako meni finkcionira transfer slika, videa, mp3, ROM-ova...svih filove.

 Mislim da me ništa ni ne piat, ali probat cu kada dođem kući pa javim..

Hvala na odgovoru.

 Evo napravio sam kako si rekao, i radi ali sad imam novi problem, a to je da baš onaj folder sa slikama koji trebam ne prikazuje na kompjutoru..

Na kompjutoru mi ne prikazuje sve što imam na mobitelu, prikazuje otprilike polovicu toga.

Dali znate zašto?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
dexxa86 kaže...

 Evo napravio sam kako si rekao, i radi ali sad imam novi problem, a to je da baš onaj folder sa slikama koji trebam ne prikazuje na kompjutoru..

Na kompjutoru mi ne prikazuje sve što imam na mobitelu, prikazuje otprilike polovicu toga.

Dali znate zašto?

 Hm...nemam pojma...probaj na drugom kompu (znam, mlatim praznu slamu, al nemam ideju zašto ti to ne radi kak spada). Meni na ovaj način radi godinama na svim kompovima bez problema, a radi i sa ženinim RN3.

 

Probaj nakon što prebaciš na transfer podataka pričekat 10ak sekundi kad pikneš na mob u File Exploreru jer mu nekad treba duže da pročita sve foldere sa moba...ipak su to spora usb smeća kineska 

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
bubimir13 kaže...
display name ivo kaže...

Jel ima tko više informacija zašto PBZ wave2pay nije podržan na MIUI?

 

Imaš Stable ili Developer verziju?

 Ja imam mi5 i koristim mpbz i pbzmtoken i rade od kada sam kupio mob i nemam problema preko njih sve placam i preko neta i ovako 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Frenkyca kaže...

 Ja imam mi5 i koristim mpbz i pbzmtoken i rade od kada sam kupio mob i nemam problema preko njih sve placam i preko neta i ovako 

 Dobro. I sam koristim mpbz za svom Mi5... pitao sam za wave2pay. On ne radi na MIUI-u. Zašto? Ne znam.

14 godina
offline
Xiaomi Mi5

Bok ekipa,

 

trenutno sam na verziji 9.1.4.0 (NAACNEI) i od ovog updejta izgleda da ne mogu maknutii stari niti dodati novi Google account?

 

Nigdje ne nalazim opciju da se doda novi account u settingsima (gdje je inaće bilo) ili unutar aplikacija.

 

Trenutno mi PlayStore uopće ne radi i ne mogu updejtati niti jednu aplikaciju. Stalno mi baca error da mi Google account ne radi, ali mi ne dopušta nikakvu opciju da se ponovno ulogiram, ponovno unsem šifu...

 

Wat do?

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi5

Pozdrav,

Koliko vama traje baterija? Žena ima Mi5 i traje joj jedva jedan dan, ja imam Mi6 i traje mi dva i po dana a korisitimo mobitele podjednako..

A nije tolika razlika u bateriji, Mi6 ima 350mAh više, ali nebi trebala biti takva razlika..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Meni baterije bez problema drži dan,a sa manje upotrebe i do dan i pol-dva..
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
dexxa86 kaže...

Pozdrav,

Koliko vama traje baterija? Žena ima Mi5 i traje joj jedva jedan dan, ja imam Mi6 i traje mi dva i po dana a korisitimo mobitele podjednako..

A nije tolika razlika u bateriji, Mi6 ima 350mAh više, ali nebi trebala biti takva razlika..

 Idemo sa cinjenicama.

 

Mi 6 sd835 -. It is 35% smaller and uses 25% less power than previous designs.

Tako da nije sve u velicinu baterije.

 

Mogucnosti 

 

-qc 3.0 je sprzilo bateriju,tj ima manji kapacitet sada -probaj punit sa qc 2.0

-mozda je u romu problem

-mozda neke aplikacije trose bateriju, tipa fb..

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Moj isto dan izdrzi bez problema, miui 9.1.1.0 global stable

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Koje ikone koristite?

Nakon updatea na MIUI 9 neke ikone po ovoj defaultnoj temi imaju bijelu pozadinu, što mi je malo ružnjikavo.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
mario16 kaže...

Koje ikone koristite?

Nakon updatea na MIUI 9 neke ikone po ovoj defaultnoj temi imaju bijelu pozadinu, što mi je malo ružnjikavo.

 

Limitless tema iz službene trgovine temama za MIUI.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi5
Mi note 2 ikone
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Eureka 8 pro ikone
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Zadnji global stable flasham, boota dobro, flasham preko fastboota twrp zadnji i ne zeli bootati, samo stoji mi logo.. ima ko isti problem?

 

rijeseno fastboot boot twrp.img i odmah root preko twrp pa tek onda reboot system i bootao je rom

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 15:08 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Pitanjce za vas koji ste ažurirali MIUI na v9 ili na 8.5 - Kako vam radi quickcharge nakon toga?
Moj se počeo puniti osjetno dulje - preko 2h, testirano s više kablova i dva punjača - stock i novom Tronsmartu koji mi je neki dan došao.
Inače ne koristim često QC, ali nedavno mi se žurilo, a mob se vidno sporije puni.
Primijetio sam i da se dosta manje grije kod punjenja što je ok. Sa stock punjačem na 8.1.2 se znao dosta zagrijati.
Da nije xiaomi nešto usporio to punjenje u novijim verzijama MIUI?
Na službenom forumu nalazim svakakve informacije, ništa provjereno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
cshadow kaže...

Pitanjce za vas koji ste ažurirali MIUI na v9 ili na 8.5 - Kako vam radi quickcharge nakon toga?
Moj se počeo puniti osjetno dulje - preko 2h, testirano s više kablova i dva punjača - stock i novom Tronsmartu koji mi je neki dan došao.
Inače ne koristim često QC, ali nedavno mi se žurilo, a mob se vidno sporije puni.
Primijetio sam i da se dosta manje grije kod punjenja što je ok. Sa stock punjačem na 8.1.2 se znao dosta zagrijati.
Da nije xiaomi nešto usporio to punjenje u novijim verzijama MIUI?
Na službenom forumu nalazim svakakve informacije, ništa provjereno.

 Ima bug da ga moraš restartati na punjaču da bi se QC uključio

13 godina
offline
Xiaomi Mi5

Preporuka nekog dobrog tempered glassa ali da nije preskupi nilkin? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi5
Ne radi QC3 na Miui9
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi5

Koji ROM? Ja sam na stable 9.1.1.0 i sve radi ko sat

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi5

Kod mene ne.

Nakon upgradea 8.1.4.-8.5.3-9.1.1 više ne radi QC.

Mob se puni preko 2h, auto brightness je u komi, propuštam pozive, izbacili mi neke korisne feature,...

Dajem im šansu da poprave još nešto u MIUI 9.2 koji bi valjda uskoro trebao doći jer je china verzija već vani.

Ako ne slože, radim downgrade ili custom ROM. Dosta mi je zafrkancije  s njima.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2018 18:44 (cshadow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice