Xiaomi mi note 2

poruka: 27
|
čitano: 6.000
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi note 2

25.10. je predstavljen ovaj mobitel, a tu su mu osnovne specifikacije.

AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors

Size 5.7 inches (~74.2% screen-to-body ratio)

Qualcomm MSM8996 Snapdragon 821(Quad-core (2x2.35 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo)

Adreno 530

Card slot - nema

64 GB, 4 GB RAM or 128 GB, 6 GB RAM

22.5 MP, 8 MP

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 17:33 (Deutsch).
 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi note 2

Highlight
- Two-sided dual curves: Front + back 3D curved glass, 7-series aluminum frame
- 5.7” OLED flexible display, 77.2” screen-to-body ratio
- Snapdragon 821 max 2.35GHz, 10% faster start-up for large apps
- Up to 6GB LPDDR4 RAM + 128GB UFS 2.0 ROM
- 22.56MP high-resolution camera, EIS hardware-level 4K video stabilization
- 8MP front camera with autofocus, Beautify 3.0
- Global LTE bands: 6 types, 37 bands
- 4070mAh battery, Quick Charge 3.0
- Full NFC functionality: Read, write, card emulation, P2P
- HD audio quality, 192kHz / 24-bit resolution with lossless support
- GPS high-precision positioning

http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-mi-note-2-4gb.html

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Ponovno rade bolesno dobar posao. Ovo ce biti bomba.... I napokon izbacuju sa global rom verziju. Znaci li to globalni napad!? Vidjet cemo
Medutim ovaj Mi mix.... prebrutalno!
Jedino mi nije jasno dali se zbilja jos uvijek radi samo o konceptu ili i to izlazi? Po nekim "informacijama" trebao bi biti na trzistu 4.11...ili sam krivo shvatio
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Dakle to je to... Buducnost je stigla
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
16 godina
offline
Xiaomi mi note 2
MIUI HR TRANSLATOR
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 11:21 (MASVA).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi mi note 2

Evo ga i na naslovnici Večernji list portala:

http://www.vecernji.hr/gadgeti/xiaomi-predstavio-novu-zvijer-s-kojom-krece-u-borbu-s-najboljim-mobitelima-1123636

 

Polako ali sigurno Xiaomi bez ulaganja u oglašavanje ali kvalitetnom ponudom i konkurentim cijenama dobiva besplatnu reklamu i postaje poznat široj populaciji.

 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi note 2

Preskup.. a i pitanje kako će raditi u realnim uslovima ,Ipak je to xiaomi.

 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Kaj bi to trebalo znaciti?
9 godina
offline
Xiaomi mi note 2

It's friday, I'm in love 😀 Sad cekam da nekome u familiji krepa mob da proslijedim nedavno kupljeni rn3pro i uzmem note 2

 

Ne kuzim ovo "ipak je to xiaomi", moj rn3pro radi bez greske vec 5 mjeseci

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi mi note 2
šta se ima kužit, neki jadnik ajfunaš ili samsungovac sjeban što je dao 3 puta veće pare za svoje govno koje nije toliko vrijedno, sav očajan i zavidan na xiaomi zvijeri, dođe da provocira
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi note 2

4100kn na top oneu :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi mi note 2

Mozda padne kakav popust za 11.11 :)

 

http://1111.aliexpress.com/en

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Pojavio se i u prodaji kod preprodavaca u Kini... Ne na internetu nego bas u trgovinama. Crni 4/64 narucen
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2

Sta si narucio nekome tko je tamo ili kako? Koja je cijena?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Moj prijatelj Kinez ga je kupio... Cijenu nesmijem reci jer bi pali na guzicu... Ali mrvicu vise od preporucene od 2800 kn. Kad mi posalje fotke... Stavim ih
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
13 godina
offline
Xiaomi mi note 2

Mi note 2 mi je trebao biti izbor za novi mob, ali ali... svi trenutni reviewi hvale cvrstocu, bateriju, brzinu, fingerprint, sve 5... ali hebeni xiaomi nikako da usavrsi svoje low light fotke (meni osobno bitano). Dnevne fotke su odlicne, tesko vidljiva razlika izmedju novog iphonea i s7e, ali nocne debelo kaskaju. Nisu uopce lose, da se razumijemo, ali po meni nedovoljno dobre za flagship.

 

http://blogs-images.forbes.com/bensin/files/2016/11/lowlightxvssvsmoto-1200x598.jpg?width=960

 

(mi note2, s7e, moto z)

 

Primjerice slicnog senzora, mozete baciti pogled u one plus 3 temu, clan foruma je postao par odlicnih nocnih fotki, i to na auto iso, non-raw.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2
mcf kaže...

Mi note 2 mi je trebao biti izbor za novi mob, ali ali... svi trenutni reviewi hvale cvrstocu, bateriju, brzinu, fingerprint, sve 5... ali hebeni xiaomi nikako da usavrsi svoje low light fotke (meni osobno bitano). Dnevne fotke su odlicne, tesko vidljiva razlika izmedju novog iphonea i s7e, ali nocne debelo kaskaju. Nisu uopce lose, da se razumijemo, ali po meni nedovoljno dobre za flagship.

 

http://blogs-images.forbes.com/bensin/files/2016/11/lowlightxvssvsmoto-1200x598.jpg?width=960

 

(mi note2, s7e, moto z)

 

Primjerice slicnog senzora, mozete baciti pogled u one plus 3 temu, clan foruma je postao par odlicnih nocnih fotki, i to na auto iso, non-raw.

Ako želiš dobre fotke u mraku, slikaj u manual modu.

Slažem se da kamera nije dobro softverski sređena ali opet i sam korisnik može dosta utjecati na kvalitetu same slike ako se barem malo potrudi.

Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
13 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Cromaki kaže...

Ako želiš dobre fotke u mraku, slikaj u manual modu.

Slažem se da kamera nije dobro softverski sređena ali opet i sam korisnik može dosta utjecati na kvalitetu same slike ako se barem malo potrudi.

I na manual modu xiaomijevi "fotici" daju losije rezultate u odnosu na konkurenciju sa istim senzorom. Kako rekoh, nocne slike na auto ili manual na one plus 3 daju duplo bolje slike nego xiaomi mi 5 (sony imx 298, f2.0, ois). Da ne spominjemo da je na 5s i plus izbacen ois.

 

Da se ne razumijemo krivo, zbilja "volim" xiaomi, imam tri njihova mobitela doma trenutno koja koristim. I sva tri imaju losije low light fotke nego (losija) konkurencija u rangu, sa slicnim zenzorima.

 

Nije to nista novo inace, i sam pratis njihove forume, vec dugo se vode rasprave o tome, i uvijek je zakljucak da je stvar sotftverske naravi - harver koji imaju bi morao jednostavno raditi bolje fotke.

7 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2

Moram li naručivati onu globalnu i skuplju verziju koja podržava više frenkvencija ili će mi i ova "obična" raditi kod nas u HR? Eventualno u Sloveniji i Austriji.

13 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Koja je to globalna i skuplja verzija?
7 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2
www.xiaomidevice.com/xiaomi-mi-note-2-pro.html

Link samo za usporedbu. Ova kao podrzava vise LTE frekvencija.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Stigao MI note 2...veceras bacim koju slikicu i dojmove
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi mi note 2

Kao sto sam vam i rekao,ukratko cu vam prenjeti svoje dojmove.Nazalost zbog posla se nisam jos uvijek stigao pozabaviti previse ali prvi dojmovi koje sam stekao....VAU

 

Pakiranje klasicno,u bijeloj kutiji iako su njihovi Top modeli uglavnom smjesteni u crne kutije (MIX,Mi note pro,MI5 pro....).Mozda ce jaca verzija dolaziti u crnoj kutiji,medutim,jako nebitno.Uzeo sam 4/64 model i osim klasicnih uputa,iglice,kabela i punjaca tu je i plasticna prozirna maskica,nista elegantno ali za prvu ruku sasvim ok.Temppered glass mi jos Kinez nije uspio nabaviti tako da ce telefon jos neko vrijeme ostati van upotrebe.

 

Iako sam ljubitelj velicine do max 5,5 inca,mi note 2 zapravo jako lijepo lezi u ruci.Vrlo je lagan,sklizak naravno,ali opet imam dojam da je moj 5pro nekako nezgodniji za drzanje u ruci.Stavit cu vam sliku sa redmi note 3 i mi5 pro pa cete dobiti dojam velicine.Znaci dizajn telefona za 10!!

 

Nazalost nisam jos stigao puno udarati po njemu .Dok sam ga upalio,poudio je update koji sam i odradio.Dosao je naravno sa China stable gore i to ce sigurno jos neko vrijeme i ostati.Veceras ga treba izmasakrirati,ako naravno zena mene ne izmasakrira jer je vec luda od mene  i telefona :-)

 

Ekran onako na prvu,fantastican,touch radi perfektno,iako mi ga je zao i dirati sa ovim mojim cevapima bez tempered glassa :-)

Kamera,ono sto sam par fotki opalio je super ali tu nisam toliko relevantan jer meni za moje potrebe je i na mi5pro kamera brutalna.

Nabacim vam par slika pa uzivajte

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
5 0 hvala 4
7 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Radi ti normalno LTE i sve? Na kojoj si mrezi?

Ja bas razmisljam o toj verziji..
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi note 2
0Chance kaže...
Radi ti normalno LTE i sve? Na kojoj si mrezi?

Ja bas razmisljam o toj verziji..

 Zvucat ce ti glupo ali telefon jos nije u "pogonu" 

 

Nemogu do tempered glassa jos doci,a bez njega,koristenje takvog telefona nije opcija

A kako je krenulo...kroz 15ak dana bi i MIX mogao stici tako da ce ovaj na drazbu

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Posteno :)

Svidja se i meni mix, ali sam nekako misljenja da je zasada preskup.

Narucujes sa topone ili?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi mi note 2
Ne ne sa top one...dugo sam narucivao od njih ali vise ne.Sklopio sam ,pa mogao bih cak i reci,prijateljstvo sa kinezom koji ke kod njih radio te sada nabavljam 10-20 pa cak i 30% jeftinije nego sto je u Top one.Takoder bez carine tako da Mix mogu uzeti odmah za 4400 do mene....ali cekam da padne do 4000.A ako te note2 zanima,javi se na p.m
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice